S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:00

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:07

Sranda pozorovat totální nemehla (Colby, Rupert, Jerri) a lidi co ví jak hrát (Russell, Parvati a Sandra)
Colby - marnost, mrtvá váha
Rupert - přijdete za ním, řekněte mu že jste s ním a on za vámi skáče jak pejsek
Jerri - vy jdete proti Russellovi? vzbuďte se!...vzbuď se ty náno, přesně díky takovým jako ty mu všechno tohle prochází :cry: opravdu ztracená existence v těle ostře řezaný babice :|

Parvati a Sandra si pěkně povodily Russella, jedna imunita na krku, druhá v kapse, to bych se na něm taky povozil :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:18

Colby při soutěži o odměnu.. co to jako mělo být? Být jeho bratrem, tak ho dotáhnu k moři a utopím ho.
Sandra je skvělá, je jediná, kdo se nebojí vystoupit proti Russellovi a poslat ho někam. Russell těžce nese, že už nemá hru pevně v rukách jako tomu bylo v Samoe.
Jerri, i když ji mám ráda, je neuvěřitelně snadno ovlivnitelná a všichni ví, že bude skákat jak oni budou pískat. No, aspoň je na rozdíl od Colbyho pořád docela dobrá v soutěžích. A hrozně mě bavilo dívat se na to, jak se Russell vzteká po tom, co ho s sebou nevzala na odměnu.
Odchod Ruperta mi nevadí, ale raději bych viděla jít Colbyho.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:50

Jerri vyhrála odměnu a vzala Parvati a Sandru poté se Russell pěkně rozzuřil :angry: a chtěl vyhodit Parvati ale ta vyhrála imunitu tak měl Russell smůlu :fuck: a odešel Rupert zbyl poslední hrdina Colby doufám že vyhraje imunitu nebo že se to nějak zvrtne a on vydrží dál :idea: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 20:36

Eeeej ... tenhle díl dost klamal :)

Na úvod bylo otřepaný shledání s příbuznýma, jediný, kdo mě zaujal, byla Russellova žena. Russell se pak na Jerri nasral a věřil jsem, že otočí proti Parvě, ale ta potvora zase vyhrála imunitu. Bohužel.

Na radě trapná a nasraná Danielle, na kterou tam hned Parva gestikulovala "HOT" ... omg, vyhoďte jí už konečně ať si to můžou říct mimo kamery... Rupert, mno škoda - konečně se mi jeho hra začínala jakž takž pozdávat.

Pobavil mě Rupert v noci, jak zpracovával dřevo, haha :D Taky se mi poprvé v tomhle díle znelíbila Sandra, celý díl mi přišla trapná (na rozdíl od dosavadního průběhu) - a myslel jsem, že bude sebevědomá a imunitu nezahraje. Mno splet jsem se, ale nakonec se nic nestalo, protože Russell záhadně držel slovo s původní aliancí.


PANEBOŽE AŤ TO OPĚT NEVYHRAJE TA PO***A PARVANTA!!!! :cry:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 08 srp 2016, 18:08

Rupert skončil tak jak procházel celou soutěží, čili totálně mimo a zmatený jako lesní včela. Vedle Colbyho je Rupert největší zklamání. Je to spíš smutné že bývalí hrdina a jedna z nejvýraznějších osobností historie Survivora končí jako hloupý vousatý zoufalec který byl tragický při soutěžích a možná ještě tragičtější při sociálním aspektu hry.


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti