S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:57

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:03

Nějak nechápu tyhle Russellovi akce ala schovat mačetu, vylít vodu apod. :?

Randy je Villain jen tím jak vystupuje (zahození buffu do ohně, řeči jak jsou všichni mimo apod.) ale strategicky to zase taková sláva není a je fakt, že v téhle sérii je jako páprda na vozítku :mrgreen:

Proč si nechat Parvati? Nejlépe asi vystihl Russell - mít kontakty v druhém kmeni není k zahození :idea: jinak bych se jí bál a šla by hned :mrgreen:

Jerri je stará puma...jj, je :mrgreen: bohužel puma po který se všichni jen vozí a těmhle já fandím, takže :idea:

V soutěži mě pobavila urputnost Coache :mrgreen: a to jak se tam Rupert skácel :mrgreen: toho "chlapa" už nemůžu ani vidět. Taková hora něčeho a nechá se porazit Coachem a pak tam huláká jak po padesáti cigaretách tim svym rádoby drsnym hlasem :cry:

Robova smyčka neměla chybu :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

Courtney má šílenou postavu :mrgreen: ale dělá luxusní ksichty :idea: Danielle má nejhezčí kozy co jsem v Survivoru snad viděl :mrgreen: tý ženský se vůbec nejde koukat do obličeje když je na ní záběr :mrgreen: :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:08

Heroes sedí víc tyhle "individuální" soutěže než ty skupinové, ve kterých se ještě nedokázali sehrát. Nejlepší byl souboj Rob vs Colby, hlavně moment, kdy Rob na zemi dělal přemety :D Colbyho by stačilo natřít na zeleno a byl by z něho výstavní Hulk :D A James, se chová pořád jako idiot. Nevidím problém v tom, jak tvrdě šel do Randyho, o tom na soutěž byla, ale házet po něm ten pytel nemusel.

Obrázek

Docela se mi začíná zamlouvat hra J.T.ho, dobře využívá (nebo spíš zneužívá) dobré pověsti, kterou si vysloužil v Tocantins. Russellův způsob hry se mi v Samoe líbil, bylo to něco nového... no, možné ne až tak nového, ale dovedl to do extrému. Do finále se tehdy sice dostal, ale pak mu to stejně bylo naprd a vidím, že se z toho nijak nepoučil. Ostatní hráči sice Samou neviděli, ale stejně... když něco nevyjde, přehodnotím svou taktiku a nezopakuju tu stejnou chybu. Problém je v tom, že Russell si nedokáže přiznat, že by nějakou chybu kdy udělal, je to přece king!
Mačeta překvapivě zatím nikomu moc nechybí, tak čekám, co Russell zlikviduje/pokazí/schová příště.
No a nevím co Candice sledovala tím, jak za všemi chodila a snažila se zjistit, kdo Cirie namluvil to, že jí nevěří. Jestli čekala, že se k tomu někdo přihlásí...

Bývalým soutěžícím z Gabonu se nedaří. Odchod Sugar jsem uvítala, Randyho bych tam ještě ráda měla, ale je fakt, že v téhle sérii se už tolik neprojevoval. Nebo na něj zkrátka mezi všemi těmi výraznými hráče nezbylo ve vysílání místo.

Trochu mi už začíná vadit to, že je teď pořád jen jedna společná soutěž o odměnu i imunitu. Doufám, že se to v příští epizodě změní.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:15

Třetí díl HvV bohužel průměrný hrdinové chytali slepice to byla podívaná :D . Výzvu Heroes bez problémů ovládli :first: . Když se rozhodovalo mezi Rendym a Parvati bylo hned jasné kdo půjde.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 19:54

První nudný díl, kdy veškerý důležitý děj prozradily ukázky na konci druhého dílu :down:

Na začátku dobré pozorovací schopnosti Roba, jinak se tam nedělo nic zajímavýho.

Souboj o imunitu jednoznačný pro hrdiny - proč asi? Psycho Jamesovo chování mě nepřestává udivovat, překvapivě si ani Jeff nedovolil hlesnout, když je tam James urážel a po Randym ještě hodil ten polštář - produkce prostě potřebovala srovnat mezi kmeny krok a tak dali fyzickou soutěž, kterou Villains prostě NEMOHLI vyhrát. Ač jsem nevěřil, James mě fakt otravuje.

Vyloučený byl Randy - asi není moc co říct.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 06 srp 2016, 16:34

Tahle série mě hodně baví, takhle jsem nějakou sezonu hltal jen u Cook Islands nebo Micronesie, daleko větší zábava než divná první All stars.
Rupert a Colby ti dva jsou pro mě největší zklamání ze všech, ve svých původních sériích to byli opravdu titáni a ted? Rupertův lesk značne pobledl už při All Stars a nyní je tam za nevětšího ňoumu :o A Colby? neporazitelný Colby který sbíral inividuální imunity jako málokdo teď působí jako že dostal propušták z domova důchodců. Ale u Colbyho který má nečekaně roli outsidera právě proto fandím protože vždy fandím ousiderům a čekám že se zvedne, tyhle příběhy made in hollywood mám rád.


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti