S38 - Edge of Extinction - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 18 dub 2019, 06:34

Epizoda 9
18.4.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 dub 2019, 07:07

Najs, konečně jsou všichni navrátilci venku. A zbylí dva hned ve dvojité epizodě. A co to tam vlastně zbylo?
Gavin - nulový edit
Victoria - supr edit před sloučením, pak zmizela
Aurora - neustále ji chtějí vyřadit a vlastně ani nevidím, proč by, krom výzev, měla někoho porazit ve finále
Julie - je tam a nikoho moc nezajímá
Ron se docela slušně rozehrál, ani by mi nevadil jako vítěz
Lauren - uvidíme, co dokáže po odchodu Kelly, má aspoň stále idol
Devens - mluví mu to hezky, ale že by hrál nějak dobře..
Wardog - zatím se každé hlasování odehrálo v jeho režii, ale zároveň ho nikdo nerespektuje, což je fascinující kombinace. Jo, a je naprd v soutěžích.

Wardog je tedy celkově můj horkÿ kandidát na vítěze a byl by to i jeden z mých nejoblíbenějších vítězů. Krom něj ještě fandím Auroře.

Těším se, až se z Ostrova Pochcípání vrátí Joe a vyhraje celou hru. Byť takový Chris by to taky mohl zvládnout. Nebo kdyby nedej bože vyhrála Reem!
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod brninho » 18 dub 2019, 12:45

KONEČNĚ!!! Ani mě nepřekvapuje, že blindside Kelley nezorganizoval žádnej impotent z originálního Kama, ale že za to musel zatáhnout Wardog, kterej je konečně prvním hráčem, kterýmu bych tu výhru snad i dopřál, byl by v součtu všech vítězů v mým soukromým žebříčku někde v suterénu, ale to z hráčů současné série bude kdokoliv.
David...Z navrátilců určitě největší sympaťák, ale za to jak spálil tu šanci vyřadit Kelley a místo toho šel zbytečně Chris, jak zbytečně použil imunitu v poslední epizodě si o to říkal. Má dar slova, umí mluvit na kmenovkách, Probst si ho do nějáké série ještě vytáhne, ale chybí mu ten faktor X, je možná až moc hodnej a připosranej.
No nic, jdu si pustit blindside Kelley ještě jednou.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod strom-z » 18 dub 2019, 15:27

no tak tohle bylo sekání hlav jak v game of thrones :///

jako Davidovo vyřazení jsem si ještě i užil, hezká konfrontace dvou top hráčů sezóny a Wardog zvítězil, Rick mluvil na kmenovce opět tak skvěle, že jsem přitom čekal opět blindside, nicméně ten krok dával zcela smysl, všechno v cajku.

a jako můj favorit Kelley byla vyřazena krásně, sama hráče pochválila... ale podle mě je to strašně špatnej tah pro Wardoga, jestli se teď v tom chaosu dokáže zorientovat, tak fajn, ale podle mě s timhle měl probůh počkat.

připadá mi to jako dokonalej příklad nemoci jménem Big Movezitis, který podlehli (naštěstí :D ) Julia a Gavin a teď i Wardog. měl šanci dojít do Final 6, má už teď (!) dostatečný resumé a Kelley byla naprosto perfektní štít... pozitivum pro něj vidim fakt, že Kelley + Lauren bylo pro něj možná nebezpečný duo a zajímalo by mě, do jaký míry se třeba bál, že Kelley má idol.

jako v tuhle chvíli by si Wardog rozhodně zasloužil vítězství, ale Victoria měla tak divně výraznej edit před sloučenim, že mám furt podezření tam :D ale zase teď byla skoro neviditelná, tak kdoví. Devens je samozřejmě další velmi výraznou postavou a skvěle se poslední epizody re-etabloval Ron. Lauren je moc fajn a těšim se, až zahraje idol, ale má vlastně taky dost nevýraznej edit, takže to nevidim. a jako palec nahoru pro Auroru - slečna má evidentní mezery v sociální hře (což asi dává smysl vzhledem k jejímu dětství), ale první imunitou v tomhle díle se zachránila a cenim, jak se rve.

Julie v tomhle momentě asi největší "goat" kvůli svý nestabilitě, ale kdyby předvedla nějaký velký tahy v poslední fázi hry, neni ještě podle mě ze hry venku ani ona. vyložený goats mi tady přijdou vlastně jen kvůli editu.

PS: chyběj mi pořádný scény příchodu postav na EoE!! v Blood vs Water 1 tohle bylo vždycky a podle mě ty scény byly většinou moc dobrý a odhalilo hodně z dynamiky mezi hráči. teď konečně poprvé aspoň scénka s příjezdem Kelley, ale představoval bych si toho víc. blbejch 42 minut, ale i blbá práce produkce - příchody na EoE by přinejmenšim krásně šly udělat jako Secret scenes.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod sextant » 18 dub 2019, 20:54

Zatím bez titulků
Oba navrátilci byli vyloučeni a doufám, že se některý z navrátilců vrátí a vyhraje celou hru. Co mně mrzí je, že Kelly nezahrála imunitu, protože se mi vždycky líbí udivený obličej hlavního strůjce vyhazovu. Ještě lepší ovšem je, když je strůjce vyhozen sám.
Wardog píšete, že by si zasloužil vítězství, já doufám, že jej co nejdříve vyhodí, Vyjma strategie je Wardog výstavní nemehlo což je vidět u všech soutěží o imunitu i o odměnu. Je tak nešikovný, až je nebezpečný sám sobě. Takže není nebezpečí že by vyhrál závěrečnou imunitu.
Jinak si myslím, že epizody by měly být delší už vzhledem k dění na ostrově vychcípání.
Další po titulcích (pokud bude co :D)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 18 dub 2019, 21:34

A jsme bez navrátilců! Respektive v hlavní části hry, všichni 4 samozřejmě zůstávaj na EI... na jednu stranu jsem tedy za to rád, však jsem tu to furt dokola psal od začátku jak to je mé přání, na druhou stranu jsou zbylí nováčci fakt hrozný paka, královnou toho je pak totál vypsychlá Julie (a hned v závěsu věčně ublížená Aurora). Gavin s Ronem jsou v mym žebříčku nejmíň sympatických hráčů taky dost vysoko, Lauren je divná, Wardog je momentálně nejzajímavější postavou, ale jinak ruku na srdce, snad všem nám tu je jasný, že je to taky slušný pako:)

Pokud se do finále nedostane nikdo ze současného EI, tak fakt nevim kdo má největší šanci na výhru, přijde mi, že hráči co zbyli v "hlavní" hře lezou všem na EI pořádně na nervy :mrgreen: Možná by mohla bejt nejmenší zlo Victoria? Nebo Lauren? Fakt je pro mě vítěz této řady záhadou...
Završením Survivora měla být 40. řada

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod Pepi » 18 dub 2019, 22:48

Já nevím, no. Poslední dva díly jsme se absolutně nic nedozvěděli z běžného camp-lifu. Tohle není ta reality-show, kterou jsem si tehdy oblíbil.

Kmenovky nejsou zlý a něco se tam vždycky děje, ale nikdo z hráčů mě svým gameplayem nenadchnul. Jedinou výjimkou je snad Wardog, který je asi jedinou šancí na solidního vítěze. Ron je takovej typ villaina, kterýmu se moc nedá fandit. Victoria je poslední dobou v ústraní. Zbytek je absolutně marnej. Nejhorší je Rick, co si myslí, že mu to jde... nejde.

Musím ale pochválit, že kmenovky jsou zatím bez idolů, který zatím slouží, jen aby měl "blinsidnutý" hráč s čím jít domů. Z tohohle hlediska to trochu připomíná kmenovky před S30. Proto mi ta řada nijak nevadí. Jsem rád, když má nová řada aspoň v něčem vibe těch starých řad. Extinction Island bez komentáře.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod f*ck » 19 dub 2019, 16:21

Zvláštní řada, hrozní hráči, loseři na EI.
Rychlý díl, z kempu jsme nic neviděli, jak kdyby už natáčeli jen soutěže a kmenovku a EI.
Konečně klid od navrátilců, snad se už do hry nevrátí.
Výhody z EI, to je na přes držku :cry: zásahy do hry od hráčů, co tam nemají co dělat..celé se to pos*alo, když se tam z EI vrátil Rick, Dick, Prick nebo jak se ten vocas jmenuje. Nikomu nefandím, sleduji to už tak se setrvačnosti, ještě jedna taková sezóna a bye bye.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 21 dub 2019, 18:43

Konečně sou všichni navrátilci pryč ! :) Ještě minule sem neviděl moc reálně, tak sem jenom příjemně a překvapeně čuměl co se to děje. :dance: :)
Jen mě zaujímá jak tu sou kritizovaný nováčci - 3 ze 4 navrátilců luxusně podrazili a snad nikde sem nečetl, že by to byli navrátilci kteří by si nezasloužili návrat. Navíc v těhle sériích kde sou tzv "hlasovací bloky" snad nikdo nevyniká - viz Nicaragua, MvsGX nebo David vs Goliath.

Jediný co mě překvapuje, tak že hodně lidí chce udělat podraz a nutně hned - přitom kdyby vyloučení Chrise, Joea nebo Erica přišlo dýl, tak by strůjci podrazů veleli a nebyli na dně nebo nespolíhali na jiný jako teď. Wardog sice zatím válí a asi hraje nejlíp, ale myslím si že tohodle kroku bude litovat. Kelley se sice měl zbavit a udělal to skvěle, ale až v pozdější fázi hry.
A to jak VYLOUČENÝ David dal výhodu Rickovi je humus, tohle by měli zrušit aby vyloučený hráči znovu ovlivňovali hru. :vomit:

V týhle situaci si myslím, že kromě hráčů z EE má šanci na výhru každej, pokud by skvěle ovládli finiš.
Wardog - zatím hráč série, ale po tomhle podrázku mu nebude nikdo věřit
Ron - od začátku hraje skvěle a nečekaně se slušně vrátil i po tom co mu zmizel Eric
Gavin - zatím sám tahy nedělá a spíš asistuje, ale nebojí se podrážet a při vyloučení Kelley byl po prvé mimo
Rick - mluvit umí hodně dobře, ale nevím jestli mu to bude stačit, když tak skvěle nehraje. Spíš na sebe dává zbytečně terč.
Victoria - měla skvělou pozici ale po "super tahu" na Erica už je spíš na dně
Aurora - buď jí do finále někdo dotáhne aby nedostala hlasy nebo se tam dostane díky soutěžím. Pokud ale nezmění sociální hru nebo nebude válet na konci, tak velkou šanci podle mě nemá.
Julie - bohužel je dost mimo a taky by musela válet na konci, což ale neočekávám
Lauren - zatím se jen vezla, tak uvidíme jestli něco svede i sama

Fandím - Ron a Rick a když to nedaj oni, tak snad to dá z původní Kami.

dreamer.wizard
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2019, 21:14

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod dreamer.wizard » 21 dub 2019, 21:23

Zdravím. Stahuju vždycky z uložto a nejnovější díl tam není k dispozici. Hodili byste mi tu někdo prosím link? Thx :)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 21 dub 2019, 22:25

dreamer.wizard píše:Zdravím. Stahuju vždycky z uložto a nejnovější díl tam není k dispozici. Hodili byste mi tu někdo prosím link? Thx :)


Ahoj, když už sis dal tu práci a registroval se k nám na fórum, tak se prosím podívej do Download sekce, kde najdeš odkazy na všechny série a všechny díly, včetně toho nejnovějšího. Díky za pochopení :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
supertom
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2015, 21:13

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod supertom » 21 dub 2019, 23:55

Není Kelly blbá? Proč jim říkala, že má Lauren iminutu? Však se tam jeden z nich třeba vrátí a bude tuhle důležitou informaci vědět. A kdyby se náhodou vrátila ona, tak asi tu svoji imunitu už nebude moct použít, že?

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod cihi » 22 dub 2019, 00:33

timto dilem Wardog prokazal... ze hraje skvelou agresivni hru... jakou mam rad... ale nevim nevim... jestli to zvladne do finale

ikdyz podle editu... kdo jinej by byl jasnym kandidatem na finale? mozna Ron nebo navracenej David?

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod strom-z » 23 dub 2019, 14:54

jako jestli to Wardog vyhraje, tak fakt všechna čest, ale já se furt spíš klonim k variantě, že tenhle tah pro něj byl velmi chybnej. obvzlášť , když podle mě měl šance ve finále i proti Kelley - klíčový tahy v post-merge, kdy se Kama totálně sesypala, zařídil hlavně on a porota by podle mě rozhodně nehlasovala pro Wentworth jen proto, že se jako navrátilec prokopala do finále.

s tim winner editem jsme tu opět u problému, že 42 minut, ještě s twistem, je fakt málo, když to srovnám s poslední sezónou Australian Survivoru (Champions vs Contenders), v poslední fázi hry se snad kromě jedný osoby vůbec nedalo předvídat, kdo vyhraje a bylo to dost osvěžující.

tady mi silnej edit připadá teď jen u Wardoga, Rona a Ricka. Aurora a Julie působěj jako jasný Final 3 goats (ani jedna neni taková goat, jako dejme tomu
Spoiler!
Angela
v Ghost Island, ale ... komparativně jako goats působěj), Gavin je tak neviditelnej, že toho jako výherce zcela odepisuju, ale velmi malý šance vidim i u Lauren - přišlo mi, že v prakticky všech důležitejch scénách s Lesu byla vypravěčem Kelley, případně Wardog.

nějak to furt tipuju i podle editu na vítězství Victorie, hlavně protože její edit v pre-merge byl chvílema až pozoruhodně dominantní na úkor hráčů jako Julia, Julie, Gavin. taky jí evidentně nikdo nevidí jako hrozbu, ta aliance 6-ti mluvila jako o terči jen o Auroře a o Victorii z nějakýho důvodu vůbec... a zároveň je Victoria nenápadně jedinym hráčem, kterej byl na správný straně všech hlasování (!). pokud se do finále dostane což je podle mě dost pravděpodobný, kromě Wardoga a možná Rona a Ricka (ale i tihle dva, hlavně Rick, jsou otazník) jí může tahle hodně stoická hra velmi snadno přinýst (byť třeba těsný) vítězství. plus sehrála klíčovou roli u blindside Aubry a ta teď může na Extinction Island šířit reputaci Victorie jako schopný hráčky (což vědí i místní Kama hráči jako Julia a Eric)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod strom-z » 24 dub 2019, 16:45

PS: I officially love the wardog, tohle je geniální :D :D :D
https://twitter.com/IAmTheWardog/status ... 2218005504

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod kachna » 29 dub 2019, 10:55

Tak já jsem asi divná, ale mně se líbí, jak to probíhá. Nováčci se nenechali vodit za nos navrátilci kteří jsou všichni na EE.
Davida je mi líto, řečník je to hodně dobrý a sympaťák, takže je jasné, že jít musel, ale můj favorit to byl.
Wentworth to asi nějak podcenila :mrgreen: Jako podraz na ni to byl naprosto luxusní, to musíte uznat. Taky mi byla celkem sympatická, ale Wardog ji prostě přehrál.
Co se týče těch, co zůstali ve hře, tak to na výhru vidím u Wardoga, pokud to dotáhne do konce a zvládne to, potom i celkem u toho Rona, který se tam překvapivě drží a vypadá, že by i vydržet mohl.
Rick sice dobře reční, ale u něj to na výhru nějak nevidím. I když to by byl pro koncept EE naprosto krásný konec. Přežil, zachránil se, vrátil se! Už to slyším :mrgreen:
U ostatních si nějak nemyslím, že tam šance na výhru je.
Nakonec to vyhraje Julie a mně to zkazí sérii tak o tři sta stupňů :mrgreen:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod jukab » 19 kvě 2019, 22:20

Líbí se mi, když je někdo moc confy a vzápětí letí :) To je Kelly. Zároveň mi ale vypadl jediný favorit, a tak nemám komu fandit. Škoda, David :( Nejlepší momentálně asi Lauren, i má dobrý edit, ale fandit se jí nedá. Zato ty holky z Kamy+Ron, to je teda slabota, stačí aby přišel Wardog z druhého kmene, řekl jim, co dělat a je to. Viktorie hru ani nezná, tak u ní se to dá čekat, ale ostatní, co se profilovali jako fanoušci, to je fakt ostuda...:(

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod Pietro » 01 úno 2021, 23:33

Jááááj, zrazena věrnými druhy!! :( Wardogu, ty šunte! :D But, okay, well played, buddy. :idea:

A včil opět kritický pohled na vlastní lidi - může si za to, to tele samo. Nehrála to prvně, a ta imunita se sama v kapse nerozmnoží na dvě, jestli jí šlo o tohle a čekala na to. A že šestkrát prošla bez jejího užití neznamená, že posedmý projde taky. No, co, je venku. Doufám návrat skrze Exctintion, ale tam jsou, nutno uznat, jiný koně, co mají větší šanci. Kelley je v soutěžích vesměs v pozadí.

Chjo, no nic, jedem dál. ;)

Zatím jsem spokojený, jen mi je proti srsti tolik lidí ve hře. To bude jako porota o 13 lidech? :-? Za chvíli by mohli porotu dělat všici.
Extinction nebyl špatný nápad, ale je díl po dílu, čím dál více ničen přibýváním lidu a jak nakousli předemnou i vlivem na hru hlavní skze odměny, a výhody. (a propo 4 Devensovy míčky byly vážně poměrně trapas, to mu mohli ten věneček dát hned...)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2021, 00:29

Kelley jsem fandil, to mě mrzí, ale vypadla hloupě z imunitou v kapse. Už několikrát předtím jsem si říkal na co čeká. Pokoušela štěstí dost dlouho, a Wardog předvedl ukázkovou kudlu do zad. zahrál to dobře, ale když takhle podsekne nejbližšího spojence tak kdo mu bude teď věřit? Tvrdí že to hraje podle logiky, ale tenhle podraz mi nedává smysl. Lepší přece bylo vyházet Kamu a potom řešit vlastní lidi.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti