S38 - Edge of Extinction - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 04 dub 2019, 06:33

Epizoda 7
4.4.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 dub 2019, 08:30

Chápu správně, že se Wardogovi podařilo udělat "big move"tm? To už je fakt zlý. Epizoda to byla pěkná a nakonec se docela děly věci. Líbí se mi, jak je Rick vlastně celou hru úplně mimo. Jinak tam jsou absolutně nezajímavý charaktery, tak uvidíme, co bude dál.
Editem mi série vlastně trochu připomíná Nicaraguu, kde je nějaký člověk v podstatě půl série neviditelný, aby se z ničehonic objevil na jednu epizodu :D
Fandím: Reem, Wardog, Joe
Ok: Aubry, David, Aurora
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod strom-z » 04 dub 2019, 16:47

yaaay, super epizoda, fakt jsem se obával pagongingu a ono ne!!
přesně tohle tahle sezóna potřebovala :D
the wardog hází jako carly rae jepsen (https://www.youtube.com/watch?v=AgwAywJlo1M), ale v hlavě vymeteno nemá, zahrál lu-xus-ně!
devens nešťastná hvězda epizody, jeho konflikt s davidem, po kterym mu david odmítl dát druhou půlku idolu a roztržka s wardogem - obojí luxus! konečně nějaký drama.
challenge s omdlenim lauren taky hustý, auroře jsem to fakt přál, konečně dostala nějakej prostor.
asi jsem hloupej, když kelley s lauren nezahrály idoly, křičel jsem v duchu "to si dělaj srandu!!!"... ale tady asi dost zaúřadoval edit, eric dostal 8 hlasů :P
podle mě julia a gavin udělali těžkou chybu, ale pro moje TV potěšení díkybohu za to! aurora naopak podle mě flipla velmi chytře.
a na závěr reem: "dude, don't get excited!" :D <3

Fandim: Wardog, Kelley, Lauren, Victoria

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 04 dub 2019, 18:31

Epizoda dobrá a dějou se zajímavý věci :) . Ricka byl sice trochu mimo ale dá se chápat proč nechtěl jít k lidem, který ho chtěli už 2x vyloučit - tohe minule Lesu pokazili a málem na to doplatili.
U Aurory se mi líbí, že nezůstala na dně Kami :idea: . Nelíbí se mi ale, že lidi z EE ovlivňují hru výhodami :vomit: . Mělo by to být jak na RI kde lidi neovlivňovali hru. Je totiž logický, že naštvaní vyloučený lidé budou dělat něco proti většině, která je vyloučila.
Wardog taky hodně mile překvapil a začíná hrát zajímavě jak u Manu, kde měl docela vliv a dobrou pozici - dokud si jí samozřejmě poté sám nezkazil. :mrgreen:

Přeběhlíci z "Kami six" by měli tahy dělat výrazně dýl, vyloučením Joea si to zkomplikovali a teď asi ještě víc. Mohli mít už většinu a k tomu odpálkovat Lauren nebo Kelley s HII - čumim že je nezahráli (asi rada od produkce, která chce napětí a né nudu). Takhle nemají ani většinu a nebudou u moci, prostě jim ten tah nic nepřinese :cry: - podobně jako v minulé sérii Alec, Kara a Alison, který taky udělali "super tah" a potom mimo Kary brzo letěli nebo k tomu nikdy neměli daleko.

Fandím nadále nováčkům a hlavně lidem z Kami Five, pokud se tak dají ještě nazvat. Rozhodně né někomu, kdo hodlá dělat asistenta nebo pejska navrátilcovi.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod strom-z » 04 dub 2019, 21:58

Survivorfans píše:Nelíbí se mi ale, že lidi z EE ovlivňují hru výhodami :vomit: .

souhlas, že tohle je asi nejkontroverznější prvek ve hře, tyhle přehnaně random výhody jsem nesnášel už v Heroes vs Hustlers - jak se jednomu hráči v první epizodě objevil idol v tašce, to byl podle mě od produkce snad největší fail za poslední sezóny. uvidíme, zároveň uznávám, že TV prvek je to zábavnej a hlas navíc aspoň nemá takovou sílu jako idol.
Survivorfans píše:(asi rada od produkce, která chce napětí a né nudu).

s timhle si dovolim nesouhlasit. jasně, co všechno producenti a kameramani (ne)dělaj nikdo nevíme, ale přinejmenšim Jeff Probst by něco takovýho podle mě nikdy neakceptoval, tak jedině, že by se mu někdo vymkl z rukou... ale osobně mám tendenci věřit tomu, že v těhle novějších sezónách už jsou takovýhle věci tabu (v těch ranějších se prej kontroverzní momenty děly, ale nemám v tomhle načteno)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod Pepi » 05 dub 2019, 02:18

Tohle byla zatím nejlepší epizoda z celé sezony. Hodně lidí se rozehrálo, Kelley hezky naočkovala Davida a Wardog hezky naočkoval ty 3 z Kamy.

Rick strašně moc mluví! :evil: Chápu, že je nasranej a že s nimi nechce spolupracovat, ale proč to říká nahlas. "Neee, nehraju emocema." Hodně hloupý hráč.

Diktátoři Eric s Ronem byli neskutečně cringe. Udržet alianci vydíráním? :D Není nic lepšího, než když se zatne tipec těmhle rádoby leaderům. Pagonging je koukám na celou sezonu zahnaný. :love: Moc se mi líbí, jakým směrem se hra vyvíjí.

:idea: Kelley, Victoria a +- všichni, co zařídili tuhle kmenovku
:down: Ron (nesnesitelný), Rick, Julie, celý Extiction

Survivorfans píše: Lauren nebo Kelley s HII - čumim že je nezahráli (asi rada od produkce, která chce napětí a né nudu)

Třeba jsem naivní, ale podle mě ne. Vždyť pro Erica hlasovalo 8 lidí a o všem mohly Lauren a Kelley vědět. Sice jsem byl v šoku, že si takhle věří, ale v závěru to dává smysl. Přece jen jsme viděli jen 42 minut ze 3 dnů. Kdo ví, co za konverzace tam ještě proběhlo.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod strom-z » 05 dub 2019, 04:25

taky nemůžu říct, že bych Ronovi fandil, ale takovýhle trošku arogantní hráči jsou taky strašně potřeba, kdyby tam bylo 18 hráčů jako Julia nebo Gavin, bavilo by vás na to koukat? :)
a teď jsou Kama hráči konečně v pozici, kdy musej začít pořádně hrát (a třeba jim pak půjde i na konci fandit, když překonaj nějaký překážky), jsem zvědavej, jak se Ron adaptuje.

s tim nezahránim idolů to Pepi podle mě popisuješ přesně - 8:2:2, to byla naprosto "landslide blindside" :D
a koukal jsem teď na secret scénu, kde Gavin o tom plánu otevřeně mluví - zkrátka Kelley s Lauren si podle mě musely bejt dost jistý a mít to potvrzený z víc zdrojů.

každopádně bych si na tenhle vývoj po minulý epizodě nevsadil ani pětník.

Wardog je btw tak příšernej v challenges, že ani nebyl terčem útoku - nevylučuju, že to je i trochu strategie, v pre-season rozhovorech působí fakt velmi inteligentně a má Survivor extrémně nakoukanej.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 06 dub 2019, 12:48

Achjo, oni tu Kelly nevykopnou prostě :-? Kama si to slušně podělala touhle střelou do vlastní nohy, mohli s tím počkat ještě jedno nebo dvě vyloučení Lesu blbečků, teď se jim to vzhledem k množství výhod ve hře nejspíš vrátí, ale co je mi po tom, všichni to jsou pro mě paka a nemám žádného favorita když nad tim tak přemýšlím... Jediný pozitivum je jak to je nyní otevřený, do finále může dojít prakticky kdokoliv, ale fakt mě tahle řada nebaví :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod sextant » 08 dub 2019, 12:31

Mně se celkem tato epizoda líbila. Taktizování a přemlouvání jistě potěšilo taktiky zde na fóru. Jediné co se mi nelíbí jsou výhody, které posílají členové ostrova vyhynutí současným hráčům. Nelíbí se mi, že to co zbylo na ostrově vyhynutí tvoří porotu. Podle mého názoru by porotu měli tvořit ti co byli vyloučeni po sloučení.
No a kmenová rada byla výborná. Ti co si myslili, jak vše vedou dostali hezkou ťavku a teď bude muset Kama zkoušet lanařit hráče nanovo.
Necháme se překvapit jak se bude děj vyvíjet dál.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod Megis » 08 dub 2019, 20:07

Musím ocenit cast, tito hráči chtějí hrát a chtějí dělat tahy. Bohužel tento tah přišel příliš brzy, v klidu mohl pár epizod počkat, takto se vrací Lesu zpátky do hry. Ale skvělé taktické manévry Wardoga, to zmákl fakt dobře - najít si slabé kusy a ukecat je, aby provedli to, co se hodí mu, bravo!

Největší slabinou show je dlouhodobě Jeff Probst a nesmysly, co spolu s ostatním štábem vymýšlí. Extinction Island je snad vrchol všeho špatného, co může v Survivoru nastat. Jaký je rozdíl mezi pobytem na ostrově s právoplatnými hráči (a) a Extinction Islandem (b)? Pojďme si to shrnout:
1) Jídlo - (a) možnost pravidelně vyhrávat odměny, omezené zásoby jídla x (b) pravidelný malý příděl rýže
2) Fyzické vyčerpání - (a) pravidelné, soutěže o odměnu a imunitu si vyberou fyzický fond x (b) žádné, v klidu si tam můžou válet šunky a čekat na jedinou klíčovou soutěž
3) Interakce s ostatníma - (a) psychicky hodně náročná, paranoia a taktika je na každém rohu, každý si musí hlídat, kdo s kým a kdy mluví x (b) vlastně stejná ponorka jako u "áčka", ale bez paranoie, taktiky a hlídání si vlastního zadku, takže bez nejpalčivějších problémů
4) Pohodlí - (a) lépe vybavený tábor, okořeněný vyhranýma odměnama x (b) bída, to je fakt, ale dle upoutávek to mělo být o dost horší
5) Hra samotná - (a) hromada skrytých imunit, výhod a podobných věcí, kdy si ale každý musí hlídat, kdy co a jak zahrát a jak to skrýt x (b) naprosto nesmyslné BEZTRESTNÉ ovlivňování hlavní hry, každá taková výhoda je podpásovka pro ty, kteří výhodu nedostanou
6) Šance na výhru - (a) ve vlastní režii, méně ovlivněna náhodou x (b) víceméně v rovině teorie, nesedne vám jediná soutěž a končíte.
On ten Extinction Island sám o sobě je paradox - Survivor je hra o přežití na pustém ostrově. A Probst si řekne, že aby to bylo ještě "napínavější", tak jim tam přidáme pustý ostrov, kde se snaží přežít, ale bez těch taktických serepetiček a vlastně i soutěží. WTF? Není to trošku na hlavu?

U šestky se ještě zastavím - jestliže se do finále dostane někdo z Extinction Islandu (k čemuž se to bude snažit produkce pravděpodobně dotlačit) a zbytek budou tvořit lidé z Kamy, co donutí takovou Reem hlasovat právě pro toho z Kamy, když toho člověka vlastně ani nezná? Jak může ocenit jeho hru, když ju vlastně neviděla? Jak může mít k dané osobě sympatie, když ju vlastně nezná?

A o zbytečných záběrech z Extinction Islandu ani nemluvím, radši bych viděl víc z tábora právoplatných hráčů. Aurora v tomto díle snad poprvé promluvila, Julia a ten ananasový frajer jsou víceméně taky neviditelní. Ale o vyloučených už pomalu i víme, za jaké konstelace hvězd chodí na záchod. Fakt super!

Je to škoda, tato série má zatím super zvraty - I BEZ všemožných i nemožných výhod.

Favoriti: Victoria, jinak pokaždé někdo na chvíli zazáří, ale na dlouhodobé fandění to není
Ven: Celý Extinction Island, Jeff Probst, Kelley Wentworth, která mi pije krev už druhou svou sérii

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod Kalam » 09 dub 2019, 17:33

Poprve se vyjadrim k tyhle sezone a to prekvapive kladne.Ostrov vykoupeni mi vzdycky zkazil celou sezonu takze jsem tady tomu moc neveril.Pravda serie je v pulce takze se to muze jeste posrat treba kdyby vyhrala Reem celou sezonu.Ale jinak tady mam par fanditelnych hracu.Cely zbytek Lesu mam na vrcholu krom Ricka kterej se fakt vracet nemel a to jak mu David nechce vratit tu druhou pulku imunity je fakt bozi.blbcek na entou ten Rick.Zato aliance Wardog,Kelley,lauren a david tam fakt hybe hrou nemuzu jim nefandit.Julia mi je taky hodne sympaticka spolu s Gavinem a hlavne muj sen na vyherkyni Victoria.Super bitch se skvelou socialni hrou.bohuzel po slouceni moc prostoru nedostava.Celkove je fakt ten edit dost nevyvazenej a nejvic tam prave vycnivam ctyrka z Lesu takze ze by vyhra jednoho z navratilcu..ja osobne mam Kelley celkem rad takze proc ne vyhru??a ostatnim ktery ji nesnasej by to zajistilo ze uz ji nejspis v nejblizsi dobe neuvidej.Pro me proste po dlouhy dobe serie ktera me od zacatku bavi,je nepredvidatelna a celkem dobre graduje...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod sextant » 09 dub 2019, 19:37

Jen dodatek.
Mně ten ostrov vymření nebo vyhnití neskutečně štve. Podle předběžného vyjádření Jeffa jsem se domníval, že vyděděnci budou muset jednotlivě bojovat o svoji stravu, převařovat vodu, trpět na dešti (pokud si nepostaví přístřešek). Místo toho se mají na ostrově jako v ráji pominu-li rozčarování nad tím, že je vyhodil kmen.
Podle mně: Buď měli udělat ostrov vyhynutí tak drsný, aby přežil jen jeden nebo dva a ostatní vzdali nebo jej neměli dělat vůbec.
Na mně to dělá dojem, že produkce měkne a nechtěla hned poslat domů vyřazené hráče a proto si vymysleli tuto pitomost. Porovnejme to např. s Palau, kde poslali domů dva účastníky, které si nikdo nevybral do kmene hned na začátku ještě dřív než se skutečně začalo hrát.. Dnes by asi produkce probrečela noc, kdyby to musela udělat.

Teď mne ještě napadla jedna skutečnost. Produkce ušetří na Ponderose. Normálně by vyloučený hráč po sloučení odešel do Ponderosy (pokud by se stal členem poroty), kde by relaxoval v pohodlí hotelu s dobrým jídlem a pitím. Takhle žádná Ponderosa, pěkně je někde o mističce rýže a ještě si chudák myslí, že se snad vrátí do hry.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod kachna » 13 dub 2019, 17:45

Po delší době se zase vyjádřím. Mně osobně se EofE i docela líbí, ale štve mě právě již řečená zásoba víceméně všeho. Ten ostrov by měl být tak drsnej, že takovej Keith měl odejít po jednom odpoledni. Prostě zima, hlad, špinavá voda. Jmenuje se to Ostrov vymření a ne Ostrov posledního relaxu...

Jinak s vývojem ve hře jsem celkem spokojená. Diktátor Eric letěl, což se dalo i trochu čekat, protože to jeho vydírání bylo troochu na facku :mrgreen:

Docela se divím, že Wardog někoho ukecal, protože už jak se střídaly záběry, že zase více lidem říká to samé, tak moje hlavní myšlenka byla: To ti zas nevyjde, chlapče. A ono kupodivu vyšlo.

Škoda, že jsme neviděli více záběrů, kdy se plán říká i zbytku, ale zase chápu, že to muselo být napínavé. Za mě povedený blindside.

Uvidíme, co nás čeká dál. Podle záběrů to bude hádka, nebo šeptání na kmenovce, protože to VŽDYCKY vidíme ve hře poprvé :mrgreen:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod strom-z » 13 dub 2019, 23:40

no, podle mě ostrov vymření začal dost nadějně, vrcholem mi přišel náročnej výstup pro malej pytlík rejže, ale i souboj o výhodu v challenge, kdy Keith všem zdrhnul, mi přišel fajn - tohle byly věci, který Survivor dosud nikdy nezkusil.

nicméně po mergi se EoE nějak úplně vytratil, což mi na jednu stranu vůbec neva, protože děj ve hře byl extrémně zajímavej, ale zároveň jsem od toho twistu po úvodních pár epizodách čekal trochu víc.

za mě tahle sezóna přinesla fakt pár slušnejch experimentů, zároveň ale podle mě produkce velmi zaspala dobu, co se týče "secret scenes". proč sakra neni každej tejden aspoň jedna secret scéna ze hry a jedna, ale klidně i dvě/tři z Extinction Islandu, vidět jak tam místní trávěj den, co si myslej o nevyřazenejch hráčích..? připadá mi, že Survivor sedí na spoustu materiálu, kterej by ve formě bonus scén mohl bejt sakra zajímavej, ale už snad 20 sezón po sobě uvolňuje tyhle scény úplně stejnym, až pitomě konzervativnim způsobem.

dobrym příkladem, kterej vůbec nechápu proč Survivor přestal vypouštět, jsou FULL scény "Tribal council voting" - viz https://www.youtube.com/watch?v=Vzlujdo9wDU , naposledy při Heroes vs Villains a myslim Nicaragui. obzvlášť z legendární sezóny Heroes vs Villains jsou tam často strašně zajímavý doplňující informace.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 14 dub 2019, 08:31

strom-z píše:za mě tahle sezóna přinesla fakt pár slušnejch experimentů, zároveň ale podle mě produkce velmi zaspala dobu, co se týče "secret scenes". proč sakra neni každej tejden aspoň jedna secret scéna ze hry a jedna, ale klidně i dvě/tři z Extinction Islandu, vidět jak tam místní trávěj den, co si myslej o nevyřazenejch hráčích..? připadá mi, že Survivor sedí na spoustu materiálu, kterej by ve formě bonus scén mohl bejt sakra zajímavej, ale už snad 20 sezón po sobě uvolňuje tyhle scény úplně stejnym, až pitomě konzervativnim způsobem.


S tímto naprosto souhlasím... Když už nás produkce při této sérii ochudila o Ponderosu, mohli místo toho vydávat nějaké sestřihy z EoE. Ponderosa často ukázala daného hráče v úplně jiném světle, které jsme v běžném dílu třeba neměli možnost vidět. Osobně jsem čekala, že bonusového materiálu z EoE bude víc, třeba po sloučení místo té Ponderosy. A ono nic :-|

BTW, kdyby teď někdo z EoE nebo hned po vyloučení quitnul, zajímalo by mě, jestli by epizodu Ponderosy dostal, nebo jestli je produkce zkrouhla úplně. Případně jestli vyjde nějaká "hromadná" Ponderosa po poslední soutěži na EoE.

(Ale jinak mi upřímně Ponderosy zase tolik nechybí, protože je aspoň nemusím titulkovat) :mrgreen:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod strom-z » 16 dub 2019, 15:20

ItalianManiac píše:Když už nás produkce při této sérii ochudila o Ponderosu, mohli místo toho vydávat nějaké sestřihy z EoE. Ponderosa často ukázala daného hráče v úplně jiném světle, které jsme v běžném dílu třeba neměli možnost vidět. Osobně jsem čekala, že bonusového materiálu z EoE bude víc, třeba po sloučení místo té Ponderosy. A ono nic :- [/size] :mrgreen:

Přesně. Nechápu to o to víc, že je teď na EoE miláček produkce Joe - osobně ho moc vidět nepotřebuju, ale nechápu, proč takhle populárního hráče, kterej je teď teoreticky konečně ve svym Ozzy-elementu, produkce pořádně nevytěží a Secret scény s nim (nebo i Aubry, byť mě víc baví Reem!) pořádně nezpropaguje.

Chápu, že Survivor oproti Big Brotheru musí držet nějakou příběhovou linku a nemůže jen tak prsknout na net libovolný scény... ale přesto! Připadá mi, že i kdyby Survivor těhle scén, klidně i nepřerušenýho kamerovýho streamu, naházel na net a pořádně to zpropagoval, mohlo by to bejt pro hodně fandů fakt atraktivní.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod jukab » 15 kvě 2019, 21:31

Další super epizoda. Lekl jsem se teda, že Victorie a Aurora ("Budu hrát jen s většinou") ten blindside zničí, naštěstí je překecali. Eric to na big fana hrubě nedomyslel. Devens je trošku blb a to ze začátku vypadal fakt fanditelně. Zbytek Manu/Lesu jsou sympaťáci, Kelley i Davidovi under role vyloženě svědčí, Lauren jsem na začátku dost podcenil a teď má myslím parádně zaděláno a Wardog je takovej rádoby intrikán :)

Té krátké stopáže je fakt škoda. CBS by mohla dělat aspoň hodinovky, je to pořád její legenda, kdo jiný by ten čas měl dostat než Survivor? Pomalu se začínámm bát i finále a dalšího průšvihu na Reuionu :(

Fandím: David, Lauren
Ven: Ron, Victorie, Devens

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 20 črc 2021, 16:17

Nejlepší kmenovka sezony. Ty protáhlé ksichty Kamu jsou k nezapalcení. To jsou ty nejlepší momenty, pozorovat ty kteří si myslí že jsou na vrcholu potravního řetězce, létající v oblacích v iluzi bezpečí a kontrolou nad hrou, aby pak zažili prudký pád na tvrdou zem a zjistili že se to celou otočilo.
Wardog to celé vymyslel pokud se nemýlím, ten chlápek se nezdá, ale nemyslím že je to nějaký mastermind, spíš má tak trochu štěstí.
Začíná mě tahle serie fakt bavit.
Ještě poznámka k EoE, minule jsem se dojemně loučili s Aubrey a spol, ale jen je poslali dál do podsvětí alias EoE čekat na svou minimální šanci.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů