S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:58

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:04

Tahle hra o odměnu je fakt drsná, myslím že by jí tam ani neměli dávat, dá se nahradit jinými souboji tělo na tělo. Tady to odnesl James a Jerri, což byl v případě Ruperta opravdu hrdinský chmat :twisted: Rob ho tam pak měl zlomit vejpůl

Obrázek

Colby drsňák amerika a nakonec nehraje? :roll: :roll:

Coach rozjel svoje vygooglený cviky a většina si z toho robila spíš srandu. Hlavně Parv mě pobavila, jakoby chtěla odletět do vesmíru :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

Už slyším hromy blesky bít :mrgreen: Russell našel imunitu, Rob si rychle čte příručku jak se zbavit imunity, ježiš tady budou lítat hromy blesky nebesa budou krvácet, jedno zemětřesení za druhym :mrgreen:

Vůbec mi nevadí, že Villains nechodí na kmenovky, aspoň je spousta kvalitních hráčů ve hře :idea:

JTho strategii nějak nepobírám (přesně tohle dělal i v Tocantins), dělá tam pěknej bordel :mrgreen: umim si docela představit situaci že se spojí ty dvě aliance proti němu a vyloučí ho a pak si to rozdají mezi sebou :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:11

James mě celou sérii neuvěřitelně se.., ale nucený odchod kvůli zranění nepřeju nikomu, obzvlášť když by to bylo v jeho případě už podruhé. Celý díl jsem se ale těšila, že tu nahodím smajlíka :idea: s tím, že konečně vypadl. Budu si muset ještě počkat, sakra...

Rupert a Jerri... Je pravda, že je Rupert tak trochu jako slon v porcelánu, ale stejně... ve chvíli, když jsem ho viděla obít Jerri hlavu o ten sloupek, tak mi přišlo. že to udělal schválně. Na druhou stranu zase vím, jakou má povahu a že by krom ryby ničemu živému neublížil. Ale líbilo se mi, jak tam hned přiběhl Rob s tím, že ji bude bránit. Má další plus, chlapík.

Coach se překonává, je ještě víc mimo než v Tocantins. Pokud je to teda ještě vůbec možné. A ten J.T.ho chvat v soutěži o odměnu byl hodně drsný, divím se, že mu nevyrazil dech.

Obrázek

Hrozné rozhodnutí na kmenové radě, byla jsem přesvědčená, že se J.T. s Candice přikloní na stranu Toma. Upřímně doufám, že se to Heroes v budoucnu vymstí, už vidím, jak bude James s tou svojí nohou běhat, když sotva leze. Toma jsem měla hodně ráda, říkal věci narovinu, měl aspoň něco v hlavě a seděl mi povahově. Bude mi tam hodně chybět.
Myslím, že se kmen dostal do bodu, kdy mají jen minimální šanci zvrátit hru ve svůj prospěch. I když už i to se stalo.

Moji favoriti vypadávají jeden za druhým, teď si Russell brousí zuby na Roba... Za chvilku nebudu mít komu fandit.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:29

Z J.T. se stal největší stratég v HvV. Russell má konečně svého miláška (myslím tím HII). Při výzvě o odměnu se zranil James což mě dost mrzí podle mě si nezaslouží odejít před sloučením doufám že Heroes budou v dalších dílech vyhrávat. Villains měli pěknou odměnu a Russell vzal do své družiny "Zabijáka draků" byla prdel jak ho pasoval. Heroes prohráli i výzvu o imunitu a vyloučili Toma je to škoda že odešel on a ne Candice :( . Snad už Heroes začnou vyhrávat.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 20:02

U Villainů se cvičilo a Russell to doklep s tou imunitou. Připomenulo mi to Samou, kdy si všichni dělali svoje a jediný Russell hledal imunitu.

Soutěž o odměnu byla taky v Samoe a neměl jsem jí rád, tady se to opakovalo, ale naštěstí se James zranil a umožnil tak Villainům vyhrát vcelku zbytečnou odměnu. Pak jsme viděli ještě trapnou scénu shledání přitroublý chudinky s jejím bůhví čím.

V soutěži o imunitu (snad to nebylo šitý na míru pro Jamese) překvapivě po velkém náskoku zase vyhráli červení a hrdinové pro mě vcelku nepochopitelně vyloučili Toma. Je to škoda, protože Tomův komentář při hlasování Jamese byl docela trefný. Pokud se Jamesovi ta noha spraví, tak udělali hrdinové asi dobře (pokud zhodnotím kvality James vs Tom), pokud se tak nestane, tak doufám, že na to doplatí a příště zase prohrajou.

Ukázky ale ukázaly jenom dohady mezi Russellem a Robem, což věští spíš prohru villainů a konec Roba.

PS: nezáviděl jsem JT-mu jeho pozici, kdy je mezi dvěma mlýnskými kameny, ale nakonec zlomili i Candice, takže to nebylo jenom o něm.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 06 srp 2016, 17:04

Tak jsem si myslel že JT, Tom a Colby půjdou daleko a nakonec to zas JT celé zamotal, tenhle jho tah jsem fakt nepochopil.
Candice ketré jsem si moc nevšímal mě mile překvapila na několika předchozích soutěžích jak jde do všeho po hlavě, vůbec bych to do ní neřekl, a už jen proto se divím že její jméno v souvislosti s vyloučením se objevuje před každou kmenovou radou, na rozdíl od Amandy.
Coach a Russel = král a rytíř, to jsem se fakt zasmál ti dva mě fakt baví :D
Parvati si mě omotává kolem prstu jen přes monitor, takže se nedivím že chlapům okolí ní se vypíná mozek :fuck:
Schyluje se pomalu ke klíčové bitvě Russela a Roba protože je jasné že pouze jeden z nich přežije, to je doposud největší tahák série.
Zbytek v kmeni Villains je dost neviditelný, takový komparz spíš. Tyson, Sandra, Jerri, Courtney - ta mě bavila v Číně svými průpovídkami a ksichtíky ale ted už není vidět ani to. Danniele je zatím nejvíc viditelná díky dvěma věcem- věřím že ti bystřejší to pochopí.ale pro jistotu :boobs:


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti