S37 - David vs. Goliath - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 25 říj 2018, 06:19

Epizoda 5
25.10.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod sextant » 25 říj 2018, 13:58

Tak mně se epizoda moc líbila. Kvitoval jsem, že produkce stáhla soutěžící při dalším hurikánu, zejména když pak ukázali co udělal vítr s jejich tábory. Ať se divákům líbí neobvyklé počasí, ale co je moc to je moc.
Nevím jak Alec obhájil svoje jednání, ale mám dojem, že asi dohrál a jeho čin nebude zapomenut.
Co mně ovšem nejvíc potěšilo bylo vyhození Natalie. Všichni si konečně oddychli, že už nemusí slyšet její kecy a hlavně snášet její pitomé jednání.
Doplnění 26.10. 0:46 hod.
Já myslím, že jsou počty Davidů a Goliášů vyrovnané. Z obou kmenů odešli 3 účastníci. Takže kdyby teď kmeny obnovili, tak by to bylo fifty fifty.
Co se Natalie týče, my v epizodě vidíme cca 5 minut jejíjho jednání celkem, ale ten její kmen musí její aroganci snášet celý den. Těším se hlavně na titulky abych se dozvěděl co Natalie vykládala na kmenové radě. Byla příliš sebejistá a pak se pakovala domů.
Tak teď už tomu rozumím. Chtěla vyhodit Lycru kvůli bundě, kterou ani nechtěla pro sebe. No, jsem moc rád, že se pakovala. Po sociální stránce byla na pěst a měla jen štěstí, že v této hře není možný fyzický kontakt. Nejhorší na tom je, že si Natalie vůbec neuvědomovala svoje jednání a chovala se dál jako mistr světa. No, až uvidí jednotlivé díly tak jí určitě spadne čelist. Moc by mně zajímalo jak na její chování reagují její kamarádi v USA.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 25 říj 2018, 23:42

Ach jo, Goliathi mě začínaj už iritovat tím střílením do vlastních řad :-? Ať byla Natalie sebevíc otravná, tak tohle je hra o mega a ne kemp přátelství a harmonie... :-|

Bouřka byla hutná, škoda, že tam neměli aspoň nějakou jeskyni nebo tak něco, aby je nemuseli úplně stáhnout ze hry, ale to už toho chci moc :) Hmmm jinak co se ještě dělo... ex tlusťoch dobře shrábnul už druhej HII, mám rád takhle umístěný idoly mnohem víc než ty "náhodně" pohozený v lese... tak jsem zvědavej co s nimi udělá, nepřijde mi jako úplně chytrej hráč, ale tak třeba se mýlím.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod hozu » 26 říj 2018, 00:19

Podle mého docela zábavná epizoda. Bouřka byla vážně výživná. Se nedivím, že je stáhli.
Co mě bavilo nejvíc byla asi celá ta "bundová" záležitost. Angelina a její dotaz na Natalie na konci TC neměl chybu :D . Natalie je asi pro zábavu škoda, ale jako nedivím se. Obvykle jsem jí měl po každé epizodě dost, tak bych i pochopil, že být tam v takovém počtu, taky to moc dlouho nevydržím.
Ale jinak se teda Goliáši pěkné odstřelují. To jsem zvědav, jestli to tak bude i nadále.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod brninho » 26 říj 2018, 22:52

Počasí teda bylo extrémní, bundová situace pobavila, jinak nic moc novýho pod sluncem, vyloučení Natalie totálně očekávaný, i ten special agent byl lepším druhem špatnýho hráče, sice tvrdohlavej černoch, ale sociálně aspoň tak tvárnej, že si ho Rob mohl povést u sebe. Čísla Davidů a Goliášů...já už na to moc nevěřím, od té doby co se Jeff zbláznil a promíchání je ve hře téměř v každé epizodě, tak tyhle kmenový linky pomalu mizí. Však jak dlouho byly ty kmeny pospolu? 10 dní nebo kolik? Plus vztahy uvnitř různý...Rozhodně se nedá předpokládat, že když do sloučení půjde víc členů bývalejch Davidů, tak má mílovými kroky blíž k výhře někdo z tohohle kmene a naopak. Budou tradiční dvě silní skupiny a mezi nima hráči, kteří budou plnit roli jazýčku na vahách.
Produkce dala naději Kaře, ale nevěřím tomu, Alec je ten kdo volil s Davidy a stačí zahrát na notu showmance Kary a toho poldy. Polda mi jinak připadá prototyp toho, kdo by eventuálně mohl i vypadnout s idolama v kapse :D Nepřipadá mi jako nějákej lumen a v momentální situaci si určitě myslí, že má pozici jasnou.
Hledání favorita trvá, lidi kteří mi jsou relativně sympatičtí zatím ještě ukázali tak málo, že si je napsat netroufnu. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod Survivorfans » 27 říj 2018, 21:55

Zajímavá epizoda a nečekaně se to obešlo bez brekotu i přes tu evakuaci a co bouřka nadělala. Né že bych na to byl alergickej jako jiný tady, ale je dobře že to jde i bez toho.

Vuku - Alecovi se jeho tah dost nevyplatil, když mu moc lidi nevěřej a musí doufat že ho podržej. Čuměl bych ale kdyby letěl, u Kary je totiž jasný že by hned přeběhla ke Goliášům.

Tiva - Mimo Danovo HII nic zajímavýho. Příště by podle ukázek mohli jít na kmenovku a nejspíš by byli aliance Dan s Johnem vs Gabby s Alison a rozhodoval by případně Christian. Uvidíme ale příště co se bude dít.

Jabeni - Konečně letěla Natalie, hrozná ženská. Ta asi zapomněla že není v tý svojí firmě kde rozhoduje jenom ona a ostatní sou pouze otroci, který plní její rozkazy. Mikovo rozhodunutí v tomhle chápu, spolupracovat s ní by bylo těžký a co teprve získávat nový spojence, kdyby byli potřeba.

Dění okolo bundy - divim se že CBS rovnou nezasáhla a nediskvalifikovala Natalie ze hry. Někomu říct/jasně naznačit aby ukradl bundu nebo poletí je už trochu za hranou. Když jí chtěla, tak jí měla ukrást sama.
Angelina mě v tomhle taky zklamala a dost u mě klesla. Chápu že mrznout tam není příjemný, ale dělat z toho takovouhle šaškárnu je trapný. Navíc jí určitě nemá kvůli svojí blbosti - když si jí mohli vzít do soutěže ostatní, tak určitě i ona. Nebo se měla pořádně zeptat na rady od kamaráda Adama z MvGX, když spolu chodili na školu.

Počty Davidů a Goliášů - Když se promíchají kmeny v takhle blbým počtu, tak je to těžký. Teď se tu nadává jak se Goliášové odstřelují, ale kdyby odcházeli Davidové, tak sledujeme nudu jako v GI kde před sloučením byli vylučovaný hlavně lidi z Malola.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod cihi » 28 říj 2018, 01:21

tohle byl dalsi hloupej tah ze strany Goliasu... ano s Natalii to muselo byt v tabore hrozny... ale podle me by s Goliasi drzela dal (uz jen kvuli svymu egu) a navic byla idealni adeptka pro vsechny ostatni do finale

takze Mike takto vyhodil idealni souperku pro finale + vymazal prevahu Goliasu + vyrazne posr*l hru dalsimu Goliasovi Angeline... ktera predvedla divadylko kvuli bunde a tim si podepsala ortel

Jeffovi se diky temto krokum pravdepodobne splni sen... ze nejaky David skoli vsechny Goliase... osobne to tipuju na toho nerda (myslim Christian) nebo Nicka... kteri jsou ted ve skvele pozici a urcite se daji po slouceni zase dohromady

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod sextant » 28 říj 2018, 05:30

Já nechápu proč tady pořád řešíte Goliáše proti Davidům. Jakmile bylo přerozdělení kmenů, tak se situace změnila. Teď vše záleží na osobních sympatiích a chování v táborech daleko víc než nějaká dřívější příslušnost ke kmenům. Navíc, pokud bych tedy hodnotil situaci tak, že si Goliáši měli zachovat převahu, tak tuto zásadu první porušil Alec a zcela zbytečně.
To, že teď vyletěla Natalie bylo zcela přirozené, protože kdyby kmen Goliáš existoval dále, tak byla na řadě. Při prvním vyřazování z kmene Goliáš jí zachránilo jen to, že Jeremiah byl ještě větší opruz než ona. Kdyby Jeremiah netlačil na pilu, tak letěla hned místo něho. Navíc to její vydírání s bundou bylo skutečně za hranou a pořadatel ji měl vyloučit sám s pořádnou ostudou.

Cihi píše, že vyhozením Natalie ubyl Goliášům člen do převahy a případně do závěrečné trojice jako nehlasovatelný. To by snad byla i pravda, ale být tam s ženou, která všechny štve dalších 24 dní je nad lidské síly. Ostatně zcela určitě se najde jiný darebák podobných kvalit. To se nakonec ukáže po sloučení.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod Radix » 28 říj 2018, 16:11

Nádhera! Natalie je venku, jsem spokojený. Upřímně si nemyslím, že je to nějak špatný tah pro Mikea. Vidina spolupráce s ní úplně nikoho nelákala vyjma toho, že by tím udrželi Goliath numbers. Aféra s bundou byla dost cringeworthy (český ekvivalent mě nenapadá).

Dan našel svůj druhý HII. Prakticky všichni ví o jeho prvním, tak doufám, že ten druhý ponechá v tajnosti. Už minule mě napadlo, že když Carl našel idol nullifier tak, že ho použije proti Danovi. Docela bych si teď přál situaci, kdy by to Dan přebil svým druhým HII. Pamatují na to vůbec pravidla toho nullifieru? Jinak je Dan dost otevřený ohledně "bro-chachos", aby se jim to pak nevymstilo.

Zajímavá byla evakuace, ale koukám, že to je dobře, protože ty kempy dopadly vážně špatně. Teď je čtrnáct lidí, přijde sloučení už přespříště a nebo se ho dočkáme později? Osobně doufám, že to bude o něco později.

Sympatický: Gabby, Christian, Mike, John
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod kachna » 28 říj 2018, 21:06

Děkuji, děkuji, děkuji!, že konečně vyletěla Natalie. Tak moc mi připomíná "pratchýni", že jsem měla chuť ji přiškrtit přes obrazovku. A vůbec se nedivím, že si ji tak kvůli počtům nenechali. Jak říkám, znám přesně takového člověka, musím se s ním potkávat a po dvou hodinách bych vždy vraždila i plastovou lžičkou...
Jinak mi asi taky připadá zbytečné řešit počty, protože na to už tam půlka lidí vůbec nemyslí a po sloučení se to asi nezmění.
Evakuace podle záběrů dosti potřebná, sice jsem psala, že jsem za drsnější počasí ráda, ale nebuďme zase blázni, že? :mrgreen:

Začinám si čím dál tím více uvědomovat sympatie vůči dvojici Gabby a Christian, tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží. Celkově ten jejich kmen působí dosti dobře :)

A je až zvláštní, jak se moje názory shodují s názory Radixe, jako téměř každou sérii.
Radix píše:..

To je vždy, jak kdybych si četla to, co plánuju napsat :mrgreen:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod Radix » 30 říj 2018, 08:07

kachna píše:A je až zvláštní, jak se moje názory shodují s názory Radixe, jako téměř každou sérii.
To je vždy, jak kdybych si četla to, co plánuju napsat :mrgreen:


Taky už si toho všímám několikátou sezonu. :D Je to vážně až s podivem. :)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S37 - David vs. Goliath - EP05

Příspěvekod Dejvy » 03 kvě 2019, 23:18

Wtf?! Kto je Alison? :mrgreen: Teraz som si vsimol, ze tam niekto taky je. To tam pribudla alebo co? :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti