AU Survivor 2018: CvC - EP22

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod ItalianManiac » 02 říj 2018, 18:02

Epizoda 22
2.10.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod hozu » 02 říj 2018, 20:51

Myslím, že nelze pochybovat, že Shonee s Sharn a Shane předvedly skvělý tah. Napadlo mě, že by by mohlo něco takového nastat. Krásně zariskovaly a zbavily se Brianovi HII i Moniky. Takže stejně jako včera mám spíš strach čistě z potencionálního vývoje pro F2. Já i přes tu hodně excelentní hru to finále Shane/Sharn prostě vidět nechci, ale moc nevidím, jak se to nestane. Shane s Sharn asi budou stále hlasovat spolu. A i kdyby Shonee s Brianem zkusili jít na remízu, soutěž o imunitu ukázala, že nějaké rozdělávání ohně nebude ani pro jednoho moc silná stránka :D

Každopádně, opět je myslím jasné, že si za to Brian může sám. Proč bral na odměnu Moniku, když tu byla Shonee, u které byla větší šance, že by mohla být zverbována? Opět trochu nepromyšlené. Celkově Brian trpí tím stejným, co se stalo osudné jak Benjimu tak Matovi. Jakmile se dostali na vrchol, mysleli si, že jsou neporazitelní. Brianův pád je delší, ale možná o to bolestivější.
Ale jsem zvědav na finálový týden.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod sextant » 03 říj 2018, 23:35

Tak začátek epizody mně hodně překvapil. Australané dali jako odměnu auto, podobně jako tomu bylo u Amerických Survivorů dříve. Brian auto vyhrál a je teď jen otázka, zda se projeví pravidlo co bylo v US Survivoru a sice, že ten kdo vyhrál auto nezískal celkové vítězství nebo zda bude tato kletba prolomena.
Soutěž o imunitu byla zajímavá a originální.
K ostatnímu se nemohu vyjadřovat, neumím anglicky, takže nemám tušení o čem hráči mluvili. Ostatně výstižně to zde už napsal hozu přede mnou.
Bude velmi zajímavé jak dopadnou další epizody a zejména kdo získá imunitu v příštích soutěžích.
Jen ještě dotaz. Brian zahrál skrytou imunitu, ale v 5 hráčích je alespoň v US verzi poslední možnost tuto imunitu uplatnit. V této verzi je možno skrytou imunitu uplatnit i ve 4 hráčích?

Ještě bych doplnil, že je škoda, že Brian neodhadl záměr Moniku vyřadit a mohl uplatnit skrytou imunitu v její prospěch. Tím by koalicii tří žen dokonale zničil a bylo by to 2-2 a sám by měl větší naději na vítězství v celé hře. Neudělal to a tak teď bude záležet jen na tom, zda získá imunitu ze soutěže jinak jej ženy jistě vyřadí.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod hozu » 04 říj 2018, 01:07

sextant: tady se taky dá použít nejpozději při pěti hráčích.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod Masarka14 » 04 říj 2018, 11:20

Já si naopak myslím, že je možné, abychom neměli F2 Shane a Sharn. Je jasné, že pokud Brian nevyhraje imunitu, tak ho vyloučí. Pokud, ale vyhraje (což opravdu není nemožné), tak podle mě existuje možnost, že Shane Sharn vyloučí. Přece jenom nám už párkrát ukázala, že se nebojí hrát. Když bude Shane sedět ve F2 s Sharn, tak Sharn vyhraje. Pokud by Shane tento krok učinila, získala by tím body u poroty.

Ve F2:
Sharn -> Brian, Shonee, Shane
Shonee -> Brian, Shane (ale mohlo by se to otočit, kdyby vyloučila Sharn :D )
Shane = Brian - tady to úplně nedokážu posoudit, Brian je neoblíbený u poroty, ale když vyhraje všechny imunity, tak by mohlo trochu zamíchat kartami
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod Radix » 05 říj 2018, 16:04

Monika je venku, což je docela škoda. Každopádně se to Sssh alianci povedlo. Brian dobře poznal, že Shane je nějak moc v klidu, ale sám tomu taky moc nedal, takže holky poznaly, že bude mít HII. Ztotožňuju se s názorem Masarky, že ve finále má největší šanci Sharn > Shonee > Shane > Brian. Mysím, že to vyhraje Sharn, ale moc jí nefandím. Někdo od Sh to ale určitě vyhraje. :D

Fandím: Brian
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod Dejvy » 18 dub 2019, 21:53

Tak po rozpade dua Šalatela, nám zostala len Šaolina :mrgreen:

Ja som sa tiez cudoval par sekund preco zobral Brian na odmenu Moniku a nie Šaolinu. Potom som si uvedomil, ze som chlap, ktory prave vyhral auto a dostal sancu stravit noc s Miss Australia a este akou :) Takze tak.

Verim, ze to uz Sharn zvladne, naozaj si to zasluzi aj ked uznavam, ze posledne epizody Shane aj Šaolina ukazali pekne tahy :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod Survivorfans » 01 úno 2020, 13:20

Teda hloupost tohodle castu mě neustále dostává. Brianovo volbu na odměnu chápu a udělal podle mě dobře, víc ovlivnitelná je Monika a taky bych očekával, že Shonee bude chytřejší a moudřejší.
Docela mě taky zklamalo, že vítěz soutěže o odměnu v top5 si může vzít sebou jen 1 člověka. To má být trest aby se zbylí 3 proti nim dohodli? :down: Tohle je 1 z mála věcí, ve kterých by se australani mohli trochu přiučit od američanů.

Spíš mě ale dostává, že Brian mele o klidu Shane a pak si jde spát na pláž? :? :shock:
U Shonee mě zklamalo, že přeběhla. To že se musí zbavit Briana je jasný, ale vážně si myslí že by měla šanci nad právničkou Sharn nebo obdivovanou 61 letou Shane? :shock: Obě navíc mají hromadu přátel v porotě, který by jim v pohodě daly hlas.
Měla se tentokrát zbavit Shane a pokusit se dostat do finále s Monikou, nad nikým jiným totiž stejně nemá šanci vyhrát. A tu zradu by udělala příště o pouhou kmenovku dýl.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP22

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 02 kvě 2022, 06:10

Grubby si pro začátek obhajoval svůj vote na minulé radě, a to že chce mít ve F3 i Shane (+ Mon = nejslabším holky). Nevím jestli věřit... Shane nebo Falafela ve finálové výzvě (s očekáváním výzvy na výdrž) jak prašť a uhoď. Upřednostňovat jednu před druhou a oslabit tak alianci mi furt nedává smysl.

Hanba každému, kdo neumí rozdělat oheň, obzvlášť v případě AU, kdy jsou tam přes 40 dní. Fascinuje mě, že si to tam ti lidi prostě nechtějí za tu dobu ani zkusit a naučit, když už s tím nejdou do hry od začátku. Já to nechápu.

Grubbyho HII pro mě překvápko, protože už jsem vůbec nevěděl, že nějakou má, vůbec si nepamatuju, kdy a kde k ní přišel, takže tady oceňuji režii a Grubbyho, že mi to v této ep nepřipomněli a já měl překvápko :shock: Konečně nadešel čas Moniky, byla tam déle, než bylo hodno. Herně mi připomínala Kristie z S03(2015), takže nuda... no Mon je aspoň sympatická a není psychicky narušená, tak se na ni dívalo podstatně lépe, ne jen protože je nádherná :eee:

Poslední čtveřice nevadí ani zdaleka tolik, jako v případě předchozích řad, takže tady :idea: Jen teda Sharn, kterou produkce vede za ručičku až do finále, to je těžký OPRUZ. Tentokrát ji zdá se poslali holuba, že má Grub HII. :fuck:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů