S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:58

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:03

Heroes je opravdu banda blbů v čele s Rupertem. Chtějí vyhrávat soutěže a vyřadí Steph, nechávají si Cirie... :cry:

Ještě že zasáhl JT a udělal tomu přítrž :idea: Cirie je těžký mastermind, ale ve špatném těle, které se horko těžko dostává přes počáteční epizody a v takové sérce bylo jasné že se musí někdo objevit, kdo tomu utne tipec. Tom je mi tu sympatičtější než v minulé sérce :idea:

Na Villains je radost pohledět :mrgreen: jeden lepší než druhej. Jen u Tysona tak trochu nemám pocit že je nějaký Villain, je mám plnou hubu keců ale zatím nic pořádného nepředvedl. Danielle musím obdivovat dekolt :mrgreen: Coach je trubka jako vždy, bulí tam jak děcko, pak za nim přijde Rob a hned je legenda, král Artuš apod :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a jinak jsem vesměs spokojen. Jsem zvědav co chce dělat Russell, ale věřim že se z toho ten hobit nějak vykroutí, bude tu pěkný fight Russell vs Rob :o stará škola vs nová škola

Parvati si jde plácnout s přivázanym Robem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:09

Když už jsem si začínala myslet, že se Coach aspoň trošičku vzmužil, tak profňuká půlku epizody. Tyson je na něj nějak podezřele hodný, ani si ho nedobírá. Už ani není tak vtipný, jako býval v Tocantins, nechodí nahatý (zrovna jeho vidět nepotřebuju, ale bavil mě tím). Že by stejně jako Randy změknul?

Russell, alias Hobbit na cracku (Robovy postřehy mě neskutečně zabíjí :D )... to hledání skryté imunity prováděl strášně nenápadně :roll: Neříkám, že se měl na HII úplně vykašlat, ale měl minimálně počkat na vhodnější dobu nebo si vymyslet lepší výmluvu než to, že se jde projít. Sandra si aspoň znova zahrála na špionku.

Zajímá mě, jak by si Villains vedli, kdyby neměli Roba. Na všech jejich výhrách se nejvíc podílel on. A stejně tak jsem zvědavá, jak si kmen povede, až/jestli ho vyloučí (pokud to bude před sloučením).

Rupert na kmenové radě :roll: Měla jsem v obličeji stejný výraz jako Jeff. Doufám, že už se v žádné další sérii neobjeví, s každou další účastí je to s ním horší... a to jsem si ho v Pearl Islands hodně oblíbila. Místo toho, aby herně vyzrával a učil se z chyb, tak akorát klesá ke dnu. Ok, je proti jeho přesvědčení podvádět, ale musí mu být snad jasné, že s takovou hrou nemůže obstát a už vůbec ne mezi těmi nejlepšími hráči, z nichž má docela velká část taktiku pod palcem. Pokud by se nějakým zázračným způsobem dostal někdy do finále, tak by možná tahle jeho "strategie" mohla na někoho zapůsobit (i když by ten dotyčný spíš než pro něj, hlasovali proti jeho protivníkovi, který ho zradil), ale silně pochybuju, že se do finále vůbec někdy probojuje.

Obrázek

I když je Cirie společně se Stpehanie moje nejoblíbenější hráčka ze všech, tak jsem tak nějak ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. Aliance Tom + Colby + J.T. se mi zamlouvá víc než Cirie (přestože je výborná) + zbytek, který nemám vůbec ráda nebo se mi nelíbí, jak v téhle sérii hrajou. Navíc z kmene dostali největšího puppetmastera a zároveň jednoho z nejlepších hráčů, který nikdy nevyhrál, takže výborný tah :idea: Ale určitě bych byla šťastnější, kdyby odešla třeba Candice, o které se taky jednalo. A J.T. u mě každým dalším dílem stoupá, jde vidět, že na rozdíl od některých hráčů šel do sebe a něčemu se naučil. Společně s Robem, který si mě stále víc získává i jako člověk, největší příjemné překvapení série.

Pořád u mě vede Rob, Tom, Sandra, Jerri a po téhle epizodě se k nim už oficiálně přidává J.T.
Skvělá epizoda - dobře zvolené soutěže, hlavně ta o odměnu, trocha rozruchu v táboře (skryté imunity) a na TC blindside. Jen tak dál.

Obrázek

A ta Ciriina lekce strategie mě dostala :mrgreen:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:28

Skvělý díl Coach se složil v slzách ale Tyson ho povzbudil. Dobrá výzva o odměnu škoda že hrdinové nevyhráli. Pak hledání HII Russell hledal fakt nenápdně :D ale Tom měl spíš smůlu :? . Hrdinové zas prohráli imunitu :cry: . Jsem rád že vypadla Cirie JT se zachoval jako hrdina :idea: uvidíme jak se to vyvine :)
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 19:59

Ano ano anooooo!!! :dance:

Po provařeným díle se zásahem produkce se v tomhle díle celkem vše vyvedlo tak, jak mělo. Coach si poplakal, nic moc důležitýho.. milé překvapení bylo v podobě Tysona - ač nevyčnívá, Coache podržel a řekl mu pravdu do očí --> Necpi jim ty historky, stejně to nikoho nezajímá a nevěří Ti to ... po Robovi další hrdinskej záblesk v mym oblíbeným kmeni :idea:

Soutěž o odměnu vyrovnaná, finálový kolo podle mě dost nápadně přihraný hrdinům, když vybraný míček jako náhodou nejblíž jejich podložce. Naštěstí to Colby zazdil a nechal vyhrát Tysona :lol:

V dalším střihu se hledaly imunity - u hrdinů úspěšně. Imunita musela být asi opravdu těsná, asi to nebylo jenom střihem, když se oba dva kmeny dostaly na konec.... a nebo to bylo zase nahraný, jak už mi někdo tvrdil u úplně první soutěže? Kdo ví...

U Villains mám celkem hodně oblíbených lidí, zatímco u Hrdinů jen dva, takže jsem rád, že se to drží tohohle tempa (zatím).

VYPADLA CIRIE !!!! Yessss .... konečně, když sem viděl, jak zase rozjíždí tu svojí šaškárnu ala "to Ti nakecali .. oo, ty jsi tak hloupá, podívej se na to takhle.." --> *BAM* ... moc se mi líbila scéna, kde je JT aka Villain in Heroes tribe poslouchal :o)

JT-ho hra se mi zatím hodně líbí, Toma mám taky hodně rád - zbytek tam u nich je postradatelný :matrix:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 06 srp 2016, 16:49

Pěkný tah J.T. Cirie a její chopnost řídit vše zpoza opony nahání strach. Chybět mi tam nebude, naopak hra JT se mi začíná zamlouvat. Společně s Tomem a Colbym by to mohli dotánout daleko pokud vydrží do sloučení.

CptLedlos
Příspěvky: 2
Registrován: 25 zář 2014, 22:15
Nejoblíbenější série: Australia, All Stars, FvF, HvV, Philipines, Cagayan, Second Chance
Nejoblibenější hráči: SANDRA the Queen!!!!!

Penner, Tony, Boston Rob, Parvati
Nejméně oblíbené série: Thajsko, One World, FvF2, "Game changers"

S20 - Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod CptLedlos » 08 črc 2019, 18:41

Vím, že to píši asi dost dlouho po funusu, ale všimli jste si, jak u RC se producenti nedopočítali a JT s Robem se také nezúčastnili? :dance:


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti