S38 - Edge of Extinction - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 20 úno 2019, 23:27

Epizoda 1
21.2.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod strom-z » 21 úno 2019, 06:34

podle mě skvělá úvodní epizoda.

scéna s Reem přijíždějící na Extinction Island byl podle mě naprostej majstrštyk, nevybavuju si, kdy jsem si při sledování Survivoru naposled (vůbec někdy?) připadal jak ve filmu. nádherně udělaný. hodně povedená a nově působící byla i scéna příchodu na kmenovku :idea: :idea:

ano, ten twist může dopadnout všelijak, ale po všech těch směšnejch tématech typu Heroes vs Healers a podobně křečovitym Ghost islandem mi tohle připadá jako jeden z nejriskantnějších tahů za dlouhý roky, ale moje převládající reakce teď je taková, že prostě fandim Survivor teamu, aby ten twist dopad co nejlíp, protože nějaká kvalitní inovace už byla sakra potřeba a já v tomhle potenciál cejtim.

minulá sezóna byla velmi slušná, ale přesto jsem i při ní chvílema cejtil, že ten herní mustr už začíná bejt až moc předvídatelnej a čitelnej a chtělo by to nějak - kvalitně a nikoli křečovitě - oživit.

zkrátka - dávám tomu šanci.

hodně mě překvapilo, že se David je po 1. epizodě, zdá se, v lepší pozici než Kelley, týpek předvedl mnohem lepší start než v Millenials vs Gen X a i challenge zvládl líp než Wentworth - nečekal jsem.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod brninho » 21 úno 2019, 09:14

Za mě slabota, možná za to může i stopáž obvyklé 43 minutové epizody, ale v kostce: o týmu s Joem a Aubry vlastně skoro nic nevíme, vlastně kromě toho že Ron má secret advantage a tým Davida a Kelley...to je skupinka k pohledání, na zprávaře jsem alergickej už teď, klučina co neumí plavat a přiznává se že je mamánek je taky úkaz, nevím co ho vůbec do castu kvalifikovalo, jeho nejmistrnější tah byl, že prásknul Reem, takže to bude když dobře tak poslušnej přívěsek někoho dominantního do konce nebo hodně brzkej odchod.
První epizody jsou většinou silný i u těch nejsračkovitějších sérií, tohle mě vůbec nenadchlo...Tak uvidíme co bude dál.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

wekatory23
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2019, 08:58
Nejoblíbenější série: cook island,tocantins ,cagayan,worlds apart,milenials vs gen x,second chance,australia!!!
Nejoblibenější hráči: spencer bledsoe,david wright,ozzy,skupin,tony vlachos,parvati,andrea b
Nejméně oblíbené série: thailand,one world.kaoh rong

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod wekatory23 » 21 úno 2019, 10:33

zdravim vas komunito da se na to nekde podivat nebo poprida stahnout celý dil

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 21 úno 2019, 10:46

Zdravím po několika měsících zase všechny diskutující :smile:

Nová, kontroverzní řada nám začala a rozjezd to byl alespoň pro mě dost pomalý a celkem o ničem. Z castu mě nikdo moc neoslovil, mám slabost pro asiatky a tak mě jakž takž nejvíc zaujala vzhledem i projevem výrazná Wendy, která ale herních schopností moc nepobrala a je tam asi jen aby prostě měli někoho s tourettem a Amerika si mohla říkat "oooo, ta je tak odvážná" a mít pro ní slabost kvůli tomuto jejímu "omezení" (jak to ostatně bylo i s Davidem a dalšími, kteří ale teda aspoň trochu hrát uměli). Reem (divné jméno) byla totálně na pěst, konfrontační typ bez špetky sebereflexe, prostě pizda a zaslouženě se pakovala, nevěřím, že na Extinctionu vydrží dlouho... Z navrátilců nefandím žádnému, byl bych nejradši, kdyby je ostatní hráči vyplísnili před mergem, abychom mohli sledovat nové tváře. A taky jak už jsem zmiňoval ve vlákně o castu, moc rád bych viděl, jak se s EI popere takový David či Aubry. Kdo mi je ještě nesympatický je ten naspeedovanej brejloun, ale tak uvidíme no.

Samotný EI bude asi prvních pár epizod dost nuda a dění se tam pořádně rozjede až tam budou lidé déle. Jen ať tam trpí, Survivoru vždy jen prospěje když se vrátí ten element přežití.

Jo a možná tím někomu zkazím zábavu, ale vítěz řady měl vždy během první epizody alespoň nějakou zpověď. A v tomto díle bylo pár lidí, co se vůbec nedostalo na kameru, takže jsou bez šance :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod sextant » 21 úno 2019, 18:34

Tak zatím bez titulků. Předně ta Reem byla skutečně na pěst. Na té kmenové radě mlela a mlela. Přestože jsem jí nerozuměl cítil jsem jak si podřezává větev sama pod sebou.
Co se týče epizody tak mně vadilo, že byla jen 45 minut. Obvykle bývala první epizoda dvojnásobně dlouhá aby se ukázaly oba tábory a také mohli něco říci všichni účastníci.
Soutěž o imunitu byla zajímavá, přiměřeně náročná a jsem rád, že vyhrál kmen Kama. V něm se ukázalo kdo umí hned rozdělat oheň a rozumně postavit přístřešek. Nemyslím, že by navrátilci byli na obtíž. V kmeni Kama určitě ne.
Ještě jsem zapomněl. Mám dotaz jakou výhodu vyhrál ten chlapík co sebral tu tajnou obálku už na lodi? Moc se radoval, ale počítám, že to nebyla imunita jen nějaká výhoda do hry.
Ten ostrov zatracení či jak se jmenuje je zajímavý s jsem moc zvědav jak si tam vyhozenci povedou. Mně stejně vadilo, že se vytrácelo vše co souviselo s přežitím. Dříve závisely kmeny na ohni, musely neustále převařovat vodu aby byla pitná, jídla měli poskrovnu a tak museli lovit ryby, škeble, měkkýše nebo krysy. To se v poslední době vytratilo. Jen někteří zhubnou, ostatní jsou jako na krmníku. Proto mně moc zajímá co najde vyhozenec na ostrově a jak se bude muset smažit, aby neumřel hlady. Ne, že bych byl škodolibý, ale té Reem by nebyla žádná škoda.
strom-z
píše, jak se mu líbila scéna když Reem přišla na ostrov vymření. Ta scéna byla moc krátká. Já se jen bál, že to s tou pochodní ještě zapálí a uvidíme pak zapáleného hašeného účastníka. Podle jejího údivu toho v té rozpadlé bárce moc nenašla. Kdybych to připravoval já, tak by tam určitě našla hodně pavučin a nějaké žáby a hady. :D
Jen ještě dodám, že lidé jako Reem jsou zábavní pro nás, diváky, ale být s takovým člověkem 24 hodin denně je něco úplně jiného. Ovšem divil jsem se členům jejího kmene, že jí neřekli sami a jasně, aby se starala o svoje věci a jejich oblečení se ani nedotkla.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod strom-z » 21 úno 2019, 21:31

sextant píše:Proto mně moc zajímá co najde vyhozenec na ostrově a jak se bude muset smažit, aby neumřel hlady. Ne, že bych byl škodolibý, ale té Reem by nebyla žádná škoda.

Jojo, zcela souhlas, že mě velmi zajímá, jak přesně to na tom EI bude probíhat. Potenciál tam podle mě fakt je, ale těžce záleží na tom, jak se to udělá.
A divim se, že tak hejtujete Reem, podle mě je to strašně zábavná postava - lidí, co nedokážou udržet svoje emoce jen houšť! :D :hungry: a narozdíl od Natalie minulou sezónu, se kterou byla sice taky sranda, ale byla taky fakt na pěst, Reem se podle mě dost snaži(la) - ale prostě ona je přesně prototyp hráče, který od nepaměti lítaj ven první epizodu.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 úno 2019, 09:23

Zdravím vás, drazí kolegové, po pár měsíční pauze! Už se nám to tu opět hezky rozjelo.

Co se castu týče, vím, že tu existují 4 navrátilci, ta holka s tourettem, Reem a ... to je asi všechno? Docela mrzutý začátek. Pak je tam chlápek, co má výhodu, holka, co se kamarádí s Kelley, chlap s brejlema, kterej je ze všeho nadšenej. Vlastně o castu nevím vůbec nic.

Premiéra nebyla vyloženě úžasná, nebyla vyloženě špatná, zatím nikdo nemá idol, což je prima.

Fandím: asi nikomu, nevím, kdy naposledy se mi toto stalo. Takže si sem hodím Aubry a z recese Joa. Je tam holka jménem Aurora? Pokud ano, fandím ji.
Nefandím: asi nikomu, nevím, kdy naposledy se mi toto stalo.

Důležité ale je: EI znamená exile island. Jakou zkratku dáme Extinction islandu? Z ohledem na to, že se tak jmenuje i ta série, pojmenoval bych ho EE.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod Pepi » 22 úno 2019, 16:15

Ale jo, not bad, ačkoliv jsme se skoro nic nedozvěděli o Kamě. Dalo se tedy tušit, že na kmenovku půjdou modří, a celkově to epizodě kazila její předvídatelnost. Zatím nikdo, podle očekávání, moc nehraje. Zajímavá mi přijde akorát Wendy, která teda, na druhou stranu, moc herní taktikou neoplývá. Reem předvedla slušný sebevražedný manévr, bezpochyby plně zasloužený first boot. Extinction Island mi kupodivu přijde zajímavý, konečně tu je šance na aspekt přežití. Pokud to nezvýhodní akorát Joea, mohl by to být dobrý twist.

Mimochodem, jsem rád, že v Kamě mají spadeno na Aubry. Konečně má šanci ukázat, zda na to (jak tvrdí všichni) strategicky má. Zatím jsem totiž toho dojmu za její dvě "hry" nenabyl.

Průměrný díl, ale co se dá od pilotních dílů čekat. Příště by mohla jít na kmenovku Kama.

Fandím: Kelley, Gvendolína
Nefandím: Aubry

65%
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod strom-z » 23 úno 2019, 02:40

Pepi píše:Mimochodem, jsem rád, že v Kamě mají spadeno na Aubry. Konečně má šanci ukázat, zda na to (jak tvrdí všichni) strategicky má. Zatím jsem totiž toho dojmu za její dvě "hry" nenabyl.

souhlas! v Game Changers měla Aubry x-krát těžkou kliku, kdy byla na kmenovkách skoro permanentně blindsided - a neodnesla to jen proto, že tu byly větší hrozby - takže jen ať se předvede ;)
Kelley neměla moc dobrou epizodu, ale taky je to pořád můj kůň č. 1

to jsem fakt jedinej, komu ta scéna příjezdu Reem na EI přišla nádherná? :o

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod kata_rina » 23 úno 2019, 18:34

Hmm co k tomu napsat. Bylo to krátké ... Dojmů moc není. Chtělo to klasickou úvodovku a ne takhle zkrácenou verzi, alespoň bychom se něco dozvěděli, takhle je toho opravdu pomálu. Prostor dostala Reem (píšu to dobře :? ), ale ta hned vyletěla, což se dalo čekat. Jinak z nováčků zatím zapamatovatelná Wendy, která nevím nevím zda se ve hře dlouho udrží, a Aurora ... Z navrátilců u mě vede David, doufám, že se z nich dostane nejdále, potom Aubry, Joe a Kelley, která je na pěst už od své první série a její obdiv opravdu nechápu ...

Ohledně ostrova, mně ten příjezd zas tak nezasáhl :D za to se mi líbilo, jak se Reem dostala k tomu rozcestníku a začala vybírat, to bylo docela efektivně sestříhané :idea:

No jsem zvědavá na další dění, protože se doposud vlastně nic moc nestalo.

Oprava: nemyslela jsem Auroru ale Lauren. Zde je vidět super Edit :D
Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod cihi » 23 úno 2019, 23:56

sice si muzete myslet o novince teto serie sve... i ja z ni nejsem nadsenej... ale uvedeni Edge of Extinction bylo po scenaristicke a reziserni strance naprosto paradni

to se jim fakt povedlo :idea:



cypher.eu píše:Jo a možná tím někomu zkazím zábavu, ale vítěz řady měl vždy během první epizody alespoň nějakou zpověď. A v tomto díle bylo pár lidí, co se vůbec nedostalo na kameru, takže jsou bez šance :-?



takze Kelly nebo Tourettuv syndrom? ty dve si pamatuju ze zpovedi nejvic... znova uz si to poustet radeji nebudu :D

ale myslim... ze tady to platit nebude... uz jen diky tomu hlavnimu twistu... kterej vsechno uplne obrati ;)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod sextant » 26 úno 2019, 15:50

Očekával jsem více příspěvků když už byly titulky v sobotu hotové.
K epizodě a hlavně k ukázkám na příští epizodu to vypadá, že nováčci chtějí navrátilce vyšoupnout co nejdříve. Pokud bude ale Kama vyhrávat soutěže tak mají smůlu, ale uvidíme co bude dál. Navrátilcům bych přál, aby našli brzy skrytou imunitu a těm nafoukaným nováčkům vypálili rybník.
Je škoda, že vůbec nevíme co našla Reem na tom ostrově přežití, ale podle toho co řekla tak asi nic a Hilton to taky asi nebude. Jsem jen zvědav jestli vztyčí plachtu a pojede domů.
Považuji za chybu, že první epizoda nebyla dvouhodinová jako obyčejně a že nebyl řádně probrán ten ostrov, který je novinkou pro všechny.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod kachna » 02 bře 2019, 11:15

Já trochu opožděně taky zdravím všechny pravidelné diskutéry :beer:

I já jsem podobně jako většina lidí trochu zklamaná z toho, že díl nebyl dvojnásobně dlouhý, protože takhle si toho nějak extrémně moc z dění vlastně nepamatuju. Jména tipuju se naučím až tak po sloučení, jak je mým zvykem :mrgreen:
Navrátilci mi nijak extrémně nevadí, žádný z nich není vyloženě tragéd. Neříkám, že předvedli zázraky, ale máme i horší případy, které by mohly být navráceny :mrgreen:

Kmenové rada byla tak neskutečně předvídatelná že už si to dlouho nepamatuju, ale asi se to dalo čekat. Paní si slušně větev podřezala sama pod sebou.

Záběry z EE/EI, nebo jak tomu říkáme, za mě krásné, hodně se mi líbilo to samotné rozhodování, a těším se na ty reakce každého vyloučeného.

Zatím nic extra nehodnotím, nechávám tomu čas.
Myslím, že tentokrát jsem komentovala tak pozdě, že už si dění dílu nikdo nepamatuje :mrgreen:

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2021, 17:10

Zatím mě nikdo nijak zvlášt nezaujal, Wendy a její tiky jsou cute, a jsem zvědav kam to dotáhne. Co se týče navrátilců, tak docela ok, Joe mi mohl vyletet hned, a Aubrey i Kelley a vlastně i David jsou sympatáci.
Reem si o to říkala, zvláštní že jedeme už 398 sezonu a ti lidí si to pohnojí během prvních třech dnů ale totálně nulovou sociální inteligencí.
Co bude s těma na EoE jsem teda zvědavej. Vznikne tam nový kmen? Nebo až jich bude více tak bude soutež o druhou šanci? Jsem napnutý jak
kšandy.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti