S37 - David vs. Goliath - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 04 říj 2018, 06:01

Epizoda 2
4.10.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod Terry » 04 říj 2018, 11:12

Tak druha epizoda taky docela zajimava. Nejak sem se ani nenudil a cast obsahuje zajimavy postavicky. Treba Natalie je fakt na pres drzku ale :) hrozne arogantni a vypada ze sezrala vsechnu moudrost sveta a kdyz se ji to nekdo snazi s dobrym umyslem vysvetlit, tak ho odpalkuje se stejnou aroganci. CEO roku. Jinak kmen Goliath vypada ze to bude v soutezich docela valcovat. Ale nepochopil sem proc na ten postup zebrikem nasadi David tu nejmensi holku s nejmensim dosahem. Škola rocku se zacina trochu projevovat a libi se mi ze je to fakt velky znalec surva. Nerd pack pokracuje a jeste asi nejakou chvili bude. A "you wanna play with me" - "like in the sand" fakt pobavilo :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 04 říj 2018, 11:45

Terry nebo ostatní - kde na druhej díl koukáte?? Mě všechny linky házej nějakej rip, kterej má zvuk posunutej nejprve o cca 5 sekund od videa a od cca 4. minuty se zvuk vrátí na úvod epizody, kdežto video vesele pokračuje dál, takže nekoukatelný...
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod sextant » 04 říj 2018, 18:13

Prohlédl jsem epizodu zatím bez titulků a udělal jsem si obrázek, že kmen David nemá na soutěžích dobrou taktiku a tím soutěže prohrává. Zdá se mi, že se na soutěž nedokáží soustředit a místo soutěžení vedoucího k výhře řeší vnitřní spory v kmeni.
Kmen Goliáš má také vnitřní spory a myslím, že Natálie pomaže při první kmenové radě domů, ale na soutěž se dokáží stmelit, určit dobrou taktiku a soutěž vyhrát.
Zřejmě ještě příspěvek doplním až budou titulky, jen nechápu proč vyhodil kmen David Jessiku.
Pro cypher.eu
Já se dívám na díly až jsou k disposici na stažení na serveru Ulož.to. Tím mám díl bez reklam a ostatních hloupostí. Ke stažení je díl obvykle po cca 12 hodinách po odvysílání. a někdy i dříve.

Doplnění 5.10.v 03:15
Ještě k Natálii.
Zřejmě si realizační tým myslel, že bude představovat nějaké zpestření pro diváky. Podle mně je to mylná představa. Naskýtá se ale otázka, proč se takový člověk jako Natálie vůbec do Survivoru hlásí. Neměla by raději doma sedět na gauči a pro jistotu z něj ani nevstávat? Nedivil bych se, kdyby Goliáši zahodili soutěž, aby mohli Natálii poslat domů i když si takový postup nepřeji.

Samozřejmě, že každý z nás podvědomě fandil kmeni David, tedy těm slabším, ale upřímně řečeno ten kmen skutečně slabší je a pokud se něco nezmění tak klidně mohou udělat model Palau. Kmen David nemá vůbec taktiku k soutěžím a na stěžejní místa dává hráče kteří se na úlohu nehodí.

Souhlasím s cyper.eu, že hráči mají daleko snažší podmínky než tomu bylo v soutěžích 1-20. Nedovedu si představit, jak by se tyto kmeny chovaly třeba v Africe v 3. serii. To by už dávno složili zbraně a byli doma nebo naplnili nějakou místní nemocnici.
Je pravda, že na začátku schytali několik pořádných bouřek, ale co asi tak mohou čekat v tropech? Navíc nemusí převařovat vodu aby se mohli napít. Také mají daleko víc oblečení. A přístřešek a spaní si mohou udělat pohodlný. Na to stačí mačeta.
Myslím, že by Survivor měl zase přitvrdit a vrátit náročnost do původních mezí bez jakýchkoliv úlev.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod kata_rina » 04 říj 2018, 19:25

cypher.eu píše:Terry nebo ostatní - kde na druhej díl koukáte?? Mě všechny linky házej nějakej rip, kterej má zvuk posunutej nejprve o cca 5 sekund od videa a od cca 4. minuty se zvuk vrátí na úvod epizody, kdežto video vesele pokračuje dál, takže nekoukatelný...



Koukám skrze https://www.seriestop.net/ a to jak na australskou verzi, tak na novozélandskou i americkou, ale je tam hodně vyskakovacích oken s reklamami a to někteří neradi :D
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 05 říj 2018, 00:01

Děkuji oběma výše za tipy, už jsem to byl schopen zkouknout:)

Co se dílu týče, tak mě asi nejvíc frustruje jak zas všichni brečej a přitom dostanou všechno pod nos!! Nemuseli hejbnout zadkem a maj plachtu a sadu na rozdělání ohně, maj dostatek jídla, ale polovina castu tam řve nějakej 4.-6. den hry :-? Snad jakejkoliv kmen z řad 1-20 by si s nima vytřel zadek...

Vím, že tu některým lidem (z těch pár komentujících) byl sympatický spíš kmen David ale bože jak mě jsou nesympatičtí :D Zejména ten robotik a jeho nesebevědomá kumpánka (ta s odstátýma ušima) co hned vyváděla, že jde ona, přitom nikdo nic takovýho ani nenaznačil... jediný co mě u nich pobavilo byl rozhovor na pláži kdy se ona hrabe ručkou v písku a toho robotika se ptá, jestli s ní bude hrát a on celej žhavej, že má 45,8714% šanci na románek, bez rozmyslu odvětí "jako tady v písku?" :lol: Jinak kdo bude vyřazen mi bylo dost buřt, protože ani jedna z dívek mi není sympatická, ale aspoň souhlasím s Lycrou, nebo jak se jmenuje, že určitě není nejslabší z holek v kmeni, ta trochu namyšlená bloncka co odešla byla podle mě fyzicky slabší, nebo max na stejný úrovni jako Lycra...

U sympatičtějšího Goliath kmene je naprostý casting omyl Natalie, nevím, co si producenti mysleli že bude předvádět za taktické výkony, když očividně není žádný challenge beast atp... bohužel ale i onou "brain" stránkou je naprosto mimo, ale jsem rád, že zbytek kmene nedostal např. idiotskej nápad zahodit soutěž jen aby se jí zbavili, jak už to pár kmenů v minulosti udělalo kvůli daleko pohodovějším lidem ve srovnání s touto psychopatkou bez špetky soudnosti. Štve mě taky ten trochu afektovanej černoch co na ní jde s rasovou kartou a pak se ještě vytáčí, že to u týhle pacientky nezabralo... :-? Zbytek kmene je mi sympatickej prozatím, snad to Probst ještě aspoň dva díly nepromíchá...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod Terry » 05 říj 2018, 07:12

Ja stahuju torrenty i AU verzi. A US je vzdycky k dispozici ve ctvrtek tak v 6 rano, nebo i driv. Ale hlavne to tam beru kvuli nej kvalite 1080p.

Na to sem uplne zapomnel ze Jeff se smiloval a nenechal je zmoknout. To me docela dost zklamalo. Vzdycky sem mel rad kdyz se museli vyporad s pocasim. V jedne serii, myslim ze to bylo jak byl poprve Russel, jim taky pekne chcalo a museli to proste nejak prezit. Tady se trosku klepou a hned balicek pomoci. Jako drevo na ohen bych jeste prekousl, protoze ohen k survu patri a musej se aspon trochu snazit, aby se u nej ohrali. Ale hned i celtu. To je o nicem.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod strom-z » 05 říj 2018, 21:51

za mě po špatnym Ghost Islandu díkybohu sezóna, která začíná docela slibně.

tohle je náhodou první nerdí/loseří kmen v historii soutěže a mě to prostě celkem baví :) Xtian a Gabby jsou autentická nerd aliance, za mě bezva a u rozhovoru v písku jsem vyprsknul na monitor :D :D

s tou race card - to asi jako běloši úplně nepochopíme, myslim, že černoši prostě tohle pouto cejtěj a pokud z toho neni nějakej obrácenej rasismus, tak vůbec nic proti. Natalie hraje opravdu příšerně, ale já jsem za její cast rád, protože ta její "self awareness" je celkem sranda :) když tam jsou samí gameboti a žádný osobní dramata, končí to pak občas až přílišnou nudou...

aneb představte si Second Chances bez braceletgate, jízdy Keitha na tuk tuku a dalších pestrostí...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod sextant » 07 říj 2018, 19:27

Mně vyloučení Jessiky celkem mrzí, protože byla alespoň hezká. Lycra s kroužkem v nose toho moc nezastane a vlastně má jen nepřímou zásluhu na vítězství v první hře ještě na llodi. Na soutěž ji vybral kmen Goliáš a ne že se sama přihlásila. Škoda, že za Jessiku nazahráli skrytou imunitu. Lycra mohla být venku.
Natalie v kmeni Goliáš je skutečně na pěst a ty její výroky "proč by mně vyhazovali, já nejsem žádná hrozba" nebo "uvidí Natáliin napalm" jsou sice úsměvné, ale sama je mimo realitu. To si nedovede položit otázku proč by si ji kmen měl nechat když není přínosem, ale osinou v zadku? Navíc my vidíme jen pár minut, ale její spoluhráči ji musí snášet celý den.
Tirulky mi hodně pomohly pochopit domluvy v kmenech. Jen mám dojem, že kmen David není vůbec jednotný a jsem zvědav jak dopadne příští epizoda.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 09 říj 2018, 19:29

Zatím mě tahle série slušně baví :) , tak snad to nebude později tragédie jako u GI, kde byli první 2 díly slušný a nadějný.

Na začátku mě taky zaujala ta pomoc od Jeffa a byla hodně zbytečná, měli dát soutěž o odměnu a jen si to vyhrajte. Zároveň mě taky zaujímá jak tady někdo podceňuje hurikán :shock: , to taky mluví o inteligenci některých zde.

Aliance nerdů mi nečekaně u Davidů nevadí a je zábavný je sledovat :mrgreen: , jen sem zvědavej kam to ten jejich kmen dotáhne když to je hromada slabochů proti silným Goliášům a k tomu vyřadí schopnou Jessicu (+ samozřejmě minule ztratili siláka Pata).
Carlovo alianci sem chápal, ale kdy naposled někdo letěl kvůli tomu že je slabej? Možná kecám protože to vážně nezkoumám, ale naposled mě napadá Cece v MvGX. Tohle v survu už dávno nejede a naopak lítaj hned hrozby.

U Goliášů se mi líbí jak to jede a hraje se tam hodně slušně :) . Tam nějaká jednota kmene a tedy nuda po promíchání/sloučení snad nehrozí :mrgreen: . Nejlepší je jak nějaká z těch 3 pěkných holek (Kara, Angelina nebo Natalia) - počítám s Johnem a vyřadíme Natalii(černou), se kterou ale zas počítá John. :fuck:
Natalie je případ a teda být tam s ní musí být peklo, navíc taktika alá Dan z Nicaragui. Tak uvidíme jestli bude podobně úspěšná.

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod Merengues9 » 10 říj 2018, 17:11

Zatím mě to baví, jen nechápu tu kritiku předchozí řady. Když to byla konečně po x letech pořádná série.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod Radix » 11 říj 2018, 17:16

Série mě dost baví. Díky minulému dílu znám prakticky všechny hráče, což je rozhodně příjemnější, a tak mi teď bylo líto, že vypadla Jessica, která minule chytře, co jsem si aspoň myslel, nebudovala alianci jen s jedním člověkem ale s více. Bohužel jí právě toto nakonec stálo místo ve hře. Pro Christiana s Nickem, což je pro mě překvapivá dvojka, ale jsou mi sympatičtí, se rozhodli dobře. Stejně tak Gabby poznala, že by byla příště na řadě. Sice trochu vyšilovala, ale Bi a Jessica se na ní ani nepodívaly a mluvily hrozně vágně, tak se jí tolik nedivím.

V Goliath je to pořád o Natalii s e. Asi nemá smysl komentovat, ale mám takový pocit, že nebude první vyřazená. Proč by si Alec, Dan a John povídali u studny, jak je jim jí líto, načež jí John oslovil. Jeremymu na ní záleží tolik, že se jí snaží domlouvat. Podle mě nám edit neukazuje všechno. Každopádně to bude zajímavé i příště a už se na to těším, protože se mi to teď stáhlo. :dance:

PS: Porovnání se Samoa sérií se hodí, protože myslím, že produkce je na ně "hodnější" i kvůli tomu, když tam došlo ke kolapsu druhého Russella. Nechtějí znovu tak riskovat.

Sympatický: Gabby, Christian, Mike
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S37 - David vs. Goliath - EP02

Příspěvekod Pietro » 27 led 2021, 23:10

Nevýhoda toho, že na to člověk kouká tři roky po premiéře je, že lidi všechno stihli říct. :D
Dosud nebyla řada, kde bych si nevybral favorita, D/G zatím aspiruje na premianta. Nikdo mi zatím k srdci nepřirostl, o jedubábě Natalii, respektive mnohem střelenější verzi Sheldona (Christian) nemluvě. Davidů je mi poměrně líto. Pokud nenastane nějaká probstovina (za což se modlím), asi je stihne osud jistého modrého kmene z Palau, což bych nerad.

Doufám zatím ve Willa Smithe z Fiji (Carla), ale ten na to, že je na samotu zvyklý kamioňák je slušně hrou válcován jak fyzicky, tak psychicky a to poměrně brzo už.
Holt asi zase vsadím na mou kartu "vyber si netypického". Ta mě nikdy nezklamala. :oops: a nebo si prostě musím u téhle série počkat, aby se někdo našel.

Též jsem zvědav, jak to dopadne právě s duem "Sheldon a Amy" (Christian a Gabby), k sobě pasujou jak zadek na hrnec. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti