S38 - Edge of Extinction - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 28 úno 2019, 06:34

Epizoda 2
28.2.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 28 úno 2019, 09:22

Na jednu stranu jsem smutnej, že nevykopli Kelly, jej to by bylo tak super :mrgreen: Na druhou stranu Keith byl nejen v soutěžích mimo, ale i herně, a to jeho "Come on God"?! :-? Když už teď váhá, tak i kdyby šel na EI, tak tam nevydrží snad ani do dalšího vyloučenýho... Kdepak, nemá na to a spolu s Reem zatím po zásluze vyloučený nejslabší články.

Soutěž s hadem byla fajn, mám rád silový věci než nějaký skládačky, překvapila Wendy svou fyzickou zdatností, celkově mi stále přijde jako zajímavá soutěžící a byla by škoda, kdyby příště vylítla kvůli zranění :-| Taky má u mě malý plus David za to, jak jde vytrvale po Kelly, snad to zvládne dotáhnout do řádného konce... a hned po ní se pakovat i on :mrgreen:

Sympatie: Wendy, Hasič (myslím že Eric?), hipsterská zrzka
?: Wardog, holka z New Yorku co nikdy nebyla v přírodě
Ven: Aubry!!, Kelly, Joe, David, Man-Boobs (ten News Anchor), Ron
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod sextant » 28 úno 2019, 10:35

Tak k mému úžasu byla druhá epizoda k disposici už ráno za což děkuji tomu kdo ji přidal na Ulož.to. Protože nerozumím anglicky, tak jen k soutěži o imunitu. Řekl bych, že kmeny jsou skoro rovnocenné, ale kmen Kama má přeci jen trochu lepší fyzickou stránku. Také se mi zdá, že v Kama jsou víc šikovní v soutěžích.
Tak se vyřazování navrátilců nepotvrdilo a byl odejit černý mamánek co neumí ani pořádně plavat. Zda vůbec došel na ostrov vymření nevíme, do konce epizody se nerozhodl.
Na rozdíl o předpisatele já fandím navrátilcům a potěší mně jak vyletí některý nafoukaný nováček.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod brninho » 28 úno 2019, 16:40

To teda bylo dilema! Přát vyloučení Kelley, která mě od své druhé účasti neskutečně irituje nebo tomu chudákovi, kterej by za starých časů neletěl druhej, ale jednohlasně první..Označení chudák nemyslím hanlivě, spíš soucitně, on je fakt antiprototyp hráče do téhle show, v jeho zájmu doufám, že se rozhodnul pro odejití ze soutěže nadobro :D Myslím, že do něj i docela hustě šel Probst, obyčejně k tomu směřuje oklikama, teď to bylo "in your face" :D
Panebože mě je z celýho castu fakt asi nejsympatičtější zrzka, která se navíc netají tím, že o show má nulovou znalost! Ale u té bandy trotlů, jak se mi zatím většina nováčků jeví mi stačí asi fakt jen hezká tvářička a selskej rozum, Aubry vyšpekulovala parádně.
Zatím zklamáníčko a to se ještě hlavní twist série neprojevil, cast na mě nepůsobí dobře ani náhodou, ale dám tomu šanci, každou sérii se u někoho zmýlím, třeba i tomu zprávařovi nakonec nějak přijdu na chuť
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod strom-z » 01 bře 2019, 16:08

mě to baví a Extinction Island v tuhle chvíli chválím!

ale navrátilci to teda, zdá se, vůbec nebudou mít lehký - ani jeden kmen fakt nepřipomíná kmen mladejch volů Homotepe, který produkce předhodila Boston Robovi... hodně by mě zajímalo, jestli by si Rob tady poradil.

Kelley jsem v Kambodži naprosto žral, ale tady bohužel fakt nevypadá nejlíp - co mi poněkud vadí je, že mi prostě z těch krátkejch epizod neni jasný, čim přesně to je a proč David je naopak, zdá se, úplně v pohodě.

na první pohled mi připadá, že David vyzařuje mnohem lepší sebevědomí a energii než ve svý první řadě a Kelley naopak - jak správně podotkla Wendy - působí tak nějak "fake"; to nemuselo až tak vadit v Kambodži, kdy měla mnohem lepší výchozí pozici, ale tady by to chtělo opravdu bezchybnej výkon. ovšem zdá se, že možná ještě hůř to v úvodu hraje Aubry - jenže ten jejich tým, zdá se, nemá jasný slabiny a naopak má (jinak zcela nudnýho) Joea.

můj aktuální tip je, že nejdál se z returnees dostane oproti všem prognózám David, ale ve finále budou 3 newbies. taková Julia, Aurora nebo Victoria z druhýho týmu, nebo i mnozí chlapi (obzvlášť ti míň nápadní, ne někdo jako Wardog) jsou podle mě ve skvělý pozici dostat se daleko - vypadaj inteligentně a společensky a přitom ne jako "hrozba".

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 01 bře 2019, 19:03

COME ON GOD
OH JESUS
COME ON JESUS


come on God.JPG


(Aneb i takhle vypadá ukázka ze života překladatele...)
:fuck:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 01 bře 2019, 21:23

ItalianManiac píše:COME ON GOD
OH JESUS
COME ON JESUS


come on God.JPG

(Aneb i takhle vypadá ukázka ze života překladatele...)
:fuck:


Strašný, zlatá ateistická ČR, fakt že jo :mrgreen: Jinak gratuluji k jubilejnímu 400. příspěvku, Maniačko! :dance:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod kachna » 03 bře 2019, 16:37

Jestli se Keith rozhodne zůstat, tak myslím, že to stejně nebude mít dlouhého trvání. Leda, že by si udělali s Reem pakt, že ona se o něj bude starat a on bude dělat ho..., jak je očividně z domu zvyklý :angry:

Jinak je smutné, že si zatím pamatuju jen jména navrátilců, dvou vyhozených a Wendy.
Mně teda, asi jako jedné z mála, zrzka nepřijde tak úžasná, asi na ni nenahlížím pohledem chlapa a je mi jedno, jestli se na ni dobře dívá nebo ne. :mrgreen:

Zatím vítězný kmen jasně silnější, což je na jednu stranu škoda, protože by mě zajímalo, zda by jako první letěla Aubry. Každopádně jsem ráda, že dnes to dopadlo takhle a tím pádem letěl Keith, který byl pro mě úplně na facku.

Soutěž s hadem mám ráda, dnes to tahali tak, že jsem čekala, koho to praští jako prvního.

Já sérii zatím neztracuji, stále tomu dávám šance.

A respekt k trpělivosti ItalianManiac, já bych tam hodila jen: "Dlouhé zbytečné mluvení". :mrgreen:

kyssling
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2016, 17:32

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod kyssling » 27 lis 2019, 13:53

ItalianManiac píše:COME ON GOD
OH JESUS
COME ON JESUS


come on God.JPG

(Aneb i takhle vypadá ukázka ze života překladatele...)
:fuck:


To mě připomíná "slavné" Utrpení svatého Antonína ze Slunce sena ...
https://youtu.be/Bjx0xI0LboA?t=93

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod Pietro » 30 led 2021, 20:19

Noo, zjevně bychom se s cypherem.eu dost handrkovali, kdybych tu býval byl při premiéře :D
Ovšem i to dělá fórum fórem. Na druhou stranu, modrásci jsou teda sada k pohledání, i když pár kousků bude herně užitečných.
Abych ale férově zastřílel do svých řad - Kelley mi dlouho nejspíš nevydrží, na každý kmenovce modrásků působí dojmem, že co nevidět bouchne jako Černobyl, jak jí něco vytáčí, a že prostě není ve formě. :-?

Co se Keitha týče, to je stejnej omyl, jako ten šoumen
Spoiler!
Chet s Mikronésie
, to je stejnej případ stejnýho zoufalce.
A kdo nekonvertoval ke křesťanství během posledních 20 vteřin epizody, tomu klobouk dolů. :D ( a stejně tak smekám před autorkou titulků. :idea:

kachna píše: A respekt k trpělivosti ItalianManiac, já bych tam hodila jen: "Dlouhé zbytečné mluvení". :mrgreen:
Napsal bych... "modlitba, celé znění viz Bible."

PS: proč Jeff rozhlasáka hned jmenuje příjmením (Devens), když nic světabornýho nevyvedl, aby si to zasloužil, dá-li se to tak říct?
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2021, 17:15

Nevidíme sice všechno a režie má velkou moc kdo jak koho vykreslí, ale proč se brojí proti Kelley. David je podle mě daleko větší had, a nechápu, že mu všichni zobou z ruky.
Keith byl naprosto tragický, a kmen nemohl volit jinak, jestli chtěl nějak zvrátit kormidlo ve svůj prospěch co se týká soutěží.
Mamka a synáček teda spolu na EoE. a můžou tam klidně zůstat.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host