S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:57

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:03

To mi ta HD lázeň na duši dlouho nevydržela :mrgreen:

Jamese jsem měl vždycky rád, byla to taková hromádka svalů, celkem vtipná i když strategicky nulovej. Tady se snaží asi něco dělat, ale...to že Steph zůstala poslední v kmeni je chyba? Já bych to viděl z jiného pohledu. Ona jediná tam dokázala pořádně makat. Což předvedla i tady. Žel bohu se na začátku řeklo budeme poslouchat JTho, který už to hrál a následovalo hrobové ticho. Takže se jeden přes druhého začali hádat o tom kdo tedy bude velet, ale už bylo pozdě.
U Villains to naopak kompletně řídil i odpracoval Rob s Russellem (ten je natolik chytrej, že do toho radši Robovi nekecal) takže zaslouženě vyhráli.
Mrzí mě, že má Steph opravdu bojovnost lva a takhle to s ní dopadá.
V první její sérii otáčela nerovný souboj proti všem ostatním, v Guatemale trapně doplatila na svojí menší výšku než soupeřka :mrgreen: a tady doplatila na dvě plný huby keců. Co se týče bojovnosti a přístupu bych se jí nebál postavit vedle Boston Roba. Ti dva kdyby byli spolu v kmeni a utvořili alianci, tak se bude klepat celej Survivor :idea:

No a představení Villains...krásný ukázkový díl. Všichni si válí šunky a Rob maká jak v kempu, tak v soutěži. Hrozně mě ten pohled štval. Jerri znovu ukázala jakej je "zloduch" :idea:

Pohled "staré školy" říkající "chtěl jsem zápasit s těmi nejlepšími a jak se zdá tak je to nakonec kmen bábovek"

Obrázek

Palec nahoru pro Toma a Colbyho, že ukázali karty a nenechali v tom Steph máchat na kmenovce. Jak pak James na Toma šeptal :mrgreen: kde je najednou tvůj zvýšený hlas hubo nevymáchaná? 8)

Moji favoriti dál? Rob, Russell v kmeni Villains a Jerri a Steph v kmeni Heroes :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:06

Na začátku jsem se lekla, že příjdeme od Roba, asi ho skolilo to, jak se proti své přirozenosti snažil být na ostatní hodný :D Naštěstí se rychle vzpamatoval a v soutěži o imunitu byl opět skvělý.
Steph je mi hodně líto, udělali chybu, byla to asi nejsilnější ženská v kmeni. Myslela jsem, že se Cirie s Candice přikloní spíš na její stranu, podle mě byla by to pro ně výhodnější aliance. Bohužel. A tím se i můj jediný zbývající favorit mezi Heroes (Tom) dostal do dost špatné pozice. Jinak mám ráda ještě Cirie, ale zatím se nestihla pořádně rozjet. Plusové body má i Colby, když se spolu s Tomem postavil za Steph. James se chová s prominutím jako kretén. Nikdy jsem ho neměla ráda, ale tady mi vyloženě vadí. Z toho, co jsem viděla v ukázce na další díl, je mi jasné, že se jen tak nevzpamatuje. Doufám, že ho brzo vyhodí. Mimochodem... to, že Stephenie zůstala jako poslední z kmene je argument pro to, aby ji vyřadili? :roll:
Rupert byl fajn v PI, v All Stars už to nebylo ono, začalo se naplno projevovat to, že není zrovna inteligentní a tady je to snad ještě horší. Ach jo...
Překvapuje mě to, jak jsou zatím Villains jednotní. Čekala bych, že spíš oni budou roztříštění a Heroes naopak v pohodě. Je tam jedno velké ego vedle druhého. Ale ono se to skoro určitě změní, až poprvé pomažou na kmenovou radu.

Pořád u mě vítězí kmen Villans, jsou tam obecně mnohem zajímavější lidi. Vypadá to, že starý dobrý Randy je zpátky, Tyson pokračuje v těch svých jedovatých komentářích a Coach... Coach je pořád Coach. Po téhle stránce jsem spokojená.
Takže Rob, Tom, Jerri a Sandra (i když v tomhle díle nebyla skoro vidět) :idea:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:12

Druhý díl All Stars řady Boston Rob omdlel díky bohu že neodešel ze hry. Russell chytil slepici :arrow: borec. Výzva byla dobrá musím uznat že James měl pravdu ale jak to podal to bylo hrozný :evil: . Colby a Tom se na kmenový radě postavili za Steph :idea: škoda že se jim jí nepodařilo zachránit :( . Těšim se co bude dál :o
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 19:51

Zajímavá epizoda s relativně dobrým (pro můj vjem diváka) průběhem.

V táboře villainů se dohadovali ohledně přístřešku a Rob dokonce zkolaboval - měl jsem o něj docela strach, navíc při následný soutěži, která byla dost fyzická, dřel jako mezek. Je to jednoznačně vůdčí osobnost a "beacon of hope" pro celý kmen. Russell je nebezpečný a nevěřil jsem vlastním očím, když se z pocitu ohroženosti dokonce odhodlal ulovit slepici pro kmen!! :shock:

Po kolapsu hrdinů nastalo v jejich kmeni peklo a bohužel většinový hlas získal James (už nikoliv tak sympatický jako býval) a Rupert (rovněž) a stálo to Stephanii krk. Ačkoliv jí rád nemám, Toma ano a proto mě její odchod mrzí. Tajný žolík a favorit JT se zatím drží mimo radar a vypadá, že je do sloučení v bezpečí :idea:

Jak ukázala i druhá soutěž, hrdinové jsou prostě fyzicky úplně, ale úplně jinde a jsem si jist, že se váhy přesunou na jejich stranu velmi brzo (třeba už v příštím díle, pokud budou souboje s polštáři soubojem o imunitu). Jsem zvědavý na vývoj hry u Jamese, protože bych mohl přehodnotit jeho postavení v mým osobním seznamu hrdinů :-|
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 04 srp 2016, 22:19

Tak Steph mi nikdy k srdci nepřirostla, uznávám ji jako neskutečnou bojovnici ale její charakter a až nezdravá přemotivovanost mi nesedly.
James se teda pěkně vybarvil. Jako by to byl uplně jiný člověk než ten sympatak a klidný pohodář z předchozích sérií. Naopak Tom i Colby ukázali charakter na kmenovce a jsem zvědav hlavně na Toma který je vzorem čestnosti a fair play jak si povede, jeho ryzí charakter ho dovedl napoprvé k vízězství, jestli bude s poctivostí slavit uspěch i teď to bude zajímavé sledovat.
Ve kmeni zloduchů to bude o boji silných osobností Boba a Russela, to dva zastinují všechny ostatní dokonce i Dragon slayera. :)


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů