S37 - David vs. Goliath - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 29 lis 2018, 06:10

Epizoda 10
29.11.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod cypher.eu » 29 lis 2018, 13:16

První soutěž o imunitu byla zatím tou nejzajímavější z této řady, líbí se mi, když někdo do toho jde naplno a stojí na přímým slunci skoro 6 hodin :o Tohle je jeden z posledních aspektů starého Survivora, který ještě máme možnost občas vidět (i když poskrovnu). Klobouk dolů před Christianem, i když jsem to samozřejmě přál mnohem víc Alecovi, u nějž se mi líbil ten agresivní styl "vím, že jsem na řadě a tak prostě vyhraju imunity a zkazím vám plány, tečka". Kmenovka pak jasnou záležitostí, protože proč vylučovat Davida, když můžem poslat k šípku dalšího Goliatha...

Druhá část pak byla zejména o Carlovi, který očividně moc netušil, která bije co se týče nějaké sociální hry, na druhou stranu bych s ním já osobně velice rád spolupracoval, protože když na ostatních vidím, jak jim leze na nervy, tak kdo z nich pro něj bude ve finále hlasovat?? Nemlich to samý je Angelina, takže dobrej stratég by si vzal do finále ji a jeho a měl to v kapse jedna báseň bez nějakejch nervů... Mike byl teď jazykem na vahách a jeho rozhodnutí nakonec asi chápu, mohl by mít lepší pozici v alianci s Christianem než s Daviem a Carlem, ale z editu je mi jasný, že to nevyhraje, bude to Nick nebo Christian, jsem si tím na 95% jistý... jasný, už se asi 2x stalo, že jsem byl blindsidenut produkcí a vyhrál někdo neočekávaný (příklad co mi okamžitě vyvstane na mysli je
Spoiler!
Michele z Koah Rongu
), tady to podle mě ale nebude ten příklad, Jeff chce mít jako vítěze underdoga a všude vyprávět jak David pokořil Goliáše oh yeeeeeeaaaa!! :vomit:

Jediná jiskřička naděje je ukázka na příští díl kecy Gabby o vyloučení Christiana... jenže známe tyhle ukázky a jejich primární cíl - wow efekt... ;)

Fandím: Mike & Kara, když bych měl dát někoho z Davidů, tak asi ten Nick...
Nesympatičtí: 1. Gabby, 2. Angelina, 3. Christian
Ukradení: Alison, Davie
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod brninho » 29 lis 2018, 14:07

Ta první polovina, resp. desátá epizoda byla hrozně IN YOUR FACE, během asi pěti munut jsem věděl A. Angelina se bude chtít vetřít k Davidům, B. Alec bude ve vážným ohrožení (ty řeči o barmanovi co hraje o dýško, telefonní číslo,..). Někde kolem odstoupení Gabby a před Christianovýma uspávacíma řečma jsem ještě zvedl obočí a řekl si: "on to ještě dá", ale jakmile Alec odpadl tak to bylo celkem jasný, další vyjednávání jsem vůbec nežral, Alec s vyloučením Carla neměl při teoretickým počtu 5:5 šanci, jestli na někoho měl cílit tak na Angelinu, vlk by se nažral (odešel by bývalej Goliath) a koza by zůstala celá. I tak si myslím, že Carl byl tak zabejčenej a Christian s Gabby ještě nechtěli přebíhat, že by to asi nedopadlo, ale šance by šla z asi 20 % na 40 %.
Vrátím se k předminulé epizodě, to zahrání Davieho imunity bylo hrozně důležitý a strašně to Davidy stmelilo, teď vypadl můj oblíbenec a já si pokládám otázku: "Co by se stalo, kdyby Mike neotočil proti Christianovi a vyloučil se kdokoliv mimo tu epizodní alianci šesti", možná že nic a že to byla taková udička, co nám produkce hodila a nikdy to nebylo nic seriózního, ale možná by ti tři Davidové v tehdejším rozložení sil na tu alianci slyšeli. Alec byl dobrej, neviděl jsem ho jako typickýho strategickýho hráče, ale mám rád když si lidi tu šanci být v Survivoru užívají a hrajou, mám ho v podobným šuplíku jak Pennera. Overall mladej bílej fyzickej hráč není nedostatkový zboží, myslím, že jsme ho bohužel viděli naposled.
Produkce Survivoru se dostala do vlastní pasti (i když to oni asi tak nevidí), to spolíhání na "idol zahranej, novej ve hře" je absolutně logický a hráče za to nijak neviním, ale je to zvrácený, myslím, že tahle sezona může být v budoucnu viděna jako ta, která zas trošku změnila proud hry. Když bych se dostal do castu v nové sérii, tak co si na základě téhle sezony zapamatuju je: Neříkat nikomu o idolu (nullifier může být ve hře), předtím mohla informace o idolu sblížit aliance, pomoct budovat vztahy, mohla se používat jako "strašák" (pozor, můžu zahrát idol a defacto rozhodnu kdo půjde domů), teď je to velmi nebezpečný. Druhá věc je přivstat si ihned po TC, kde byl idol zahranej, tohle beztak od sezony 39 bude velmi častej obrázek.
Druhá půlka:
To byla dobrá prdel, Carl s Daviem byli na odměně jak carští důstojníci, na tom slunku a při té denní dávce jídla si myslím, že stačí tak tři třetinky, ono v Asii to jsou často piva kolem 5 % alkoholu :D
Angelina se prosmrdí až do finále, o tom jsem teď přesvědčenej, zvlášť když tři Davidové mají slušný resumé (fakticky Nick a Davie, editem a vnímáním ze strany ostatních Christian) a Gabby si ho začíná budovat (+taky dostává podezřele dost air timu), vůbec tohle bylo dost nejasný hlasování, vždycky jsem si myslel, že Christian a Gabby jsou v takovým trojúhelníku s Nickem, Nick byl úplně tuhle epizodu vypuštěnej. Ukázky na přiští díly beru dost s rezervou, ale taky se ptám "Co to jako má být?!?".
Vůbec si netroufnu předvídat, co se stane příště, co Davie, jak zareaguje Nick, co na to Jan Tleskač?

Favs: Davie, Nick, trošku Allison

EDIT: Haha, tahle Alecova kauza mi úplně unikla, kde jsou ty časy, kdy jsem hltal každý zákulisní info :D Tak teď už v jeho pozvání do nějáké další řady nevěřím na 100 %
Spoiler!
http://www.tmz.com/2018/05/18/survivor-contestant-kara-kay-nda-contract-instagram-posts-alec-merlino/
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod Lifty » 29 lis 2018, 20:22

Alec si to nejak dos.al a je dost mozne, ze nebude ani ne Reunionu, ne? Skoda ho, ale ne kazdy muze byt Worlds Apart spoiler
Spoiler!
Mike z Worlds Apart...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod sextant » 30 lis 2018, 11:38

Obě epizody se mi líbily z hlediska soutěží o odměnu i o imunitu. Byly to zase nové soutěže a je s podivem jak se daří po tolika sezónách vymyslet další zajímavé soutěže.
To, že v první části vypadl Alec mně ani moc nevadilo. V každém případě si hru podělal sám a začal už rím, že nesmyslně vyřadil členku kmene Goliáš při 3 kmenech. Takže jeho podrazáctví se mu nakonec nevyplatilo. Kdyby byl neprozradil záměr vyloučit Christiana tak byl tento hráč dávno pryč a hra se mohla vyvíjet naprosto jinak.
V druhé části mně šokovalo vyloučení Carla tím způsobem, že Gabby a Christian hlasovali pro jeho vyloučení. Jasně, je to hra o milion a není důvod hrát férově, ale takové podrazáctví se myslím oběma aktérům vymstí. Nedivil bych se kdyby oba Davidy rychle zlikvidovali a Christian odešel s idolem v kapse do Ponderosy.

5.12. 01:39
Jen dodatek k brečení.
Štve mně takové to samodojetí s následným utěšováním co je hlavně u Gabby. Nevím proč brečícího soutěžícího utěšovat. Já bych mu řekl: Jen breč, alespoň budeš chodit míň čůrat. Navíc když vypadne tak je zase o jednoho k vyloučení míň.
Chápu dojetí všech při obdržení dopisů z domova nebo u videí z domova.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod strom-z » 30 lis 2018, 22:52

brninho píše:Produkce Survivoru se dostala do vlastní pasti (i když to oni asi tak nevidí), to spolíhání na "idol zahranej, novej ve hře" je absolutně logický a hráče za to nijak neviním, ale je to zvrácený, myslím, že tahle sezona může být v budoucnu viděna jako ta, která zas trošku změnila proud hry.

Tak moment, přesně tenhle problém snad nastal už v Heroes vs. Healers vs. H!@## , ne? :)
Aneb - z ničeho nevinim Bena, kterej prostě přepnul do válečnýho módu a poctivě si před každou kmenovkou našel novej idol, ale divácky mě to fakt štvalo, zvlášť když jsou dneska ty idoly "schovávaný" dle hesla "hlavně, aby se to našlo a abychom měli zápletku"

Jinak tahle dvojepizoda přece jen už nebyla taková pecka, jako ty dvě předchozí, ale nuda to nebyla - challenge Alec vs. Xtian opravdu fajn, opilí Carl s Davidem taky pobavili. Carl předvedl asi tak 30 začátečnickejch chyb, letěl naprosto po zásluze. Gabby bohužel už jenom řve, což je škoda, protože občas i vypouští dost inteligentní poznámky. Ale v tuhle chvíli má nulovou šanci na výhru, musela by totálně ovládnout hru (což, zdá se, v příští epizodě pochopila, když asi jde po Xtianovi! Stejně si ale moc nedokážu představit, že by jí třeba Xtian hodil hlas, když se konstantně hroutí - úplně stejnej případ jako Dawn.). Mike strašně kňourá, ale párkrát mě rozesmál a nakonec jeho očividná snaha působit hlavně jako nulová hrozba přinesla ovoce - na konci týhle epizody je jeho pozice mnohem lepší než po Alecově vypadnutí.

Ano, mí favorité taky Davey, Nick a trošičku Alison ;-)
Díkybohu, že je tam furt Angelina, sociálně absolutně mimo, ale zábavu přináší. To vyjednávání, to byl absolutní CRINGE :D
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 lis 2018, 23:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoileru :)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod kachna » 03 pro 2018, 17:22

Nedávno jsem v diskuzi zmiňovala, jak doufám v trpící IC a dočkala jsem se! Jsem spokojená! Soutěž moc pěkná, nová a perfektní výkony! Vždycky si říkám, že si to vyzkouším taky, zvednu ruce nad hlavu, vydržím asi tak 20 sekund a pak zase vesele šahám po kávě a žrádýlku :mrgreen:
A RC taky zajímavá, tu chůzi po laně s držením se malých lan jsem měla možnost vyzkoušet v létě, takže tady oceňuju to, jak rychle to někteří přešli, protože pr*el to není :D
Odchod Aleca předvídatelný, škoda ho je. Jak tady někdo zmiňoval, znova už ho na 99% neuvidíme. Alespoň se nám všem zodpověděla otázka, zda byly jeho tahy geniální a vedly k vítězství a nebo ne.
To je asi tak z první poloviny všechno, co mi ulpělo v hlavě...

Asi jako jednu z mála mě NEpobavili opilí Davie a Carl, alkoholu nefandím ani v reálu ani ve hře a myslím si, že opít se ve hře, kde člověk musí hrát a držet jazyk za zuby asi není úplně ideální. A vždycky mě teda pobaví, jak se na takové odměně skoro všichni přežerou a pak zvrací. Bojím se, že přesně to bych byla i já :D

Smlouvání Angeliny mě ale naopak celkem pobavilo. Jak začala vyjmenovávat, co všechno vymění, tak jsem si jen v hlavě říkala: Však to nabízej postupně ne? Třeba by si vzal o polovinu míň věcí. Ale nee, ona nabídne rovnou půlku tábora :D
A odchod Carla mi zas tak moc nevadí, přehnané sebevědomí se v téhle hře nevyplácí nikomu a to si Carl nějak neuvědomil... K jeho smůle.

Příště nás čeká brečení, na které budeme zase všichni nadávat, ale stejně půlka z nás tu slzičku doma zamáčkne... :( :(
A taky si myslím, že Gabby vs. Christian bude trochu přehrocená lákající situace.

Poslední vsuvka, dnes si můžou všichni brečení milující udělat zářez zaskoro všechny hráče, brečelo se jako o život :D :(

Alfonz77
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2017, 20:08

S37 - David vs. Goliath - EP10+11

Příspěvekod Alfonz77 » 06 pro 2018, 14:44

A kde je moje nejoblíbenější soutěž pojídání sraček? :hungry: už v minulý sezóně nebyla ne? :(

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP10

Příspěvekod Survivorfans » 06 pro 2018, 22:58

brninho píše:EDIT: Haha, tahle Alecova kauza mi úplně unikla, kde jsou ty časy, kdy jsem hltal každý zákulisní info :D Tak teď už v jeho pozvání do nějáké další řady nevěřím na 100 %
Spoiler!
http://www.tmz.com/2018/05/18/survivor-contestant-kara-kay-nda-contract-instagram-posts-alec-merlino/


Taky sem o tom četl už před začátkem série. Je mi ale divný proč ta samá věc nevadila u Jenny a Sebastiana v předchozí sérii a u Aleca jo :? ?? U nich to problém nebyl a ani se to neřešilo, přitom dávali společný fotky na instagram už loni na konci léta a oba byli normálně na RS.
Naopak tam chyběla Steph u který to nebylo ani vysvětlený, ale co čtu jinde tak osobní důvody.

PS. Pokud by vadilo, že to není ve spoilerech tak to admini klidně můžou změnit. Ale je to o 36.sérii, tedy by o sérii kterou by měl každý v tomhle tématu vidět.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP10

Příspěvekod cihi » 07 pro 2018, 22:11

Christian hraje skvelou hru... od zacatku jsem ho tipoval na viteze... ale podle me byla chyba... ze vyloucil Alecca

Gabby je s tim brecenim uz nechutna :down:

Carl byl neskutecne nesympatickej hrac... ale jeho proslov po vyrazeni byl naopak velice sympatickej... za to palec nahoru :idea:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S37 - David vs. Goliath - EP10

Příspěvekod jukab » 18 pro 2018, 22:39

Carla je škoda, pro mě byl zábavnější než nudná Alison. Goliášové pořád bez jediného tahu, to je pořád jen: Hrajte se mnou, prosím, Nechte mě hrát...ale zase ideální vzít kohokoli do finále. Angelina mě baví čím dál víc, herně úplně mimo snad každé hlasování, ale něco na ní je :) Gabby snad neprosadí vyloučení nejbližšího spojence, to by jí na konci moc nepomohlo, vyhodit hráče, který ji zachránil. Divím se Christianovi, mohl to táhnout s Gabbs a Nickem, toho na konci podrazit a mít tak na konci trojku s Gabbs a nejlíp Ang na jistotu....uvidíme no

Fandím: Nick, Gabbs, David, Ang?
Ven: Mike, Kara!, Alison


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů