AU Survivor 2018: CvC - EP23

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod ItalianManiac » 08 říj 2018, 17:59

Epizoda 23
8.10.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod strom-z » 08 říj 2018, 21:02

tak challenge opravdu hustej vývoj :D

Shonee - vlastně absolutně obdobnej případ jako minulou sezónu
Spoiler!
Michelle
- mohla i vyhrát celou hru, ale kvůli neschopnosti rozdělat oheň si to sama podělala. že šla na místo toho do rizika je podle mě zcela logickej tah - i z Ponderosa videa vyplývá, že Sharn o tom dost uvažovala (!), ale nakonec u ní převážila (rovněž absolutně logická) obava, že Shonee flipne zpět ke Grubbymu (kterej byl už poněkolikátý kouzelně mimo a jeho šance na výhru už jsou podle mě dost malý).

nakonec myslim, že Shonee snad mohla líp zvládnout komunikaci s Grubbym - kdyby ho přesvědčila, aby se namísto šampionky v rozdělávání ohně Sharn radši hlasovalo pro Shane, měla by pojištěnou remízu, zvlášť když Sharn nemá jinak v imunitách nějakou super bilanci.

taky si řikám, jestli měla Shonee vyhodit tu Monicu, ale tak či onak to asi byla blbá situace... kdyby vykopla Shane, Brian a Monica by spolu oba chtěli do finále a Shonee by musela vyhrát ve Final 3. no, možná měla jít do tohohle...

tak či onak podle mě opravdu zajímavá Final 4, ve který prakticky nebyla jasná "goat", to se moc často nevidí. a Shonee fakt oceňuju, že hrála naplno :)

Aussies hajpujou finále jako "best final tribal ever", to mi napovídá, že půjde o vyrovnanej souboj Sharn a Shane... což by mě mrzelo z toho důvodu, že bych chtěl vidět Stevea, jak se jakožto porotce důležitě naparuje před Grubbym, a jak ho ten pošle do příslušných míst :fuck:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod sextant » 08 říj 2018, 21:13

Tak Brian vyhrál imunitu a jedna z žen z trojice žen musela odejít. Samozřejmě nevím o čem si povídali před kmenovou radou, jen mně napadlo, že Brian mohl hlasovat s tou vyřazenou stejně a dokázat stav 2-2 a pak by byla asi soutěž v rozdělávání ohně. Škoda, nestalo se tak a tak se můžeme jen těšit na to kdo vyhraje imunitu příště a určí tak závěrečnou dvojici.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod Radix » 09 říj 2018, 11:29

IC měla vážně super vývoj. A jsem rád, že to vyhrál Brian. Škoda že Shonee rezignovala na možnost vyhrát v rozdělávání ohně a šla do nepravděpodobné varianty, že Sharn vyloučí Shane. Líbila se mi ironie toho, jak Shonee říkala, že se bojí, že někdo bude hrát srdcem namísto hlavou. Ehm, kdo minule chtěl jen pomstít Fenellu? :D Sice by Shonee nebyla v plánech pro F2, ale F3 by měla jistou a ve final IC může vyhrát kdokoliv. Zatímco takhle bylo jasné, že při výhře Briana končí.

Vidím to jasně na vítězství Sharn, která si ve finále poradí se Shane. Bohužel ale ani jedné moc nefandím kvůli jejich povýšenosti. Brian to bohužel nevyhraje, to by musel být ultra zázrak. Budu mu držet palce, ať je aspoň ve finále a vidíme, jak se Steve zblázní. :D

Fandím: Brian
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod hozu » 09 říj 2018, 11:49

Soutěž o imunitu byla dost napínavá. Mohl vyhrát skutečně kdokoliv, tu Shonee už jsem tam taky v jedné chvíli viděl. Škoda.
A celkově se mi líbilo, že jsme měli celé F4 epizodu. Přeci jen, v US verzi to bývá dost uspěchané a tady každý dostal vlastní čas a prostor.
Osobně chápu Shonee, že se jí nechtělo "ztrapňovat" u rozdělávání ohně. Ten pokus byl odvážný a ačkoliv pouto Sharn s Shane je asi příliš silné, v rámci jejích možností to bylo asi lepší. Hlavně, výsledek 2-1-1 byl dost napínavý. A už teď to nastalo víckrát než v US verzi :D.

Jediné co mrzí je fakt, že Shonee je pryč. Musím říct, že v téhle sérii mě neskutečně bavila a hlavně s Fenellou tvořili výbornou dvojici. Pro mě osoba, které jsem to vítězství nejvíc přál.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod Terry » 10 říj 2018, 00:32

Tak Brian se zachranil jedinym zpusobem jakym mohl a odnesla to Shonee. Asi karma :) mimochodem IC byla opravdu napinava do posledniho okamziku, prelevalo se to tam z jednoho na druhého.

Jinak ten plan Shonee byl brilantní az na to, ze kdyz ho rekla Sharn, tak ji to tak neskutecne usnadnila. Bylo to pro Sharn super easy rozhodnuti a zbavilo ji jakyholiv tlaku zase. Proto uz ji ani fakt tak nepreju.

Shonee chapu ze si neverila na ohen. Ale mohla klidne nadhodit tenhle plan a stejne volit Sharn. A nebo jak psal storm-z. Proste spolihat se tolik na to ze Sharn zradi Shane pred koncem, kdyz ma k mani lehnou variantu jak se zbavit ji, urcite nemela. Skoda bavila a pral sem ji to. Ted uz asi jedine ten Brian :)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod Masarka14 » 10 říj 2018, 17:25

Souhlasím s Terrym, že se Shonee měla pokusit přesvědčit Sharn, ať hlasuje pro Shane a pak si to pojistit hlasem pro Sharn, když věděla, že Brian hlasuje pro Sharn. Takhle vcelku slepě věřila svému plánu na (pro ní ne moc logické) vyloučení Shane. Přece jenom Sharn je obrovská hrozba a hlavní favorit na výhru.

Ukázky na další díl mě moc nepotěšily, "the best final tribe ever" se asi těžko obejde bez Sharn. Přece jenom Brian na to mluvení moc není. Sharn nepřeju, už nějakou dobu mi není sympatická a rozhodně teď nejvíc fandím Brianovi. Jeho výhra je ale asi jen zbožné přání. Rád bych se mýlil. Snad poslední epizida nezklame.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod jukab » 17 zář 2019, 20:53

Tak se nám před finále vyprofilovaly dvě slušné hráčky, což je super, snad to bude zajímavé. Shane jsem v začátcích nevěřil ani sloučení, ale - i s troškou štěstí a nijakých soupeřů - teď si to tam vodí pěkně. Sharn jsem fandil od začátku, měla toho štěstí víc, ale dokázala i zabrat. Brian jako vítěz snad nepadá v úvahu, to by sérii dost deklasovalo. Doufám, že neprojde ani do finále. Jsem pak zvědavý i na porotu, u pár hráčů se bojím zahořklosti, uvidíme. U stavění mě pobavily Brianovy zdvižené ruce a padající věž v pozadí, z toho by byl pěknej gif. Celkově je tam letos strašně moc sebevědomých hráčů, který přitom hrají kulový. May the better Sh win :)

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP23

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 02 kvě 2022, 08:02

Zasloužený odchod Šaolíny :mrgreen: Přece proč se rychle jít začít učit rozdělávat oheň a bojovat o přežití, když můžu za dobré slovo v této pravdomluvné hře, že jedna kamarádka zradí druhou a bude hlasovat se mnou, dát hlavu rovnou na špalek. :lol:

No bohužel ale pro Grubbyho. V potenciálním finále nemá hádám šance proti kterékoliv ze zbývajících žen. Ale může si za to sám vyloučením Falafely, resp. nevyloučením Shane. :fuck:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů