S38 - Edge of Extinction - cast

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 02 úno 2019, 12:00

A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod Survivorfans » 02 úno 2019, 19:14

Navráítilci v týhle sérii přijdou hodně zbytečný, hlavně když se blíží jubilejní 40.série, která bude nejspíš hvězdná. Né že by si někteří návrat nezasloužili, ale aby hráli za tak krátkou dobu po 3x je spíš otravný, tak jako u některých jiných hráčů v minulosti. :down: David sice bude hrát po druhý, ale stejně si mohl počkat.

Jejich předchozí hry a šance v týhle sérii sou pěkně shrnutý v tomhle článku. http://insidesurvivor.com/survivor-edge ... cess-37223
Upřímně ale pokud z nich nováčci nebudou nadšený a "udělaný", tak je chytře na začátku využijou a pak vyřadí. Neviděl bych to u nich tak pozitivně, pokud nebudou mít pomoc od produkce.

David - velká hrozba a na začátku kromě zkušeností s jídlem nebo přístřeškem bude pro kmen nulovej přínos.
Kelley - v SC hrála až moc dobře, aby si na ní nedali pozor. Navíc podrázků se nebojí.
Aubry - Taky moc velká hrozba a těžko zopakuje nenápadnou hru z GCH, kde byla dost skrytá a měla vliv.
Joe - Od něj čekám rozvoj hry asi tak jako u Ozzyho, Ruperta, Jamese apod., kteří taky měli několik šancí se ukázat a nikde nic neukázali. Bohužel ani strategický vývoj jak uspět.

Samozřejmě budu rád když nějaký navrátilec mile překvapí, ale raději bych viděl vítěze nováčka. :beer:

Nováčky je zatím zbytečný hodnotit, když nevíme jak budou hrát. Určitě sem ale zvědavej na toho učitele a motivačního řečníka Rona Clarka, když je dokonce o něj natočenej film. ;)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod cypher.eu » 03 úno 2019, 11:45

Souhlas se spoustou věcí zmíněnou v příspěvku nade mnou. Vůbec nechápu, proč vracej zrovna 4 hráče a zrovna tyhle... :? Jestli už nemaj zajímavej materiál z castingů, což by podporovalo i to otevření pro občany Kanady, a tím pádem to zaplácávaj navrátilcema...

Někdo na facebook stránce CBS trefně zmínil v komentářích, že ho/ji už irituje, jak se tito a podobní navrátilci prezentují jako velcí znalci a odborníci na hru - když jsou tak znalí a profi, tak proč ale ani jednou nevyhráli? Maj zkrátka jen velkou hubu a skutek utek. Pokud nejsou nováčci úplný paka, tak se brzo zbavěj Kelly Wentworth, jakožto největšího hráče z oněch navrátilců, naopak neškodnýho Joea si mohou nechat klidně do nějaké final 7... u Davida bych byl hrozně rád, kdyby ho vykopli už v úvodní části hry, byl bych totiž moc moc zvědavej jak by si poradil s Extinction Island, podle mě by s brekem odešel po nějakém týdnu tam (pokud to bude opravdu tak drsné jak Probst slibuje...). Aubry to samý.

A nakonec - jen jeden černoch?? Je tam sice ještě jedna holčina tmavší pleti, ale ta mi přijde jak míšenka, každopádně teda vůbec neplněj diversity normy! :angry: Snad to vyvážej větším počtem homosexuálů a jiných LGBTQEWXK... :beer:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod brninho » 04 úno 2019, 20:10

Tohle je pořádnej kočkopes, ze kterýho mám fakt docela strach, po vydařeným Ghost Islandu (hihi, vidím ty vaše facepalmy :D ) a David vs Goliath tu možná budeme mít zas další ukázku, jaký nový dno dokáže Jeff nalézt.
Navrátilci nic moc, na Kelley mám averzi, Joeovi bohužel narostl hřebínek, knírek je totálně awful, Aubry mi je v podstatě sympatická, ale společně s Davidem to nejsou ty charaktery, který by měly táhnout, vždycky když byly série s menším počtem navrátilců než nových hráčů, tak to byly silný charaktery: Bobby Jon-Stephanie, BR-Russel, Coach-Ozzy, Penner-Skupin-trapnej Russel a snad jsem na nikoho nezapomněl. Ale na druhou stranu, odhadovat jejich šance ve hře je vzhledem k tomu švihlýmu formátu bezpředmětný, Joe klidně může být vyloučenej kmenovku před sloučením, ale místo si pak může vybojovat zpátky, proč ne...
Letmo jsem projel všechny bia, nepamatuju si jména, ale pár lidí mě překvapilo že zná Rudyho, Cesternina, Parvati už je taky v podstatě soutěžící ze staré éry, takže jestli mi ještě tak 8 řad dozadu přišel jako totální kýč zmiňovat Parvati jako vzor, tak teď mi radar říká, že někdo buď na Surva kouká nebo si plnil domácí úkol.
Nemám vůbec žádná očekávání, EoE mě může jen a pouze pozitivně překvapit.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod sextant » 06 úno 2019, 13:14

Mně se také spojování nových hráčů a navrátilců nelíbí. Je lepší buď udělat sezónu pro neúspěšné navrátilce, kteří soutěž nedokončili třeba ze zdravotních důvodů a zvlášť soutěž pro naprosté nováčky. Ještě je snesitelné fanoušci proti favoritům. Uvidíme jak se soutěž vyvine v tomto případě. Dost často nováčci prostě navrátilce vyřadí při první příležitosti.

Uživatelský avatar
Vochomurka
Překladatel
Příspěvky: 1
Registrován: 09 črc 2018, 18:40
Bydliště: Šenov

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod Vochomurka » 06 úno 2019, 16:33

Už jsem se naučil, že co Survivor dává, tak já s radostí beru :) . Myslím, že u Survivoru nemá smysl dělat moc podrobnou kritiku před začátkem. Před Survivorem: DvG to lidi dělali a říkali, že po pár dílech už bude téma ta tam, ale přitom se toho celá série i soutěžící(!) drželi až do konce. Beru všemi deseti všech 14 nováčků i 4 známé tváře a těším se, že si to rozdají i s faktem EoE ve hře, které mi začíná být jako téma docela sympatické.

Viděl jsem spoustu komentářů, že je Ostrov vymření udělán pro Joea, aby se v případě brzkého vyloučení vrátil. To mi samozřejmě přijde přetažené za vlasy vzhledem k tomu, že Survivor je dosti nepředvídatelné soukolí (Christian vyhrál individuální imunitu ve fyzické soutěži? :shock:).

Mé jediné hodnocení castu je takové, že Victoria Baamonde je láska na první pohled a za tím si stojím :love: :love: :dance:

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod Survivorfans » 06 úno 2019, 22:08

brninho píše:Ale na druhou stranu,[/b] odhadovat jejich šance ve hře je vzhledem k tomu švihlýmu formátu bezpředmětný, Joe klidně může být vyloučenej kmenovku před sloučením, ale místo si pak může vybojovat zpátky, proč ne...


Já samozřejmě hodnotím jejich šance bez toho ostrova, protože těžko někdo může vědět kdo se od něj vrátí. To že se takový Joe vrátí třeba po případném vyloučení je dost možný, ale těžko říct když tam bude více lidí a asi rozhodne jediná soutěž (nejspíš na výdrž). Očekávám ale, že ten kdo se vrátí tak všichni stejně brzo vyletí, podobně jako u RI kde nejvíce kmenovek po návratu z něj přežila Laura Morett v BvW - pouhé 3 kmenovky a to je důvod proč mi ten ostrov přijde zbytečnej. A to nepočítám kolik to zabere zbytečnýho času. :angry:

sextant píše: Ještě je snesitelné fanoušci proti favoritům. Uvidíme jak se soutěž vyvine v tomto případě. Dost často nováčci prostě navrátilce vyřadí při první příležitosti.

Fanoušci proti favoritům byl hezký a zajímavý pokus, ale ukázalo se že v soutěžích navrátilci vždycky nováčky drtili (3x počítám i BvW). Strategicky to mají navrátilci těžší, protože už hráli a tedy si na ně fanoušci můžou dát pozor, ale pokud hrají úplně jinak tak to taková nevýhoda není. Příklad je Parvati, která v CI mele jak se jí chce zvracet po Pennerově podrážení a pak ve FvF dělala podle mě mnohem větší podrazy.

K 2.části - Naopak pokaždý se nějaký navrátilec dostal do finále a nečekaně je z nich i tak jediný vítěz Boston Rob. Ve Filipínách po nich sice docela šli (proto asi měl tenhle typ série takovou pauzu), ale to byla první série a stejně se Skupin dostal do finále, Penner na 7. místo a to neměl daleko k tomu se dostat o něco dál.

Mě třeba i štve, že tyhle "navrátilecký ostrovy" se dělají jenom s navrátilcema a né v nováčkovský sérii :down: . Účel samozřejmě je, aby jim navrátilci aspoň chviličku vydrželi.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - cast

Příspěvekod sextant » 09 úno 2019, 08:03

Podle mého názoru je použití toho ostrova především zlevněním celého dílu. Běžně byla jedna soutěž o odměnu a jedna soutěž o imunitu. S ostrovem se ušetří stavba závodiště pro soutěž o odměnu. Udělá se soutěž na Ostrově v jedné dekoraci pro dva tedy v malém provedení a soutěž o imunitu se doplní současně soutěží o odměnu a je vystaráno.
Ještě k těm navrátilcům bych dodal jedno. Ono také záleží v jaké se vrátí fyzické kondici. Kolikrát jsme si pamatovali někoho jako vynikajícího sportovce a vrátil se spíš jako usedlý tatík. Samozřejmě také bude záležet jakou navrátilci zvolí taktiku. Je pravda, že zatím z navrátilců vyhrál jen Boston Rob, ale nikde není psáno že se nemůže najít někdo další.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů