S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:58

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:04

Fight Rob vs Russell 0:1 :mrgreen:

Tohle byl tedy opravdu mistrovský tah s notnou dávkou štěstěny :idea: Russ věděl koho si vybrat. Tyson není žádnej Villains (ve své řadě předvedl jen pár egoistických hlášek a dokázal trapně šikanovat Sierru, toť vše) kapacitám jako Rob a další nesahá ani po nehty u nohou, takže zaslouženě šel po svém idiotském tahu :idea:

Obrázek

Dále šel James, dalo se čekat, místo toho si nechali Colbyho...hm...mám trochu tušení že příště zase vyhrají Villains protože Heroes jsou faaaakt marný. Colby nulovej, Rupert o trochu míň nulovej, Amanda po rozchodu, jedinej kdo to tam může trochu zachraňovat je JT a Candice.
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:12

Soutěž o imunitu byla fajn, líbil se mi nápad závěrečného souboje mezi vítězy z obou kmenů o jídlo. Znovu vyhrál Rob... vlastně jako vždycky.

Tyson :roll: Nechápu, co se to stalo s mým nejoblíbenějším hráčem z Tocantins. Nejdřív úplně vyměkne, že ho skoro nepoznávám a pak předvede tohle. Už jak mu Russell namluvil, že i on sám bude hlasovat pro Parvati a Tyson začal přemýšlet o tom, že změní domluvený hlas z Russella na Parvati, tak jsem tušila, že je zle. Rob vymyslí skvělý plán, jak se v každém případě zbavit jednoho z dvojice Russell - Parvati a on to všem takhle pohnojí. Už jenom čekám, že se do hry vrátí HII, tu zase najde Russell, který je na imunity jako magnet a to bude stát Roba místo ve hře. To Tysonovo "I'm still pretty awesome" tomu nasadilo korunu. Jinak to ale byla výborná kmenová rada, kdy jsem do poslední vteřiny nevěděla, jak to nakonec skončí.

Asi nikdy nepochopím myšlenkové pochody Heroes. Nejdřív vyloučí silnou Steph a diví se, že se jim dál nedaří. Pak příjde na řadu Tom, aby se "silnější a platnější" James udržel ve hře... jenom proto, aby ho na další radě stejně vyhodili. A zůstane jim tam Colby, který je na tom fyzicky hodně špatně a navíc úplně rezignoval. Dál J.T., který po sloučení půjde ze hry jako první, protože je nejsilnější, nebo přeběhne na druhou stranu. Candice by mě nepřekvapila, kdyby znovu zradila svůj původní kmen, Amanda je hrozně labilní a Rupert jalový.
S Colbym jde opravdu z kopce a je až smutné se na něj dívat, ale zrovna James jako dost možná druhý nejblbější soutěžící vůbec, je ten pravý, aby někoho urážel :twisted:

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:32

Další skvělý díl Soutěž o individuální imunitu byla dobrá vyhráli Rob a Candice odměnu pro Zloduchy vyhrál Rob. U hrdinů se rozhodovalo mezi Colbym a Jamesem (i když podle mě na tom není Colby zas až tak špatně hold je o 10 let starší. Hrdinové pobavili banánovou etiketou a běžeckým závodem mezi Jamesem(JT) a Jamesem(zraněným). Nakonec odešel zraněný James a já doufám že Colby dojde daleko hold fandím jemu JTmu a BR :grin: .
U Villains Russell ukázal proč si říká král Samoy zachránil sebe i Parvati a vyloučili Tysona který se nedržel Boston Robova plánu a tím pádem si podřízl větev :bye: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 20:05

Ono se to možná nezdálo, ale v tomhle díle nebylo vůbec nic krom dvou porad a jedný soutěže.

V soutěži překvapivě vyhrála Candice a Boston Rob byl jedním z kandidátů na výhru (a kdo ví, jestli si nezachránil krk).

U červených vypadl neviditelný Tyson (věřím, že "neviditelný" jen díky střihu produkce, podobně jako Randy aj.) a líbilo se mi, že to vzal sportovně - koneckonců měl pravdu - úplná blbost a zbytečnost. I kdyby Russell hlasoval Parvati, tak by vypadla poměrem 4:3:2 - takže nepochopitelný hlas. Divadýlko při zahrání imunity mě nenadchlo, ale to asi proto, že jsem si nechtěně přečetl, jak Russell dopadl ve všech jeho sériích.

Vyřazení Jamese - minule jsem tomu spílal, tentokrát mi to zase přišlo zbytečný. Mám pocit, že se blíží merge a James by rozhodně nikdy nezradil - u vyhaslýho Colbyho si tomu nejsem tak jist. Ale co, o spojence míň pro Amandu a Parvanti, takže taky dobře.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 06 srp 2016, 17:20

Tak tenhle díl zejména kmenovka to je zatím jeden z highlightů série.
Předcházelo tomu to o čem jsem hovořil minule že Candice se nezdá je docela podceňovaná. Ta rezignace velkého Colbyho je smutný příběh, ale možná že po této kmenovce a odchodu Jamese zvedne hlavu a chytne nový vítr, když ne teď tak už asi nikdy. Jamesovo vyloučení je sice fajn protože se stal tím největším blbcem série a dost možná i Survivora vůbec, protože se opravdu choval jako hovado ale mělo to přijít dřív, o to víc je nepochopitelné minulé vyloučení Toma, proboha proč se zbavit nejsilnějšího hráče aby zachovali kulhajicího invalidu s nevymáchanou hubou o pár dní déle?
Russel vs. Rob:
dva plány, jeden prakticky bezchybný nebýt blbce Tysona a jeho dementní rozhodnutí které ho stálo krk. Tysona jsem nemusel a od srdce jsem se zasmál jeho konci v téhle hře, ostatně i výraz ostatních a konkrétně Boba když se mu začali sypat počty hlasů to je k nezaplacení :fuck:
Russelův tah ohledně imunity to bylo kamikadze, ale kdo neriskuje ....Ale neumím si představit co ho zachrání příště, jen tajná imunita nebo nečekané přeběhnutí do někoho od Roba k Russelovi.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S20 - Heroes vs. Villains - EP06

Příspěvekod vrabejka » 19 bře 2017, 16:41

Russell génius!!
Byť to pokazil Tyson tak tohle je jeden z nejlepších podrazu v historii.
Poklona


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů