S38 - Edge of Extinction - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 14 bře 2019, 06:27

Epizoda 4
14.3.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 bře 2019, 06:29

Dobré ránko, tak trochu jsem taky založil téma k epizodě. Smázla bys ho, prosím? :D

Inu, nečekal jsem, že to odskáče zrovna Rick. Každopádně ten kmen jsou hrozní tragédi, za chvíli překonají i Matsing... A na EE už začíná bejt nějak plno. Těším se, až bude 38. den sedět na pláži 15 lidí.
Fandím: Joe, Wardog, Wendy, Reem, asi i Aubry a David
Celkově série není zlá, ale chybí mi tak trochu zajímavé osobnosti. Jediný zajímavý nováček je Wendy, protože je rozbitá, a Wardog, protože se snaží hrát si na Shepparda. Ostatní, pokud jsou vidět, jsou nudní stereotypičtí gameboti
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 14 bře 2019, 10:32

Ok, first things first - Reem je neskutečně zahořklá p**a! :-? Velká škoda, že Chris neví, že tam je každej sám za sebe a dal jí tu rybu... Normálně jí měl říct nasrat! a vychutnat si obě rybky před jejím ksichtem:) Keith je taky na pěst, ale ten to snad brzo zabalí, je slabej jak papír...

Další dementka je Wendy, ta má v tý hlavě fakt solidní guláš a jediný co jí může pomoct jsou její úctyhodné výkony v soutěžích. Jak jsem psal minule, super goat do finále... Co se exManu, nyní Lesu týče, tak pořád je tam něco špatně když neustále prohrávají a nejsem si jistý, že vyloučení nesympatickýho Ricka pomůže. Osobně bych volil Lauren nebo ještě lépe Kelley, která mi přijde jako největší potenciální přeběhlice po mergi, ale Wardog ji má z nějakého důvodu v oblibě, nevím proč... No a nakonec v Kamě se mi líbí plán na vykopnutí Joea, i když Ron mi taky není kdo ví jak sympatickej:)

Fandím po 4. dílu: Wardog, Victoria (uznávám, je to hlavně kvůli vzhledu :love: ), holka z New Yorku (stále si nepamatuju jméno a díky editu je mi jasné, že nevyhraje, ale co...)
??: David - pokud se mu podaří vykopnout Wentworth před mergem, dávám si ho do fandím :mrgreen: , Wendy - je to psychopatka, ale aspoň se kolem ní něco děje, většina castu je pro mě nudná
Ven: Aubry!!, Kelley, Joe
Skoč do ohně: Reem, Keith
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod strom-z » 14 bře 2019, 17:38

I po čtvrtym dílu mám tendenci tuhle sérii hodně chválit.
Ano, Kama je zatim strašně neviditelná, ale edit série je zatim tak dobrej, že věřim produkci, že má tohle promyšlený a většina hráčů se teprve ukáže. 42 minut je prostě strašně málo, producenti dělaj, co můžou.
Wendy je definitivně Angelinou/Abi týhle sezóny a díkybohu za to, kopec zábavy :) stejně tak mě strašně baví nas**ná Reem na ExtIslandu ;D
takhle zábavná middle-aged ženská už v Survivoru taky dlouho nebyla, skvělej cast.
Jediný, co mě trochu štvalo, byla zjevivší se harpuna na Extinction Islandu... uvidíme, jak moc bude návrat do hry vydřenej, doufám, že hodně.
Rick mě doteď nijak nezaujal, ale na kmenovce byl tak zábavnej, že jsem moc rád, že je pořád ve hře (byť aktuálně mimo hru).
Scéna, kdy vyřazenej soutěžící najde rozcestník a vydá se na EI opět super efektní, Survivor mi v těhle scénách snad poprvé připadá jako filmovej zážitek - a působivý bylo i jak Rick narozdíl od hroutícího se Keitha neřekl ani slovo a šel.
Furt lowkey fandim Wentworth, je tuhle sérii furt děsně přinas**ná, což mě docela baví a byť měla kus štěstí a David jí krásně obehrával, zachránila se evidentně dobrou sociální hrou s Wardogem.
Swap byl totálně bizarní a dal vzpomenout na All-Stars. Ale proč ne, lepší než výsledek swapů na Ghost Island.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod Pepi » 15 bře 2019, 03:18

Bože, já z tý Wendy chcípám. :lol: Z ukázek před týdnem jsem si myslel, že ty slepice pustí hned na začátku a tribe-swap ji zachrání. Ne, ona to udělala až po něm. :D Tohle je prostě hráč s nulovou šancí na výhru, ale jako koření sezony paráda... něco jako Abi nebo Angelina, ale 1000x lepší, a to jsem si Abi v Kambodži nemohl vynachválit. :D Nutno ocenit Wendyinu fyzickou zdatnost. Teď když ji swap oddělil od ostatních z původní Many, jsou totálně v deep shit. :D

Po několika letech nastal konečně swap, který to tolika lidem nepodělal... zatím to tak vypadá. Takže za mě fajn. :idea:

Extiction Island dostal více prostoru na kameru... nevím, jestli to je dobře. Twist je určitě zajímavý, ale mám strach, že to bude žrát hodně času a z camp lifeu se dozvíme ještě větší kulový než doposud. Zatím mě to ale tolik nenadchlo, protože tam není nikdo zajímavý.

Začátek sezony je dost slušný, srovnatelný s DvG. Kromě většiny Ext Islandu mě tam nikdo neštve a našel jsem si pár zajímavých favoritů, takže já jsem spoko.

Fandím
: Kelley, Eric, Wendy, Wardog, Joe, Lauren, Victoria
Ven: David (snad nenajde v novém táboře idol), Aubry (snad to Wendy tolik neposere)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod sextant » 15 bře 2019, 09:59

Tak zatím bez titulků.
Tak Wendy slepice pustila, ale mám dojem, že šly snadno pochytat a vrátit do bedny. Zároveň mohli hned jedné zakroutit krk a uvařit ji. Wendy bych ze slepice nedal nic a poslal ji, aby se napásla, když je vegetarián. Ostatně slepice nejsou divoké, na ostrově běžně nežijí, takže se asi samy vrátí do bezpečí kurníku.
Rozdělení na 3 kmeny dopadlo celkem zajímavě, ale původní Many jsou tragédi ve skládačkách. Mají v kmeni dva navrátilce, kteří snad mohli skládačky natrénovat.
Líbil se mi udivený obličej Davida když jeho kamarád Rick se pakoval na ostrov vymření. Pokud tento kmen ještě jednou prohraje tak myslím, že se pakuje David.

Ostrov vymření skutečně ubírá čas a není možné aby byly dvě soutěže ( o odměnu a o imunitu) v jedné epizodě. Navíc podle mého názoru měl by být na něm každý sám. To by se totiž Reem a Keith dávno pakovali domů. Takhle se o ně bude starat Chris, kterému nikdo neřekl, že je na ostrově sám za sebe a nemusí nikomu pomáhat. Takhle to vypadá jako kdyby chtěli udělat další kmen (viz Perlové ostrovy) a z něj pak v soutěži vybrat navrátilce.
Co se týče objevení se potápěčské výstroje a harpuny. To se objevilo včas, protože ta dvě nemehla Reem a Keith by se harpunou leda zranili a utopili při potápění.

Někdo tu psal jak se domlouvají na vyřazení Joe. Pokud kmen bude vyhrávat imunity tak jsou jejich domluvy k ničemu.
Podle mého názoru proběhnou takto max dvě epizody a udělají sloučení. Já osobně nejsem příznivec obrovských porot s 10 členy. Podle mně by měl být počet členů poroty lichý a původní model 7 členů poroty a 2 uchazeči na výhru byl nejlepší.

Po titulcích toho ani moc doplňovat nemusím. Podraz na Joea se konat nebude dokud budou vyhrávat. Wendy je na pěst, jak vypověděla vše o spoluhráčích z bývalého kmene a ještě se při tom neustále nepříčetně kření. Škoda, že její kmen neprohrál a hned jí mohli poslat k jejím kamarádům.
Přístup Reem a Keith k Chrisovi mně doslova naštval. Oni chudáčci a nemehla na ostrově strádaj, tak na příchozí jsou ještě hnusní? Chris jim neměl dávat žádné ryby. Nalovte si a nasrat! Vlastně je k ničemu nepotřebuje. On se na ostrově neztratí.

wekatory23
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2019, 08:58
Nejoblíbenější série: cook island,tocantins ,cagayan,worlds apart,milenials vs gen x,second chance,australia!!!
Nejoblibenější hráči: spencer bledsoe,david wright,ozzy,skupin,tony vlachos,parvati,andrea b
Nejméně oblíbené série: thailand,one world.kaoh rong

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod wekatory23 » 15 bře 2019, 10:40

ahoj všichni tak 4epizoda zamnou,tak to trochu zhodnotíme .wendy je zabavna postava to souhlasim ale byl bych rad kdyby letela jako další ,
odchod ricka me mrzimel sem ho skoro nejradši a s davidem sem myslel ze to dotahnou daleko ted se o nej musim bat zas je na dne :evil:
snad pristi souboj o imunitu vyhrajou lesu nechci prijit o davida je to muj největší favorit
pokud by priste zase prohraly lauren by mohla zahrat imunitu a mohl by to odsrat a nebo se to otocí proti wardogovi kdo ví
z ostatních kmenu fandim akorát zrzce copankaty protože je fakt kost a jak ste tu jiz psaly dobře se na ni kouka

FANDIM:DAVID,VICTORIA,RON A STALE JESTE RICK!!

NEVIDITELNÝ ALE SYMPATICKÝ:GAVIN ,AURORA

VEN:KELLEY,LAUREN,WENDY

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod Survivorfans » 15 bře 2019, 16:35

Promíchání kmenů dopadlo hodně zajímavě a skoro jak v AS. Až na Wendy to ale z původních Manu nikomu nepomohlo a sou na tom skoro stejně. :mrgreen:
U Kamy to vypadá stále stejně a asi se plán nemění, viz scénka s Joem. :)
U Manu je jen otázka jestli je Wendy bude natolik dál vytáčet, aby jí vyřadili nebo ne a Aubry se to pokusí zamíchat - viz ukázky nebo díky HII. Wendy ale vůbec nechápu, místo toho aby se chovala normálně a snažila se navázat vztahy s novýma lidma, tak je akorát štve. Upřímně by mě ale zajímalo kde producenti na Wendy přišli, asi je tam pro pobavení diváků a né z důvodu, že by v ní někdo viděl nadějnou hráčku nebo snad potenciální vítězku. Nechápu proč do tý soutěže lezla. :?

EE - Z 1 strany sem rád, že se to tam rozjíždí a při více lidech to bude určitě ještě víc zajímavější. Ale z 2. strany to akorát bude zabírat čas a poté pokud se vrátí pouze 1 člověk, tak asi stejně moc mít vliv nebude a vyletí brzo po sloučku, podobně jako navrátilci z RI.

Davidovi s Rickem se evidentně vymystilo to co sem psal minule (viz můj příspěvek u 3.dílu) - kdyby si nechali Chrise, tak měli výhodu a mohli rozhodovat. Takhle udělali blbost a pěkně se jim vymstila. Samozřejmě ale beru, že nemohli očekávat rozdělení kmenů "beze změn", tedy že budou stále spolu a až na Wendy byli celkem jednotní.
Ricka je ale určitě škoda, fandil sem mu a myslím si, že on i Chris měli potenciál být dobrýma hráčema - jen bohužel měli štěstí na prohrávající kmen.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod strom-z » 15 bře 2019, 21:27

mimochodem vlastně by mi vůbec nevadilo, kdyby vrácení se do hry probíhalo nějak jako v Pearl Islands při Outcast Twistu - ti, co to nevzdali musej jako kmen porazit ostatní a pak hlasujou pro jednoho až dva lidi, co se vrátěj.

upřímně, myslim, že to challenge proti dalším kmenům se konat nebude, protože šance, že EI team porazí ostatní tři by byla prachbídná, ale to hlasování mezi vyřazenejma o návrat by podle mě bylo super. nemyslím, že by to hráči úplně čekali a byl by to fakt zajímavej novej prvek.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod sextant » 16 bře 2019, 13:50

Podle mého názoru provedení Ostrova vymření zase zpackali. Původní záměr byl zřejmě takový, aby na ostrově zbyl jen jeden uchazeč návratu. Ovšem, pak měli zajistit, aby byl každý sám s minimem pohodlí i možností zajištění potravy (plané ovoce, rybolov, sbírání měkkýšů). Tím, že jsou všichni pohromadě vytváří skupinu (kmen) kde si vzájemně pomáhají. Tím ovšem nemehla, která by sama nepřežila ani den (Keith) zůstávají na ostrově. Podobně je na tom zahořklá Reem, která už byla před vytažením plachty a odvozem z ostrova. Teď si vzala do hlavy, že se musí starat o Keitha a zůstala.
Co bude dál lze jen hádat, ale produkce by měla zasáhnout včas a udělat na ostrově vymření pořádek a ne z něj mít skladiště vyhozených existencí.

strom-z píše o hlasování na Ostrově vymření koho vrátit. Já myslím, že by byla lepší soutěž podobná jako o individuální imunitu a vítěz by se vrátil do hry po sloučení. (aby byl zase okamžitě vyhozen pokud by nezapadl do nějaké koalice).

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod Survivorfans » 18 bře 2019, 18:02

sextant píše:Podle mého názoru provedení Ostrova vymření zase zpackali. Původní záměr byl zřejmě takový, aby na ostrově zbyl jen jeden uchazeč návratu. Ovšem, pak měli zajistit, aby byl každý sám s minimem pohodlí i možností zajištění potravy (plané ovoce, rybolov, sbírání měkkýšů). Tím, že jsou všichni pohromadě vytváří skupinu (kmen) kde si vzájemně pomáhají. Tím ovšem nemehla, která by sama nepřežila ani den (Keith) zůstávají na ostrově. Podobně je na tom zahořklá Reem, která už byla před vytažením plachty a odvozem z ostrova. Teď si vzala do hlavy, že se musí starat o Keitha a zůstala.
Co bude dál lze jen hádat, ale produkce by měla zasáhnout včas a udělat na ostrově vymření pořádek a ne z něj mít skladiště vyhozených existencí.


Teda ty tvoje názory někdy hodně mimo a fakt mi přijde, že netušíš moc o tý hře. :mrgreen:
Kdyby chtěli, aby tam byli samy tak každýho posílají na jiný ostrov. Ta tvoje verze by produkci vyšla na pořádnej balík peněz.
Spíš si myslim, že si mysleli jak se i tam bude hrát psychická hra, aby někoho vyštvali nebo prostě test jak se tam budou chovat tolik lidí mezi sebou, aniž by měli info co se bude kdy dál dít.

strom-z píše:mimochodem vlastně by mi vůbec nevadilo, kdyby vrácení se do hry probíhalo nějak jako v Pearl Islands při Outcast Twistu - ti, co to nevzdali musej jako kmen porazit ostatní a pak hlasujou pro jednoho až dva lidi, co se vrátěj.

upřímně, myslim, že to challenge proti dalším kmenům se konat nebude, protože šance, že EI team porazí ostatní tři by byla prachbídná, ale to hlasování mezi vyřazenejma o návrat by podle mě bylo super. nemyslím, že by to hráči úplně čekali a byl by to fakt zajímavej novej prvek.


Špatnej nápad by to určitě nebyl, ale očekával bych soutěž na výdrž, aby měl šanci se vrátit kdokoliv. Podobně to bylo na RI, kde snad až na 1 vyjímku byli soutěže na výdrž, když se měl někdo vrátit. Díky tomu se vrátila taková Andrea nebo Tina, u kterých to málokdo očekával.

Podle mě je ale jedno kdo se vrátí, protože pokud se bude vracet pouze 1 hráč, tak nebude mít moc vliv a stejně brzo vyletí. V PI to bylo jiný, protože se vrátili 2 a ještě k tomu měli na první kmenovce imunitu. A oba navrátilci tam toho pěkně využili - Burton se hodně změnil a hrál skvěle, s Jonem tam tomu nějakou dobu slušně veleli a Lill sice moc neuznávám, ale do finále se dostala a kdyby si tam vzala Jona, tak měla docela šanci i vyhrát.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod kachna » 19 bře 2019, 13:54

Já jsem zatím se sérií celkem spokojená.

Nevím, zda Wendy vnímám jako zábavný prvek, jako většina tady, nebo jestli mě prostě jenom hrozně se*e :mrgreen:
Taky jsem čekala, že slípky vypustí na začátku a nečekané promíchání ji zachrání a ona využije toho, že může začít znovu. Popravdě si ale nemyslím, že ona má nějakou herní strategii. To, že vykecala vše asi vypovídá o všem... :mrgreen:

Odchod Ricka mě asi nepřekvapuje, trochu jsem to čekala, když jsem viděla možnosti. Wardog by pravděpodobně momentálně Wentworth nepodrazil. Říkám MOMENTÁLNĚ, nevím, co od něj čekat. Ale teda vsuvka: jak kurňa Lauren vydrží bez jídla? Jako já taky nejím žádné extrémní porce, ale tři dny? Bych umřela. Ještě do toho zvracet a nespat.

Stejně jako bylo řečeno, plány na vyhození Joea asi nemají cenu s tím, jak v soutěžích jedou. Ale teda z té jeho poznámky, že je na tom dobře, a že má komu věřit, soudím, že strategie stále není jeho největší dominantou.

Fandím / nevadí mi: Joe (protože je srdcař), David, Wentworth, Aubry, protože mě zajímá, co předvedou. Z nováčků jsou to víceméně chlapi, z ženských nikoho vyloženě nepovažuju za svého oblíbence.

EE: Měl se na ně Chris vy*rat s tím jídlem :mrgreen: Keith ať vztyčí vlajku a kašle na to.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod sextant » 20 bře 2019, 15:23

Survivorfans

Vycházím z toho co říkal Jeff před soutěží o ostrově vymření. V jeho popisu to vypadalo skutečně na zátěžovku zda hráč je schopen se o sebe postarat jako trosečník sám. To že vznikne kmen kde se zákonitě budou snažit spolu nějak vyjít se dalo čekat, ale pak tohle měl Jeff předpokládat.
Uvidíme jak to dopadne. Mně se hlavně nelíbí, že ten pitomý ostrov ubírá čas v epizodě na soutěžící kmeny.

A drahé by to také nebylo kdyby byl každý hráč sám.
Reem by vytáhla plachtu, Keith by nevydržel ani den. No Chris by to dokázal a jak by to dopadlo s Rick zatím nevíme.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 20 črc 2021, 15:44

Rozdělení dopadlo nejlíp jak mohlo, nemám tyhle restarty v momentě kdy si každý nějak vytyčí jak si stojí v oblibě. A kmeny se naštěstí vůbec nepromíchaly.
Rick mi ze začátku připadal jako podlej slizoun, a nakonec byl docela v pohodě. Někdo to musel být kdo dostane toho černého petra.
EoE je zatím nemastný neslaný, jsem zvědav co s těma odpadlíkama zamýšlejí.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů