AU Survivor 2018: CvC - EP17

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 17 zář 2018, 17:06

Epizoda 17
17.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod f*ck » 17 zář 2018, 19:07

Ona chce zahrát imunitu za Matta, Benji ji to rozmluví, ale Mattovi to nepřijde divné :fuck:

víc k tomu nemám :beer:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod hozu » 18 zář 2018, 12:00

Jo, hodně to pobavilo. Ale to, že to vůbec Benji zkusil bylo dost odvážné. Nechápu, že to Matovi nedocvaklo, ale s tím odkazem na potupný odchod Russella to bylo celé ještě vtipnější.
Za mě divácky hodně zajímavá epizoda.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod f*ck » 18 zář 2018, 13:41

Nevím, jak se ONA jmenuje, ale měla divné dny. Nejdříve ji z kapsy vypadne imunita a pak se nechá zmanipulovat Benjim. :D
Hlavně, že se vydává za neohroženou :o neporazitelnou s imunitou :D

Benji má imunitu a teď je godfather on, nikdo jiný si to tam více nezaslouží než on. :beer:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod hozu » 18 zář 2018, 14:40

Sharn se moc nevedlo, no. Ale tak zase člověk nikdy neví. Takto ještě nikdo s cizí HII nehrál/nemanipuloval. Spíš nechápu toho Mata, však už jen to, že na hlasování proti Sharn se nedohodli, by mu mělo červeně svítit, že tu něco nehraje. A vysvětlení "it's a split" tady moc nedávalo smyslu :D

Já mám osobně o něj teď docela o Benjiho strach. Jasně, hráčů ubývá a on má stále v kapse HII, ale teď už úplně vyšel na světlo, bude na samém vrcholku aliance, ale zároveň nemá za sebou žádnou oporu, které by mohl věřit. Osobně mu dávám tak dvě, tři epizody.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod Radix » 20 zář 2018, 08:46

Velká škoda. Když Sharn zahrála HII za Mata, tak jsem se zaradovala, že příští epizoda 4v4 bude skvělá. Bohužel jí to pak rozmluvil Benji a v tu chvíli být Matem bych buď něco řekl a nebo zahrál svojí HII. Škoda že to neudělal, dost bych se na příště těšil.

Pro Sharn to byl vůbec špatný díl, když jí vypadl HII z kalhot. :lol: Nicméně si myslím, že pro Benjiho ten díl taky nevyšel stoprocentně. Po tom tyjátru s Sharn si myslím, že jí ztratil definitivně, zatímco klasický blindside by jí mohl vymluvit. Takhle tam byla za kašpara přede všemi a to nikoho nepotěší. Navíc teď je na ráně sám Benji a podle mě pořádně nemá vztahy s ostatními. Dávám mu tři epizody.

Po vyřazení Mata, který byl bohužel až příliš přesvědčený o svých vztazích, mám pár sympatických lidí, ale není tam nikdo, komu vyloženě fandím. Snad to bude ještě zajímavá jízda.

Sympatický: Brian, Monika, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod strom-z » 22 zář 2018, 04:41

"Sharn?" - "Yeah?" - "He had an idol." - "Oh fuck."

Já se divim, že tu nejedou samý superlativy :o :o moje pocity jsou, že tohle byla jedna z nejlibovějších epizod Survivoru EVER!!!
Jakože WOW. Tyvole. Nevěřil jsem tomu, že tu post-merge Aussies nepřehypovali, ale jsem strašně rád, že tomu tak už kvůli týhle epizodě nebylo.

Benji prakticky celou sezónu mluví "big game", člověk se bojí, že to skončí fiaskem... a ono mu to vyjde, a to stylem, kterej ho podle mě automaticky řadí mezi Survivor legendy :) Tyvole. A jak to bylo geniálně zeditovaný (až na to pořadí hlasů, sakra Australani, zkušenější oko už pozná, že první jméno automaticky nevypadne..) - paralelně se kochající Matt se Stevem (goat sezóny), jak Grubby Bryan (z toho naopak roste osobnost a jeho "you should have gotten me out when you had the chance" bylo jednou z mnoha třešniček tohohle ultrasuper dílu) nemá potuchy; na druhý straně "Duck Tales" aliance, jejíž dvojitej plán dokonale vyšel; ohromnym dílem díky Benjimu, ale je naprosto kouzelný, jak proplouvá i Shonee sedící díky mlsnýmu jazyku na steal-vote, kterej konečně má potenciál naprosto zásadně změnit hru; a i zdánlivá goat Monica dokáže skvěle lhát na kmenovce.

Ne fakt, to si řikáte Survivor fans, že z tohohle neskáčete do vzduchu? :) Opakuju, za mě jednoznačně jedna z nejlepších epizod/kmenovek ever, aktuálně kandidát na jednu z nejlepších post-merge ever a Benji přebírá místo Phoebe jako mýho ultimátního ausssie oblíbence.

Chudák elitní právnička Sharn, nejdřív "vykadí" idol a pak jí zcela dokonale obehraje milionář podnikatel Benji stylem "hold up bro" :D

Tahle sezóna zcela diametrálně od tý předchozí měla podle mě fakt celkem nudnou pre-merge a zpočátku jsem se bál, že to tentokrát Aussies s tim tématem a castem dost podělali, ale tohle . :love: :love: :love: Podotýkám, že jsem po většinu času nadával jako špaček na Ghost Island, HvHvH mně až na pár záblesků taky nepřišla jako skvělá sezóna... zkrátka Američani už mě dlouho takhle nedostali.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod jukab » 15 zář 2019, 23:11

strom-z wrote: "Ne fakt, to si řikáte Survivor fans, že z tohohle neskáčete do vzduchu? :) Opakuju, za mě jednoznačně jedna z nejlepších epizod/kmenovek ever, aktuálně kandidát na jednu z nejlepších post-merge ever a Benji přebírá místo Phoebe jako mýho ultimátního ausssie oblíbence."

To nemůžeš srovnávat, Phoebs měla jiné spoluHRÁČE. Benji má štěstí, že tam má Shonee+Fenelu, které samy nevymyslí a dokonce s ním spolupracují po tom, co už je víckrát zradil, dál Shane+Steva, kteří se zase čistě vezli za Matem....nevím, kde ten letošní cast vzali, ale tohle nejsou fanoušci jako v minulých sezonách. To neubírá nic na Benjiho kvalitách, napsat někde v 10 lidech svýho spojence a kamaráda nebo dokázat se vykecat z momentu s Tegan byly super kroky, ale pro mě je to třeba spíš jako Rob v S22.

Kmenovka mě bavila, Sharn mě trochu zklamala, ale pořád hraje sociálně dost dobře a narozdíl od holek z Contenders, Moniky, Briana nebo Steva má i podle mě šanci na vítězství. I když kdo ví, když porota bude složená z nehráčů, uvidíme....

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod MBej » 27 pro 2019, 19:15

Benji to zahrál skvěle, divácky hodně dobrý, herně mě zklamala Sharn a ačkoli Mat tuhle řadu měl rozjetou fakt super, všechno to postupně k tomuhle směřovalo. V premerge fázi hry mě Benji vytáčel, ale je takový jednooký mezi slepými, perfektně se vykecal z Robbieho. Je to alibistickej styl, ale vzhledem ke zbytku castu a holkám, který budou volit podle toho, jak jim řekneš a Briana, který se po vykopání Jackie snažil uklidit do kouta, dokud mu nepůjde o kejhák, je to opravdu efektivní.

Sharn, Sharn, Sharn...snad to dotáhne. A snad je ta kmenovka rozhoupe k nějaký akci.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP17

Příspěvekod Survivorfans » 30 led 2020, 20:14

Hodně povedená epizoda tohle, dlouho sem se takhle dobře nebavil. :)
Benji vážně válí a čumím co všechno dokáže, jen měl kašlat na zbavení HII a prostě udělat klasický podraz. Trochu se do toho zamotal, ale luxusně vymotal, za to má můj obdiv :idea: :o . Je jen škoda, že má alianci se slabochama, kterým určitě brzo taky dojde že on je další největší hrozba a asi není velká šance na jeho účast ve finále. :-|

Mat mě taky slušně šokoval, mele jak je tahle kmenovka důležitá, má narážky na Russella s imunitou, k tomu dostane jasnou nápovědu že se něco děje a on i tak nezahraje HII? :shock: :? Letěl fakt jen kvůli svojí blbosti a velké sebedůvěře, protože nevím co víc by si přál za radu aby zahrál HII než tohle.

Sharn mě taky pobavila :D , sice dělá dost chyb ale asi to uhraje na dobrou sociální hru. Určitě totiž podle mě nehrozí, že by jí někdo z "aliance kachen" chtěl vyrazit a Benji by jí případně určitě podržel, navíc mů může dávat informace z druhý strany.

Docela se těším na závěr, snad to bude dál pokračovat jako v posledních dílech. :)


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů