S38 - Edge of Extinction - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 07 bře 2019, 05:56

Epizoda 3
7.3.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 07 bře 2019, 10:21

Opět jsem doufal ve vyřazení Kelly a opět jsem zklamanej, i když teď mnohem víc než když se pakovalo pako Keith. Chris mi přišel jako potenciálně zajímavej hráč, ale kdyby ten blb poslechnul Davida, kterej přesně předpověděl co se stane, pokud to vyžvaní Wardogovi... :-? Může si za svoje vyřazení sám. Co se Wardogovy hry týče, tak mě štve, že je BFF s Kelly, na druhou stranu ona pro něj super štít, takže to logiku určitě má.

Wendy byla dost na pěst, asi si myslí, že když bude ochraňovat slepice, tak z ní bude druhej Tai a dostane pak taky 50 nebo kolik tisíc od Siy :mrgreen: Nesnáším pokrytectví a hloupost, Wendy v tomto díle předvedla přehršel obojího. Na druhou stranu jsem víc a víc zvědavej kam až to s touhle svou antihrou dotáhne :mrgreen: V soutěžích je dobrá, sociálně na pěst, takže dobrej hráč by ji dotáhl jako goat do finále. Problém však je, že díky nepředvídatelnosti jejích kroků je velká otázka jestli vůbec někdy bude k někomu loajální...

Kéž by do merge nebylo promíchání kmenů, dost by mě zajímalo jak se situace u modrých, ale i žlutých bude dále vyvíjet. Aubry našla idol, hm... tak snad brzo vyletí i s ním v kapse a může si ho nosit jako přívěšek na EI... kéž by!! :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod strom-z » 07 bře 2019, 17:26

zatim podle mě nejlepší epizoda!

já jsem naopak strašně rád, že Kelley jede furt dál ;) Chrisovo vyloučení bylo dokonalym příkladem, jaký detaily v Survivoru rozhodujou - což přesně Wentworth v první epizodě zmínila; na to, jak na hraně se prakticky od začátku pohybuje, se jí podle mě tady těžce zúročil dobrej vztah s Wardogem, kterej jí už napodruhý podržel.

bejvá takovym klišé často hanit produkci, většinou za debilní twisty nebo moc snadno nalezitelný idols - a s obojím velmi často souhlasim.
ale prozměnu si dovolim produkci VELMI pochválit - Extinction Island ode mě má zatim jedničku podtrženou. ten evidentně náročnej výstup pro malý množství rejže, kterej, zdá se, budou muset denně opakovat - JO!! najednou ty scény z ExtIslandu měly opět nádech klasickýho survivalu jak z ranejch sezón a fakt jsem si to užíval.

stejně tak ta dynamika na ExtIslandu je podle mě potenciálně fakt zajímavá, ve hře už je interakce mezi hráči vlastně hrozně předvídatelná a až šablonovitá, všichni to maj těžce nakoukaný a když se někdo zajímavej jakkoli odchýlí jako Reem v epizodě 1, jde ven. tohle je ale úplně novej rámec, kterej hráči ani diváci neznaj - co až na ostrov dorazí Chris a pak další hráči, budou všichni spolupracovat, nebo třeba po chvíli začnou závody o ten pytlík rejže?

jasně, ten twist je velkej a v tuhle chvíli má velkej potenciál podělat hru někomu jako Davidovi, kterej se elegantně zbavil Chrise - jenže ten teď všechno vyžvaní... ale už tim, že existujou tribe swaps, nebo i různý další výhody ten element štěstí prostě v Survivoru je - a podle mě tenhle experiment zatim stojí za to.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 08 bře 2019, 08:59

Série se nám pomalu rozjíždí a Wendy je stále ve hře. Kdyby vyhrála, zařadil bych tuhle sérii dost možná do top10 :D Každopádně mají všichni hráči na navrátilce spadeno, ale přesto tam navrátilci stále ještě jsou. Uvidíme, jak s tím zamíchá :( twist.
Vyhodit Chrise bylo od Davida chytré, s ohledem na to, že zjistil, že mu nemůže věřit

Fandím: třeba Joe, Aubry, David, Wendy, Wardog, jestli je tam Aurora, tak jí
Nefandím: Kelly
Dobře se kouká na: Victorii
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod kachna » 08 bře 2019, 13:36

Na to, že všichni pořád kecají o tom, že navrátilci musí pryč, je tam pořád překvapivě hodně navrátilců :D bylo by dobré, kdyby skončili při promíchání všichni spolu, ale to by byl sakra nenápadný zásah :mrgreen:

Vyřazení Chrise mrzí, sympaťák, ale jak bylo řečeno, čistě jeho chyba. Každopádně jsem zvědavá, jak se popere se zbytkem na EI, má tam samé silné hráče... Myslím, že tam by mohl psychicky trochu vynikat. Ostrov jako takový se mi taky líbí, překvapivě zajímavé a zatím nehodnotím jako zklamání, což je u nových twistů vždy příjemné.

Stále jsem obrovským fanouškem té hudby u psaní hlasů :love:
Co se týče favoritů, tak popravdě nemám nikoho, koho bych posadila rovnou do finále. Celkem i fandím navrátilcům ;)
Co se týče antipatií, tak rozhodně Wendy a Victoria.

A rozuměla jsem správně, že Wendy je vegetariánkou celých devět dní, tedy její dobu ve hře a proto nechce sníst ty kuřata? :shock:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod strom-z » 08 bře 2019, 18:56

mimochodem vzpomněl jsem si na reunion Heroes vs Villains, kde si Colby stěžoval na to, že mu v Survivoru oproti ranejm sezónám chybí věci jako prozkoumávání okolí, nějaký výpravy, plavání do větších vzdáleností a tak - věci, který se v ranejch sezónách běžně dělaly.

stejně tak třeba ve Fidži nebo (myslím) Thajsku hráči našli určitý věci až když pořádně prozkoumali lokaci - přesně tohle se ze Survivora dneska úplně vytratilo a je z toho často jedna velká gamebot show, někdy furt velmi zábavná, ale jsem rád, že Extinction Island se tohle (zatim podle mě úspěšně) pokouší vrátit do hry.

rozhodně zatim lepší než cheesy twisty typu Ghost Island nebo absurdní témata jako Heroes vs Healers vs Hoes, kde si Jeff přehnanym vokecávánim nahrazuje zrušenou Jeff Probst talk show xD

ale jestli se to na ExtIsland rozjede, těch 42 minut naprosto zoufale nebude stačit. snad se dočkáme nějaký dvojepizody - Jeff nedávno hodil na twitter dotaz, jestli diváci maj dvojepizody rádi, 98% reakcí bylo JOOO!

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 11 bře 2019, 18:23

Série to zatím špatná není a konečně se začíná rozjíždět - odchod slabochů byl logickej a Wendy, která zůstala sama si to kazí sama svojí hloupostí. Je jen otázka času až to tam s ní nevydrží a stejně vyletí, podobně jako Natalie v minulé sérii. Doufám teda, že bude taky včas zaražená "aby jí nebylo moc".
Vyloučení Chrise chápu a je celkem logický, protože je kmen Mana mimo Wendy jednotnej. Zase tolik bych ho ale nechválil ze strany Davida a Ricka - beru že asi už očekávali nějaké promíchání, ale pokud by žádné nepřišlo a museli by znovu na kmenovku, tak by s Chrisem měli výhodu v počtech. Takhle bez něj by měli max. hlasy na remízu, nevypadá to totiž že by Wardog nebo Lauren zradili Kelley.

Kama - tam se mi situace líbí a je škoda, že nějakýho navrátilce nevyřadili. Možná teď někteří členové budou litovat, když mají 3 protenciální přeběhlíky a skoro celou jednoutnou Manu proti sobě. Uvidíme ale v dalších dílech jak to opravdu bude. :?
Jen je trochu smutný, že taková Julia ještě neměla ani 1 zpověď - je tedy asi logický že ona vítězka vážně nebude. :down:

EE zatím chválim, nezbývá než doufat že se odtud vrátí někdo, kdo bude poučenej, bude mu jasný proč letěl a předvede "super návrat" a změnu jako Burton v PI.
Znělka když se jde hlasovat a poté i při čtení hlasů se mi hodně líbí. :idea:

Doufám teda, že se konečně brzo dočkám vyřazení nějakýho navrátilce, mimo Davida mi sou všichni volný. Hlavně si ale přeju vítěze nováčka.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod sextant » 11 bře 2019, 18:37

Tak jsem znovu viděl celou epizodu tentokrát už s titulky. Chris si skutečně podřízl větev sám. Dobře mu tak. Měl dát na radu Davida, který jej i testoval zda se mu dá věřit. Nedá.
Oba kmeny horují jak vyřadí navrátilce, ale zatím neodešel ani jeden. Jak jsem zjistil, tak bude rozdělení na 3 kmeny. Tohle rozdělení moc rád nemám. Je jich v kmeni málo, nedá se moc licitovat a kolikrát z nouze vypadne jinak dobrý hráč.
Problblá Wendy vypustila slepice a myslí si jak je chytrá. Dobrý kmen je pochytá zpátky a jí pošle na vymření, což měli udělat už dávno. S polodementním blbem se hrát nedá.

Ostrov vymření mně zatím příliš nenadchl. Z toho co jsme zatím viděli tak vyjma výstupu pro rýži se tam asi válejí jak prasata na hnoji. Domníval jsem se, že to bude poněkud tvrdší. Příkladně každý sám, k dispozici křesadlo, mačeta, kotlík, voda co se musí převářet a jídlo ve smyslu planého ovoce co se musí natrhat z palmy nebo hodně pracně vykopat ze země. Takhle to vypadá, že se Reem bude starat o Keith a teď k nim ještě přijde Chris. To nepovažuji za nějaký ostrov vymření.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod strom-z » 11 bře 2019, 20:28

Survivorfans píše:Zase tolik bych ho ale nechválil ze strany Davida a Ricka - beru že asi už očekávali nějaké promíchání, ale pokud by žádné nepřišlo a museli by znovu na kmenovku, tak by s Chrisem měli výhodu v počtech. Takhle bez něj by měli max. hlasy na remízu, nevypadá to totiž že by Wardog nebo Lauren zradili Kelley.

Dobrá poznámka, to mi ani nedošlo... A navíc - Wendy nebyla zahrnuta Rickem a Davidem do toho plánu, takže kdyby příští epizodu nebyl ten swap a jí zase hořela koudel víme-kde, mohla by vykecat trojici Kelley-Wardog-Lauren záškodnický plány Ricka a Davida.

buffalo
Příspěvky: 3
Registrován: 07 zář 2016, 09:58

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod buffalo » 12 bře 2019, 21:52

kde jsou dily z ulozta? cekal jsem na treti dil k titulkum a nedockal. a ted uz ani ty prvni dva nejsou. ze bych zacal cekat uz jen na ty se vlozenymi titulkama? nemuzete nekdo reupnout Survivor.S38E03.HDTV.x264-WRCR ktery ma velikost okolo tech 300mb?

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 12 bře 2019, 22:07

buffalo píše:kde jsou dily z ulozta? cekal jsem na treti dil k titulkum a nedockal. a ted uz ani ty prvni dva nejsou. ze bych zacal cekat uz jen na ty se vlozenymi titulkama? nemuzete nekdo reupnout Survivor.S38E03.HDTV.x264-WRCR ktery ma velikost okolo tech 300mb?


Obsah fóra -> DOWNLOAD sekce -> Survivor (U.S.) -> Survivor - Edge of Extinction S38 / EN ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kyssling
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2016, 17:32

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod kyssling » 27 lis 2019, 13:58

kachna píše:Stále jsem obrovským fanouškem té hudby u psaní hlasů :love:
:

Také se mě hudba na hlasech moc líbí, tahle série má podle mě výborný hudební podkres.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2021, 17:22

Kelley opět unikla z lopaty, a to že nešla Wendy po jejím extempore ze slepicemi je taky zázrak. Odnesl to Chris, první povedený blindside :hungry: :beer:
Začíná se to slušně rozjíždět v modrém kmeni, ale boužel do toho zasáhne dělení kmenů :down: ach jo. nejsem příznivcem tohohle zbytečného dělení ze dvou na tři a za pár dní zase. Kazí to dynamiku vývoje, celé dosavadní budování sociálních vztahů a aliancí to rozmetá na prach. Proč Probste, proč?


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů