AU Survivor 2018: CvC - EP16

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 11 zář 2018, 18:19

Epizoda 16
11.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod hozu » 11 zář 2018, 20:40

Pro mě zatím jednoznačně nejzábavnější epizoda celé série.Soutěž o odměnu povýšili hráči se svými hláškami. Hlavně Steve se svou odpovědí, proč nepotřebuje komfort. Docela mě překvapilo, že nakonec každý dostal něco z odměny, i když Brianův dárek byl spíš pro diváky i účastníky za trest :D Benji a mentolka. U téhle epizody jsem fakt docela smál. V závěru to pak korunoval JLP se svým vyprovozením účastníků z TC: "Now get your torch a get the hell out of here."

Soutěž o imunitu byla fakt drsná. Tohle je výdržovka se vším všudy. Matovo vítězství zkazilo plány na jeho vyhazov, ale dost se mi líbila Benjiho hra, kdy vlastně předhodil Sama jako oběť. Mat sice vládne pevnou rukou, ale j vidět, že paranoia taky dělá svoje. Ne, že by si Sam nepomohl ke svému konci. Ale skvělý vyhazov.

A ukázky na další díl. To vypadá epicky. Vůbec mi nevadilo, že tam byly spoileroidní zaběry z TC. Osobně hlavně doufám, že ono avizované vyvrcholení souboje Benji vs Mat nepodělá nějaký zvrat.

Oblíbení hráči a uskupení: Shonella, Benji, Sharn, Brian
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod f*ck » 12 zář 2018, 12:12

Dobře, dobře, dobře.
Odměna byla sranda, i docela drsné souboje, loket na žebrech, nohy na hlavě..:) a vítěz? zatím ten, kdo má nakročeno na celkové vítězství, ale...

Imunita byla drsná, jsem se kroutil na židli jen při pohledu, ale to můžou být hemoroidy.

Jinak to dopadlo tak jsem čekal Sam nebo Benji.
Sam si za ta může sám, kdyby netahal Matta stranou a nesvěřil se s tím, že informoval Lydii, má klid.
Pak jak říkala Monika, byl paranoidní. Benji nezahrál imunitu a říkal jsem si sakra jde, ale nakonec to přečetl dobře.

Tak spoilerování tribal council může být z jiné epizody..jestli to je z té další, tak jsou to hovada.. :cry:

Jinak po sobě jdou drsní hoši, silní jedinci a ve finále bude babča a ta blbka co vyhrála první dvě imunity..když začala oponovat na tribal Samovi a slovíčkařila, no na facku, nesnáším ji.. :vomit:

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod sph1Nx » 15 zář 2018, 17:37

Bojim sa, ze sa tie upistane Flanely dostanu az do finale. Vyhoda, ktora im padla z neba bola mimochodom obrovsky fail. No kto si asi vyberie nunu farebne cukriky?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod Radix » 19 zář 2018, 16:51

Tak Sam spáchal rituální sebevraždu a Mat zase jednou ukázal, jak si to vodí. Sama je škoda, protože mě ohromně bavil, ale trochu ho přemohla vlastní hlava. Mat je hraje výborně, ale je strašně vidět a to je ve hře ještě devět hráčů. Myslím, že příští díl asi přežije, ale brzy skončí.

Každopádně díl byl fakt super a hodně jsem se u něj bavil. K některým momentům (Brian) není třeba komentáře. :D Těším se na příště!

Fandím: Mat
Sympatický: Brian, Monika, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod strom-z » 02 říj 2019, 15:21

sph1Nx píše:Bojim sa, ze sa tie upistane Flanely dostanu az do finale. Vyhoda, ktora im padla z neba bola mimochodom obrovsky fail. No kto si asi vyberie nunu farebne cukriky?

:D :D :D

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP16

Příspěvekod Survivorfans » 29 led 2020, 22:39

Díl docela povedenej, jen mi je záhada jestli Benji chtěl udělat obrat, protože ta potenciální aliance se mi líbila. Možná ale chtěl, aby Sam začal vyvádět a oddělal se sám, což se povedlo.
Samovo vypadnutí mě docela mrzí, je vidět že hrál a myslel dobře. Škoda že vypadl kvůli takový blbosti, kdyby držel hubu, mohl být nejspíš dál v pohodě. Nebo by možná Benji vykecal ten jeho plán a zasekl ho? :? Trochu záhada pro mě. :mrgreen:

Mat to má ale stále slušně pod palcem a čumím jak mu to stále vychází :shock: :idea: . Za vše asi mluví jak Sam na kmenovce mluvil hlavně k němu, když tedy vymechám tu otázku Sharn. ;)

Určitě chválím soutěže, obě se mi líbili. Ta o odměnu myslím navíc v USA snad ani nebyla. :idea:

Upoutávky na příště sou taky zajímavý, napadá mě souboj Mat vs Benjsi a oba zahrají HII? :) :hungry:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů