S38 - Edge of Extinction - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 11 dub 2019, 06:29

Epizoda 8
11.4.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 dub 2019, 13:10

Jsem se koukal jen na tu TC a říkám si: "retardi". No, uvidíme, jak to bude dál..
Favoriti: Wardog, Aurora, Joe
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 11 dub 2019, 13:11

Předně bych chtěl říct, že Megis moc pěkně sesumarizoval ve vláknu k minulý epizodě proč je EI úplně na h... a rád bych tu vyjádřil naprostý souhlas s většinou co napsal :idea:

Co se tohoto dílu týče, tak jen potvrzuje jak slabounkej cast má tahle řada, "Kama strong" by se měla přejmenovat na "Kama morons" či něco obdobného, fakt jsem nečekal, že se po střele do jedné nohy hned vzápětí střelí do té druhé... stále víc otevíraj brány finále pro Lesu trojku, jejíž edit od začátku řady by tomu i napovídal, ale kdo ví, pořád si myslím, že se v takhle chaotický amatérský grupě může stát cokoliv (a osobně i doufám, že to Wentworthka fakt nevyhraje :-| ). Jak jsem už zmiňoval minule, nemám žádného favorita (což se mi v této fázi hry stalo naposled ani nevim kdy...) a tak budu asi fandit Chrisovi, byl by to parádní fuck off všem těm hráčům co se tam mezi sebou bijou a dělaj šílený kroky aby to finále urvali zatímco on by si nachytal pár ryb, vrátil se do hry, vyhrál individuální imunitu do finále a celý to shrábnul :fuck:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod sextant » 11 dub 2019, 13:22

Já jsem se díval na celý díl, když už jsem jej stáhl. co si povídali nemám páru, neumím anglicky. Nelíbilo se mi, že se nekonala soutěž o odměnu. Soutěž o imunitu byla klasika, oblouk s kuličkou a stát na úzké lávce to tu bylo už několikrát. A pak se vyjma taktizování nedělo nic a prakticky v půlce epizody šli na kmenovou radu. David zbytečně zahrál imunitu a vyloučili nakonec holku Julia. Mám dojem, že si to vyloučení zavinila sama, protože se moc angažovala a představovala hrozbu v dalších hlasováních. Zda to bylo rozumné nebo měli vyřadit někoho jiného nám asi ukáže čas.

cypher.eu
mi připomněl Chrisovo úspěchy při lovu ryb na ostrově vymření. To mi připomnělo, že v obou kmenech a ani teď po sloučení se nikdo nenamáhá lovem ryb, ačkoliv podle Chrisových úlovků ryby v okolí ostrovů jsou.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod strom-z » 11 dub 2019, 18:35

hustej tribal, jeden z nejšílenějších ever - i vzhledem k tomu, že ten double tribal v Game Changers měl speciální pravidla, tady se ale strhlo totální šílenství po úplně klasickym Survivor dnu (EDIT: aha, on byl tentokrát mezi tribals snad jen jeden den..? i v tom případě dobrej twist od produkce, hráči asi nestihli dokonale dojednat plány ;))

jako... naprosto šílený, že vylítla Julia, která byla před kmenovkou v absolutnim bezpečí!! stejně tak absolutně šílený, že Kelley je už asi posedmý horkej kandidát na vyloučení a ZASE proleze s idolem v kapse :D :D Victoria přitom na twitteru potvrdila, že plánem bylo vyhodit Kelley - takže i ta hláška od Julie (Julia) směrem ke Kelley, že všechno je v chillu, po čemž vypukl chaos, měla bejt jen odvedení pozornosti!

Rick po strašně špatný epizodě naopak hrdinou kmenovky, tohle bylo fakt něco :) Aurora a Julia... no comment :D ne jako vyznat se v tom bylo pro mě fakt obtížný a jakmile se začnou tvořit hloučky a začne se v nich šeptat, je to i pro produkci z hlediska vysvětlitelnosti pěknej oříšek, ale za mě i tak jako Great TV :)) někdo může namítat, že by měl Jeff tohle houfování zakázat, ale já si to vůbec nemyslim - tohle vzniklo naprosto přirozeně a organicky.

uuu, a jak Julie dostala totální záchvat... ne jako já bych na tom ostrově nepřežil bez breku ani odpoledne, takže jí úplně chápu, ale adeptka na vítězství to teď asi fakt neni. ale opět, great TV ;D

jinak se mi strašně líbilo, jak Kelley přiznala, že plánem bylo (opět) vyhodit Davida a on to vzal a hlasovali spolu. tihle dva prostě uměj hrát. Wardog je podle mě nejlepší nováček sezóny, opět tam vzadu prováděl velmi důležitou diplomacii (a pořád je naprostej tragéd v challenges a to je strašně chytrý ;D

Gavin a Julia provedli fakt tah století :DD ale díkybohu!!

a teprve napodruhý jsem si všiml tohohle dokonalýho momentu - https://twitter.com/djlabelleklein/stat ... 4528612352

furt si myslim, že je tahle sezóna velmi underrated :)

fandim: Kelley, David, Wardog, Lauren, Victoria, (Rick - jako úplně mu furt nefandim, ale za tenhle díl veelkej respekt), Ron

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod strom-z » 11 dub 2019, 18:44

cypher.eu píše:byl by to parádní fuck off všem těm hráčům co se tam mezi sebou bijou a dělaj šílený kroky aby to finále urvali zatímco on by si nachytal pár ryb, vrátil se do hry, vyhrál individuální imunitu do finále a celý to shrábnul

ježiš neee, to bych asi uspořádal demonstraci :D
Chris je krásnej chlap a rybaří hezky, ale hráčsky na to podle mě až tak neměl. Wardog je mnohem lepší (ne v rybaření, přepokládám, že ryba by ulovila jeho)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod sextant » 12 dub 2019, 09:58

Uvědomili jste si , jak produkce ušetří na Ponderose? Normálně by už byli 2 nebo 3 členové poroty v Ponderose, jedli, pil,i hodovali a bavili se.
Takto je mají na nehostinném ostrově o mističce rýže a případně nějaké rybě s tím, že se snad některý z nich vrátí do hry a ostatní tam nechají hnít.

strom-z
Ty ze Survivoru chceš mít hranou show, ale to bohužel nejde. Tady se nejede podle scénáře a účastníci jsou takoví jako byli vybráni. Ostatně sebelepší výběr ti neřekne jak se kdo bude chovat po 20 dnech v divočině.
Já osobně bych bral ostrov vymření jen do sloučení. Pak jeden návrat a ostatní jednou domů a ostrov končí. Pak normálně Ponderosa. A že v Ponderose jsou všichni kamarádi? To je přece normální, jsou porotci, hraní pro ně skončilo, tak nač se zlobit.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod strom-z » 12 dub 2019, 18:00

haha, to je s tou ponderosou taky pravda :)

mně se tahle změna s ponderosou a žádnejma exit interviews ale líbí, je to pro mě dobrý narušení stereotypu - navíc třeba minulou sezónu byli všichni v ponderose tak velký kamarádi, že mě to vlastně strašně nudilo, já chci nějaký drama a emoce ;D

a taky jsou poslední dobou ty ponderosy poslední dobou takový moc rádoby epic, každej byť průměrnej hráč tam má nějakou dramatickou hudbu a já bych radši uvítal víc konverzací týkající se hry.

byť těhle konverzací bych aktuálně uvítal i víc z Extinction Islandu, kterej je teď dost zabitej - ale s těma 42 minutama je to buď a nebo, aspoň je čas na dění v táboře (respektive na kmenovce, viz tenhle díl)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod kachna » 14 dub 2019, 19:47

Další člověk, co si za to vyhození může sám :D Fakt jsem se modlila, ať tu Juliu vyhodí, protože to její arogantní chování bylo prostě na facku. To se ještě nikdo nenaučil, že prostě nemůže být přehnaně sebevědomý? Protože to prostě dobře nedopadne? Mně to nevadí, protože moje favoritka to fakt nebyla.

Eric si to na EofE docela vyžral. Chápu, že vřelého přivítání se tam asi nedočkal.

Soutěž o imunitu taková klasika, neurazí, nenadchne. Štve mě, že nebyla soutěž o odměnu. Díl byl hrozně zkrácený kvůli kmenovce, která sice byla zajímavá, ale soutěž klidně být mohla :mrgreen:

Nějak k téhle sérii nedokážu sesumírovat dlouhou myšlenku, i když ji jako špatnou nehodnotím. Docela se mi líbí, lidi celkem chtějí hrát, uvidíme, jak jim to vydrží.

Ale teda vůbec nechápu, proč si tam nechává Kama Lesu, takhle to fakt dopadne, že Lesu dojde do finále a Kama ostrouhá :mrgreen: :mrgreen:

Fandím: Asi David, Joe, celkem i Wentworth. Co se týče nováčku, tak mě docela překvapuje Wardog, u kterého sice stále nevím, zda to myslí vážně, ale hra z toho neleze špatná. Špatný není ani Chris, byla by sranda kdyby se vrátil a celé to vyhrál :D

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 14 dub 2019, 21:04

Hodně neobvyklý díl ale líbil se mi jako celá série, pokud se nepokazí závěr tak na ní určitě nadávat nebudu. :)

Je fakt zajímavý jak někteří dokážou pokazit kmenovku - nevím jak moc bylo reálný to vyhození Kelley od Kami, ale Julia s Aurorou si to luxusně pokazili a odsrali to pěkně. :fuck:

Jenom si tak říkám jestli nesledujem sérii typu Samoa nebo Tocantins a Lesu opravdu všechny členy Kami postupně nevyřadí. Už takhle mají v pohodě hlasy na remízu a na jednotu Kami to nevypadá. Lesu sou sice neustále rozdělený na 2 skupinky, ale stejně nakonec často spolupracujou, tak uvidíme.

Fandím - všem od Kami, hlavně Ron a k nim Devens. Nerad bych viděl aby někdo z těch tragédů vyhrál kvůli tomu bídnýmu začátku před sloučením, kdy měli problém vyhrát nějakou soutěž. Hlavně stále doufám, aby nebyl vítěz navrátilec, protože jakmile se tam David nebo Kelley dostanou, tak podle mě automaticky vyhrávaj.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod strom-z » 16 dub 2019, 15:16

sextant píše:Ty ze Survivoru chceš mít hranou show, ale to bohužel nejde. Tady se nejede podle scénáře a účastníci jsou takoví jako byli vybráni. Ostatně sebelepší výběr ti neřekne jak se kdo bude chovat po 20 dnech v divočině.
Já osobně bych bral ostrov vymření jen do sloučení. Pak jeden návrat a ostatní jednou domů a ostrov končí. Pak normálně Ponderosa. A že v Ponderose jsou všichni kamarádi? To je přece normální, jsou porotci, hraní pro ně skončilo, tak nač se zlobit.

opravdu netuším, jak jsi přišel na to, že chci ze Survivoru "hranou show" ;)
resp. moc nevím, co tím chceš říct - já chci hlavně, aby se na Survivor prostě dalo koukat a byl zajímavej a s tim podle mě souvisí i to, že ten herní mustr je potřeba občas (kvalitně) oživit - i proto, že ho hráči začínaj mít až moc nakoukanej. poslední sezóny je merge vždycky velmi brzo už se 13 lidma, to je většinou dost zábavnej chaos (často vrchol sezóny), ale v druhý půlce merge hrozí plonkový období, hráči někdy nemaj co dělat a přehnaně řešej, kdo má jaký resumé, kdo je hrozba a já z toho cejtim stereotyp. stejně tak kdokoli poslední sezóny moc vystrčí hlavu (provede tah, vyhrává challenges), většinou záhy letí ven.

zkrátka občas je potřeba podle mě do toho trošku hodit (kvalitní!) bombu/inovaci, aby z toho nebyly totální gamebot šachy. dobrý inovace z posledních řad dle mého názoru - Blood vs Water, poprvé 3 kmeny v Cagayanu, Second Chance.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod sextant » 17 dub 2019, 07:04

strom-z
Pokud jsem Tě správně přečetl chceš, aby se každou epizodu "něco dělo". To oživování mně nepřipadá příliš šťastné řešení, ale budiž. Co se mi nelíbí, že se zcela vytratila tvrdost a náročnost hry. Porovnej třeba Palau a současný survivor. Kde je nutnost převařování vody, snaha získat jídlo, lov ryb, výpravy kmene do okolí a nakonec z dřívějších změna prostředí ve kterém soutěž probíhá (Afrika, Palau, Čína a pod).
Asi máme každý jiný pohled na hru a tak si necháme každý ten svůj pohled, vzájemně se nepřesvědčíme.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod strom-z » 17 dub 2019, 16:33

ne, ani tak to neni, nepotřebuju, aby se každou epizodu za každou cenu něco dělo, proto jsem taky těžce kriztizoval twisty jako když se Chrissy bez jakýhokoli přičinění objevil v premiéře S35 idol v tašce :)

můj point je mnohem spíš ten, že ačkoli mi ještě tak před 5-ti sezónama přišlo, že by bylo nejlepší, kdyby do toho Survivor mustru hlavně co nejmíň hrabali a že všechno stojí a padá s castem... tak byť myslim, že na tom velkej kus pravdy rozhodně je, zároveň mi prostě poslední sezóny Survivor chvílema přišel malinko zatouchající a někdy je zariskovat potřeba (obzlášť když se Survivor nastěhoval na Fidži, takže geografický pestrosti se nedočkáme).

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod cihi » 18 dub 2019, 02:43

absolutne jsem nepochopil... ze Kama cela (krome Aurory tradicne) hlasovala pro svou vlastni clenku Julii :) ukazali sice jednotu... ale tohle zavani uz totalnim pr*serem... podle me vyhraje na 90% nekdo z Lesu (fandim Davidovi... ale mohl by to byt klidne Wardog... kdyby "zazracne" zacal vyhravat na konci souteze - tim by u me i neuverilne stoupl - nebo Kelly)

kazdopadne silena a zajimava serie... Kama mimojine ukazuje... jakou nevyhodou je... kdyz jdete do slouceni s az moc velkym poctem puvodniho kmene - podle me tak neni vubec vyhodou ze zacatku porad vyhravat a drtit druhej kmen... coz je v podstate dost paradoxni - mit po slouceni "numbers" je sice porad dulezity... ale stejne tak je dulezity to v kmeni procistit... kmenovkama se totiz utuzuje ta spravne aliance... nebo minimalne ziskava duvera mezi nekolika cleny (viz. David/Rick nebo Lesu3)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod Dejvy » 23 lis 2019, 00:17

Kam tato show speje? :vomit: Nerozumiem ako niekto na tuto TC moze povedat, ze bola super. Som sa citil za vsetkych hracov aj tvorcov trapne. Toto uz zacina byt horsie ako slovenska verzia. Uz len cakam kedy Jeff zacne citat rozpravku a kto prvy zaspi pojde na EoI.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 20 črc 2021, 16:27

TC byla šílená a zároveň možná moc hraná pro diváky? Snad se z toho nestane standard. Baví mě ta dynamika vztahu dvou navrátilců Kelley a Davida. K smrti se nedávidí a jdou si po krku, a vzápětí spolupracují a převrátí celou soutěž naruby. Na tehle kmenovce si řekli do očí že se chtěli vyhodit opět, aby se posléze zase spojili, opět.
Musím říct že Laura a Kelley mají nervy ze železa, už poněkolikáte se hojně zmiňje jeich jméno, ale oni ti HI prostě nezahrajou. :mrgreen:


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti