S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:01

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:08

Colbyho odchod opravdu stylový :mrgreen: já se nevzdávám....hah! ten kluk nemá moc dobrou paměť, hned bych mu tam střihnul jak se válel v tom moři.
Sandra hodila klobouk Russella do ohně...nj, nikdo jí s nim nepomohl, tak alespoň sama mu nějak uškodila :idea:
Osobně bych přál výhru Parvati, Russell nemůže počítat s moc hlasy od poroty a Sandra...udělala pár dobrých tahů, ale stále byla ta pod radarem. Asi je to maximální verze postarších ženských, který jsou marný v soutěžích, lidi si je drží do finiše pro jistotu hlasu a snadné porážky o imunitu. Tahle hra je ale taková nevim no, není to můj styl.

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:19

Parvati jdou soutěže založené na držení balancu / nehýbání se, takže by mě překvapilo, kdyby imunitu vyhrál někdo jiný než ona. Závěrečná soutěž o imunitu sice pěkná, ale určitě bych ji nevolila jako úplně poslední. Čekala bych spíš něco vytrvalostního a ne něco, co je i hodně o štěstí.
Líbilo se mi rozloučení s vypadnutými hráči, vlastně jako pokaždé, zaujala mě hlavně řeč Roba.
Sandra a spálení klobouku... Karma is a bitch, Russell :D Hned jsem si vzpomněla na epizodu, ve které Russell plánoval zničit Robovu oblíbenou kšiltovku. Chudák hobit na cracku tak musel na FTC s pleškou na hlavě (buff ale všechno zachránil).

Nejlepší řeč a odpovědi na položené otázky měla jednoznačně Parvati. Russell naopak hodně pokulhával. Se svou taktikou se poměrně lehce dostane do finále, ale pak neví, co si počít. V Samoe pourážel koho mohl, na FTC celou dobu shazoval lidi sedící vedle sebe (i když měl ve většině věcí pravdu) a pak se divil, že nevyhrál. Tady byl znovu dost arogantní, ale už nebyl tak sebevědomý jako minule. V každém případě z něj diplomat nikdy nebude. Musela jsem se smát, když začal tvrdit, že do finále se dostal úplně bez pomoci štěstí.Takže to, že mu J.T. jako na podnose poslal svou skrytou imunitu, to štěstí nebylo :D
Parvati by si výhru zasloužila za výkony v soutěžích, za sociální a strategickou stránku hry. Sandra za své sociální schopnosti a strategicky hrála taky slušně. A já jako divák bych jí to přála kvůli její osobnosti, když tak přemýšlím, tak mě nenapadá žádná ženská v Survivoru, která by mi povahově seděla víc než ona. Přitom mi v Pearl Islands přišla nevýrazná a nemohla jsem jí přijít na chuť. A Russell pouze za strategii, sociální hra znovu špatná a v soutěžích takový lepší průměr. Celou dobu se soustředí jen na to dostat se do finále a nebere ohled na lidi, kteří nakonec rozhodnou o tom, kdo vyhraje.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:51

Skvělí díl skvělé řady Colby bohužel imunitu prohrál ale zas sem rád že je Parvati ve finále. Sandra spálila Russellovi klobouk dobře mu tak :mrgreen: ale stejně měl šátek tak se to Sandře moc nepovedlo. Jinak vítězství bych přál a podle mě si zaslouží nejvíce Parvati ale na vítězství tipuji Sandru v této řadě byl Russell takovej moc nesympatickej v Samoe sem mu z Final3 přál vítězství nejvíc ale tady ze všech nejmíň. Parvati má dobrou šanci a doufám že se ona stane dvojnásobnou vítězkou :wink: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 20:40

Tak Grand Finále je tu a jednotlivé kroky byly následující:

Parvanta vyhrála imunitu v soutěži s nádobím, ta potvora je neskutečná. Colby vypadal hodně soustředěně, ale nakonec mu spadlo nádobí a zhasla pochodeň.

Pak jsme měli pochodně (vlastně posledních několik sérií masky) se zajímavýma komentářema (JT :idea: , Danielle mimo atd.) a šlo se ihned na soutěž, kde o chlup vyhrál Russell. Pak trochu dohad a šlo se na radu, kde jsem si opět byl jistý, že půjde konečně ta po**aná Parvati a ono ejhle --> FAIL FAIL FAIL FAIL FAIL!!!!! :twisted: :twisted: A ještě k tomu na úkor Jerri, které bych to asi přál z téhle čtveřice nejvíc.

Po návratu do tábora Russell řekl na kameru "Řekl jsem že to udělám a udělal jsem to. Zase - 2x" .... ani neví, jakou má ten pitomec pravdu, hned začal v táboře to svoje chvástání přesně jako tomu bylo v Samoe. Sandra mu spálila klobouk --> smí se to vůbec? Osobní věc blabla ... On chtěl zlikvidovat Robovi čepici a neudělal to, v čemž mu podle mě zabránila produkce, tady to už asi nestihli - lol.

Finálová rada byla dost zajímavá - úvodní řeč už předznamenala hodně, jelikož Sandra (nuda), Russell (nuda) a Parvati si je oba dva povodila jak malý děti..
K jednotlivcům: Zajímavý proslov měl Coach, trochu krutý k Sandře, ale přesto celkově zajímavý. U Danielle jsem čekal, že bude trapná, ale opak byl pravdou - její dotaz byl dobře mířený, pravděpodobně i dobře myšlený, zkrátka dobrý dotaz a Russell jen strčil hlavu do písku a jel pořád to svoje ... stejně jako tomu udělal v případě JT-ho dotazu.. prostě je něco jako Amanda (krom téhle série) --> dostat se do finále dokáže, ale na radě vždy shoří jako papír. Candice dala do svého proslovu emoce, celkem trefně mířený hlavně na Parvati a poslední Rupert příjemně zaskočil Parvati :)

Podtrženo a sečteno --> porota ocenila o něco víc Parvati před Sandrou + Parvati měla skvělý proslov --> a výsledek je [právě si to pouštím....] ... SANDRAAAAAA :shock:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 09 srp 2016, 16:44

Tak Colby odchází ze scény, jak sám říká jako zrezivělí veterán. Měl jsem z celého jeho učinkování jen negativní pocity, nedal do toho vůbec nic, celou dobu působil stašně odevzdaně způsobem tak si mě snězte mouchy. Jen jeden moment nměl světlejší, po vyřazení Jamese se zaskvěl v jedné soutěži kde přímo zářil a připomínal starého šampiona Colbyho, ale jak se ukázalo byl to jedinný a poslední světlý okamžik. Většinou byl úplně tragický, kolikrát se prostě vzdal jen kvůli kusu žvance....no opravdu to nebyl pěkný pohled, spíš než jednoho z nejlepších hráčů Survivora připomínal životního ztroskotance který si to chce co nevidět "hodit"
Parvati je prostě nejllepší, v Micronesii jsem ji přiznám se moc nefandil, ale tady si me získala, tím jak se úspěšně vyhýbá "kulkám" vyhrává imunity, navíc dobrá sociální hra a Russela má na háku. Navíc měla nejlepší řeč, nejvíc se mi líbilo jak řekla o Russelovi že je to drak ze kterého si udělala domácího mazlíčka :D
Sandra se veze, k nevím co bych řekl. Pokud vyhraje tak... :vomit: :vomit: :evil: :shock: :down:
Russel to je prostě člověk se kterým chcete jít před porotu, protože víte že nedostane ani hlas. Za celou soutež udělá plno skvělích a ž geniálních tahů a pak to nakonec pohnojí před porotou kde pouráží všechny okolo a pak od nich čeká že mu přihrajou milion dolarů :smile:


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů