AU Survivor 2018: CvC - EP20

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod ItalianManiac » 25 zář 2018, 17:29

Epizoda 20
25.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod sextant » 27 zář 2018, 23:06

Vždy se moc těším co sem znalí angličtuny napíší a tím mně pomohou se zorientovat v proběhnuvší epizodě a teď najednou kde nic tu nic.
To, že byl vyřazen "mrtvý muž" jsem pochopil podle minulého vysvětlení.
Jediné co mně překvapuje, že v soutěži zbývá jediný muž. Jak je možné, že muži se nechali ženami vyšachovat? Že by se snad opakovalo Vanuatu? No, moc tomu nevěřím, spíš to bude ženská aliance co se nakonec pobije o vítězství.

Jak to píše hozu, tak prostě mužům testosteron zatemnil mozek a místo toho, aby si zajistili nadvládu nechali se vyřadit.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod hozu » 28 zář 2018, 00:37

sextant: Jako on to ten Brian má docela pod palcem. Minimálně poté, co se zbavil Benjiho. To, že šli chlapi, je spíš dáno tou sebepohlcující rivalitou. Čímž nějak nechci snižovat to, že se ty hráčky dostaly tak daleko, ale přeci jen jim dost pomohl ten kohoutí zápas o moc.

Já jsem každopádně docela spokojený s průběhem. Měl jsme strach, že by se Monika mohla nakonec připojit zase k Champions, ale jsme rád, že si ji Brian a Shonella udrželi. Jsou mi mnohem sympatičtější.
Maličko nechápu jen to vyřazení Steva. Proč mu teda dali tu neschopnost hlasovat. Takto se zase dostali na tenkou hranu potenciální shody.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod Masarka14 » 28 zář 2018, 17:38

Brian se stal docela nafoukaným, ale to asi i chápu. Celou sérii neměl v podsatě žádnou moc, teď jí má a ti, co mu celou dobu nevěřili a chtěli ho vyloučit, "brečí", jak se k nim chová špatně, přitom když byli u moci oni, tak se moc jinak nechovali.

Měl jsem docela strach, že Monika zase flipne. Říkal, že by to byl katastrofální hra z její strany. Naštěstí se tak nestalo.

Souhlasím, že vyloučení Steva nebyl dobrý tah. Doufal jsem, že vyhraje imunitu, abych to nemusel kritizovat. Jenže Brian si stál za svým, že chce být poslední muž ve kmeni, tak uvidíme jestli se mu to vymstí.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod strom-z » 28 zář 2018, 18:09

jsem tu zapomněl reagovat :) tak tedy - první část epizody jsem trpěl, Stevovo coach-chi na exile island se očekávaně nedalo vydržet, pršelo z něj jedno klišé za druhym, ale holt AuSurvivor v tomhle asi musí jít víc na ruku domácímu publiku, který chce tyhle courage a mateship scény... bleeee :)

no naštěstí pak se to zlepšilo - produkci se docela zdařilo mě osobně zmást, když jsem čekal, že Monica provede nesmyslnej flip zpět - ne, že by její šance na výhru byly podle mě i tak větší než mizivý (potřebovala by fenomenální výkon na Final Tribal typu Sezóna 3), ale rozhodně je pro ni jediná šance vyřadit všechny zbylý Champions.

že by vyřazení Steva byla chyba - nemyslim, že to je jednoznačný, Shonella, Grubby a Monica tohle určitě dost řešili a nejspíš prostě uvážili, že Steve je oproti Sharn a Shane moc velká hrozba na získání imunity (jeho těsný 2. místo asi hrálo dost roli). navíc Sharn a Shane jsou teď prostě 2 proti 4-em a Shonella se těžko musí obávat, že Monica provede flip, když ho neudělala v tomhle kole. z pohledu Grubbyho - aktuálně jasnýho kandidáta na vítězství - je to určitě dvousečný, sice má teď větší šanci na immunity run, ale absencí Steva je jeho terč evidentní a flip z hlediska Shonelly nikoli vyloučenej... myslim, že další kmenovku bude tlak na zahrání idolu dost velkej.

jinak edit Monicy je podle mě asi trochu zavádějící - celou epizodu zase působila jako extrémně snadno zmanipulovatelná blbka, ale při čtení hlasů působila, že má ve svym plánu celkem jasno. nebejt tý dodo music, kterou dostala minulou epizodu, bych jí ještě neviděl jako ztracenou na výhru - přesto Shonee a Fenella (jsem nakonec moc rád, že obě furt jedou dál, fakt rozesmívaj:) by ji podle mě rozhodně ve finále na 95% porazily (pokud třeba Monica nezačne vyhrávat imunity, čemuž ale její výkon na prkně, kdy málem originálním způsobem definitivně opustila ostrov, nenapovídal :D :D

jo a doporučuju nový epizody torrentit, neb jsou tam přiložený Ponderosy, porota kupodivu vůbec nepůsobí přehnaně nasraně a spíš řeší, jak kterej tah dává smysl :) :idea:

jinak @sextant, co se týče vyřazení skoro všech mužů - ono to ale doposud vůbec nebylo o aliancích chlapi vs. ženský, byly tam prostě úplně jiný skupinky a zájmy, rozhodně žádná all-women's alliance. řekl bych, že až teď by se teoreticky mohly ženský spojit, ale furt tam jsou tam podle mě mnohem dominantnější jiný úvahy, např. že Sharn a Shane se vzhledem k porotě plný Champions nesměj dostat na konec. mimochodem, Sharn i Shane se sice snažej, ale jejich diplomacie má podle mě velký nedostatky...

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod Terry » 29 zář 2018, 13:45

Diky bohu ze uz je Steve pryc. Jako hrac nepredvedl skoro nic a na ty jeho kecy sem zacinal byt alergickej. U Moniky sem si taky nebyl uplne jistej, kord kdyz se do ni oprel Brain na kmenovce. Ale bylo by od ni blbost zase flipnout a zachovala se spravne. A king of the jungle bude mit mozna problemy. Protoze Shane mozna neni top hracka, ale dokaze obcas zpusobit rozruch.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod Radix » 04 říj 2018, 10:23

Steve a jeho minimalismus jsou venku. Docela mi budou chybět jeho úsečné odpovědi na TC. I když, jak podotknul správně Brian, mu trvalo 42 dní, aby začal víc mluvit. :D

Asi bych radši vyloučil na jejich místě Sharn, protože ta má schopnost lidi přesvědčit, zatímco Steve nikoho přesvědčit nedokáže a navíc by neměl příště hlas, ale zjevně všechny vystrašilo, že málem vyhrál imunitu.

Pro Briana by byl příště ideál, kdyby vyhrál imunitu a vypadla mu jedna z dvojice Shonee a Fenella, protože v tomhle počtu už je silná dvojka docela nebezpečná.

Fandím: Brian
Sympatický: Monika
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod Dejvy » 27 bře 2019, 22:11

Ja sa nestacim cudovat ako moze niekto fandit Falafele a Shaoline. To si snad robite srandu? Ved tie dievcata su uplne mimo. Monika keby mala nieco v hlave tak musi vyhrat (stale verim, ze tam nieco ma). A to uplne jednoducho, vo final 4 vyradit Briana, potom podrzat sosku dlhsie nez hentie dve a do finale zobrat Falafelu. Tam potom staci obhajit ake tazke kroky musela urobit - Flanela neurobila ani jeden, navyse posobi jak vypatlany ratlik, Mat a spol by urcite hlasovali pre Moniku aj ked bolo by to silno tragicke finale. Jediny dostojny hrac co tam zostal je Sharn uplne jednoznacne. Brian sice ukazal, ze neni uplne mimo, ale aj tak stale slabota. Shaolin a Shane, to su len take kriky. Skoda, ze Survivor trpi touto chorobou, ze najlepsi sa navzajom vacsinou vyhadzu a vo finale musime pozerat na tak ubohych hracov co sa tam len vezu lebo nikomu nestoja za to aby proti nim nieco podnikol.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod strom-z » 09 dub 2019, 12:40

Dejvy píše:Ja sa nestacim cudovat ako moze niekto fandit Falafele a Shaoline. To si snad robite srandu? Ved tie dievcata su uplne mimo. Monika keby mala nieco v hlave tak musi vyhrat (stale verim, ze tam nieco ma). A to uplne jednoducho, vo final 4 vyradit Briana, potom podrzat sosku dlhsie nez hentie dve a do finale zobrat Falafelu. Tam potom staci obhajit ake tazke kroky musela urobit - Flanela neurobila ani jeden, navyse posobi jak vypatlany ratlik, Mat a spol by urcite hlasovali pre Moniku aj ked bolo by to silno tragicke finale. Jediny dostojny hrac co tam zostal je Sharn uplne jednoznacne. Brian sice ukazal, ze neni uplne mimo, ale aj tak stale slabota. Shaolin a Shane, to su len take kriky. Skoda, ze Survivor trpi touto chorobou, ze najlepsi sa navzajom vacsinou vyhadzu a vo finale musime pozerat na tak ubohych hracov co sa tam len vezu lebo nikomu nestoja za to aby proti nim nieco podnikol.

late reply: zbožňuju tvoje přezdívky pro šaolin a flanel/falafel :mrgreen:

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod MBej » 28 pro 2019, 02:25

Monika je čím dál víc nepředvídatelná, ale Briana pod autobus nehodila. Upřímně jsem, že při revotu půjde Sharn, protože je největším kandidátem na výhru. Dámská dvojka z Contenders dále proplouvá a z Shane se stala už jen taková jedobába, čekající na poslání do poroty.

Pokud vyhrají Sharn nebo Brian, nebudu se zlobit. Brianova hra jde nahoru, stouplo mu ego - ty jeho poznámky na TC byly spot on. Dobře si tak pohlídal i Monicu. Trochu si myslím, že si to posláním Stevea domů podělal, protože vyloučení Sharn měl na zlatém podnose a jak sám Brian řekl, Steve 42 dní nic nedělal (a většinou času si akorát plácal s Matem a meditoval).
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP20

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 30 dub 2022, 08:08

Tak v RCH bylo jasné, který tým to nevyhraje, a to ten, který získal Moniku. :lol: Bože, to je snad ta nejneschopnější hráčka, co tam za 40US+3AU série byla. Jasně, už si za tu dobu všechny nepamatuju a v této kategorii si nejvíc vybavuju, že tím byla proslulá Cirie... ale kam ta se hrabe na tohle telátko. Sice dříve při skákání placáků na tlamičku předvedla, že odvaha ji nechybí, a za to měla můj obdiv, ale jinak katastrofa. Ta holka snad neumí nic víc, než být roztomilou a všem na všechno přitakávat... jo ještě si vlastně očividně zvládne malovat pusenu rtěnkou za všech okolností... rtěnka zřejmě jako "ten jeden osobní předmět sebou na ostrov". :shock: Ale fakt komedie na tom paddleboardu. :lol:

Sharn jako velká advokátka? To jako vážně? S těma jejíma přesvědčovacíma metodama typu "Když teď budeš hlasovat s náma, potom můžeme hrát spolu" nebo "...s náma, tak slibuju" (Brian je pěkně na odměně setřel :fuck: ), co tam poslouchám nevím kolik epizod, je maximálně k smíchu. Pochybnosti o ní, jak je vlastně marná, začali u ep. s morálním dilematem a od té chvíle stále dokazuje, že není taková hráčka, jak si myslí, a jak se nám snaží namluvit. Vlastně to je celkově mám dojem hlavní rys této řady - každý druhý chce a snaží se hrát, ale je úplně mimo.

Steve konečně out. Zajímalo by mě, jestli byl v soutěžích opravdu tak marný nebo to jenom dělal, aby nebyl za beasta.

Brian doufám do finále s některou tou mladou kačenou, protože s některou tou starou by neměl asi u poroty šanci kvůli sympatiím. U mě ale vítěz na plné čáře proti komukoliv tam. Někdy mluví, jak kdyby mi četl myšlenky :shock: jen já nejsem tak vtipný. Kdyby ale vyhrála Shane, nevadilo by mi to... i když žádná velká hráčka, tak má můj obdiv, jak se ve svých letech dostala daleko a jak tam ještě i maká... a má výborné povědomí o ostatních. :idea: :shock:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti