S38 - Edge of Extinction - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 21 bře 2019, 06:25

Epizoda 5 (dvojdíl)
21.3.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod sextant » 21 bře 2019, 16:30

Koukám, že znalci angličtiny zatím selhali, tak jen pár postřehů.
Volali jsme po dvoj epizodě a naše přání bylo vyslyšeno.
Co se mně moc líbí, jak kmen v němž je Joe válí. Zatím neprohrál ani jednu výzvu a ani jednu imunitu. Skvělý výkon.
Vypadla Aubry. Nepochopil jsem proč Aubry nepoužila skrytou imunitu. Mohla vypadnout Wendy a ona by se zachránila alespoň o jeden den.
Na ostrově vymření se konečně něco děje. Ovšem bez titulků bych jen musel hádat o co jde.
Kmen Lesu také jednou vyhrál malou imunitu. To jsem jim přál, protože nešikové v něm jsou spíš muži než ženy.
Na společné kmenové radě vypadla Wendy. No to to trvalo.
Na příští epizodě nás čeká sloučení a návrat vyděděnců. Tak jsem zvědav jak se vyřeší kdo se vrátí do hry a kdo půjde definitivně domů.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod brninho » 21 bře 2019, 20:54

Myslel jsem, že tuhle sezonu plnou impotentů odignoruju, ale nedá mi to...Probste, to ti nestačilo jedno fiasko s tímhle posraným formátem kmenovky??? Ano, míra nasrání tentokrát nebyla zdaleka taková jako poprvé, nahrával tomu zejména fakt, že fandím možná jen zrzce a jakési sympatie má u mě David (ale obešel bych se bez něj). Ten vyloučenej hráč pokaždé dojede částečně i na to, že se nemohl dostatečně obhájit před všemi. Ano, Wendy by vypadla i kdyby byl jakýsi "mini merge" před kmenovkou, byla jediný kompromisní řešení jak nejít do tahání kamenů, ale znova se musím ptát proč??? Snažím se na to jít i z Probstova pohledu, natáhne si tam navrátilce, kteří by snad i měli trošku navýšit sledovanost a pak je ohrozí touhle obrovkou nelogikou? Jinak jo, super, Wendy venku, já bych asi být ve hře byl ostře proti ní, nemám rád tenhle vegan terorismus (neplést s vegany) a asi by mě při tom pohledu na slepice, který nemůžu zabít provokoval i ten její debilní smích...Ale štvou mě ty okolnosti, za jakých vypadla.
Jo málem bych zapomněl na Aubry, ale koneckonců...Dostat ve druhé epizodě dodo hudební podkres s tím, jak její fráze imituje spoluhráčka v kmeni..Bylo mi to celkem jasný :D
No co si budem, nadšenej kdovíjak nejsem, dost impotentů ve hře, dost impotentů se do hry může ještě vrátit, navrátilci, kde mě straší podle mě slušná pozice Kelley (ale kde mi zároveň přijde, že ji produkce vykresluje dost negativisticky, takže snad se jízda do konce konat nebude)...Nevím, můžu dát celej seznam lidí, kterým vítězství ze srdce nepřeju, ale pak mi zbývá asi fakt jen ta zrzka a podotýkám, že ne kvůli vzhledu (primárně :D ).
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod strom-z » 21 bře 2019, 21:43

já budu opět o dost pozitivnější - za mě v tuhle chvíli fakt za dlouhou dobu nejlepší velkej risk, do kterýho se Survivor Team pustil.
v castu je pořád pár šedejch myší, ale Victoria měla veeelkou epizodu, Aubry si naprosto povodila (ne že by to bylo asi AŽ tak těžký,viz Game Changers - ale přesto, nováčci trojnásobnou hráčku vyprovodili s dvěma výhodama v kapse - ty jsou naštěstí tímto anulovány - luxusně)

vedle Victorie měla skvělou epizodu Kelley (stále fandim, i když souhlasim, že ten bitchy edit, kterej dostává, nebude podle mě zcela náhodnej) - našla idol, Lauren jí řekla o svym, holky oba idoly zvládly ušetřit, její nepřítelkyně Wendy je out a David po ní přestal jít. Kelley měla asi v úvodních epizodách i štěstí, ale přesto je to podle mě i důsledek její velmi slušný sociální hry - každopádně lepší výsledek než Aubry.

dvojitá kmenovka opět velkej risk produkce, ale já si vůbec nestěžuju - 4v4 byla zajímavá výchozí pozice a Wendy si měla uvědomit, že musí sakra zamakat, aby zůstala. nebyla to taková bomba jako ta obdobná kmenovka v Game Changers (byť ta měla taky dost tragický důsledky pro sezónu), ale já se bavil a hru to podle mě nějak šíleně nerozbilo.

Extinction Island mě taky opět bavil, Reem nebylo moc pěkný pozorovat, ale hoď kamenem kdož jsi bez viny, aneb fakt to tam asi neni snadný a Reem je tam nejdýl... zdrhnutí Keitha dost vtipný. návrat Outcast Twistu v další epizodě vypadá fakt atraktivně, ale nevim, jestli jsem šťastnej, že návrat do hry je prostřednictvim challenge, to strašně zvýhodňuje miláčka produkce Joea. ale uvidíme.

PS: Wardogovo házení nemělo chybu :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=AgwAywJlo1M

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod f*ck » 21 bře 2019, 23:02

Tak si Probst řekl několikrát za episodu "in Survivor History" a příští episodu se vrátí nehorší twist in Survivor History. :cry:

Dvojdíl docela nuda, obě vypadnuvší potěšily.
Edge of Extinction nevypadá moc hrozně, jídlo jim dodávali, takový kmen LESU na tom byl hůře.

Potěšil černoušek (pro rasisty afroameričan), když se vydal sám pro "výhodu", aby ji nakonec trapně ztratil :D Nakonec jednu získal, stejně mu bude k ničemu.

Co dál? Nejvíc by potěšily odchody navrátilců, možná by se nějací projevili.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod kata_rina » 22 bře 2019, 13:50

Chudák David, skončil v kmeni idiotů. Jeden lepší než druhý ... Asi vše co bych napsala :D

Ne, tak o spoustě lidí ani nevíme, pomalu ani to, jak se jmenují. Joa, Kelley, Wardoga vidíme všude a ještě vlastně tu zrzku, z které jsou tu všichni paf :?

Zatím nic moc ... Fandím Davidovi, na toho jsem se ostatně na začátku z navrátilců těšila nejvíce. A nováčků :? :? :? Nemám ponětí, líbil se mi Chris nebo Rick, tak snad jeden z nich dostane druhou šanci. Osobně mám ráda hru i Aubry, ale v téhle řadě svou šanci zazdila ...

Ven: Kelley, Wardog, Lauren
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod cypher.eu » 26 bře 2019, 18:38

Trochu se zpožděním, ale přece jen...

Ten počet i délka komentářů tady krásně vyjadřuje zajímavost této řady, zejména teda pak "kvalitu" castu - nikomu se nedá moc fandit, všichni jsou takoví "meh" a co mi nejvíc vadí je pohodový EI, na kterém vyšiluje jen labilní kráva Reem, jenže ta byla na přesdržku už první 3 dny, takže to bude spíš jejím charakterem než čímkoliv jiným ;) Keith zase ukázal jakej je to dement a navíc i novou vlastnost, zákeřnej sviňák, což na jednu stranu může být v Survu zajímavá vlastnost, na druhou u toho člověk nesmí být onen dement jako on... Nejzajímavější tak tam pro mě zůstává Chris, ale i že bych mu kdoví jak fandil, to určitě ne.

Vypadla nám Aubry, což je vlastně takový jediný klad (pro mě) této epizody, navíc krásně s dvěma výhodama v kapse :fuck: Wendy je škoda, aspoň vnášela trochu chaos do tý jinak fakt nudný hry... Jo a Wardog měl tentokrát dost ňoumovskej edit, což bude asi jeho skutečná stránka, no škoda...

Zatím mi přijde, že do 39. dnu opravdu dojde celý cast, a to dělá z EI úplnou sračku, odpuste ten výraz, ale jestli to tak dopadne, tak to je výstižné :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod sextant » 27 bře 2019, 11:35

cypher.eu
dost často s Tebou nesouhlasím, ale teď musím uznat, že máš naprostou pravdu. Je to takové nemastné neslané. Já to ještě doplním po titulcích. Teď vycházím jen z obrázků, ale nedá se říci, že by mně epizoda něčím, výrazně zaujala. Snad jen děním na EI, které jsem očekával a zvědavostí co s navrátilci udělají v příští epizodě.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP05+06

Příspěvekod strom-z » 28 bře 2019, 05:44

já naopak těžce nesouhlasim, nerad se opakuju, ale pro mě je tohle po dlouhý době opravdu povedenej velkej experiment od produkce :idea:
baví mě to velmi právě i proto, že minulý sezóny prostě byly už strašně předvídatelný (i pro hráče) a byť tady samozřejmě zaostává cast za David vs Goliath, stejně se toho dělo tolik, že mi vůbec nevadí, že (zatim) netušim, kdo je Julia.

jasně, netušíme, jak to dopadne, pokud by se z post-merge stal pagonging nebo by produkce nějakej twist fakt zvorala, tak budu na konci třeba soptit taky. ale pro mě je to teď až nečekaně čerstvá sezóna a jsem strašně rád, že tu zas nemáme nějaký z prstu vycucaný téma :)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 20 črc 2021, 15:54

Aubrey je škoda, měla hned dvě výhody a tady to prostě prokoučovala JT stylem jak sama řekla tuším. Joelův tým jede jak mašina, ale jsou tak dobří nebo to prostě všechno tahá jen nadčlověk Joe. Pravdou je že tam nikoho vlastně ani neznám, Joe to, Joe tamto a zbytek je komparz. Joe stejně jako Ozzy po sloučení balí kufry, to je prostě úděl těhle fyzicky neporazitelných Herkulů, pak snad poznáme i další ze žlutého kmene.
Kmen Lesu konečně!!!!alespon něco vyhrál, ten comeback byl neskutečný, fadím jim. Kelley let's go!
Kmenovka byla divná, Wendy je divná. Jsem zvědav na další epizodu, kde se dozvíme co bude s vypadnuvšími na EoE a sloučení.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti