AU Survivor 2018: CvC - EP18

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 18 zář 2018, 16:17

Epizoda 18
18.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod kata_rina » 18 zář 2018, 16:23

Tak jo, tentokrát se musím vyjádřit i já. Australskou verzi sleduju, ale nemám potřeby sem psát po každé epizodě, stejně jako u novozélandské verze jsem chtěla napsat až souhrn po konci série, ale ...

Série dobrá, ale na druhou určitě nemá, ikdyž konec se bude té druhé hodně podobat, zbyli hráči, kteří víceméně nic nepředvedli a vyhrát si nezaslouží - Steve, Monika, Shonee, Fenella a pak tu máme hráče, kteří měli alespoň jeden move či se alespoň trochu snažili hrát - Shane a její vyřazení Lydie, víceméně ale byla loutka Mata, ikdyž sem tam se dokázala dostat do obrazu, na to kolik jí je, si myslím hru docela dává a to i po fyzické stránce! Sharn společně s Lydii udávala směr po prohození kmenů i před tím, po sloučení její dvě II o něčem taky svědčí, ale stáhla se spíše do pozadí. A Brian, ten byl takový černý petr, dlouho na odstřel, ale vždy přežil, to už o něčem svědčí, asi oblíbený v kmeni a dnešní díl si dával :D

Každopádně výhru přeji asi z Sharn z těch co tam zbyli.

Favorité v celé hře: Mat, Moana, BENJI (samolibej ale hru si dával suprově, škoda že nepoužil HI), Sam, Heath
Obrázek

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Terry » 19 zář 2018, 16:16

Taky napisu neco az ted. Australian Survivor je fakt bomba. To co v kazde serii predvadeji nekteri na soutezich o imunitu je vazne obdivuhodny. A oproti nejakym poslednich seriim US Surva celkove fakt uplne jinej level. Probste mas se co ucit :) Vzdy si najdu nekolik lidi kterym fandim.

A k teto serii. Mela takovej dost pomalej rozjezd, ale ted se to neskutecne rozjelo. Libi se mi tema serie, libili se mi i predstavujici videa.
Benji si to fakt daval, ale dokazal udelat i uplne skolacky chyby. Treba ted s Brianem ze ho chteji vyloucit a cumi na nej jak ma imunitu na krku :D to sem fakt jeste nevidel a to sem videl uplne vsechny serie. A taky jak ho odhalila Tegan pri lzi myslim. Ale dokazal prezit vsechno, nejak to okecat, vzdycky neco vymyslel. Ze zacatku sem ho nemusel, takovej namachrovanej moc, ale jako hrac se mi moc libil.

Doplatil na to ze co je nejvetsi zhouba v survu, kdyz si zacnete myslet ze ste neohrozeny a neporazitelny. Ze uz to mate jisty. Ja sem ted godfather a pak jde s imunitou domu.
Na to ostatne doplatil i Matt, kterej byl podle me ultimatni hrac ktereho bych chtel za viteze. Challenge beast, skvelej prehled ve hre, skvela socialni hra. I lidi v jeho alianci ho nebrali jako ze on vsechno vede. Mel se vsemi dobry vztahy. Proste jasnej vitez takze musel jit.
Co sem teda vazne nepochopil, proc minule neco Sharn nerekl a nebo pak nepouzil imunitu pro sebe, kdyz ona ji dala za sebe. Ale tak asi veril ze pujde Brian.
To jak tu nekdo hodne dobre napsal par epizod zpatky, ze je takovy nenapadny, ale muze zazlobit a ted ma i imunitu a ukazuje se jako dobry hrac.
Souhlasim ze uz tam moc zajimavych hracu nezbylo. Ale me se libi Monika. Uplne under the radar. A vzdy se prikloni na tu spravnou stranu. Ale asi kdyby se dostala do finale, tak ji to nedaji, protoze nebyla videt a netahala za ty nitky.
Sem rad ze oproti minule serii tam neni tolik twistu a ruznych vyhod.
Sem zvedavej jak to dopadne a za chvili uz US serie.
Taky sem rad ze sem nasel ang titulky, protoze ty jejich prizvuky uplne nedavam.
A taky tady rad sleduju i Ponderosu. Jak tam ted sedeli naproti sobe Matt s Benjim s imunitama na krku k nezaplaceni :)

Moje vysnena serie best of AU vs US :) ikdyz spis vsichni co vyhrali US, ale ty se asi taky nedockam.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod kata_rina » 19 zář 2018, 22:19

Terry píše:A taky tady rad sleduju i Ponderosu. Jak tam ted sedeli naproti sobe Matt s Benjim s imunitama na krku k nezaplaceni :)


Kde koukáš na ponderosu? Díky
Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod sph1Nx » 20 zář 2018, 01:22

Benjiiii dobendzoval :) Na jednu stranu som rad, ze mlady majster sveta vypadol, na druhu stranu aj napriek vsetkym deficitom to bol najschopnejsi hrac a mrzi ma, ze si to takto dojebabral. Jeho klamstva mu boli osudne a ten faux pas s Brianom by sa mal zaradit medzi najvacsie survivor faily v dejinach :D Na druhu stranu Matt s nezahranim imunity tiez nezaostava. Momentalne uz len dufam, ze to nevyhraju Flanelly. Povodne som fandil Mattovi. Malokedy ma dojmu spovede, ale v jeho pripade sa to stalo. V mergi ale zacal tropit chyby na chyby a zasluzene sa porucal. Komu fandit teraz? Ostava len dufat, ze to nevyhra FLANELLA duo. Kazdopadne ma tito australcania bavia ovela viac ako posledne serie US survivora.

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Terry » 20 zář 2018, 08:44

kata_rina píše:Kde koukáš na ponderosu? Díky

Ja stahuju torrenty a je to vzdycky u toho pribaleny. Kdyz si das jakykoliv vyhledavac torrentu, napises treba au survivor s05e18, tak je to release 1080p CRR. A u toho to je. Oni tomu teda rikaji jury villa.

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Terry » 20 zář 2018, 08:59

sph1Nx píše:Benjiiii dobendzoval :) Na jednu stranu som rad, ze mlady majster sveta vypadol, na druhu stranu aj napriek vsetkym deficitom to bol najschopnejsi hrac a mrzi ma, ze si to takto dojebabral. Jeho klamstva mu boli osudne a ten faux pas s Brianom by sa mal zaradit medzi najvacsie survivor faily v dejinach :D Na druhu stranu Matt s nezahranim imunity tiez nezaostava. Momentalne uz len dufam, ze to nevyhraju Flanelly. Povodne som fandil Mattovi. Malokedy ma dojmu spovede, ale v jeho pripade sa to stalo. V mergi ale zacal tropit chyby na chyby a zasluzene sa porucal. Komu fandit teraz? Ostava len dufat, ze to nevyhra FLANELLA duo. Kazdopadne ma tito australcania bavia ovela viac ako posledne serie US survivora.

Jo uz je tezkej vyber. Sharn je tam ted nejvetsi hracka. Steve porad mlci, ikdyz kdyz neco rekne tak to ma docela hlavu a patu. Shane je docela dobra ve vyzvach, respekt vzhledem k veku, ale ted nebyla vubec videt, jen obcas udela nejakou blaznivinu. Monika se mi libi, ale docela neviditelna viz vyse. Brianovi asi budu fandit a s imunitou to ma dobre rozjety. Shonee a Fenela ja je mam docela rad, hezky holky se smyslem pro humor. A obcas i neco predvedou, ale na vitezstvi to asi nebude.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod hozu » 20 zář 2018, 12:12

No, nečekal jsem, že se ta větev pod Benjim zlomí hned v další epizodě, když se na ten strom tak pracně drápal. Benji hrál výbornou manipulativní hru, ale vyjít s ní na povrch bylo dost riziko. Zachránilo to jendo hlasováníhlas, což ale zničilo úplně celou hru. Sharn byla zákonitě naštvaná, jakou zní udělal hlupku. Ta záchrana Briana se v zásadě moc nevyplatila. ten se celkově dost po této části vytáhl nahoru. Tak se uvidí, jestli to bude mít ještě nějaký dopad.

Ale stále mě to baví. Je pravda, že tam mám nějaké favority.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Terry » 20 zář 2018, 14:07

hozu píše:No, nečekal jsem, že se ta větev pod Benjim zlomí hned v další epizodě, když se na ten strom tak pracně drápal. Benji hrál výbornou manipulativní hru, ale vyjít s ní na povrch bylo dost riziko. Zachránilo to jendo hlasováníhlas, což ale zničilo úplně celou hru. Sharn byla zákonitě naštvaná, jakou zní udělal hlupku. Ta záchrana Briana se v zásadě moc nevyplatila. ten se celkově dost po této části vytáhl nahoru. Tak se uvidí, jestli to bude mít ještě nějaký dopad.

Ale stále mě to baví. Je pravda, že tam mám nějaké favority.


No ja sem se zase podivoval ze uz po Benjim nezacli jit uz par epizod zpatky. Hlavne Matt. Bylo jasne videt ze on je ten manipulator a jasna hrozba, ale hral to dobre na obe strany.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 20 zář 2018, 17:08

kata_rina píše:Kde koukáš na ponderosu? Díky


Jury Villu můžeš taky najít v Download sekci, nahrávám ji po stažení z torrentů vždycky i na Uložto ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Masarka14 » 20 zář 2018, 20:35

Tři velcí hráči - tři imunity v kapse. To se jen tak nevidí :D
Benji v této epizodě tropil jednu chybu za druhou. Prvně si nezvolí ani Moniku a ani Briana do soutěže o odměnu, prostě měl zvolit Moniku a ne Shonee. Asi ho zaslepilo smažené kuře :D Dále špatně přečetl situaci a důvěřoval více Monice než Brianovi a pak to úplně zazdil tou již zde zmíněnou lží o Sharn, to bylo opravdu katastrofální. Po těch chybách vypadl zaslouženě, jen mám teď taky strach, jak na tom bude další průběh hry, když nám ti hlavní hráči vypadávají.

Ještě je potřeba zmínit chybu Shonee, neměla ukrást hlas Sharn, ale třeba Stevovi nebo Shane, když pro ní hlasovali. Tím pádem by to bylo 4-4 a ona by mohla hlasovat i v revotu. Kdo ví, jak by to pak dopadlo :smile:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod hozu » 22 zář 2018, 01:11

Terry: Podle mého Benji měl vcelku dobrou sociální hru (viz třeba ten jeho vztah s Matem) a dokázal využít takovou tu všeobecnou paranoiu. Zasel semínko a ono už pak nějak vyklíčilo samo. Občas to spíš vyhaluzil, ale v zasadě mi přišlo, že to lidi nebrali až tak vážně, dokud se doslova "neukázal" na té předchozí kmenovce
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Terry » 23 zář 2018, 12:03

hozu píše:Terry: Podle mého Benji měl vcelku dobrou sociální hru (viz třeba ten jeho vztah s Matem) a dokázal využít takovou tu všeobecnou paranoiu. Zasel semínko a ono už pak nějak vyklíčilo samo. Občas to spíš vyhaluzil, ale v zasadě mi přišlo, že to lidi nebrali až tak vážně, dokud se doslova "neukázal" na té předchozí kmenovce

Jo on si dokazal lidi tak trochu omotat, ale pak to nekdy az moc prehanel s lzi ze nekdo neco rekl. Hral skvele, bavilo se me na nej koukat. Delal ale i skolacky chyby. Treba i to jak rekl ze je milionar a myslel si ze mu to pomuze a hned se to obratilo proti nemu.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod strom-z » 23 zář 2018, 19:03

Terry píše:Jo on si dokazal lidi tak trochu omotat, ale pak to nekdy az moc prehanel s lzi ze nekdo neco rekl. Hral skvele, bavilo se me na nej koukat. Delal ale i skolacky chyby. Treba i to jak rekl ze je milionar a myslel si ze mu to pomuze a hned se to obratilo proti nemu.

jojo, s timhle popisem dost souhlasim :) mimochodem, věděli jste, že Benji je starší brácha Anneliese z minulý sezóny?? oba teda fakt maj Survivor pěkně v krvi (Anneliese hrála podle mě dost dobře a schytala straašnou haluz v podobě toho idol cancelleru ...)

jinak opět hustá epizoda, hodně mě zamrzelo, jak to Shonee podělala, když vyžvanila svou výhodu, děsně jsem se těšil na moment, kdy s tím vyrukuje až na kmenovce a všem spadne čelist (taky by to byl velmi důležitej bod v jejím CV-čku, který má zatim na výhru dost nedostačující). jinak klíčový hlasy opět Monica a Grubby, Monica začíná dělat něco jako v Game Changers Sarah se svou velmi efektivní flip-sem-flip-tam hrou v post-merge, bohužel její edit je tak zanedbatelnej, že je až moc zjevný, že asi těžko vyhraje. zato Grubby je pro mě i díky editu dokonce možnym kandidátem na výhru - byť spíš myslim, že výraznější winner's edit má navzdory dvěma posledním minelám Sharn... pokud se nějak dohrabe do finále, dobrý vztahy a neustálá snaha hrát jí k tomu dost možná budou stačit. určitou šanci ještě vidim u Shane, pevně doufám, že nemožnej Steve hlasy nedostane...

PS: prosimvás jak se tu vkládaj spoilery, aby byly rozkliknutelný? mám to nějaký rozbitý :(
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 06 říj 2018, 13:52, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčních spoilerů :)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Terry » 24 zář 2018, 08:19

Dik za info o sestre Benjiho :idea: to sem vubec netusil.
Taky sem premyslel kdo muze mi vyhrat podle editu a sedi mi to jak si to napsal. Zatim to dost vypada na Sharn, ale treba si uvedomi jaka je hrozba na vitezstvi a pujdou po ni.
Ja jen doufam ze finalova vyzva bude zase stejna. Miluju ten navrat ke korenum. Kazdy v ni ma v podstate sanci vyhrat a je to vzdycky epic :)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod strom-z » 24 zář 2018, 14:28

Terry píše:Ja jen doufam ze finalova vyzva bude zase stejna. Miluju ten navrat ke korenum. Kazdy v ni ma v podstate sanci vyhrat a je to vzdycky epic :)

jo, no, hlavně v sezóně 3 to byla naprostá bomba. v tomhle taky spatřuju jeden z failů současnýho americkýho Survivoru - pro mě naprosto nepochopitelně už šílenou dobu nebyla ve finále žádná endurance klasika; a podle mě nepřekvapivě se u AuSurvivoru ukázalo, že je to strašně dobrá volba (ne nutně pokaždý, ale fakt nechápu, že se na to Amíci, asi pod vlivem "musí to bejt hlavně efektní" - což je samozřejmě blbost, endurance challenge ve finále bejvá velmi atraktivní - vykašlali)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Radix » 03 říj 2018, 12:51

Benji se v tomhle díle dobře podělal, nasekal během něj spoustu chyb, ale pořád nám tvrdil, že má všechno pod kontrolou. Nemůžu si pomoct, ale myslím, že je Benji přeceňovaný. Povedly se mu dva tahy - vyřazení Tegan a Mata. V obou případech ho to ale rychle dohnalo. Navíc si pomáhal až zbytečnými lži - viz informací Monice, že výhoda Shonee bere dva hlasy, když před hlasováním vyjde najevo pravda. Pokus dostat na svojí stranu Briana lží, že ho chce teď vyhodit Sharn, i když má imunitu, byla třešnička. Celkově mě ale Benji bavil, i když jsem mu nefandil. Bylo vidět, že umí hrát na kamery a že ho to baví. Taky už jsem přemýšlel nad tím, kdo má winner edit. Největší šanci má podle mě Sharn, trochu Shane a lehce Brin se Shonee. Ostatní jsou z hlediska editu nezajímaví. Tak uvidíme.

Sympatický: Brian, Monika, Steve
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 06 říj 2018, 12:25

strom-z píše:PS: prosimvás jak se tu vkládaj spoilery, aby byly rozkliknutelný? mám to nějaký rozbitý :(


Co jsem vypozorovala, tak nesmíš do jednoho příspěvku vložit citaci + spoiler, případně dva spoilery najednou ;)
Kdyby ti nefungoval spoiler, tak můžeš v nejhorším využít třeba barvu písma podobnou barvě pozadí :D

EDIT: příspěvky jsem ti opravila ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod strom-z » 07 říj 2018, 18:48

ItalianManiac píše:Co jsem vypozorovala, tak nesmíš do jednoho příspěvku vložit citaci + spoiler, případně dva spoilery najednou ;)
Kdyby ti nefungoval spoiler, tak můžeš v nejhorším využít třeba barvu písma podobnou barvě pozadí :D

EDIT: příspěvky jsem ti opravila ;)


aha! tyhlecty internety... děkuju ;))

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod jukab » 16 zář 2019, 16:35

Ježíš Benji, na čistě plaveckou soutěž nevezmeš olympijskou plavkyni, se kterou by sis tak mohl i trochu pokecat, možná ten idol najít sám a zahrát...Shonee mu opět bezmezně věří, jako vždycky, uff...

S Benjiho odchodem má šanci vyhrát asi už jen dvojka Sharn + Shane kvůli dobré sociální hře a tomu, že předvedly alespoň 1 krok a jsou všeobecně likeable. Fakt nechápu, že Steve, Fenela a Shonee nemají vůbec zájem jakkoli ovlivnit hru. Steve chudák ani neví, co hraje, holky tam jsou na přikyvovací dovolený...Brian ale překvapil, že pochopil, o co jde....Monika má teď dost možností, ale na výhru jí určitě nevěřím

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod MBej » 27 pro 2019, 20:46

Benji shořel jak papír. Neskutečnej potenciál promrhanej egem o velikosti pátracího balónu. Aneb návod, jak se z nejlepšího hráče, co zůstal ve hře, stát pitomcem snadno a rychle. Ale jinak libovka! Kromě Stevea, který si připravil na tu epizodu svůj největší krok a to, že nepřiložil polínko, se zbytek šampionů probudil včetně Shane.

Brian potvrdil, že není blbej. Akorát se po vyhazovu Jackie stáhl a dnešek znova zvládl bravurně. Hraje celou dobu, ačkoli to nemusí bejt tolik vidět. Holkám předpokládám stačilo slíbit dalších pár dní na pláži. Benjimu stejně ve finále podle mně zlomila vaz i poznámka Monicy na kmenovce.

Připojím se k ostatním výše a budu předběžně hodnotit i sérii jako celek dosud. Po osmnácti epizodách fakt dobrej level a vzhledem k tomu, co se děje v US (píšu až po 39. sérii), nesahá Probstova "klasika" tomuhle štábu ani po kotníky, i když rozhodně byli v předchozích řadách AU Survivoru hráči daleko lepší než v této.

Tři nejlepší hráči jsou momentálně v porotě, ze zbytku fandím SHARN a Brianovi. Pokud vyhraje jeden z nich, rozhodně mi to nebude vadit. I když obzvláště Brian to bude mít strašně těžké, aby nešel jako další.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Survivorfans » 30 led 2020, 22:48

Epizoda dobrá a vypadalo to celkem jasně, ale opět překvápko na kmenovce. Docela čumím zas. :mrgreen: Benjiho je ale vážně škoda, i přes ty menší chyby sem čekal že se udrží. :-|
Od Briana a Moniky ale asi chytrej tah, můžou to tam ještě slušně zamíchat. :idea: Brian se nezdá, ale je vidět že opravdu hraje a přemýšlí. Navíc tahle epizoda byla celkem jeho - nalezení HII + vyhraná soutěž o imunitu. :smile:

Jen je vážně škoda, že se většina silných hráčů odstřelila a zbyli tam hráči jako Fenella, Shonee, Steve nebo hráči s menšími tahy, ale spíš se vezli - Shane, Monika.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2018: CvC - EP18

Příspěvekod Yedko » 15 črc 2022, 15:14

Benji je zde asi nejpřeceňovanější hráč ever. Naprosto neschopný arogantní nýmand, úplně mimo co se týče strategie, sociální hry a všeho. Jen lže a provádí akce tak tu z něho byla většina fóra vystříkaná, ale to, že ty věci co dělá nedávají vůbec žádný smysl - to nevadí. On i to vyřazení Matta překombinoval a zahrál naprosto dementně - jeho přesvědčování bylo taky naprosto čitelné, ale na naivní hloupou Sharn (soudkyně - tzn. raději se asi nikdy nevydám na výlet do Austrálie jestli je toto jejich měřítko) to, sic s haluzí, bohatě stačilo. Fenella a Shonee no comment. Zahrát steal a vote na člověka, pro kterého hlasuješ a střelit se do nohy při remíze je už taková survivorovská klasika v US a AU a jen to potvrzuje jak debilní tam ti lidé jsou. Konečně se to tuším poprvé někomu skutečně vymstilo. Doufal jsem ve scénu kde by Shonee sama přišla za Brianem a řekla "heeej Benji je úplně dement s tím jak ti lhal atd. atd. pojďme to prostě spojit bez něho, potopit ho a pak budem pokračovat spolu..." a mohla si nechat výhodu, ale raději podpoří někoho, kdo byl celou dobu proti ní, jen už neměl čísla s kým se spojit tak je využil s kecy o Contenders... Shane je na starou bábu nadstandartní, ale eeeeh. Doufám, že se Steve rozjede, docela mu věřím, ale jinak fandím Brianovi. Jinak za mě série dost špatná a to nejen ve srovnání se supergalaktickou předchozí AU 2017. Casting se fakt hrubě nepovedl (asi za mě úplně nejhorší ze všech US AU NZ sérií) a ač se snaží co to jde, s mrtvýma váhama neudělají nic.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů