S37 - David vs. Goliath - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 01 lis 2018, 06:36

Epizoda 6
1.11.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod brninho » 01 lis 2018, 17:14

Vlastně to byla docela nudná epizoda, přijde mi, že se tam dostaly i momenty, který se normálně střihnou a do těch 42 minut se nevlezou, Christianova chvíle s harpunou, žabomyší boj o Elisabethino klidný spaní...Zajímavý to bylo jen u outsiderů, kde mě trošku zklamal slizoun, kterýmu jsem se chystal neříkat slizoun, protože jeho dojem z Angeliny "viděli jsme co je schopná udělat pro kabát, kdoví co je schopná udělat pro milion dolarů" byl totálně správnej, Lyrsa pokud se nemýlím s ním volila ještě v Davidech, nechápu čím ho zřejmě Schneebly přesvědčil, což zas jde do plusu k němu...Nevím, očekávám co se stane další epizodu, trošku zklamání i z toho, že nemáme rozuzlení sporu "je Alec totální blbec kterej si pokazil hru nebo udělal něco totálně lidsky pochopitelnýho, co jeho hru absolutně nepoškodilo? " :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod sextant » 01 lis 2018, 18:34

Tak podle mně to byla dost klidná epizoda bez větších emocí. Soutěž o odměnu byla zajímavá a vlastně rozhodla až šikovnost házečů na závěr soutěže. K domluvám mezi hráči se bez titulků nemohu vyjadřovat. Co se týče soutěže o imunitu tam se ukázala absolutní fyzická slabost fialového kmene. Vůbec se nedostali ke skládačce. Myslím, že Angelina ukázala svoji naprostou tělesnou slabost. Lycra sice nebyla o moc lepší, ale překvapilo mně, že vyřadili právě ji. Tak uvidíme jak se Angelina vybarví dále. Podle ukázek na příšti epizodu to vypadá jako nějaké malé sloučení nebo likvidaci kmene fialového. Nevím, nechám se překvapit.
Je pravdou, že k rozuzlení Alecova přístupu nedošlo a tak to necháme asi na příští či přespříští díl.

Díval jsem se na ukázky příštího dílu a v normálním sloučení mi jaksi chyběli lidé. Napočítal jsem 8 lidí a tak mi chybí 5 z dalšího kmene. Proto jsem psal o malém sloučení. Pokud se další kmen ještě přiřadí, tak je to OK

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod f*ck » 01 lis 2018, 21:01

Nechápu, jak se na to může někdo dívat a nerozumět :D
Příště není malé sloučení, ale normální sloučení :D

Snad se to rozjede, vyloučení Lyrsy, také nechápu, tahy jsou v této sérii extra strategické :shock:

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod kachna » 02 lis 2018, 07:49

Epizoda klidnější, ale tentokrát mi to vůbec nevadilo, nějak jsem to uvítala. Christian to vypadá, mi začíná být vážně sympaticky. Vypadá jako underdog, ale snaží se, baví se (mě) a ani v těch soutěžích není takový tragéd. Gabbynu obavu ale taky chápu, škoda, že příště už se situace změní, vývoj jen v tomto kmeni by mě zajímal.

Soutěže byly obě dobré, fialových mi bylo až líto, ale bohužel, co se dá dělat. Někdo prohrát musí, i když nikdo si to nezaslouží tímhle způsobem.

Lyrsa vs. Angelina... Spíš jsem byla pro vypadnutí Angeliny, Lyrsa působila taková správnější, a že opravdu hraje se srdcem na dlani. Angelina vypadá, že se opravdu moc ničeho nebojí...

Z ukázek dál se mi to líbí: No Davids ang Goliaths anymore... No neřešili jsme to půlku minulé diskuze? Jak jsem čekala, sympatie se holt už přelili jinam a málokdo, kdo je spokojený s lidmi z malého kmenu, půjde za těmi, kteří ho sr***... :D

Celkově fandím uskupení kolem Christiana, brochachos mi nevadí, tak uvidíme, co s nimi udělá sloučení.
Baví mě to :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 02 lis 2018, 12:26

Já snad ani nechci komentovat přímo co se dělo v týhle epizodě, jako ukázky na příště, kdy bude merge v megavelkym počtu zas... nemám rád pak ty kmenovky kde sedí lidí jak much... a taky jsem zvědavej kam se bude ubírat Alecova hra, komu dopomůže vyhrát tuhle řadu, podle mě on sám nemá absolutně šanci a to jeho "David vs Goliath is no more" bude dělat akorát dobrej bordel v aliancích, což sice je fajn pro oko divákovo, ale jako nějaká taktika je dle mého názoru totálně vedle:) no uvidíme...

Vyloučení Lyrsy je mi buřt. Jo a zas mě příšerně iritovala Gabby, panebože to musí furt-jen-řvát-doprd...?? :cry: Už začíná v mém hate listu dotahovat Dawn.....

Před mergem:
:idea: : Mike, John, Kara
:down: : Gabby, Christian, Elizabeth, Angelina, prozatím i Alec, ale ten má potenciál to změnit ještě
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod Radix » 02 lis 2018, 23:41

Epizoda s pomalejším tempem, což mi ale nevadilo. Zbavili jsme se Lyrsy, což je na jednu stranu škoda, ale na druhou stranu je to dobře, protože měla dost nevýrazný edit. Christian je dost sympatický, stejně jako jsem se dokázal vcítit do Gabby nejistoty. Každopádně díky tomu jsou teď Christian s Gabby v hodně dobré pozici, když je příště merge.

Elizabeth naštvala Carla s Daviem, kterým se nic moc dělat nechtělo, aby jí pomohli. Takhle si jí zbytečně naštvali. Jabeni mi bylo taky až líto, protože bylo vidět, jak jsou na tom fyzicky mizerně.

Těším se na sloučení příště, sezona mě baví a už to není David vs. Goliath. Podle mě, kdo si to myslí, tak na to brzy dojede.

Sympatický: Gabby, Christian, Mike, John
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 03 lis 2018, 05:51

Radix píše:
Těším se na sloučení příště, sezona mě baví a už to není David vs. Goliath. Podle mě, kdo si to myslí, tak na to brzy dojede.


Já tomuhle (nejen) tvýmu pohledu absolutně nerozumím. Shodnem se, že je tohle hra o milion dolarů a ne happy camp přátelství a stírání hranic mezi sociálními skupinami, ano? :) Teď je situace, že Goliathů je 7 a Davidů 6. Goliathi (ale i Davidi) jsou původní kmen, který spolu hodně držel, i když přišlo promíchání brzo. Goliathi vyloučili některé diskutabilní hráče, a to co zbylo je skupina, která si rozuměla a tím pádem její členové by si zajistili lepší šanci na výhru, kdyby spolu došli do final 7 a tam teprv začli jít proti sobě. Ano, z pohledu diváka příšerná nuda a produkce by to stejně asi nedopustila a házela tuny HII a výhod Davidské menšině, ale pro šance na výhru by to byl jistější postup. Jak říkám, Davidové maj taky velká pouta mezi sebou a tak prostě nevěřím tomu, že se všichni budou tak radostně mixovat a stírat ony pomyslné hranice apod. Je mi jasný, že na to máš jiný pohled a rád si ho vyslechnu, ale pravdu ukáže až složení final 3. Podle mě to Alec Goliathům pose*e a budou tam sedět 3 Davidové, případně 2 Davidové a 1 Goliath goat. Rád bych se mýlil, ale z dosavadního editu mi to takto přijde...
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod sextant » 05 lis 2018, 00:30

To máš pravdu, že se jedná o hru o milion dolarů , ale myslím si, že Alec Goliášům ještě hezky zamotá hlavu. Může být jazýčkem na vahách a hlasovat podle toho jak to bude pro něj výhodné. Bude také záležet na tom kdo získá imunitu v soutěžích a jak se složí aliance při prvním hlasování. Převaha 1 hlasu je nic moc a známe z jiných sezón, že byla i převaha větší a nakonec byla převaha k ničemu.
Já jsem zvědav jaký model bude přijat zda 10 porotců a 3 adepti na výhru. Mně osobně se líbil víc původní model 7-2, ale to už je asi nemožné jej vrátit. V každém případě rozhodující bude první kmenová rada po sloučení. Tam se ukáže zda jsou proti sobě původní kmeny nebo rozhodly osobní sympatie.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP06

Příspěvekod cihi » 05 lis 2018, 01:52

muj tip po tomto dile na celkovou vyhru je Christian... edit na to ma jak delanej - "z Davida Goliasem"... protoze predpokladam... ze plan na jeho vylouceni v pristim dile padne a hru preberou Davidove... k cemuz to posledni dily i smeruje

btw. komu Mike taky tak strasne pripomina Benjamina Linuse (Michael Emerson) z Lostu? :)


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů