S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:57

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:02

A je to tu, legendární řada, epizoda numero uno 8)

První co bych chtěl napsat je to, že je škoda, že ještě není kmen "nemehla". Hned bych tam šoupnul...

Ruperta - co on je za hrdinu? párkrát nachytal ryby, jinak dělá jeden průser za druhym a potápí kmen. Dneska nepostavil důlní domek na pláži, ale zase odrbal celý křesadlo :evil:
Coach - co on je za padoucha? :mrgreen: Jerri ty se chceš spolčit s tímhle nemehlem? Prý "chci aby jsi mi řekl všechno co se šustne"...viděla jsi Tocantins? Dyť ten chlap vůbec nevěděl, která bije a jen díky jeho zaslepenosti všichni okolo něj prohráli!
Colby - určitě všímavej kluk, nevím proč by po něm měli pojmenovávat děti, opravdu leda psy, proč si neprohodí kmen s Jerri :evil: on je tu ten Villain...a to ještě neschopnej. Moc dobře si pamatuju jak Boston R. prohlásil, že Colby není tak silnej jak se zdá a že mu nakope...a šňůra pokračuje.

To že je Boston Rob a Russell v jednom kmeni mi lebedí na duši, na tenhle souboj jsem hodně zvědav 8) 8)
O kmeni heroes se dá dost dobře pochybovat kdo tam patří a kdo ne :mrgreen: myslím že to pěkně vystihl Russell...půjdete na kmenovku a budete Villains :idea:

Jinak přílet Villains epickej :idea: jdu si to pustit znovu

Stephenie přesně taková jakou si jí pamatuju 8) :idea: tuhle kočku hodně můžu, dejte mi jí do deseti řad a budu spokojenej :idea: a teď jí mám dokonce v HD. Ani Courtney a Parv jí nezlomily :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:05

Nejdřív k jednotlivým hráčům... Absolutně nechápu, co tam dělá třeba taková Candice a navíc ještě v Heroes, našlo by se i plno lepších adeptů namísto Sugar. Bez Danielle bych se taky obešla. A kdo sakra Cirie zařadil do Heroes?! Nemyslím to špatně, Cirie je perfektní hráčka, ale podle mě určitě patří mezi Villainy. I s některými dalšími ne úplně souhlasím, ale dokážu jejich přítomnost určitým způsobem pochopit. Je škoda, že se mezi Villains neobjevil Hatch, Brian ze S05 a Fairplay (u něj je to ale po jeho "výkonu" v Micronesii pochopitelné).

Coach přemohl Colbyho? :roll: Co se děje? :D Když už jsem u té první soutěže, tak ji musím pochválit. Už v Panamě se mi hodně líbila. Villains dostáli svému jménu, tolik zranění hned na začátku jsem nečekala. Stephanie to rameno snášela statečně, kdyby ho někdo vykloubil mně, tak tam asi řvu na celé kolo. No a Sandra ukázala, že se přece jen mezi Villainy hodí. V Pearl Islands mi přišla dost nevýrazná a nijak zvlášť jsem ji nevnímala, ale tady mi její hra zatím hodně líbí.

Russell zvolil stejnou taktiku a začal si dělat další "dumb-ass girl alliance", škoda, že Parvati není hloupá jako holky v Samoe
Roba jsem si oblíbila už v Markézách, uznávám ho jako hráče, ale osobnostně mi předtím vůbec neseděl. Hodně ale dospěl, aspoň, co můžu soudit po první epizodě a je mi hned mnohem sympatičtější. Vztah s Amber dělá divy. A to, jak rozdělal oheň :idea:
Randy skoro není vidět a když už se ukáže, tak má nějak podezřele dobrou náladu. Chci zpátky toho starého nabručeného chlapa! Možná se ale jenom potřebuje aklimatizovat.
Dragon Slayer & Black Widow? Docela mi k sobě sedí, jsem zvědavá, jak se to vyvine :dance:

Obrázek

Výkon čtveřice heroes u skládačky byl hodně tragický, divím se tomu, že k takhle těžké věci postavili zrovna Sugar a Ruperta. A Amanda by jim taky byla určitě platnější na loďce. Míň vhodné lidi snad ani vybrat nemohli.

Odchod Sugar mě vůbec nemrzí, sama bych ji taky poslala domů jako první. Ubrečená už od úplného začátku, to nebylo ani v Gabonu... Ale hodně mě bavilo to, jak celou noc pronásledovala a obtěžovala Colbyho, kdoví, jaké zbraně by na něj vytasila po pár dalších dnech :mrgreen:

Zatím to vypadá výborně, snad to ale nedopadne jako s All Stars, kdy jsem taky měla hodně velká očekávání a nakonec jsem byla dost zklamaná. A bohužel stejně jako u All Stars i tady předem vím, kdo vyhraje. Zjistila jsem, že na nic nemám tak dobrou paměť jako na nechtěně přečtené spoilery. No co, zase víc zaměřím na toho dotyčného hráče a budu sledovat jeho cestu na vrchol. Aspoň nevím to, v jakém pořadí budou ostatní vypadávat, takže mě nějaké to překvapení stejně nemine.
Bližší jsou mi Villains, to jsem po přečtení jejich sestavy stejně čekala.

Nejvíc mě zaujali - Rob, Sandra, Stephenie, Tom
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:08

Dobrý první díl jsou vidět rozdíly mezi hráči před AS a hráči po AS. Líbilo se mi jak se zloduši pokoušeli vylézt na palmu :mrgreen: a chudák Rupert nemůže chytat ryby :( . Jsem docela rád že hrdinové vyloučili Sugar (bylo trapný jak dolejzala za Colbym) doufám že hrdinové budou vyhrávat :o .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 19:43

Jelikož první díl je dvoudíl (nebo prostě jen delší), tak se tady rozepíšu víc než bývá u mě zvykem.

Casting --> Heroes --> Cirie .. jednoznačně NE heroine + Stephanie taky není vzor hrdinství a Candice? Za co .. za to, že se válela s Adamem na pláži? .... tyhle šílenosti si vysvětluju tím, že byl buď nedostatek možností a nebo jim to všichni hrdinové neodkývali a tak hledali alternativy (např. Terry, Yul, Yau-man nebo třeba Earl)

Casting --> Villains --> Sandra asi taky není moc velkej villain, když držela s Rupertem alianci a jediný co kdy špatnýho udělala bylo, že vyjebala s Jonem (kterej si to zasloužil) a mstila se za vyloučení Ruperta za jejími zády. Stejně tak si nejsem jistej tím, proč je villain Coach. Je to trouba, ale soutěžil podle nějakýho vnitřního kodexu a ten neporušil. Ale to je to samý jako Cirie; "America loves you - youre a hero. America hates you - youre a villain".

1. soutěž s pytlema v písku --> To si ze mě produkce asi dělá prdel ... postavit starýho Randyho s přeci jenom starší Jerri proti atletům Amandě a JT-mu? U žen Sugar+Candice vs Sandra+Courtney, to bych ještě jakž takž bral, ale James a Rupert vs Rob a Tyson bylo další úplně zbytečný kolo.
Celkově je na tom fyzicky tribe hrdinů úplně o level jinde než villaini, ale tohle bylo už moc okatý. Vůbec se nedivím, že série bude mít vývoj jakej bude mít...

Imunity Challenge --> překvapivě vyhráli zloduši, asi díky Robovi a Sandře - ta byla v puzzle vždycky dobrá :idea:

Vyloučení Sugar ... přestože zaslouženě, trochu se mi zablýskla naděje na likvidaci Cirie (jejíž jméno tam padlo). Bohužel, moje dream-season už jednou byla a tak nemám naději .. :P
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

inkab
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2021, 19:46

S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod inkab » 11 bře 2021, 21:09

Poslední příspěvek z roku 2013.
Tak přidávám svůj na 1. díl 20 série v roce 2021 :D
Po několika letech si dávám všechny Survivor série a touto dvacátou pro mě osobně končí zlatá éra Survivor, tudíž jsem se i odhodlala k jejímu komentování dle jednotlivých dílů :-)
Kmen Zloduchů za mě celkem sedí (až teda na Coache, ten dle mě v Tocantins zase takovej zmetek nebyl, spíš hééérečka :-D ) má srdeční záležitost Boston Rob :-D Pamatuji si, že když jsem byla mladší a viděla ho v Markézách a All Stars, nesnášela jsem ho, ale teď, ve svých téměř 35 letech ho miluji :-D A to samé Parv, dříve v "dětských letech" v mých očích strašná potvora, dnes super hráčka :-)
Ale kmen Hrdinů dnes nepobírám :-) za co je hrdinka Candice ??? Cirie a hrdinka???? :evil: Nemůžu se smířit ani s Amandou - té jsem nikdy nepřišla na chuť a teď, v roce 2021 ani s Rupertem. U něj platí dvakrát a dost. A mám dojem, že on bude v Survivor snad 4x nebo dokonce 5x ?
S vyloučením Sugar jsem v pohodě. Ten střih, jak lezla v noci za Colbym, byl děsný... To si mohla odpustit.

Dodo98
Příspěvky: 15
Registrován: 23 kvě 2022, 19:44
Nejoblíbenější série: Survivor - Perlovy ostrovy, Cookovy ostrovy, Mikronésie Fan vs. Fav, Cambodia - Second Change, Kaoh Rong, Winners at War
TAR US - S3, S5, S12, S14, S15, S16, S17, S20, S21, S27, S29, S30
Nejoblibenější hráči: Cirie Fields, Spencer Bledsoe, Malcolm Freberg, Yul Kwon, Parvati Shallow, Sandra Diaz-Twine, Tony Vlachos, Cydney Gillon, Jonathan Penner, Joe Anglim, Kelley Wentworth, Rob Cesternino, Brenda Lowe
Nejméně oblíbené série: Survivor - Thajsko, Samoa, Nikaragua, Jižní Pacifik, Caramoan, HvHvH
Bydliště: Opava

S20 - Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Dodo98 » 06 dub 2024, 14:18

Za mě super díl, kde hned v prvni výzvě Villaini dostáli svého názvu - způsobení 2 zranění svým soupeřům a strhnutí podprsenky Sugar. Cirie to řekla úplně přesně. :D Osobně nechápu, že dali Cirie do kmene Heroes, ona je za mě rozhodně Villain. :D Rupert a jeho dělání ohně... No comment radši. A ztratit takový náskok při výzvě o imunitu se též jen tak nevidí. :D A Sugar si odchod zasloužila, jak byla v Gabonu moje favoritka, tak zde byla totální pipina, jak prudila v noci ostatní svým mluvením a a chudák Colby no. :lol:

P.S. Dobře, že First boot nebyla Cirie, jak to původně plánoval Tom.
Survivor US - 5 Shii-Ann, Erin 6 Rob C., Christy, Heidi 7 Sandra, Tijuana 9 Eliza, Ami 13 Yul, Ozzy, Jonathan 16 Cirie, Parvati, Eliza 17 Sugar, Bob 18 J.T., Stephen, Taj, Sierra 19 Natalie, Laura 21 Brenda, Marty 22 Andrea, Stephanie, Boston Rob 23 Ozzy, Stacey, Jim 24 Kim, Sabrina 25 Malcolm, Denise, Jonathan, RC 26 Brenda, Andrea, Malcolm, Francesca 27 Tyson, Ciera, Caleb, Vytas, Hayden 28 Spencer, Tony, Tasha 29 Natalie, Jeremy, Reed 30 Mike, Carolyn, Joe 31 Kelley, Jeremy, Joe, Ciera, Spencer, Abi-Maria 32 Cydney, Michelle, Caleb 33 Michaela, Jay, David 34 Sandra, Cirie, Michaela, Brad 35 Ali, Desi, Lauren 36 Wendell, Domenick, Michael, Desiree, Stephanie 37 Nick, Kara 38 Victoria, Lauren 39 Tommy, Lauren, Kellee, Janet 41 Erika, Xander, Naseer

TAR US: 3 Ian a Terry 4 Sheree a Monica 5 Chip a Kim, Colin a Christie, Charla a Mirna 6 Gus a Hera 10 Dustin a Candice, Lynn a Karlyn 12 Ron a Christina, Vyxsin a Kent, Hendekea a Azaria 13 Toni a Dallas 14 Tammy a Victor, Jen a Kisha 15 Brian a Erica, Maria a Tiffany 16 Carol a Brandy, Dan a Jordan 17 Nat a Kat, Brooke a Claire 18 Gary a Mallory 19 Bill a Kathi, Ernie a Cindy, Amani a Marcus 20 Vanessa a Ralph 21 Chippendales, Twinnies 25 Amy a Maya, Shelley a Nici 27 Tiffany a Krista, Tanner a Josh 28 Dana a Matt 29 London a Logan, Vanck a Ashton 30 Kristi a Jen, Trevor a Chris 32 Hung a Chee, Riley a Maddison, Eswar a Aparna


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti