S37 - David vs. Goliath - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 11 říj 2018, 10:24

Proč furt všichni musej bulet?!? Fakt mě to irituje...

Díl jinak takovej o ničem, v podstatě souboj dvou velmi nesympatických lidí - Natalie a Jeremyho. Na jednu stranu je Natalie strašná do soutěží, na druhou zas věřím tomu, že by Jeremy po promíchání (který navíc přijde už hned příště) vymýšlel všemožný flipy atp., takže volba nelehká a ukáže se v dalším díle, jaký bude rozložení nových kmenů a jakou roli tam Natalie bude mít.

Po třetím díle:
Sympatie - Mike, NataliA, John, Kara (čistě kvůli vzhledu :P )
Nesympatie - Cochran 2.0, Gabby, Nick, Natalie, Angelina
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod sextant » 11 říj 2018, 13:46

Tak jsem epizodu zkouknul zatím bez titulků, takže po nich zřejmě příspěvek doplním.
Epizoda se mi líbila. Ovšem při soutěžích mají účastníci "štěstí" na pořádný liják. Kmen David konečně zvítězil, což jsem jim ze srdce přál a poslal kmen Goliáš na kmenovou radu. Překvapilo mně, že byl vyřazen Jeremmy a ne Natálie, která ve skládačce projevila naprostou neschopnost.
Ty plačtivé projevy se mi také nelíbí. Přeci účastníci věděli do čeho jdou. Copak nikdo z nich nebyl od rodiny odloučen delší dobu? Pokud kvalita účastníků bude takto pokračovat asi nezbyde nic jiného, než vytvořit kmeny z aktivních vojáků a námořníků. Ti snad nebudou plakat 10. den soutěže.
V dalším dílu má být již promíchání kmenů, což mně připadá že je příliž brzy. Rozuměl bych promíchání, kdyby jeden kmen byl vysloveně neschopný což se teď nestalo.
Tak uvidíme jak se budou vytvářet nové aliance po promíchání kmenů.
Doplnění 15.10.2018
Po opětovném shlédnutí epizody tentokrát s titulky je mi už vyřazení Jerremyho jasné. Příliš intrikoval a tlačil na pilu, takže se nakonec všem zprotivil a vyloučil se vlastně sám.
V kmenu David ta dvojice dvou slizounů potřebuje rozdělit. Ostatní věří jejich výmyslům a lžím místo toho aby sami uvažovali kdo je za vyřazením Jessiky. Jsem zvědav, zda při promíchání kmenů tato dvojice zmizí nebo ji spoluhráči včas objeví a smetou.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod f*ck » 11 říj 2018, 19:28

Nevím, čím to je, jestli tím jak moc čumím na AU Survivor nebo mě ten americký už moc se*e.
Tři minuty v epizodě a už slyším bulení řidiče náklaďáku jak si stěžuje , že ztratil spojence :cry: že mu chybí rodina, po 6 dnech :cry:

Iminuta o ničem, nuda, posunul jsem na vítěze a na kmenovce jsem nechtěl poslouchat jejich kecy, přepnul na vypadnuvšího, ať by šel on nebo ona, žádná škoda..

Máme sezonu david vs. goliath a po 10 dnech se proměníme, nechápu jaký to má pak smysl :? :?

A jeff? :cry: pos*al se když zahrmělo, když viděl happy hráče, když prší, :angry: :cry:
v každým díle někdo bulí, berou tam porad slabší a slabší hráče, aby se jelo na city, se pak nedivím že jim tam musí dát plachtu když prší, by jich skončila půlka.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod strom-z » 11 říj 2018, 20:07

tak to já jsem se i při paralelním (do)sledování velmi dobrý australský post-merge při tomhle dílu hodně bavil :)

tenhle díl byl prakticky jenom "DRAMA" a výměny mezi Natalie a Jeremym byly super ;D
jo, jediný, na co jsem už taky alergickej jsou ty slzy... ale stokrát lepší než Ghost Island, kde tomu bylo vždycky vyhrazenejch celejch pět minut. podle mě je tohle strašně nadějnej cast, prakticky všichni mi přijdou zajímaví a třeba ta nerdí konverzace s Karlem v pozadí byla taky kouzelná.

souhlasim, že když už se udělala sezóna David vs Goliath, tak udělat swap po 3 dílech je blbost, počkal bych ještě tak minimálně dva díly; ale aspoň to už neni rozdělení na 3 kmeny, který mě v minulý sezóně štvalo, moc málo hráčů a málo času na zvrácení situace, i pro kvalitní hráče tam často neni, kam se schovat...

Natalie je každopádně po dlouhý době opravdu kvalitní trainwreck, baví mě to.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod hozu » 11 říj 2018, 21:31

Co já vím. Osobně mi přijde, že tu hodně lidí to počasí trošku zlehlučuje. Já si teda osobně nepamatuju sérii z posledních let, která by byla tak upršená (snad s výjimkou začátku MvsG-X). Osobně se nedivím, že ty jsou lidi jsou trošku přecitlivělí.
To, že z toho má radost i Jeff a produkce a dělá to pro ně show, je jiná věc, ale tak co už.

Ale osobně se do té série taky nemůžu pořád nějak dostat. "Souboj" Natalie vs Jeremy šel osobně trochu mimo mě. Bylo mi v podstatě jedno kdo půjde. To, že Natalie přežila je trochu překvapením, no, na druhou stranu, i bych věřil, že už tam budou tací, kterým by se zalíbila ve finále. A pro konflikty bude asi zábavnější element :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 14 říj 2018, 16:31

Proč už je promíchání vážně nechápu. Jen tři epizody a "theme" David vs Goliath je pryč. Myslím, že budou tři kmeny, tím pádem se to "krásně" rozloží na 6-6-5. Fakt super promíchání v 17 lidech. Nelíbí se mi to, ale doufám, že to bude mít jen pozitivní dopad.

Jeremy si za to může sám. Dělá proslovy o tom, jak všichni všude lítají, přitom to byl právě on, kdo tlačil na pilu. Krásná ukázka toho, jak se lidi dokáží vyloučit sami. A tím, že otevřeně říkal, že je superfan si taky moc nepomohl.

Nemůžu říct, že by mě tahle série vyloženě nebavila, ale něco tomu chybí. Nemám zatím žádného favorita, jen NataliE mi přijde fakt otravná.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 15 říj 2018, 19:12

Né že by byl díl špatnej, ale kromě dění okolo Jeremyho se bohužel nic zajímavýho nedělo.

Jeremy si za to mohl sám, když mele o tom aby nehráli a poté povídá lidem o Danovo HII. Navíc jak sám přiznal je fanoušek, tedy logicky ostatním došlo kdo nejvíc hraje (i když by to nejspíš poznali i bez toho).
Za tuhle epizodu má u mě plus Angelina, která to jeho vyloučení zařídila :idea: . Docela by mě zajímalo jestli za tím bylo i něco víc.

Promíchání mi taky přijde zbytečný a brzo, měli počkat až bude 16 lidí a pak to promíchat, takhle to bude divný rozložení ať už budou 2 nebo 3 kmeny. Snad to tedy neznamená že budou odcházet lidi kvůli tomu že si vytáhli špatnej šátek.
Nejspíš ale chtěli udělat promíchání už 18 lidech, ale chtěli počkat po 2. vyloučeným - podobně jako v Kaoh Rongu kde to oddálila a změnila na blbej počet evakuace Caleba.

Upřímně nefandím nikomu, zatím sou mi všichni volný. Jen lehounce Nickovi s Christianem, kterej mi nečekaně nevadí :mrgreen: , u Goliášů John s Angelinou.

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod Merengues9 » 15 říj 2018, 21:49

Jo zatím je to celkem dobrá řada, baví mě to. Sice nikomu vyloženě nefandím, ale Nick s Christianem jsou přinejmenším zajímavá dvojice.
Ale promíchání si mohli nechat na jindy nebo ho úplně vypustit, přijde mi zbytečný.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod kachna » 16 říj 2018, 19:33

Tak já se opět klasicky musím do diskuze taky zapojit, i když lehce se zpožděním :mrgreen:

Překvapuje mě vůbec promíchání po třech dílech? Asi už ani ne. Přitom, jak tu psalo už pár lidí, nápad jako takový D.vs.G. je až překvapivě dobrý, tak proč to zase zrušit. Vůbec by mi nevadilo, kdyby přišlo až v šestém díle a později...

JInak za počasí jsem na jednu stranu ráda. Nedávno jsem se totži znovu dívala na Guatemalu a ty extrémní podmínky mě prostě bavily! A je jedno, jestli je to extrémní vedro a nebo extrémní mokro. Nezlehčuju to, ale oceňuju to, protože to konečně vypadá jako soutěž o přežití. Protože přiznejme si to, když dostanoun krásnou pláž, věci na přístřešek, houpací sítě, plachtu, sadu na dělání kávy a k tomu sluníčko a 35 stupňů...
To jsem i na dovolené v Gruzii měla těžší podmínky než oni v přeživší soutěži :mrgreen:

Co se týče favoritů, tak kmen jako takový jsem favorizovaný neměla, líbily se mi oba. Co se týče lidí, tak holky u Goliášů vypadají celkem, že umí hrát. Ne všechny a netvrdím, že je to pravda! :mrgreen: A překvapil asi i Dan. Jeremy si zasloužil jít, Natalie (a? nevím), která zůstala mi teda extrémně vadí. Snad nezůstane dlouho jen jako "spolusedící" do finále. A u Davidů mi nevadí vyloženě asi nikdo. Trochu jsem čekala, že Lyrsa bude taková druhá temperamentní Abi, ale bohužel/bohudík to tak zatím nevypadá.
Za mě zatím celkem slušná série, i když bych teda ocenila DVĚ soutěže v jednom dílu :(
Uvídíme, jak se to postupně zprzní, ale zatím :idea:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod cihi » 19 říj 2018, 23:08

"get out of my island" :dance:

s Nataly bych rozhodne na ostrove skoncit nechtel... ale jeji setrvani jsem si pral... protoze muze vykouzlit dost zajimavych situaci a dost mozna i dojit daleko... protoze to je uz ted naprosto idealni souper do finale

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod Radix » 28 říj 2018, 12:41

Jeremy se solidně podkopal sám, jak už tady bylo zmíněno. Zajímavé bylo, jak Angelina dokázala přesvědčit ostatní z jasného cíle v podobě Natalie právě na Jeremyho. Každopádně je to škoda, já osobně si myslím, že Jeremy mohl být zajímavý hráč, což Natalie podle mě není. Teď bude zajímavé sledovat, jestli se z toho Natalie nějak poučí a změní se.

Swap už je tak nějak standard, takže mi tolik nevadí. Nicméně čekal jsem ho o díl později. Zvláštní, že přichází v lichém počtu hráčů. Budeme mít dva kmeny a jeden hráč půjde na Exile island? Myslím, že to tak dopadne. Každopádně pořád tajně doufám, že swap nechá ve stejném kmeni obě Natalie a jedna z nich vypadne kvůli spellingu (ideálně Natalia, aby se všichni zbláznili). :D

To, že hráči brečí, mi nevadí. Jsou to prostě lidi a vzhledem k podmínkám je to i pochopitelné. Je snadné kritizovat z tepla a pohodlí gauče. Každopádně se těším na příští epizodu, protože už jsem pozadu. Tak jdu na to!

Sympatický: Gabby, Christian, Mike
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S37 - David vs. Goliath - EP03

Příspěvekod jukab » 09 pro 2018, 22:44

Začátek série slušný, ale už to padá :( U Davidů jsou skoro všichni zapamatovatelní, z druhého kmene poznám Mikea a Natalie :) Ty čtyři holky a čtyři (+-) chlapi mi připadají dost podobní. Jeremyho je škoda, přišel mi zajímavější a fanoušek oproti Natalie, která asi doteď neví, kam se to přihlásila. Když vidím, jak jsou Davidové rozhádání a Goliášové jednotní, dost se bojím, že toho G po promíchání využijí. Zatím fandím: Gabby a Mike


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů