S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:59

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:05

hehehe :mrgreen: asi bych se víc rozmýšlel jestli pošlu imunitu do kempu zloduchů :mrgreen: nicméně zase tak hloupý tah to asi nebyl, je fakt že to je podezřelý když vypadává jeden chlap za druhym a stát potom proti Parvati a její nedobytné alianci černých vdov, asi by mi taky ruplo :mrgreen: Nicméně debilitu potvrdil jen Rupert a Colby, který se nad tím vůbec nepozastavili a Rupert už si maloval pohádky o přepisu historie. Výborný byl i střih před soutěží o odměnu, kdy myslím Danielle poznamenala o egu u hrdinů...bum...rupert vypráví o tom jak tam vydrží nejdéle :cry: :cry: :cry: ten chlap je úplně mimo realitu jako Coach. Jerri je fakt ztracená existence, tý ženský je mi fakt líto, přitom fakt babice, ale život se na ní těžce podepsal :|
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:15

Russell má obrovskou výhodu kvůli tomu, že Samoa ještě nebyla odvysílaná. Nikdo neví, jakým způsobem hraje, jestli mu lze věřit nebo ne. Ale přece jen každému musí dojít, že v kmeni Villains není jen tak pro nic za nic. J.T.mu až tolik nezazlívám tu imunitu, kdyby opravdu existovala ženská aliance (a nedivím se tomu, že to na ně tak působilo), tak by to byl geniální nápad. Ale přece jen, v téhle hře a navíc ještě ve hvězdné sérii nejde věřit vůbec nikomu a já osobně bych imunitu nedala z ruky, mohla se přece chytře a s menším rizikem použít až po sloučení. Nejhorší je, že tenhle J.T.ho tah nakonec potopí nejen jeho, ale i zbývající členy jeho kmene. Překvapuje mě, že všichni ostatní nadšeně souhlasili a krom kratičkého záblesku u Amandy nikoho ani nenapadlo, že by to mohla být obrovská chyba. V konečném důsledku to bylo hodně hloupé rozhodnutí, ale myslím, že J.T. Erika na postu nejblbějšího soutěžícího neohrozil.

Špatné vyřazení u Villains. S Courtney mohli lehce manipulovat, je předvídatelná, ona i Sandra jsou malé hrozby do budoucna pro získání individuální imunity, ale Sanda dokáže dostat lidi tam, kam potřebuje a umí vkládat myšlenky do hlav ostatních. Každopádně jsem ale jako divák ráda, že to skončilo takhle. Jediné, co Courtney do hry přinášela, byly docela vtipné komentáře a parodie ostatních a to rozhodně v téhle fázi nestačí.

Teď jsou v rukou Villains dvě skryté imunity, bude to mít určitě ještě hodně zajímavý vývoj. Zatím je HvV skvělá série, která mě, i přes moje vysoké očekávání, nezklamala.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:38

Tento díl byl celý o HII. Parvati s Danielle našli skrytou imunitu což je super u Villains moje dvě NEJ FAVORITKY :idea: .
JT poslal dopis s HII Russellovi zas tak hloupé to nebylo ale proč posílat symbol soupeři když ho můžu použít sám proti němu to nechápu :cry: . Doufám že JT s Colbym za Heroes ještě něco předvedou něco co jim fakt pomůže a ne jako toto. Vyhození Courtney? Je mi to fuk neměl jsem ji moc rád.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 20:22

Mno ... tak se to opravdu stalo :(

Na začátek se nic nedělo a šlo se hned na soutěž, jejíž provedení se mi líbilo. Vyhrály dle očekávání ženy a tak si Villains okusili steaky (a bramboru). Parvati našla nápovědu ke skryté imunitě (kterou později našla) a znovu se ukázalo, že Parvati se prostě nedá věřit, ani když se jmenujete Russell Hantz. Danielle je akorát další z mnoha čub z mýho osobního shitlistu, takže nic novýho pod sluncem.

Soutěž o imunitu fajn, předání imunity: Pokud srovnám Erika vs JT-ho a jejich momentky, nemyslím si, že nejhloupějším tahem bylo tohle. Myslím si, že Erik pořád vede. JT Samou neviděl, neví s kým má tu čest, a jednal pouze na základě domněnek. Ano, je to blbý tah, o to víc mě mrzí, že se to stalo zrovna jemu, přesto je Erik ještě větší hovado, protože ten viděl a byl svědkem dění a podřezávání větví - byly natolik otrkaný, že na něj volaly pejsku a vysmívaly se mužům a on byl u toho a pak jim odevzdal imunitu. Pořád je to pro mě největší trotl :)

Když se rozhodovalo mezi Sandrou a Courtney, doufal jsem v Courtney, ale nevěřil jsem tomu po vložení se Parvati do celé té akce. Přesto to nakonec dopadlo alespoň malým plusem (podle mě z pohledu Parvati chyba). Otázkou zůstává, zda dokáže Sandra zachránit celou situaci - já si myslím, že se dvěma imunitama na straně Russella a spol. by se musel stát nějaký zázrak nebo zázračný tah, ale pochybuju o tom.

Vtipný momentky z rady -> Sandra si povodila Danielle a Courtney si povodila Jerri.

Vtipný moment z dílu --> Courtney tvrdila Parvati, že řídila hru v Číně .... LOL

PS: Když jsem koukal na video z Ponderosy po vyloučení Courtney, tak mě celkem pobavila její hláška na večeři, když se představovala číšníkovi "I don't usually smell like this" :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 07 srp 2016, 19:31

Parvati a Danielle se stávají definitivně mými favoritkami společně s Russelem jsou to jednoznačně tři nejsilnější hráči co se týče strategie a vyčůranosti, fakt v tom umí chodit, klobouk dolů.
J.T. a jeho tah s imunitou se sice zdá jako čiré bláznovství ale když se vžijete do jeho kůže tak jak to může asi tak z jeho pohledu vypadat když s kmene Villains mizí jeden silný chlap za druhým a holky zůstavají...no jsem zvědav na jho reakci po spojení.
Mimochodem vyřazení Courtney namísto nebezpečné manipulátorky Sandry je první velká chyba jádra kmene Villains, Sandra po spojení může způsobit pěknou paseku.
Rupert je definitivně ňouma Survivoru, je to spíš smutné že si nechce připustit realitu a své vlastní limity.


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů