S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Upolu, Samoa
February 11, 2010 – May 16, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:01

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:07

No na Reunionu to zfoukli dost jasně. Russell nehraje na výhru...vemte bohatýho chlapa co si tam jde užít řádění...a máte Russella. Ani se nedivim tomu jak dopadlo hlasování. Ale je to jednostranná hra, dělat podrazy na všechny strany je jednoduchý, jemu to neskutečně vycházelo a tak se dostal dvakrát do finiše, ale s hlasy prostě počítat nemůže. Nicméně hru to rapidně oživuje, hezky se na to kouká, ta hra takové lidi prostě potřebuje, jinak by to tam bylo moc nalajnovaný.

Že nakonec vyhrála Sandra? ale jo, v podstatě měla taky terč na zádech, protože byla poslední z aliance Roba, ale byla marná v soutěžích, tak si jí tam prostě nechávali že jí můžou kdykoliv vyhodit. Když jí šlo hodně do tuhýho, udělala pár pěkných kroků, které jí tam držely dál. Je to taková maximální verze postarších ženských, které si tam nechávají protože jsou marný v soutěžích. Osobně mám radši jiný styl hry :idea:

Parvati opravdu překvapuje, silná v soutěžích, rozhodně není Russellova ovečka a pokud by se jí povedlo se ho nějak zbavit, tak by rozhodně vyhrála :idea: takhle se trochu dostala v očích poroty do jeho stínu a to jí srazilo hlasy.

V téhle sérii heroes úplně selhali, bejt hero asi znamená bejt marnej ve strategii, protože ti co jí aspoň trochu ovládali šli jako první :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod rhee » 28 srp 2013, 14:21

Ještě před zhlédnutím série jsem bohužel věděla, že vyhraje Sandra, nevěděla jsem ale, jak se hra bude vyvíjet, kdo dojde do finále a v jakém pořadí budou ostatní hráči vypadávat. Hned několik odhadů ke konci série mi nevyšlo. Myslela jsem, že si Russell do finále vezme spíš Jerri než Parvati, protože se Jerri jenom vezla, sama nic nedokázala vymyslet a jenom se řídila pokyny druhých, tzn. že zvolí podobné typy lidí jako v Samoe. A čekala jsem, že poměr hlasů bude nakonec 5:4 pro Sandru, nepočítala jsem s tím, že by Russell získal nějaký hlas, tak aspoň něco jsem trefila.

Sandra je v soutěžích absolutně nulová, nenapadá mě moc hráčů, kteří by byli míň schopní než je ona. Dohání to svou strategií, která je účinná a už podruhé se jí osvědčila. Je to v podstatě hodně chytrá strategie, která jí umožnila prosmýknout se až do finále, ale nějaké velké uznání si za to u mě nevyslouží. Moc mi nesedí to její časté "je mi jedno, kdo vypadne, když to nebudu já" a obecně mám radši dravější strategii než tu skoro neviditelnou, přesto jsem viděla určitý pokrok oproti Pearl Islands.
Je přirozeně inteligentní a hrozně moc bodů jí přidává její osobnost. Je mi neskutečně sympatická a kvůli tomu mi vlastně ani nevadí, že vyhrála ona a ne Parvati, kterou naopak uznávám jako hráčku, ale nemůžu ji vystát. Sedí mi Sandřin temperament a všechny její nedostatky u mě přebíjí její povaha a tak trochu mě zaslepuje, to přiznávám.

Russell měl oproti ostatním obrovskou výhodu, věděl, jak ostatní hrají, oni naopak jeho způsob hry neznali. Dokázal to dost účinně využít a zneužít ve svůj prospěch. Jeho hra, která mě hodně bavila v Samoe, na mě teď už tolik nepůsobila. Předtím byl prakticky jediný tahoun série, teď tam ale byla úplně jiná liga hráčů. Hlavně, když zahrabával mačetu pod zem, aby ostatní vykolejil, tak mi prolítlo hlavou, že opakovaný vtip není vtipem. A tak to bylo i v několika dalších situacích. Místo ve finále si zasloužil, ale z finalistů jsem mu výhru přála nejmíň.

Od Parvati jsem po Micronesii očekávala dost a podle mě se jí podařilo překonat to, jak hrála minule. Předváděla opravdu dobrou, komplexní hru. Ze začátku jsem se trochu bála, že se bude až příliš držet Russella, nechá se jím využít a on ji pak akorát odkopne, až mu k ničemu nebude. Ale odhadla ho dobře.

A ještě pár postřehů z reunionu...
1.) Tyson vypadal otřesně!!! Barbie s pindíkem :D
2.) Rupert ztratil víru v lidstvo, když zjistil, že se nejoblíbenějším hráčem série nestal on, ale Russell a tak zlo vítězilo nad dobrem :D
3.) Cenu za nejhloupější tah historie podle mě měla jednoznačně připadnout Erikovi, úplně bez debat. To i Jamesovo nezahrání dvou imunit v Číně byla větší blbost než J.T.ho tah, ten měl aspoň potenciál. A vlastně i to Tysonovo zatmění mozku, kdy bylo všecko parádně vymyšleno, plán neměl žádnou trhlinu, kdyby nikdo nezměnil hlas, tak by se nemohlo stát, že by nevyšel.

Hráči, kteří mě zklamali - Colby (fyzicky, psychicky), James, trochu Russell (který se nedokázal poučit z minulých chyb), Tyson ("inteligent série"), Randy, Jerri (fyzicky překvapila - stále dobrá, ale nechala se celou dobu vláčet, strategie nulová), Amanda, Coach
Ti, od kterých jsem nic nečekala a to jsem taky dostala - Sugar, Candice (zrádce předtím, zrádce pořád), Danielle, Rupert
Hráči, kteří mě příjemně překvapili - Rob (povahově), Sandra (kterou jsem si dokázala oblíbit), J.T. (v první půlce série)
Předvedli svůj standart - Parvati (i když zatím asi její nejlepší hra), Tom, Steph, Cirie, Courtney (fyzicky znovu nula, ale pobaví)

Obrázek

Celkový favorit - budu objektivní, Parvati
Nejméně oblíbení hráči - Candice, James, Tyson, Ruprecht, Colby
Fyzicky nejsilnější hráči - Rob, Parvati, J.T.
Strategicky nejsilnější - Parvati, Russell, Sandra
Nejsympatičtější hráči - Sandra, Rob, Tom, Steph
Nejzábavnější hráči - Sandra, Courtney
Škoda, že nedošli dál - Rob, Tom, Steph, Cirie
Oblíbený kmen - Villains

Série skvělá, dostala se na úroveň mojí dosud nejoblíbenější (Pearl Islands), musím si nechat projít hlavou, která je lepší. Zajímavé je to, že v obou hráli Sandra s Rupertem, Ruperta jsem si v PI dost oblíbila, tady byl většinu času na pěst a u Sandry to je přesně naopak.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 09:58

Epická série Sandra je skvělá hráčka :first: . Heroes padli ale to neva co se dá dělat. Russell je dost namyšlenej :down: . Rob vs Russell bylo by to super :idea: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:10

"Hávéčka" mám prostě nejradši... Cast šel postavit určitě lépe, ale i s tím, kdo hrál se jedná o prvotřídní kousek. Kazí mě to vítěz - tohle měl vyhrát fakt někdo ráznější a nebo zkušenější.

20 Favs - má cenu to vypisovat?
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod carneval » 05 lis 2014, 20:43

Tak máme tu Reunion show, která začala v dost nepřátelském duchu, podobně jako tomu bylo v předchozí sérii - Russell je prostě otravný.

Korunování JT-ho díky nejhloupějšímu triku bylo podle mě přitažený na vlasy, na prodavače zmrzliny nikdo nemá!!

Naopak asi nejvíc mě pobavil Colby s Coachem, když ho tam zezadu Coach chytnul a říkal - pojď, dáme si to ještě jednou? :D :D :D To je borec ten Coach. A zaujal mě zároveň Colby tím nastíněním, že na rozdíl od předchozích sezon je nepouštěli do jungle, nepouštěli je do vody a byli víceméně v karanténě. To je celkem zklamání z celý týhle show (a taky to leccos vysvětluje).

Russell vyhrál (opět) odměnu 100 tisíc dolarů .. asi proč ne, Mariano to podal hezky.

Celkové resumé Heroes vs Villains --> šel jsem do toho skepticky, ostatně jako vždy, když přijde na řeč nějaká super populární série, ale nakonec mě to bavilo a určitě patří do cca. top 5 --> 9/10

Vítězka --> 9/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Kvitovka456 » 03 led 2016, 20:29

Sice je to už dlouho co série zkončila, ale i tak k ní něco řeknu. Cast byl super, ale do hajzlu co tam dělala Candice :vomit: a co sakra dělala u kmene Heroes na Cook Islands zradila svůj kmen, v téhle sérii ho zradila zase. Kdyby nebyla taková kráva tak mohl Russell letět, ale né ona ukáže že je ještě větší kráva než na Cook Islands. Co si jako myslela? Že jí Russell vezme do final three hahaha :beer:haha jasně, bohužel Candice se objevila ještě v Blood vs Water a doufám že ta blbka nadobro v Survivoru zkončila.
Sandra oprávněné vyhrála, skvěle se na ni dívá a :idea: za ten spálenej klobouk :dance:
Rupert po sloučení ukázala že není takovej idiot a Russella prokoukl a nevěřil mu. Škoda že se nedostala dál Cirie, mohlo to být ještě zajímavější. Myslím že kdyby v poslední pětce Heroes byla Cirie místo Candice tak by Cirie J.T.ho přemluvila aby Russellovi imunitu nedával, protože Cirie je dost chytrá a tohle by prostě nedopustila. Ale série skvělé, lepší než 1.All-Stars no a poslední úžasný díl Survivora pak šly série do průměru, vyjímka Filipíny které byli hodně kvalitní, ale jinak :vomit:
Parvati každou sérii hrála více a více. Na Cook Islands nic moc nepředvedla, ve FvF už začala být viditelnější no a tady hýbala kontinenty, byla královonou celé aliance. Russell si myslel že on je hlava celé aliance a že on ji řídí, ale Parvati mu ukázala kde Russella má.
Hodnocení vítězka: 10/10
Hodnocení série: 9,3/10

Sugar: :boobs:
Steph: :idea: :idea: :idea:
Randy: :?
Cirie: :( :( :(
Tom: :( :(
Tyson: :shock:
Boston Rob: :fuck:
James: :hungry:
Coach: :angry:
Courtney: :lol: :dance:
J.T.: :? :? :? :? :? :? :? :?
Amanda: :(
Candice: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: ech ech kurva ach ech :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Danielle: :fuck: :?
Rupert: :idea: :idea: :beer:
Colby: :oops:
Jerri: 8)
Russell: :vomit:
Parvati: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
SANDRA: QUEEN YES :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S20 - Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod sun.eagle » 09 srp 2016, 17:28

Sranda pardon Sandra - tak tohle opravdu nepochopím, něco pravdy na tom co říkal Russel asi bude, a sice že hra má někde chybu když vyhraje někdo jako Sandra 2x. Nehrála nic, jen se vezla. Zustala jen kvůli toho že nebyla fyzickou hrozbou - opět se vrátím k tomu že měli vyřadit Sandru místo Courtney. Fér taky nehrála a rozdala i podpásovky, třeba jak lhala Russelovi o Coachovi a zapříčinila tak jeho vyřazení. Její strategie byla vyřadit Russela, no to se teda fakt podařilo když seděla vedle něj před porotou :down: Kdyby byla trochu chytřejší tak ho mohla dááávno vyřadit, možností k tomu měla spooousty. Její zahrání tajné imunity ve 36. dnu bylo uplně k ničemu, dali se stím dělat jiné věci, třeba co se týče vyřazení Russela, stačilo zasadit příslušným osobám brouka do hlavy, lhaní jí jde. V soutěžích byl horší už snad je Colby :smile: prostě tragédie. Někdo prostě pohybování se mimo radar a nevystrkovat palici považuje za strategii, podle mě je to ale nesmysl, je to víc než strategie hra na náhodu, a doufat že se usměje štěstí a čekání na věci co se stanou a doufání že se třeba dostanu náhodou do finále, protože nikomu nevadím a držím hubu a krok.

Russel - o jeho hře jsem psal už v diskuzi ke 14. epizodě a nevím co víc bych napsal.

Parvati - jednoznačně nejlepší hráč série a dost možní celého Survivora vůbec. Od začátku měla na zádech obrovský terč, přesto se úspěšně vyhýbala vyřazení, chytře si našla mocné spojence kdy většina se přidala k vůdci Boston Robovi tak Parvati k neznámému Russelovi. Její tah se dvěma tajnými imunitami byl pro mě nejsilnější moment historie Survivora, to bylo prostě brilantní, tu kmenovku jsem si musel pustit více krát, protože všichni včetně Russela byli jako opaření, to si nejde neužít. :dance:
Navíc Parvati vyniká i při soutežích a na rozdíl od Sandry pro není problém imunitu vyhrát. Poravati možná měla Russela vyřadit a nepustit ho před porotu, rázně by tak dala najevo že se nevezla jen jeho zádech, to by jí možná přihrálo výhru.

Zkrátka nezasloužený vítěz, boužel v porotě seděli lidi bez soudnosti a někteří z nich by hlasovali pro Sandru i kdyby já nevíc co. Místo aby "sportovně" uznali lepšího hráče tak hlasovali kvůli kamarádství nebo někteří dost možná na truc.
Série hodnotím na výbornou, sice si umím představit že cast mohl být malinko zajímavější a někteří hráči tam byli opravdu omylem, tak přesti řadím HvV do mých TOP 3 ever.


Zpět na „S20 - Heroes vs. Villains ("All-Stars II.")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti