S37 - David vs. Goliath - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 22 lis 2018, 05:30

Nevím jak osazenstvu zde, ale mě všechny ty hyper super cool vychytávky v podobě idol nullifierů a vote stealů atd. už lezou krkem, zejména pak v této epizodě, kdy mi to na kmenovce přišlo jako na dětském hřišti - "haaaa, a já mam hidden imunity idol!"..."a já zase vote steal, kyš kyš"..."to nic není, protože já mám IDOL NUAAAIIIILIIIFIIIIEEEEER!! Chacháááááá!!!" :-?

Stejně tak je opravdu kouzelné, jak zase skupina/jednotlivec co je v menšině a hrozí vyloučení a zároveň se jedná o Jiffiho oblíbence, tak najednou pršej z nebe výhody... Podle mě už je o vítězi dávno rozhodnuto, bude to něco jako Ben z Survivor HHH, a tím vítězem bude Christian.... budu hodně v šoku pokud se tak nestane, ale všechno tomu nahrává, edit i samotná produkce ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod hozu » 22 lis 2018, 09:32

Souhlasím, že tentokrát těch výhod zas napršelo jak hub po dešti a bylo to docela otravné. Osobně mi taky to zahrání toho idol nullifieru přišlo v daný moment už jako trochu přemrštěné vzhledem k celé situaci. Na druhou stranu, konečně někdo zahrál v menšině dobře steal vote, což se snad ještě nestalo, na to, jak "jednoduše" to působí. Celkově mi přijde, že produkce snad ani neuvažuje, jak šíleně se dají občas ty výhody kombinovat. TC vlastně byla divácky taková očekávaná "rutina" včetně pár povinných hlasů pro Angelinu :D. Danovi jsem nefandil, ale mám pocit, že zažil dost nepravedlivý pojeb.
Jsem zvědavý, nakolik se to teď celé rozpadne. Příště jinak budou dva díly.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod brninho » 22 lis 2018, 11:30

Nullifier je doufám něco, co jsme viděli naposled, je to docela velká výhoda, jejíž význam roste o to víc, že o ní nikdo nevěděl. Ale Probst si zřejmě v tomhle libuje, já vždycky když kmenovka začíná víc než 10 minut před koncem epizody, tak jsem natěšenej, co nastane a teď se nám jen dostalo mlácení prázdné slámy o David vs. Goliath a zkrátka klasický kecy o sloučení, zklamáníčko.
Jako Dan je taky případ, podle mýho názoru v obrannejch složkách celosvětově pracují dvě skupiny lidí- ti, kteří byli silnější a a dokázali si sjednat respekt už od dětství a "snaživci", kteří bývali vždycky životem nějak obouchaní, třeba bývali i trošku takovým běžícím terčem a nějákou usilovnou pílí dosáhli na místo, ve kterým jsou v pozici moci ad hoc, to je přesně Dan. Těch indicií bylo za těch 9 epizod tolik a dneska se ukázal v celé kráse, až už tím Kaře lezl na nervy. Trošku jsem ho i litoval, doplatil na výhodu, o které nikdo nevěděl a Kara ho docela natakticky při počtu 6:5 zradila. Teď už má Alec úplně čisto před prahem, v Goliath už nezbyl nikdo kdo nikdy nehlasoval proti Goliath v početní výhodě. Jo, Allison, ale kdyby byl její hlas platnej, tak hlasuje s Alecem a Karou, tak jí nepočítám.
Christiana bych jako vítěze neviděl, v "jeho" skládačkách byl výraznej pouze hned na úvod a hlavně prokecnul HII, myslím, že si ho do finále nebudou chtít vzít ani vlastní Davidové, winner edit za mě pořád hlavně Nick. K HII se nemá cenu vyjadřovat, je smutný, že se už bere jako normál, že když se idol zahraje, tak automaticky přibude novej, přitom ve Worlds Apart byly "jenom" tři (pokud se nemýlím) a rozhodně je to pro mě jedna z TOP 4 nováčkovských sérií v "nové éře".
Míč je teď na straně Davidů, jsou zdá se jednotní, konflikt Gabby-Carl je určitě hodně přiživenej produkcí.
Favs:Alec, Nick, Davie
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod sextant » 22 lis 2018, 20:46

Budu tentokrát hodně stručný. Epizoda se mi líbila jen mi nějak uniklo v čem byla výhra v soutěži o odměnu. Soutěž o imunitu byla zase originální a líbila se mi.
Kmenová rada i když jsem samozřejmě nerozuměl ani slovo byla vynikající. Stačilo jen sledovat udivené obličeje hlavně jak se tvářil Dan když se dozvěděl o rušiči skryté imunity. Ostatně i obličeje jeho soukmenovců hovořily za vše. A nepokrytá radost kmene David byla také velmi inspirativní.
Jsem rád, že zatím byla vždy skrytá imunita nebo výhoda do hry využita účelně. Je pro mně zklamáním když soutěžící odchází s imunitou v kapse. Jinak souhlasím s pisateli přede mnou, že počet výhod do hry ani počet skrytých imunit se nesmí přehánět. Jen mám dojem, že pokud byla imunita zahrána správně, tak se vracela do hry. Pokud se mýlím tak mně opravte.
Zklamala mně Gabby, protože ani jednou neplakala. Podle ukázek na příští epizodu tak si to brečení zase vynahradí.

Poznámka pro nick kachna: K pláči Gabbi se stavím podle hesla: Cizí neštěstí potěší. :)

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod QOBH » 22 lis 2018, 21:31

Dneska slabsi... zda se mi ze nickovo ukradeni hlasu mohlo vyznit trosku do ztracena vzhledem ke hlasovani zbylych goliath coz je skoda.. a jinak si tu prekazkovou drahu alec na ic dobre daval.. :D
nechapu dve veci, za prvy proc davidove nenechali dana zahrat hii do prazdna a nevyhodili treba karu, mikea nebo angelinu (oukej, silny hrac pro ic :please: ale zbytecne zabita dobra vyhoda- zvlaste za predpoklaud, ze se jeste urcite nejake hii do konce serie jako obvykle objevi) a za druhe to hlasovani aleca a kary, je k tomu zase nejaka neodvysilana scena jako minule k daviemu nebo mi neco uniklo? A pak jeste proc zrovna allison :? Ale to neni zadna zasadni vec. :D

Sextant- hrali o hambace

Jinak naprostej souhlas s cypherem, bylo to jak na detskem hristi, kdo ma lepsi panenku. :cry:

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod zdenek000 » 22 lis 2018, 22:31

Už mě ty výhody fakt serou. Hlavně, že je vždycky naleznou Jeffovi favoriti. Fakt strašný.
FAKT ALE OPRAVDU FAKT NEMŮŽU VYSTÁT GABBY A CHRISTIANA. Nevím, nevidim na nich nic, v čem bych je měl rád. Ta fiflena si bulí každou epizodu, až to neni normální.
Christian se pokaždý tváří jak neprostej demnt, když někdo zmíní jeho jméno. Nejspíš mají oba dva návrat jistý. :cry: :cry:

Nechápu další věc, jak Davidi pořád nadávají na Goliath, že drží spolu, ale že by vyhodili někoho z vlastních kromě ELizabeth, se kterou stejně nikdo nepočítal, to už se neděje, hlavně že Goliath nechtěl ivyhodit Angelinu.

Tato série má fakt náběh na HvHvH že dobrý začátek,skvělý merge a nejvíc na píču konec.

Fandím: Alec,Angelina,Alison
Mám rád: Nick,Davie
Nefandím: Mike,Kara,Carl
OUT!!!!! : Gabby,Christian
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod kachna » 23 lis 2018, 11:05

Na úvod musím říct, že mě dnes hrozně pobavil komentář od sextanta: Gabby ani jednou neplakala. Ty vážně u toho hraješ nějakou hru a body navíc jsou za pláč Gabby ne? :mrgreen:

Z dnešního dílu mám jednu hlavní poznámku, člověk mohl nebo nemusel mít rád Dana, to už je každého věc, ale i kdyby ho někdo nesnášel sebevíc, tak musí uznat, že tohle byl fakt hodně hnusný odchod. To, že někdo určí, že by za sebe měl zahrát idol, zahraje ho správně a tím pádem si odvrátí odchod domů, by prostě tak mělo být. Ale to, že se vytáhne nějaká další "super" věc, která tu danou výhodu zahranou správně úplně do*ere, to je docela hnusný. Tenhle odchod mě vážně zamrzel, ne proto, že bych od Dana čekala nějaké obrovské tahy a překvapivé zvraty, ale proto, že takhle si nezaslouží odejít nikdo...
Kde jsou ty časy, kdy nám v Panamě poprvé ukázali HII a byl jeden a prostě se musel zahrát správně, protože druhá šance nebyla.

Jinak stále asi fandím více Davidům jako uskupení, protože se prostě dobře zachránili (zatím, kdo ví, co bude dál :mrgreen: ), ale i u Goliášů mám oblíbence a navíc jsem docela hodný člověk a mrzí mě, jak jsou nešťastní, že se jim prostě nedaří :( :D Samozřejmě s rezervou, nepotřebuji komentáře typu: Je to hra. Vím :D

Taky si myslím, že ta "hádka" příště bude lehce vyhrocenější hlavně kvůli sestříhání, ale tak dobře... Uvidíme příště, stále se mi to velice líbí. Dokonce je to po dlouhé době opravdu série, kdy mám pocit, že na ty titulky prostě nevydržím čekat, protože jsem napjatá, co prostě stane :D
I tak ale děkuji za skvělou práci, věřím, že na finále to ty dvy dny čekání zvládnu a neukoušu si ruce :mrgreen:

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 lis 2018, 15:11

-Alec jediný správně přeskakoval překážky
-Jsem rád, že odnesl tu ultra čupr věcověc Dan, jelikož mi byl jediný vyloženě nesympatický
-Carl je bůh a pokud se na kameře objeví Alisson, stojí to za to
-Jediní s vyloženě winner editem jsou Davie a Nick. Možná ještě teoreticky Mike a Christian (a Alec???)
-Kvůli Christianovi rozfragmentovali a rozblikali ostrov, bylo něco podobný ještě někdy?
-Těším se, až bude v příští sérii výhoda typu "Pokud to zahraješ na ftc, tak vyhraješ". Pamatujete si ještě na ty časy, kdy jsme si stěžovali, že je moc idolů?

Fandím: Carl, Alisson, Davie
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 26 lis 2018, 23:23

Epizoda trošku slabší, ale pořád si to drží svoje tempo a zajímavej průběh.

Jediný co by mě zajímalo, tak jestli by Alec, Kara a Alison přeběhli kdyby Nick nepoužil výhodu ukradnutí hlasu. Od začátku to vypadalo docela jasně, ale pak zas byli všechni Goliášové pro jednotu, protože by mezi Davidama moc šanci neměli - což je nejspíš pravda. Sou moc semknutý a to je proti nim. I přesto se diví, jak se k nim nikdo nehrne. Naštěstí ale mají největšího pomocníka Probsta a jeho produkci, která jim cpe výhod víc než dost. :evil:
Po zahrání výhody by byla od nich kravina kdyby nadále hlasovali s Goliášema, takhle získali nějakou menší důvěru Davidů.

Dana sem sice nemusel a nefandil mu, ale tenhle odchod je špatnej - neřeknu kdyby HII nezahrál a byl klasicky podražen nebo jí zahrál špatně, ale neudělal nic špatně a HII zahrál dobře. Takovej odchod si nezaslouží nikdo. :vomit:

Celkově se divím, že CBS neinformuje hráče předem o těhle novinkách, co můžou dost změnit hru. :down: Začalo to Extra hlasama nebo ukradnutím s nima + Legacy Advented, ale ty naštěstí dodnes nějak moc neovlivnili hru.
Dost ale bohužel ovlivnila hru novinka kdy se v top4 nehlasuje ale rozdělává oheň a teď tenhle Idol Nullifier, o kterým původně věděl jen Carl a bylo jen na něm, kdo se o tom dál dozví.

Je mi už celkem i jedno kdo vyhraje, dnešní Survivor není už o schopnostech, ale o tom jak moc se líbíte produkci a jak moc vám pomůže. V tomhle díle se to zas jen potvrdilo.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod cihi » 27 lis 2018, 01:48

pochybuje nekdo po dnesku... ze Christian vyhraje? :D ja uz to tvrdim asi od 3. dilu... ze vyhraje... protoze edit na to ma jak delanej uz od prvnich dilu

docela mu to i preju... uz se tesim na jeho finalovou rec

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 lis 2018, 14:08

Survivorfans píše:

Celkově se divím, že CBS neinformuje hráče předem o těhle novinkách, co můžou dost změnit hru. :down: Začalo to Extra hlasama nebo ukradnutím s nima + Legacy Advented, ale ty naštěstí dodnes nějak moc neovlivnili hru.
Dost ale bohužel ovlivnila hru novinka kdy se v top4 nehlasuje ale rozdělává oheň a teď tenhle Idol Nullifier, o kterým původně věděl jen Carl a bylo jen na něm, kdo se o tom dál dozví.

Je mi už celkem i jedno kdo vyhraje, dnešní Survivor není už o schopnostech, ale o tom jak moc se líbíte produkci a jak moc vám pomůže. V tomhle díle se to zas jen potvrdilo.


Jojo, Silas ti to potvrdí
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod Merengues9 » 27 lis 2018, 18:00

Vy tady litujete Dana přitom zahrát ten nový Jeffův výmysl je docela těžký a fakt se divím, že to Carlovi vyšlo. Samozřejmě, že by hráči měli o tom vědět dopředu je jasný.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 27 lis 2018, 21:24

Merengues9 píše:Vy tady litujete Dana přitom zahrát ten nový Jeffův výmysl je docela těžký a fakt se divím, že to Carlovi vyšlo. Samozřejmě, že by hráči měli o tom vědět dopředu je jasný.


Tady se spíš jedná o to, že když měl Dan HII tak logicky počítal s tím jak je v pohodě. Kdyby věděl že je ve hře nějaký Idol Nullifier tak se mohl více snažit a přizpůsobit se tomu.
Takhle věděl jen o tom sebrání hlasu a úspěšně na to zareagoval. Jen ho šokovala novinka, o který netušil a věděl o ní jenom Carl - ten si sám určil komu o tom poví a získat to jenom díky tomu, že si při promíchání nevytáhl šátek a byl tedy jedinej, kdo tu výhodu mohl získat. To nemluvím o tom, že to získat "musel" protože by bylo podivný kdyby CBS vytáhla novinku, která by poté nepřišla vůbec do hry.

To samý bylo v HHH - i kdyby neměl Ben tolik HII od produkce, tak jiný soutěžící si mohli říct jak mají ještě čas a vyřadit ho klidně v top4 - tak jako v 34 sériích předtím. Ale díky tý "super novince" nemohli a jen čuměli a marně se o to snažili. Ještě to směšně nazvali výhodou pro Chrissy, že o tom věděla pár hodin navíc. :vomit:

Lamik.lamity píše:Jojo, Silas ti to potvrdí

Jojo tehdy to taky nikdo nečekal a Silas odsral to, že byl aktivní a chtěl něco zkusit, případně pomoct kmenu. Bohužel tehdy nebo dříve těch experimentů zkoušeli více a Survivor se "tak trochu hledal".

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod risker » 06 pro 2018, 02:28

Davidové jsou super už ani nevím kdy naposledy jsem v Survu tolik fandil jedné skupině lidí.

Pokud kdokoliv z nich vyhraje budu spokojen. Nejlépe Christian nebo Nick.

PS: Dan byl vážně hloupoučkej blb a osobně jsem rád za jeho odchod :)
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod jukab » 16 pro 2018, 22:38

Mě odchod Dana taky nevadí. Z kmene Goliath se nedá nikomu fandit - už jen to, že všichni vpoho věří Alecovi po jeho zradě mě fascinuje a utvrzuje v tom, že ten kmen je marný. Alecovi se dá aspˇoň trochu fandit.

Každu fandíme někomu jinýmu...ale jak někdo může fandit Alison? Po 25 dnech se rozhoupala k tomu, že opět nic neudělá a vrátí se do staré aliance, a to zrovna ve chvíli, kdy ji Davidové zasadí slušný úder. To je teda pech! :) A to ještě scéna předtím, když Kara+někdo říká,že asi půjde k Davidům, no a zrovna v ten moment se Alison rozhodne, že půjde do menšiny...?? :)

Kara je vlastně to samý přes kopírák, Mike je ještě horší, pže zazdil nadějnou aliancí návratem do starého kmene a doufám, že ho Nick brzo odletí dom.

Nick hraje čím dál líp, rozjeli se i Davie a Carlem, což je prima. Alec zabrzil (?), ale i tak tito čtyři + ještě Gabby pro mě teď nej TOP4

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S37 - David vs. Goliath - EP09

Příspěvekod Dejvy » 15 kvě 2019, 14:57

Milé ako tu vypisujete, ze “Jeffov novy vymysel, rusicka HII”, ale to neni jeho vymysel ;)

Prisli s tym v AU Survivor a je to super vec pri tom pocte HII co tam podhadzuju kazdu sezonu. Hra sa vyvija (podla mna zle), ale aj toto je jeden z aspektov vyvoja.

Este sa smejem na tom, ze niekto neznasa Christiana lebo je paranoidny, ale fandi Angeline. To naozaj? :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů