S37 - David vs. Goliath - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 18 říj 2018, 06:23

Epizoda 4
18.10.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod sextant » 18 říj 2018, 09:00

Moje první překvapení bylo, že jsem si Survivor stáhl již v 8 hodin ráno. Děkuji moc tomu, kdo tak rychle dal 4. díl na server Ulož.to.
Kmen David provází smůla už zase. Jedna hráčka odstoupila kvůli zraněnému kolenu.
Rozdělení na tři kmeny považuji za naprosto zcestné. Kmeny s 5 hráči jsou příliš malé na náročnější soutěže a navíc může vypadmout i velmi kvalitní hráč kvůli alianci slabochů.
Soutěž o imunitu byla zajímavá a jako obvykle v dešti (jak jinak).
Další hodnocení až po titulcícch.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 18 říj 2018, 14:07

Alec je dement a nemůžu uvěřit tomuhle kroku... ocitl se s Karou v situaci 2 vs 3, přičemž mezi těma třema jsou dva černoši co už jen kvůli tomuto faktu budou držet pevně spolu :-? Jak už někdo z hráčů podotknul, možná dokonce sám Alec, vysílá tímhle krokem signál zbylým Goliathům, že se mu nedá věřit, vlastně nejenom nim, ale všem hráčům, prostě dement... Hrozně bych si přál, aby příště prohráli imunitu a na kmenovce se pakoval on :hungry: A v premerge Ponderose mu vytočená Natalia polechtala koule svým kolenem :hungry:

Co se ještě stalo, hmmm, Bi musela odejít, což je mi jedno, promíchání nevýhodný pro Davidy, což je mi taky jedno, čím dál víc mě irituje Gabby a její nesmyslný vypsychlý paranoidní nářky v kombinaci s creepy Christianem, u kterýho mám pocit, že nebýt tam kamery, tak po ní normálně vyjede svým divně nerdovským creepy stylem, přitom má přítelkyni... fakt nepochopím, že naprostý většině tady je toto duo nejsympatičtější z castu, ale je to Váš názor... :mrgreen: Nick mi taky není ničím sympatickej, spíš naopak, slizoun... Prostě Davidové se mi nelíběj každym coulem, ale dost se bojím, že to někdo z nich vyhraje :-? Mám takovej divnej pocit z toho editu...

Jo a ještě mě pobavilo když nastoupily kmeny na začatku, Jeff oznámil, že se pakoval Jeremy a Davie se podíval na toho druhýho černocha stylem "yea... prvního vykopli zase černocha" :D
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod strom-z » 18 říj 2018, 17:01

heh, dobrá epizoda :)

jen bych chvílema odstřelil Probsta za to jeho tlačení tématu, viz když soutěž smolně opouštěla Bi (neměla Abi na Filipínách taky poškozenej ACL? no asi to tady bylo vážnější). ale Gabby hrdinkou epizody - cyphere, já s ní tady prostě sympatizuju, protože si absolutně na nic nehraje. štvou mě lidi, který hrajou na kameru a je to poznat, přeháněj svůj "archetyp" - tomuhle věřim a jak už jsem psal, tohle na mě prostě působí jako dobře poskládanej (ex) kmen loserů/misfits. a challenge zvládla Gabby bravurně. btw má vtipný uši ;)

Natalie je naprostej fenomén :D :D :D

Alecovo rozhodnutí mi taky přijde jako příšerný, ale za mě - DÍKYBOHU :)) jsem strašně rád, že do toho někdo hodil bombu a neprobíhá to extrémně nudnym stylem jako Ghost Island (i když
Spoiler!
s vyřazenim Morgan se taky mohlo zdát, že to bude mít zajímavější průběh.. nemělo
)

celkově je tam podle mě dost zajímavejch typů, jsem optimistou, že tak nudnej vývoj jako minulá sezóna, to snad ani mít nemůže.

jo a tentokrát palec nahoru za výhodu z exilu. zase jsem nadával, jak snadno Carl přišel k výhodě, ale idol canceller (okopírováno z Austrálie!) beru - nikoli přehnaně silná výhoda, ale potenciálně dost zajímavá. byť z druhý strany pro majitele idolu neodhadnutelná.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod zdenek000 » 18 říj 2018, 17:13

cypher.eu píše: fakt nepochopím, že naprostý většině tady je toto duo nejsympatičtější z castu, ale je to Váš názor... :mrgreen: Nick mi taky není ničím sympatickej, spíš naopak, slizoun... Prostě Davidové se mi nelíběj každym coulem, ale dost se bojím, že to někdo z nich vyhraje

Nejsympatičtější? Jsem s tebou za tímhle.

Ještě jednou Gabby bude brečet a vyrvu si snad všechny vlasy z hlavy. Jedna z nejhorších hráček vůbec. Christian, no samozřejmě nerd typu Cochran. Ok vzal bych to, kdyby mi to na kameře nemusel připomínat každých pět sekund.
Nicka jsi dost trefil.
Ještě k nim hodim do pytle Elizabeth a Lyrsu a tím nejspíš můj seznam nenáviděných hráčů končí.
Jedinej jakž takž sympatický u Davidů je Davie.
Natalia i když měla hubu plnou keců a byla paranoidní až za hrob mě dost bavila, ale bohužel Alex je dement co se dá dělat. Asi nebude moudrej i v reálu, kdyby nebyl tak blbej tak neplatí ani tu pitomou pokutu.
Jinak jsem jedinej kdo považuje NataliE za zábavný prvek? Ano je naprosto k ničemu jak při soutěžích tak v kmeni a celkově ve všem co tam dělá a v kmeni bych s ní nepřežil ale něvim prostě něco mě na ní baví :D :D
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 18 říj 2018, 18:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoileru :)
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod Pepi » 18 říj 2018, 19:36

Přestaňte nadávat na Aleca, omg. :D Chcete snad blbej pagonging, kterého máme po Ghost Islandu plný zuby? :D Favoritů mám zatím opravdu hodně, takže je mi fakt jedno, že si tím možná podělal hru. Upřímně jsem se toho pagongingu fakt bál. Natalie je fajn, sice má nulovou social game a neumí se poučit z chyb, na druhou stranu to v hlavě podle mě má a určitě bude moct zamíchat kartama po sloučení. Nejradši mám od ep#3 Angelinu, trochu mi připomíná RC. A Christian je taky fajn, snesitelná verze Cochrana. :D

Challenge byla supr. S řadou jsem zatím nad míru spokojený. Po Kambodži zatím nejlepší řada z S31+

Fandím: Angelina, Christian, Gabby, Dan, Kara, Alec, Natalie

:down: : Natalia, Nick

První 4 epizody: 8,5/10
---
btw moc nechápu, jak se mohlo stát, že Natalia a Kara hlasovaly každá pro někoho jinýho :D bylo to kvůli tomu šeptání?
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod zdenek000 » 18 říj 2018, 19:57

Já neříkal, že ho nemám rád, jenom že je dement,za to co udělal. Nic víc :D :D
Díky němu je to zábava
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 18 říj 2018, 20:31

zdenek000 - ohledně toho spoileru co jsi psal ->
Spoiler!
dost zvláštní párek, vypadá to, jak kdyby to dali spolu dokupy, což jsem zvědavej jak se stane... sranda by byla, kdyby to bylo v premerge ponderose :D


Jinak co se týče toho kroku Aleca, tak s váma souhlasím v tom, že to možná udělá hru zajímavější pro diváka... ale hlavně aby z toho vyšli vítězně Goliathové :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod f*ck » 19 říj 2018, 09:24

4 díl a kmeny se promíchaly, na tři :o :angry: téma sezony je v čudu :D
páreček misfitů zůstal spolu, příšerné UFO. Oba dva. Ta pořád bulí, ten pořád mele, škoda, že se nepakoval jeden z nich.
Imunita nuda, tlačit, rozvázat, navigovat.
Vypadnuvší si za to může sama, chovala se jak nadřazená dojnice, jak se to bude v tom kmeni vyvíjet dál je mi fuck.

Chápu, že MMA chick se chce dát do kupy..stejně byla nevýrazná..
Ta boss bitch je neskutečná, navigovat a radit i při zapálení ohně, přitom umí ho*no. Nic nedělá.

Zatím jsem se do té série nedostal, davidové mě iritují, goliath nudní.
Snad to stihnu než série skončí :lol:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod brninho » 21 říj 2018, 14:36

Myslel jsem, že za tři týdny v USA krásně budu stíhat sledovat Survivora v originálním čase v televizi, ale opak byl pravdou, až teď jsem dal tři epizody zaráz, takže ve jménech mám bordel stejně jak při každé první epizodě :D
Zatím mě to baví, ale po čtyřech epizodách nemám ještě žádnýho vyloženýho oblíbence, trošku poškádlím odmítače Ghost Island- chybí mi někdo jako Domenick. Na slečně quiterce je vidět, proč se vyplácí angažovat do hry fanoušky víc než "zajímavé charaktery" (u ní jsem ty uvozovky použít musel), věřím, že fanoušek hry, byť vrcholový sportovec by to zkusil, myslím, že už lidi pokračovali s horšími zraněními. Ale dobrý, pořád lepší než mariňák v Caramoanu, kterýmu vletěla do oka moucha.
Další zpráva: Probst vydržel promíchání kmenů až do počtu 16 účastníků!!! To je velkej pokrok, stejně bych ale systém tří kmenů opustil, bylo to zábavný jen na začátku.
Opatrně musím vyzdvihnout Davieho, přetáhnul Aleca na svou stranu, idol pořád v kapse, dobrá práce, teď to vypadá, že sloučení má docela jistý, jen si nesmí pustit pusu na špacír..Jinak neodsuzoval bych Aleca hned, příští na řadě je v tom novém kmeni Kara a hodně záleží na sociální hře, tam by mohl být s chlapama silnější než třeba Elisabeth..
V tom dalším kmeni s Schneeblym, slizounem a otravnou Natalie mám dilema..na jedné straně přeju underdogům, takže když slizoun přetáhne Schneeblyho na svou stranu tak dobře, na druhou stranu ten borec mě hrozně irituje a má potenciál tuhle hru pro diváka rozesrat, takže svým způsobem bych ve hře radši dál viděl Natalie, která se prezentuje jednou z nejhorších her, co jsem kdy v Survivoru viděl. Se Schneeblym mám taky trošku problém, ta protekce bije do očí, TAR se samozřejmě formátem od Survivoru liší, ale poznáš kdo má pod čepicí, komu jdou soutěže atd, Mike s jeho tátou ničím nevynikali, ne náhodou patří Boston Rob s Amber mezi nejlepší dvojice jak v Survivoru tak v TAR (alespoň pro mě).
Zatím opatrnej optimismus směrem k sezoně, snad mi tam někdo vylítne jako jasnej favorit.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod strom-z » 21 říj 2018, 19:37

brninho píše:Ale dobrý, pořád lepší než mariňák v Caramoanu, kterýmu vletěla do oka moucha.

:D :D :D
brninho píše:Probst vydržel promíchání kmenů až do počtu 16 účastníků!!! To je velkej pokrok, stejně bych ale systém tří kmenů opustil, bylo to zábavný jen na začátku.

Hele absolutně bych souhlasil, v AuSurvivoru to letos podle mě načasovali velmi slušně (první swap byl až po dost dlouhý době), ale kupodivu výsledek mě aspoň v tomhle díle velice bavil. Můžeme samozřejmě děkovat hlavně Alecovi, je to asi prostě i o štěstí, jak se to herně vyvine... Taky bych ale příští sezónu tu novou tradici 3 kmenů na chvíli utnul, stává se z toho stereotyp a v Ghost Islandu to nedopadlo dobře.
brninho píše:ne náhodou patří Boston Rob s Amber mezi nejlepší dvojice jak v Survivoru tak v TAR (alespoň pro mě).

bez debat. byť mě zaujala informace, že Romber měli v TAR slušnou výhodu, že tim, jak je všichni znali, neustále jim někdo cizí děsně ochotně pomáhal (na kameru se nedostalo zdaleka všechno). ale přesto výjimečně fungující pár, jejich 4 děti taky asi o něčem svědčej :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 22 říj 2018, 09:39

strom-z píše:bez debat. byť mě zaujala informace, že Romber měli v TAR slušnou výhodu, že tim, jak je všichni znali, neustále jim někdo cizí děsně ochotně pomáhal (na kameru se nedostalo zdaleka všechno). ale přesto výjimečně fungující pár, jejich 4 děti taky asi o něčem svědčej :)


Svědčí to o tom, že talián Rob chtěl mermomocí syna a ne a ne se to povést :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod sextant » 22 říj 2018, 18:30

Já tedy Alece nechápu. Měli převahu, tak ji sám zničí a myslí si jak je chytrý a při tom jen sedl na lep vychytralému negrovi. Teď bude v menšině a negři jej mohou hned vyhodit, protože už jeho pomoc nepotřebují.
Tak jsem zvědav jak tento kmen dál dopadne. Teď by to pro holku z Goliášů chtělo najít imunitu a poslat vychytralého negra domů.
Alec prostě začal tvrdě hrát moc brzy a teď si to od zbylých Goliášů zcela určitě "vyžere". V nejbližší době jej pošlou domů nebo mu už nikdo nebude věřit.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod brninho » 22 říj 2018, 20:28

To se to od obrazovky hodnotí...Já nevim, vy jste nikdo nikdy nesdíleli pracoviště s afektovanou píčou? Já Aleca chápu, někdy jde čistě racionální myšlení stranou, navíc si z důvodů výše zmíněných nemyslím, že to byla nějáká vyloženě bota, na ráně je teď někdo jinej, ten kmen jinak slabej není a stačí se držet v pohodovým režimu.. Samozřejmě že pokud ten kmen bude prohrávat a za dvě kmenovky Alec půjde, tak mi to budete mlátit o hlavu, ale z lidskýho pohledu pochopitelný rozhodnutí, z herního pohledu velmi zvládnutelná situace.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod Merengues9 » 22 říj 2018, 21:25

Ne, tohle nepochopím. Tohle prostě byla kardinální blbost.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod strom-z » 23 říj 2018, 03:31

cypher.eu píše:Svědčí to o tom, že talián Rob chtěl mermomocí syna a ne a ne se to povést :mrgreen:

taky mě to napadlo :mrgreen:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 23 říj 2018, 09:55

brninho píše:To se to od obrazovky hodnotí...Já nevim, vy jste nikdo nikdy nesdíleli pracoviště s afektovanou píčou? Já Aleca chápu, někdy jde čistě racionální myšlení stranou, navíc si z důvodů výše zmíněných nemyslím, že to byla nějáká vyloženě bota, na ráně je teď někdo jinej, ten kmen jinak slabej není a stačí se držet v pohodovým režimu.. Samozřejmě že pokud ten kmen bude prohrávat a za dvě kmenovky Alec půjde, tak mi to budete mlátit o hlavu, ale z lidskýho pohledu pochopitelný rozhodnutí, z herního pohledu velmi zvládnutelná situace.


Noooo, o tom, jak moc to je zvládnutelná situace se dozvíme až v dalších dílech, já si myslím, že hned v tom příštím, jak se zbytek Goliathů dozví o Alecově podrazu, nebo jakkoliv to chcete nazývat, tak už ho budou brát jako hráče co jde přes "mrtvoly" a bude mít velkej target pokud se dostane do sloučení a je jedno kdo tam bude mít většinu... Samozřejmě se to celý může nějak zamotat nebo se stanou další velký kroky, co tohle zastíněj, ale osobně beru Aleca jako někoho kdo nemá šanci na finále... tak schválně! :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod Radix » 28 říj 2018, 14:18

Tak tohle byl díl plný překvapení. Quit Bi mě mrzí, ale chápu ho. Přeci jen jí sport živí a když už jde o opakované zranění, tak se jí nedivím. Jen ona sama ví, jak moc to bylo špatné. Nicméně mě u ní trochu pobavila ta ironie, když pár dílů zpátky přesvědčovala kmen David, aby to hlavně nevzdávali a pak sama quitne. :D Každopádně jsem za její rozhodnutí i docela rád, protože bychom snad letos nemuseli mít epizodu s dvojitým vyřazením.

Swap do tří kmenů jsem nečekal. Carl našel pěkně upravenou výhodu, není to přehnaně silné jak v AU Survivoru před rokem, takže za mě dobré. Slamtown kmen mě baví, Christian se snaží a jde mu to. Čím dál tím víc začínám fandit i Johnovi. Gabby je prostě emotional, ale je mi (i v tom) právě i dost sympatická. Tenhle kmen asi hned tak neprohraje, protože má dostatečnou fyzickou sílu i mentální kapacitu.

Natalie se nepoučila a už si zase kope hrob. :D I mě u obrazovky dost irituje, takže trpím společně s jejími soukmenovci. Navíc po vyřazení Natalie s a už pro mě není zajímavá ani v říši fantazie. :D Doufám, že jí příště vyřadí, pokud prohraje její kmen. Myslím, že jediní v bezpečí jsou tu Mike, který se trochu spřáhnul s Nickem, a Angelina.

Alec překvapil, když šel s Daviem a Elizabeth. Ti odvedli dobrou práci, nicméně největší práci odvedla sama Natalia. Nedivím se Alecovi, že flipnul, když evidentně neměl ve svojí alianci žádné slovo a Natalia potřebovala, aby bylo po jejím. Taky mi to na papíře nedává moc smysl, ale když se nad tím zamyslím, tak to není žádná tragédie. Další díly samozřejmě napoví. Argument, že bude brzy terč kvůli tomuhle, neberu. On je fyzicky hodně zdatný, což předvádí v soutěžích, takže ten terč okolo sloučení bude mít tak jako tak.

Každopádně tenhle díl ukázal, že Survivor je především social game, kde nejde pouze o čísla. Natalia se podkopala sama, stejně jako díl předtím Jeremy, a myslím, že Natalie nevydrží o moc déle. Pak tam úplně jasný další boot nevidím. Jdu koukat na další díl a doufám, že se mi splní přání s vyřazenou.

Sympatický: Gabby, Christian, Mike, John
Nefandím: Natalie
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod jukab » 10 pro 2018, 21:48

Natalie venku, super! Pokud je fanynka, měla to čekat, pokud je fanynka, měla si to užít. I sevyjádřila, že to čeká a že si to užije :) Každopádně zelený kmen vypadá silně, což je super. Karlova výhoda nic moc, zrovna on asi nemá moc odhad na lidi, ale uvidíme. Natalie opět pobavila, začínám mít tušení, že je to snad taktika :) Fandím: Mike a Gabby

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S37 - David vs. Goliath - EP04

Příspěvekod Pietro » 28 led 2021, 00:34

Velmi krátce: Natalia se poroučela, což kvituju s nadšením. Jí a Angelinu bych ještě za dob Goliášů být jedubabou Natalií (a v potencionálním souladu s pravidly) preventivně profackoval, působily až slizce rozmazleně. Nataliu ještě jednou za její chování na TC, zvláště po vyhazovu. A nebo radši dvakrát...

ááá, zase míchaná probstovina... :evil: ciwe, chlape, proč?
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů