AU Survivor 2018: CvC - EP21

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 01 říj 2018, 16:44

Epizoda 21
1.10.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod hozu » 02 říj 2018, 00:02

Úplně na rovinu se přiznám. Já jsem tuhle epizodu fakt nevydržel edit. Už první minuty byly dost podezřelé a jakmile Sharn našla tajnou imunitu, bylo mi jasné, že je zle. Krátce po soutěži o imunitu jsem se podíval, jestli skutečně vypadne Fenella. Bohužel jsem se nespletl. Teď už osobně vidím sérii nalajnovanou. Brian-Monika-Shonee půjdou v nejbližších epizodách a ve finále máme Shane a Sharn. Ne, že by si to nezasloužily, ale co si budeme povídat, prostě to nejsou moji favoriti. Sharn se mi v posledních dílech dost zprotivila a u Shane uznávám, že v rámci svého postavení hraje dobře, ale ta aliance okolo Briana mě prostě bavila víc.
Ale z herního hlediska uznávám, že to je ukázkový způsob, jak si podělat hru. Co tam vymýšleli? Když neměli problém udělat hlasování 2-2-2 při F7, proč to prostě nezopakovali. Je paradoxem, že i přes ten "blbkovský" edit, co se Monice snaží vštípit, stále v podstatě hlasovala správně. Velká škoda.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod f*ck » 02 říj 2018, 00:27

Také jsem nevydržel edit, po nalezení imunity jsem přepnul na vyloučenou a néééé :cry:
O díle nic moc nevím, jen nechápu hlasování, Brian to podělal, kdyby nechal své ego mimo a hlasoval jak má, domů jde Shane.
Velká škoda.
Jestli Shownee bude příště hlasovat se Sharn a Shane, jak to vypadalo, tak finále je jasné, jak píše můj kolega nahoře. Snad nebude tupá a půjde se svou "aliancí", pak má šanci vyhrát určitě větší.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod hozu » 02 říj 2018, 00:54

f*ck: já doufám, že se Shonee bude držet aliance, ale ač bych na to nechtěl moc spoléhat, když porovnám edit Shane a Sharn v posledních epizodách a množství zpovědí, nemám z toho dobrý pocit. Ještě je docela reálná možnost, že příště Brian zahraje imunitu, ale ta odstřelí někoho s kým nepočítáme, ale i tak.
Jako ona ta paranoia dělá samozřejmě svoje a Brian očividně nebyl těžký cíl, který by snadno neuvěřil kdejaké blbosti. I při té soutěži o imunitu se to docela projevilo. Shane asi nahlodat umí, ale seriozně, co bylo těžké na tom rozdělit ty hlasy? :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod sextant » 02 říj 2018, 11:04

Jako neznalec angličtiny samozřejmě nevím co si hráči říkali. Jen mi není jasné, proč dávali do hry další tajnou imunitu. Nevím jaká jsou pravidla AU Survivoru, ale v US Survivoru se skrytá imunita vracela do hry jen v případě, že byla použita. Podle minulé Jury villa si ale imunity odnesli hráči bez použití, takže nemělo smysl dávaz do hry další idol. Ale stalo se.
Není mi jasné proč hráči neutvrdili ženu co chtěli vyloučit v přesvědčení, že zcela jistě bude vyloučen někdo jiný. Pak by imunitu nevyužila.
Jediné co se mi nakonec líbilo bylo, že muž opět vyhrál soutěžní imunitu a vlastně i účelné použití skryté imunity. Jsem zvědav jak bude soutěž probíhat dál.
Omlouvám se, že nepíši jména hráčů, ale nedaří se mi je si zapamatovat.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod strom-z » 02 říj 2018, 11:20

nééééé, Grubby ty @#$%^&* cos to udělal :D :D :D :D

tyvole, tohle je normálně kandidát na "dumbest move ever", něco hodně podobnýho, co provedl Tyson v Heroes vs. Villains, s tim rozdílem, že 1) Grubby aspoň sám sebe nevyhodil, nicméně 2) zatimco Tysonovym cílem bylo ponechat ve hře Russella místo Parvati (což pro něj bylo výhodnější), tohle nedávalo smysl vůbec!!! stačilo zůstat 2-2-2 a Sharn by tak či onak letěla v revotu, můj bože...

Fenella vypadla fakt smolně, obzvlášť když v Ponderose jí podle všeho sdělili, že by pro ní skoro unisono hlasovali. ale zas prostě nutno uznat - Brian je dement a tenhle krok ho podle mě bude stát celou hru (i když furt má podle mě šanci, pokud dojde do finále s Monicou); Sharn a Shane, nefandil jsem vám, ale za tohle všechna čest, Fenella podle všeho Sharn z idolu podezírala, ale Shane, zdá se, Briana zblbla schopně, podle ponderosy si myslel, že i Shane bude hlasovat proti Sharn.... jako na svůj věk Shane teď předvedla velmi slušnej tah. a byla i dost vtipná během kmenovky :)

zato Steve mě furt s**e a to už neni ve hře! ten tupan se promedituje celou hrou a pak má tu drzost furt důležitě opakovat "you get AWARDED the win".... jeho "hra" stála za absolutní h., Mighty Ducks ho normálně obehráli a on teď brečí. a tim výrazem mi začíná připomínat Tomáše Řepku. i v ponderose Fenella potvrdila, že tamní Contenders jsou úplně v pohodě, zatimco Champions jsou ubrečený... právě proto si to po Grubbyho ultra-failu přeju, aby to vyhrála Shonee a arogantní Sharn měla smůlu (byť za tohle kolo jí i Shane palec nahoru)

PS: "If Grubby farts I'm in trouble."

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod sextant » 03 říj 2018, 00:49

Pro strom-z
Prosím tě, mohl bys mi vysvětlit, jak by hlasování dopadlo, kdyby došlo k rozdělení hlasů 2-2-2? Nevím, jak by se v hlasování postupovalo dál vzhledem k imunitám.
Děkuji předem.
Moc děkuji za vysvětlení. Takové řešení mně nenapadlo. Jsem moc rád, že jsi mi je vysvětlil.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod strom-z » 03 říj 2018, 02:24

sextant píše:Pro strom-z
Prosím tě, mohl bys mi vysvětlit, jak by hlasování dopadlo, kdyby došlo k rozdělení hlasů 2-2-2? Nevím, jak by se v hlasování postupovalo dál vzhledem k imunitám.
Děkuji předem.

Sharn a Shane hlasovali pro Fenellu (2)
Shonee + Fenella hlasovaly pro Sharn (2) - ta zahrála idol
Monica + Grubby měli hlasovat pro Shane - byla by to remíza mezi Fenellou a Sharn, v revotu by šla domů Shane

jenže Grubby hlasoval místo pro Shane pro Sharn, takže Fennela měla 2, Shane jenom 1 a domů šla Fenella. ani z následující epizody jsem 100% nepochopil, jestli šlo od Briana naprostou demenci, nebo tim i něco sledoval, ale klonim se silně k variantě 1 :)

jinak imunitu měl Brian, takže ta nehrála roli

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod Masarka14 » 04 říj 2018, 08:41

strom-z píše:nééééé, Grubby ty @#$%^&* cos to udělal :D :D :D :D

tyvole, tohle je normálně kandidát na "dumbest move ever", něco hodně podobnýho, co provedl Tyson v Heroes vs. Villains, s tim rozdílem, že 1) Grubby aspoň sám sebe nevyhodil, nicméně 2) zatimco Tysonovym cílem bylo ponechat ve hře Russella místo Parvati (což pro něj bylo výhodnější), tohle nedávalo smysl vůbec!!! stačilo zůstat 2-2-2 a Sharn by tak či onak letěla v revotu, můj bože...


Jen by letěla Shane namísto Sharn, ty jména se mi taky někdy pletou :D Jinak naprosto souhlasím. Vůbec nechápu, jak to Briana napadlo. Strašně hloupý krok.

Ukázky na další díl jsem moc nepochopil. Dělají tam jako, že bude mít Brian na kahánku, ale pak je tam zpověď Shonee, která říká něco jako "you voted for my girl Fenella, I will find you and vote you out", přitom to byly Sharn a Shane, kdo vyloučil Fenellu. Takže podle toho ta spolupráce moc nedává smysl.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod Radix » 04 říj 2018, 16:26

Ty kráso. Čichal jsem nějakou šmelinu a nakonec se tak i stalo. Nicméně si nemyslím, že je to pro Briana špatný tah. Myslím, že to udělal omylem, ale díky tomu se zbavil power couple Shonella a Shonee se může vymluvit na to, že je prostě idiot. Pro Briana je výsledek dobrý, pokud si to dokáže obhájit. Jsem zvědavý na příští epizodu, ale nedaří se mi jí nikde stáhnout.

Fandím: Brian
Sympatický: Monika
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod strom-z » 05 říj 2018, 21:53

Radix píše:Ty kráso. Čichal jsem nějakou šmelinu a nakonec se tak i stalo. Nicméně si nemyslím, že je to pro Briana špatný tah. Myslím, že to udělal omylem, ale díky tomu se zbavil power couple Shonella a Shonee se může vymluvit na to, že je prostě idiot. Pro Briana je výsledek dobrý, pokud si to dokáže obhájit. Jsem zvědavý na příští epizodu, ale nedaří se mi jí nikde stáhnout.

Fandím: Brian
Sympatický: Monika


Brian to na 99% prostě podělal :) na RHAP teď poslouchám podcast Nicka a Henryho a velmi dobře tam analyzujou, proč Grubby prostě udělal botu a jeho vysvětlení nedávaj smysl. samozřejmě, jiná věc je, pokud ostatním hráčům dokáže nakukat, že to příšerná bota nebyla...

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod Terry » 06 říj 2018, 17:28

Tak to byl fakt fail sezony od Briana. On zatim uvazoval fakt dobre a vzdycky jeho aliance byla jistá a nekompromisne volili tak jak se dohodli. Ale ted to proste podelal. Myslim si ze si byl zase az moc jisty svoji pozici ve hre a to proste v survu nekde. Pak odpusti od logicky nejlepsi a naprosto jednoduchy varianty a vymysli picoviny :) ale tak porad ma idol a muze dojit do finale.

Jen me taky napadlo ze mela Shonella rict aby Brian a Mon volil pro Sharn a treba by to spis vyslo. Brian by byl spokojenej ze voli Sharn. A nebo mu klidne rict ze s nim budou volil Sharn a pak to poslat pro Shane. Ale je jasny ze je vubec nenapadlo ze to Grubby takhle podela :)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod strom-z » 07 říj 2018, 18:47

Terry píše:Jen me taky napadlo ze mela Shonella rict aby Brian a Mon volil pro Sharn a treba by to spis vyslo. Brian by byl spokojenej ze voli Sharn. A nebo mu klidne rict ze s nim budou volil Sharn a pak to poslat pro Shane. Ale je jasny ze je vubec nenapadlo ze to Grubby takhle podela :)

Jojo, souhlas, Shonella si to měla pojistit tim, že holky měly samy volit Shane a Grubbymu nechat Sharn.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod sheldom » 09 říj 2018, 10:13

Ta Sharn je mi tak nesympatická, proč jí produkce pořád dává nějaké výhody. Jednou jí dají výhody na IC, pak náhodou dostane nápovědu k HII a teď zase jen tak najde další HII? To snad není možný, jak ji produkce zvýhodňuje. Konečně mohla být v tomhle díle vyloučená, ale ono ne :angry:
A nakonec to celé vyhraje a bude to úplně v háji :cry: :cry: :cry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod Dejvy » 06 dub 2019, 00:04

Tu sa fakt nenajde jediny clovek co radsej fandi dobrej a inteligentnej hracke Sharn ako polodementnej Flanele? Tak tupy vyraz sa len tak nevidi. Nechapem co Vas na nej bavi.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod MBej » 28 pro 2019, 13:35

Hej, jako fandím Sharn, ale produkce jí na ruku kapánek jde. Chudák Brian vytáhl Tysona Apostola a skoro na tuty si zkazil šance. Jak tu někdo píše? Proč se teda holky nedomluvily a nevolily herdekbábu Shane?

Shonee se bez Fennelly nejspíš neudrží a Brian poletí hned, jak bude šance.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod Survivorfans » 31 led 2020, 22:59

Tak tohle je hodně velká debilita od Briana, nečekal sem to a vážně mě zklamal :down: . Hodně sem týhle alianci fandil a slušně mě bavila. Jen fakt nechápu to jeho myšlený - jaký by byl rozdíl kdyby Sharn šla případně po 2. hlasování? :? :cry:

Paradox jenom je, že to může Brianovi teoreticky pomoct. Samozřejmě ale jenom v případě že by Shonee nepřeběhla a měli by s Monikou jistou top3.
Jen doufám, že nebudu v posledních dílech sledovat rozpad aliance kachen a ty otravný 2 Sh nedojdou finále. :heat: :down:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP21

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 30 dub 2022, 11:01

Tak velká advokátka se na začátku opět snažila úřadovat, opět naprosto k smíchu, až ten nonsense pokus náležitě vyhodnotila a vysmála se mu i samotná Shonella. Měli ji říct: „on board at one hundred percent“ a jako vždy by tomu uvěřila a byl by klid. :lol: Tu bych fakt za advokátku nechtěl. No jaké to má "štěstí", že najednou najde HII i bez nápovědy, že? (budeme dělat, že tam nikdo nezatahal za provázky a z těch stovek stromů to našla zrovna když potřebovala, protože je tak šikovná... Stejně jako v případě její první HI, když měla nápovědu nachystanou doslova na podnose na studni... úplná náhoda... Jasně)

Grubbymu nesmyslně přeplo a z naprosto nepochopitelného důvodu i navzdory nesouhlasu většiny aliance změnil split vote. A když už teda nechtěl dělit hlasy, tak ten 1vote pro Shane mělo mít jaký smysl? :cry:

Steve a jeho ksichty a prupovídky na kmenovce - neuvěřitelně trapný pozér. Od prvního dne si tam hrál na nějakého duchovního, vyrovnaného guru, no a ve výsledku je to jen nevyrovnaný, zahořklý, ublížený chudáček. Toho muselo pěkně nasírat, když se Brian těm jeho Chi-povinám vysmíval. Je mi z něj :vomit:

Zajímalo by mě, jak je Mat v těch chvílích, kdy vidí tu zbývající sestavu ve hře, hrdý na to, že za to, že tam není on a jeho aliance pěti, může on, když začal jak blb vylučovat svoje kumpány hned v prvním hlasování po sloučení. :cry: Dochází mu to vůbec?

Btw. Jonathan a jeho neustále se opakující dotazy typu: „Jaká byla v kmeni nálada po příchodu z kmenové rady?“ apod. už začíná trochu iritovat.

V této ep. jediné pozitiva vtipné momenty se Shonellou a Grubbym a zakázaným ovocem pewpew... a Grubbyho "Wee" když vyhrál imunitu a dělal že nedělal. :fuck: Jo a ještě Shane na kmenovce s tím, jak se jmenovala ta ICH... The Sloth? Zabila nejvíc. :lol:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů