S37 - David vs. Goliath - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod brninho » 27 zář 2018, 08:11

Nebylo to špatný, neurazilo ani nenadchlo, vždycky se u těhle versus sérií směju jak Probst to téma přožívá, aby to pak za dvě epizody shodil úplně ze stolu, nevěřím že zrovna u téhle konkrétní série tomu bude jinak :D Ten puzzle génius kandiduje na novýho Probstova miláčka, každou sérii tam má aspoň jednoho, až se bojím castu u nějáké budoucí ""all stars"". Mike, pamatuju si ho z TAR kde se svým taťkou díru do světa neudělal, pro mě furt bude spíš ten spolubydlící Jacka Blacka ze School of Rock :D Ale dobrý, vzhledem k tématu tam asi nějákýho herce chtěli a lepší "looser, ale fanoušek" než nabušenec, ale Survivorem netknutej.
Pat (snad jsem si to zapamatoval) bude Davidům chybět v další challenge určitě, ale všichni už to sledujem nějákej pátek, víme co dřív nebo pozdějc nastane. :-?
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod hozu » 27 zář 2018, 12:43

Bylo to takové nijaké. Částečně asi dáno tím, že hráč vypadl ze zdravotních důvodů, což se ostatně dalo trochu čekat, když soutěž o imunitu začala asi 10 minut před koncem.
Probst je tradičně až nezdravě nadšený, jak geniální téma si zase vymyslel, takže dokud to tak v tom třetím, čtvrtém díle nepromíchají, tak nás čeká zajisté nekonečné omílání této skutečnosti. Cast mi špatný nepřijde, pár potenciálně fanditelných hráčů jsem ta zatím našel, ale uvidíme jak se to vyvine. Ono bez té kmenovky a jen a pouze s hromadou teoretických keců a plánů, moc hodnotit nejde.

Vcelku se mi líbilo, jak ukázali nalezení HII, fakt to působilo, že to mohl najít kdokoliv. A pak mě pobavila Gabby se svým projevem o Patovi, jaký byl super, pomohl stavět přístřešek a byl přirozený vůdce, když vše nasvědčovalo tomu, že by asi stejně šel. Ale, nevíme co mohlo být. Škoda.

Jsem ještě dost zvědav na to počasí, prý jim tam dost pršelo.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod sextant » 27 zář 2018, 18:45

Musím samozřejmě počkat na titulky a proto je možné, že příspěvek doplním nebo přepracuji. Teď by mně spíš zajímalo jaká nemoc postihla hráče, kterého evakuovali. Přeci jen po 3 dnech je dost neobvyklé, že někoho skolí nemoc nebo dehydratace. Předpokládám, že všichni účastníci prošli před soutěží lékařskou prohlídkou.

Pro Kata rina
Děkuji za vysvětlůení, tohle se bez znalostí anglečtiny samozřejmě nemohu dozvědět. Tak úraz, to je velice nepříjemné a je škoda, že byl vyřazen tímto způsobem.
Pro informaci moje angličtina připomíná španělštinu karibských indiánů hodinu po Kolumbově vylodění. :)

V soutěži vyhráli Goliáši křesadlo, ale v tak deštivém počasí je otázkou zda jim bude k něčemu platné. Navíc zřejmě nemusejí převařovat vodu jak to bylo v minulých seriích. Teď mají dováženu naprosto pitnou vodu? No i když v těch lijácích by si nasbírali jistě dost pitné vody z deště.
Tak konečně jsem pochopil s titulky vše co jsem bez nich jen odhadoval. Ta soutěž na lodi byla zajímavá a Davidové chytře vybrali pro sebe vítěznou cestu. Také se jim to vyplatilo při stavbě přístřešku. Měli dost nářadí a také vybavení na chytání ryb a mořských potvor. Pomalu se skládají aliance, ale příště uvidíme k čemu byly ty předběžné úvahy.
V soutěži o imunitu Davidové neurčili správně člena na podhrabání a to je stálo čas a v konečném výsledku i vítězství.
Kmeni Goliáš zatím vše vychází, ale mám dojem, že jejich přístřešek za moc nestojí když všichni hledali imunitu místo toho aby si udělali přijatelné bydlení. Podle lijáků to nebude žádná procházka parkem a vodotěsný přístřešek je nutností.
U Goliášů se mi nelíbí ta starší černoška co nesáhla na práci a jen říkala co by se mělo. Divil jsem se, že jí nikdo neřekl, aby začala makat jinak že si řeže pod sebou větev.
Teď mají křesadlo oba kmeny tak jsem zvědav jak se jim podaří založit a hlavně udržet oheň v tak deštivém počasí jaké na Fidži panuje. Podle ukázky na příští epizodu to vypadá, že Davidové opět prohrají soutěž o imunitu. Tak se nechám překvapit jak si povedou oba kmeny dál.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod kata_rina » 27 zář 2018, 19:11

sextant píše:Musím samozřejmě počkat na titulky a proto je možné, že příspěvek doplním nebo přepracuji. Teď by mně spíš zajímalo jaká nemoc postihla hráče, kterého evakuovali. Přeci jen po 3 dnech je dost neobvyklé, že někoho skolí nemoc nebo dehydratace. Předpokládám, že všichni účastníci prošli před soutěží lékařskou prohlídkou.



Pokud jsem dobře rozuměla, tak při převozu ze soutěže do tábora byly velké vlny, které nepříjemně narážely do lodi a při jednom z těch nárazů Pat špatně dopadl na záda ... Ale raději počkej ještě na jiné odpovědi, taky s tou angličtinou na tom nejsem nejlépe.
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 28 zář 2018, 11:47

První díl potvrdil mé domněnky o kmenech a výraznějších hráčích - je mi mnohem sympatičtější kmen Goliath, v podstatě až na Natalii, v kmeni David mě dost irituje nový Cochran, který je stejně jako jeho předchůdce očividně oblíbencem Jeffa... ostatní v tom kmeni taky nic moc - portorická lesba s fialovými vlasy začíná projevem připomínat Abi, kovbojka nemastná neslaná, dva růžoví černoši... nevím no. V Goliathu jsem zvědav na Mika, pak toho svalnatýho policajta a tu fakt krásnou bloncku:)

Pata je škoda, zranit se takhle blbě hned na začátku hry (btw katarina správně rozuměla o co šlo - tvrdý dopad člunu na hladinu po vlně, hráči slyšeli prasknutí a Pat se svíjející v bolestech), říkal jsem si, že se něco stane, když tam byly ty dlouhé záběry na vlny a rozbouřené moře, čekal jsem ale převrácení lodi nebo tak něco, tohle by mě nenapadlo... podle mě by Pat na kmenovce nešel a zbavili by se slizáka Nicka, ale to už se nedozvíme
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod strom-z » 28 zář 2018, 18:35

musím říct, že za mě narozdíl od HvHvH a GI hodně nadějná úvodní epizoda, ten cast opravdu nevypadá špatně. Jeff to sice s tim tématem samozřejmě příšerně hrotí (holt mu skončila před pár lety Jeff Probst Show a on teď nemá, kde jinde se realizovat...), ale nemůžu říct, že by mi ten koncept winners vs. losers přišel až tak strašnej. narozdíl od cyphera se mi zatim o dost víc líbí cast loserů - Xtian právě že - hurá!! - neni superotravnej nerd jako Ryan z HvHvH, kterej příšerně hrál na kameru, Xtian mi přijde naprosto přirozenej a zajímavej, nerd aliance s Gabby mě baví :) portorikánská lesba se mi líbí taky, lesby maj vůbec v Survivoru kromě Vanuatu hodně mizivou stopu - o Kelly (S30) nebo i Natalie (S16) se to člověk během show prakticky nedozvěděl a Deana na Filipínách to bohužel nedala fyzicky. nevim, prostě mi ten kmen loserů připadá přirozenej, a že ti lidi tam většinou tak nějak patřej a neni to přehnaně vycucaný z prstu :)

etnicky je to na první pohled taky zajímavá sezóna, bohužel kubánka Natalie hraje zatim tak absolutně příšerně, že to asi nebude nadlouho... po velmi dlouhý době chválim úvodní challenge, z kterýho nečišela recyklace! hezkej puzzle, a tak. i edit se díkybohu snaží, z nalezení idolu už se stalo odhadnutelný klišé, tohle bylo hezký. byť mínus - tak tohle opravdu nebyl obtížně nalezitelnej idol :/ chjo.

mimo jiné doufám, že produkce tentokrát pod heslem "méně je více" ubrala všech těch výhod i swapů, který částečně podělaly minulou sezónu, kdy jsme tak přišli v pre-merge o pár potenciálně zajímavejch hráčů (
Spoiler!
James, Stephanie
)

a opět musim dodat, koukejte na v zásadě už rovnocennej Australskej Survivor :) aktuální sezóna podle mě neni tak skvělá, jako většina tý předchozí, ale když se člověk prokouše nudnou pre-merge, post-merge zatim stála hodně za to.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 29 zář 2018, 11:43

Souhlasím, že to bylo takové nemastné neslané. Naštěstí z toho nemám tak špatný pocit jako u S35, kdy jsem také zároveň sledoval australskou verzi. Cast mi přijde vcelku zajímavý, tak snad se z toho stane dobrá série bez zbytečných twistů.

Kdo dostal hodně prostoru byl Christian, ještě si na něj musím vytvořit názor, ale to jak rychle na začátku vyhrál tu soutěž, bylo fakt hodně působivé.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod Terry » 29 zář 2018, 22:30

Jo prvni dil se mi libil. David vs Goliath je vlastne trochu obdoba AU verze champs vs contenders (ikdyz tam sou opravdu legendy nekteri) a to tema me v obou pripadech bavi. Je nadherne videt ten rozdil kdy G vsichni hledaji idol a u D postavi pristresek a semknou se sdilenim zivotnich pribehu. A protoze vzdycky hrozne rad fandim underdog ceste v survu jsou mi zatim sympatictejsi. Fandim nerd paru, hlavne te zenske casti :) zacatek na lodi bavil. Pri staveni pristesku dva z kazdeho kmene stekaji rozkazy, asi survivor uplne neznaji. Souboj o imunitu uplne nenadchnul a rozhodla neschopnost podhrabat se. A pri sledovani casu kolik zbyva do konce epizody mi bylo jasny ze neco nehraje. Pri zaberech na lod sem cekal evakuaci jako v gen x vs y. Ale takovy zraneni sem vazne necekal a vypadalo to dost dramaticky na zraneni zad. Musel si dat fakt pekne. Snad to bude zajimava serie. Dlouho sem nevidel aby takhle intenzivne prselo. Kdyby museli vice bojovat s prirodnimi elementy vubec bych se nezlobil.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP01

Příspěvekod Radix » 06 říj 2018, 10:17

Mně se první epizoda hodně líbila. Mám pocit, že vím něco o každém hráči, nikdo není neviditelný. Tomu samozřejmě pomohl medevac Pata. Takhle vypadnout je prostě obrovská smůla. Sympatičtější mi jsou zatím Davids, nicméně na soudy je ještě brzy. Líbí se mi nerd dvojka Gabby - Christian. Christian vypadá, že bude dost bavit. Zajímavě vypadá i Carl. Překvapil mě i John z Goliath, kterého jsem odhadoval na klasického osvalence. Vypadá to, že by mohl být i chytrý, tak snad to prokáže. Natalie neměla dobrou epizodu, ale myslím, že Natalia z toho vyšla o něco hůř, protože měla snad jen obsah spojený s Natalií s e. :D Doufám, že jedna z nich rychle vypadne, ať v tom nemám guláš. Ideálně kvůli překlepu na hlasu při TC, kde to bude mezi Natalií a Natalií. :D

Sympatický: Gabby, Christian, Mike, Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti