S38 - Edge of Extinction - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 25 dub 2019, 05:57

Epizoda 10
25.4.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod kata_rina » 25 dub 2019, 10:00

Prosím, vykopněte tu Kelley už někdo :cry: :angry: :warning: Skvěle sestříhané, že to vzdá a ono nic ... Prosím už nikdy více tahle osoba, už jí bylo více jak dost. A navíc nechápu, za co si zasloužila Second chance, po tom co v BvsW skončila v prejury :?
Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod sextant » 25 dub 2019, 15:49

Podle mého názoru zařazení navrátilce záleží také na jeho možnostech (časových) se Survivoru zúčastnit. Někoho neuvolní ze zaměstnání, jiný má starosti v rodině a je i dost těch co už nemají zájem. Takže zřejmě možnosti výběru jsou dosti omezené.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod strom-z » 25 dub 2019, 18:03

kata_rina píše:Prosím, vykopněte tu Kelley už někdo :cry: :angry: :warning: Skvěle sestříhané, že to vzdá a ono nic ... Prosím už nikdy více tahle osoba, už jí bylo více jak dost. A navíc nechápu, za co si zasloužila Second chance, po tom co v BvsW skončila v prejury :?


heh, tak Kelley byla spolu s Jeremym nejlepší hráčka Second Chances, takže tady bych nehejtil ;)

jinak asi hloupnu, ale produkce mě obalamutila, myslel jsem i podle editu že na stopro letí Aurora!!!
Wardog tou blindside Kelley podělal hru jí i sobě :)) :(( měl tady i smůlu, že Rick vyhrál imunitu, ale stejně, rozbil si většinovou alianci, odstranil si skvělej štít, stal se těžce nedůvěryhodnym - a tou "soft diplomacií" s Gavinem to dodělal úplně :D

ale jako žeru ho tak jako tak a nemůžu se ho dočkat v doufejme další Second Chance sezóně. Randy Bailey btw nahodil dokonalý video:
https://twitter.com/RandyBailey1720/sta ... 7030243329

jinak konečně fakt dobrý scény z Extinction Islandu, fakt dobrej matroš! opravdu mě mrzí, že produkce zaspala dobu a nemá třeba zvláštní webovky pro Extinction Island, kam by nahazovala mnohem víc scén, klidně i v "raw" podobě. a i těch bonus scén ze hry by se dalo po každý epizodě uvolnit mnohem víc, protože některý vztahy ze hry byly vykreslený pro pochopení některejch kmenovek dost nedostatečně.

ten vývoj mi teď těžce připomíná Australian Survivor 2 s tím rozdílem, že tam po vzrušujících vyřazeních Henryho, Tessy letěli až moc snadno Sara i Luke a zůstaly tam samý herní lamy nebo boring TV. v tuhle endgame vkládám větší důvěru..

jo a skutečnost, že je porota poprvé v historii na vlastnim ostrově (takže furt při nas*aná :D ) a někdo půjde zpátky mě vyloženě baví a nakonec si nemyslim, že to rozbije hru, jak jsme se někteří báli. v minulý sezóně/dvou mě až nudilo, jak všichni byli kámoši, chtěl jsem víc emocí - a co předvede Reem, na to se už teď těšim :) i pro hráče ve hře je to zajímavej klacek pod nohy, musej počítat s tim, že porota bude emocionálnější než v minulejch sezónách. dobrej twist!

fandim: uff, tak teď už moc nevim. Kelley je bohužel v háji, Wardog si to podělal, vyloženě nesympatickej mi paradoxně neni nikdo, takže "may the best player win" (v tuhle chvíli pro mě Ron a Victoria) a hlavně ať je na co se koukat.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod sextant » 25 dub 2019, 20:29

Tak výborně Wardog je vyhozen. To se mi moc líbilo jak tenhle podrazák vypadl. Kdyby si byl ponechal Kelly jistě by se udržel ještě nějaký čas. No ukolébali jej a teď je s těmi co vyhodil na ostrově vyhynutí. Doufám, že mu tam zpříjemní pobyt třeba pískem do očí nebo jinou "libůstkou".
Soutěže byly zajímavé, skládačku hvězdy jsem viděl prvně. Chris opět zazářil, ale mám o něj obavu, že bude opět vyhozen pokud nezíská imunitu.
Další po titulcích (bude-li co dodat) :)
Tak jen že si vyhození zavinil Wardog sám. Nebyl schopen udělat smysluplnou koalici, které by mohl věřit a navíc naštval ještě Gavina, který jeho vyhození spunktoval. Kdyby byl Wardog myslel, tak mohl za pomoci Davida a Kelly vyhodit celou Kamu. Líbila se mi radost Kelly při vyhození Wardoga a tím došlo k její pomstě.
Teď fandím Rickovi, ale pokud nevyhraje imunitu nebo nějakou nenalezne tak letí zpět na ostrov vymření.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 26 dub 2019, 01:07

Dám vám takovou hádanku - co mají společného sextant, Reem a Kelley?
...
Vůbec nerozumí Survivoru:) Dobrý hráč/fanda je totiž schopný uznat, že ten či onen hráč musí chtě nechtě vyřadit toho či onoho jiného hráče aby mohl pomýšlet na výhru. Reem je nasraná na Kelley, že jí vykopla a zničila její Survivor sen, přitom ta samá Reem na oné první kmenovce chtěla vykopnout Kelley a udělat jí naprosto to samé :) Čili pokrytecká... víte co:) Podobně teď bitter bitch Kelley hází jednu dětinsky pomstychtivou hlášku za druhou směrem k Wardogovi za to, že ji vyhodil... a co měl jako dělat, jít s ní do finále a prohrát?! Pokud chceš v Survu vyhrát, musíš vyřadit hrozby, i když to jsou tví spojenci, dobrej hráč tenhle základní princip pochopí, spolkne tu nasranost ze svého vyřazení a ocení tah toho hráče co ho jakožto hrozbu poslal ze hry. Špatný hráč je Kelley Wentworth.

Wardog sice nevychytal úplně timing a taky svojí sociální hru, ale krok to byl obecně vzato pro jeho hru správnej.

Jinak co se týče zbylých hráčů, tak to je fakt děs a bída co se nějakých sympatií týče... :-? Kdo mě pak nejvíc sere je Ron a Gavin, opravdu extrémně na pěst týpci:)
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod sextant » 26 dub 2019, 01:34

Pro cyper.eu
Promiň, ale já Survivoru rozumím. To, že se mi Wardog nelíbil jak hrou tak přístupem se ukázalo nakonec jako jeho vyřazení. Jistě musí vyřazovat protihráče, aby sám vyhrál. Jenže Wardog to vyřazování dělal hloupě a nedokázal si udržet alianci s jejíž pomocí by vyházel Kamu a připravil si dobrý start do závěrečného hlasování. Navíc v soutěžích o imunitu byl nešikovný. Zda byl užitečný v táboře nejsem sto posoudit.
Ostatně porovnej jak vyřazoval hráče Boston Rob a jak to dělal Wardog.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod strom-z » 26 dub 2019, 11:56

cypher.eu píše:Dám vám takovou hádanku - co mají společného sextant, Reem a Kelley?
...
Vůbec nerozumí Survivoru:) ... Špatný hráč je Kelley Wentworth.


ale no taaak ;) ne, že by mi na týhle kmenovce byla Kelley bůhvíjak sympatická (trošku méně sebestřednosti by jí slušelo), ale zároveň ksakru měla fakt těžkou jízdu, její týmy prohrály co se dalo, schytávala hlasy prakticky na každý kmenovce a pak jí s idolem v kapse vykopne Wardog šíleně diskutabilnim tahem, po kterym ihned letí sám.

pokud by byla Kelley byla bitter juror i na FTC, pak by u mě taky klesla, ale c'mon, těm emocím taky rozumim, obzvlášť když si porota nelebedí v ponderose, ale dál hladoví na EoE.

mě víc než Ron chvílema irituje Rick :) a vlastně je docela paradoxnim favoritem, protože sice zahrál brilantně při kmenovce, kdy vypadla Julia, ale jinak je mimo skoro při každym hlasování. Ron je chvílema na pěst, ale zároveň teď hraje víc než obstojně - až na to, že mu hrozí vypadnutí před koncem, pokud si ostatní uvědoměj, že by mohl vyhrát.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod Pepi » 26 dub 2019, 19:33

Musím vzít zpátky to moje vychvalování Wardoga z předchozí epizody, vyhození Kelley se ukázalo jako fatální chyba. Teď na vítěze podle editu tipuju Gavina nebo Rona, ačkoliv jsou oba příšerní. Vlastně ani nefandím svým favoritům, co jsou na vymření, potom, co předvedli. Je mi to asi jedno, hlavně ať nevyhraje Rick. Neskutečný zklamání ze sezony během posledních 3 epizod.

Rewand challenge byla docela dobrá tho, jsem rád za jakoukoliv jinou výhru než je pizza do tábora.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod cihi » 29 dub 2019, 02:48

skoda... priste pujde Devens a Ron uz si zbyly ovecky povede na porazku a vyhraje

kdyby Wardog nehral tak agresivne (mozna az debilne) a Rona zmanipuloval do toho... ze se musi spojit tri velky hrozby... tak to mohlo byt jeste hodne zajimavy

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod kachna » 29 dub 2019, 16:53

Tak to jsem úplně teda nevychytala v minulé diskuzi :mrgreen: Tak nějak mi vypadl jen z adeptů na vítězství a myslím, že příště půjde i Rick, tím pádem si myslím, že opravdu vyhraje Ron. Ale asi takhle, radši Ron, než třeba Julie nebo Lauren :mrgreen:

Já stále zastávám názor, že se mi to líbí, vypadnutí některých lidí mě samozřejmě mrzí a výhru jsem jim přála, ale to tak mám vždy.

Co mi ale opravdu vadilo, bylo dětinské chování Kelley na jmenovce. Ale no tak, vážně je potřeba vykřikovat něco o pomstě, když to bylo téměř všem úplně šumák? No, to je asi jedno.

Na EE teď bude docela veselo, doufám, že nějaké scény uvidíme :hungry: :hungry:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod strom-z » 29 dub 2019, 18:48

kachna píše:Na EE teď bude docela veselo, doufám, že nějaké scény uvidíme :hungry: :hungry:


“Listen DUDE, you can bet your rear end you are gonna get it tomorrow from me, just so you know” :hungry: :hungry:

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod kachna » 30 dub 2019, 12:37

strom-z píše:“Listen DUDE, you can bet your rear end you are gonna get it tomorrow from me, just so you know” :hungry: :hungry:


Myslím že se nás těší asi více :mrgreen: :beer:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod sextant » 30 dub 2019, 21:07

Poslechněte vy angličtináři, pište tady laskavě česky. Nehodlám na českém serveru každou druhou větu protahovat translátorem. Angličtina je hrdelní nemoc! Za socializmu se do češtiny dostala ruské slova s nesmyslným významem a teď pro změnu anglická slova abychom byli "světoví"?

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 30 dub 2019, 21:58

sextant píše:Angličtina je hrdelní nemoc!

Sakryš, já celou dobu myslela, že akorát překládám titulky... A já jsem vlastně nemocná? Měla bych se jít léčit?? :shock:

Ale abych nebyla zlá - větu, kterou zmiňuje strom-z, pronesla Reem po příchodu Wardoga (Válkopsa) na Edge of Extinction (Pokraj vymření) - viz poslední titulek v poslední epizodě:
"Poslyš, kámo, vsaď zadek na to, že to ode mě zítra schytáš."
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod strom-z » 01 kvě 2019, 00:00

sextant píše:Poslechněte vy angličtináři, pište tady laskavě česky. Nehodlám na českém serveru každou druhou větu protahovat translátorem. Angličtina je hrdelní nemoc! Za socializmu se do češtiny dostala ruské slova s nesmyslným významem a teď pro změnu anglická slova abychom byli "světoví"?

sextante myslíš fakt, že tu větu, kterou Reem pronesla, budu jak vůl překládat do češtiny?

pokud angličtinu neovládáš, fajn, ale laskavě nepruď ty, kteří to bez problému v originále sledujou a logicky tak tudíž např. nějakou citaci v AJ hoděj ;)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod sextant » 01 kvě 2019, 02:23

strom-z
Tak si piš třeba hotentotsky, ale někde jinde. Mně je šuma fuk co v originále řekl některý z hráčů. Zřejmě to bylo v titulcích a asi mně to nezaujalo natolik, abych z toho dělal nějakou vědu. Ostatně můžeš to napsat v mailu těm kterých se to týká (nebo je to zajímá). Případně to napsat bíle a pak si to přečtou jen ti co o Tvoje vyjádření mají zájem.

Italian Maniac
Věta: "Angličtina je hrdelní nemoc" je parafrází na prohlášení britského vojáka ve filmu Nebeští jezdci, který při poslechu hovorové češtiny prohlásil: Ta čeština to není jazyk, to je hrdelní nemoc. Tak se nemusíš dát léčit a v klidu dál překládat titulky k velké radosti všech, kterým nebylo dáno se naučit jakýkoliv cizí jazyk.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 01 kvě 2019, 08:30

Ale no tak, přece se nebudeme hádat kvůli angličtině... :fight:

Pokud vím, tak nikde v pravidlech fóra nemáme stanoveno, že by diskuse měla probíhat pouze a jen v českém (resp. slovenském) jazyce. A vzhledem k tomu, že valná většina diskutérů sleduje Survivora v angličtině, případně rozumí anglicky natolik, že jsou schopni používat některé zavedené termíny z pořadu v jejich originální podobě (např. hidden immunity idol, tribal council, ...), nevidím problém v tom, když někdo použije citaci nebo nějaké slovo v angličtině.

Pokud by strom-z napsal celý svůj názor na epizodu v angličtině, pak bych mu to asi taky vytkla, ale citace jsou zcela v pořádku.

EDIT: Sextante, neuvažoval jsi o tom, že by ses dodatečně pustil do studia angličtiny? Nikdy není pozdě začít! :D
Jinak dle mého názoru mi přijde lehce pokrytecké, když tady kritizuješ a urážíš angličtináře, ale přesto každý týden trpělivě čekáš na titulky, které pro tebe vytváří a překládá tým angličtinářů... :?

Jinak tímto bych diskuzi o jazykové výbavě uzavřela, neboť se odkláníme od tématu tohoto vlákna, což je epizoda 10. Další offtopic příspěvky budou mazány. Díky za pochopení :idea:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 01 kvě 2019, 10:04

Lol a sextant je kdo, že si dělá nároky na to, co se tu smí anebo nesmí psát :warning: :lol:

Jinak mi tahle série začíná celkem připomínat průběhem RO2, kdyžtak hodím do spoilu

Spoiler!
- jeden kmen total průser premerge, druhý barely ever na kmenovce
- z EoE se do hry vrátil jediný člověk, který nevypadl s modrým(červeným v RO2) šátkem
- Lesu ppl si povodili early merge, velkej silnej kmen se rozpadl jak domeček z karet, zbyly z nich zbytky a pak se pro změnu začali vraždit mezi sebou Lesu lidi
- takže už jen zbývá, aby se z EoE vrátil do hry na konci nějakej inoffensive nudnej týpeček a celý to na konci úplně debilně vyhrál :-?


Já se u série zatím celkem bavím, i favoritů tam mám pořád celkem dost (Lauren :love: , Julie :love: , Aurora :love: ), momentálně může sérku fakt zkazit pouze vítězství pablba Ricka anebo budoucího navrátilce z EoE (ještě bych toleroval WTF return a vítězství někoho silně random jako Reem nebo Chris, jakože lol žumpa aspoň, ale prosím žadnýho pitomýho navrátilce tímhle stylem fakt vyhrát nepotřebuju, ani nějakýho Erica nebo Wardoga (i když ten by mi fakt vadil pouze jako vítěz, jako villain je super)).

Po 10. epizodě:
Highlight série: Wendy, Reem, Aurora, Julie, Lauren, Wardog, likvidace navrátilců
Out před finále pls: Rick
Favoriti na return z EoE: 1.Reem, 2.Chris, 3.Julia
(?)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod strom-z » 01 kvě 2019, 17:33

ItalianManiac píše:Ale no tak, přece se nebudeme hádat kvůli angličtině... :fight:

Pokud vím, tak nikde v pravidlech fóra nemáme stanoveno, že by diskuse měla probíhat pouze a jen v českém (resp. slovenském) jazyce. A vzhledem k tomu, že valná většina diskutérů sleduje Survivora v angličtině, případně rozumí anglicky natolik, že jsou schopni používat některé zavedené termíny z pořadu v jejich originální podobě (např. hidden immunity idol, tribal council, ...), nevidím problém v tom, když někdo použije citaci nebo nějaké slovo v angličtině.

Pokud by strom-z napsal celý svůj názor na epizodu v angličtině, pak bych mu to asi taky vytkla, ale citace jsou zcela v pořádku.

EDIT: Sextante, neuvažoval jsi o tom, že by ses dodatečně pustil do studia angličtiny? Nikdy není pozdě začít! :D
Jinak dle mého názoru mi přijde lehce pokrytecké, když tady kritizuješ a urážíš angličtináře, ale přesto každý týden trpělivě čekáš na titulky, které pro tebe vytváří a překládá tým angličtinářů... :?

Jinak tímto bych diskuzi o jazykové výbavě uzavřela, neboť se odkláníme od tématu tohoto vlákna, což je epizoda 10. Další offtopic příspěvky budou mazány. Díky za pochopení :idea:
¨

Díky, nemám k tomu co dodat, k sextantovi se už radši vyjadřovat vůbec nebudu.

Jinak tipuju, že zejtra vyletí Rick (s celkem slušnou šancí vrátit se opět zpět), i když bůhví jak se to tam zase semele :D Každopádně je dost fajn, že ta Ronova absolutně zapomenutá výhoda z Epizody 1 se vrací do hry, v to už jsem vůbec nedoufal!

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2021, 00:37

Wardog sklidil co minule zasel. V plné nahotě se ukázalo jak hloupé bylo rozbít jeho pevný a loajální trojspolek Wardog, Kelley a Laura. Měli to skvěle rozehrané, k tomu dvě imunity v držení a Davina a Julii, Rona k tomu. Stačilo se držet plánu a cesta byla nalajnovaná do finále.
Teď teda nevím komu budu fandit. Asi mi je to jedno kdo vyhraje, pokud to nebude Rick nebo Ron. Taková Victoria nebo Julie se prakticky jenom vezou, takže fakt nevím komu to přát.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů