S38 - Edge of Extinction - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 02 kvě 2019, 07:33

Epizoda 11
2.5.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod brninho » 02 kvě 2019, 09:43

Jako vyloučení Rona fajn, ale po Wardogovi mi tam už zbyl jako poslední, že bych ho i přes vícero výčitek nějak jako vítěze vzal, teď co tam máme...Ricka, kterej už jednou vypadnul a do finále ho zjevně dostane jen přízeň produkce nebo série vyhraných IC, přibude další navrátilec, kterej si to nezaslouží tuplem, protože rozhodující část hry byl ve vyhnanství nebo jak to pojmenovat aby byl sextant spokojenej a pak pět dalších neidentifikovatelných entit, který se zdá se probudily až teď, z toho Lauren má HII a to mi dělá starosti :D Trošku se děsím toho, že to fakt nakonec bude ona, kdo tu výhru uzme. Říkám si, že když by vítěz měl vzejít z už vypadnuvších ale potenciálně navrátivších, tak je produkce ukazuje víc.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod hozu » 02 kvě 2019, 11:38

Už pár epizod se snažím tuhle sérii konečně nějak okomentovat, ale obvykle by to nebylo nic pozitivního. Přijde mi to prostě jako děsná nuda, s EoE, který tak nějak kazí i trochu toho napětí z vyřazení. Plus, už tam vážně není moc komu fandit, snad krom Victorie,ale jelikož se o ní od sloučení dovídáme dost nahodile, tak nevím jestli to dá někam dál. Na druhou stranu, i tímto hlasováním potvrdila, že má stále dobrý přehled o dění v kmeni a opět pokračuje stoprocentní úspěšností. I když není jediná, ale baví mě víc.
Na opačném spektru je ten Rick, který má sice velkou podporu i edit, ale upřímně, hraje fakt hrozně :D . Sice zahrál HII, tak jak měl, to se mu určitě cení, ale v podstatě opět poslal hlas úplně jiným směrem. Naštěstí už snad nemá jak se moc zachránit.
Ron nehrál špatně, ale taky to už trochu překombinoval. Zbytek je tam tak nějak do počtu.
Jediným pozitivem bylo, že EoE neubral už tak krátkou stopáž dílu. Je to celé letos dost uspěchané, přitom toho času o tolik míň nemají.

Fandím: Victoria
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod Kamhal » 02 kvě 2019, 13:21

Tak tyden zklamani pokracuje, nejdriv Long Night (offtopic) a ted zadna scena z EoE ohledne uvitani Wardoga :(
Loved ones challenge nezaujala, ale jako vzpominka na nastvanyho Colbyho a jeho "Damn it Reed!" ok :)

No a k hlavnimu plot twistu dilu - to se vazne Rick ani nezastavil nad tim, ze v menu, ktere melo byt i imunitou byla moznost ukrast odmenu druheho kmene? :? Nebo mu to doslo a rozhodl se z Rona udelat idiota pred porotou a dat par rozhovoru pro produkci stylem co kdyz je to real?

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod strom-z » 02 kvě 2019, 16:32

já tuhle sezónu hodnotim určitě pozitivnějc než hozu, ale je fakt, že tahle epizoda zas tak velký vzrůšo nebyla. největší plottwist - Ron má mladýho afroamerickýho manžela :D teď jsem někde četl, že i Keith je prej gay, to teda v editu fakt vidět nebylo.

naprostá absence EoE scén mě taky přišla hodně divná, na přivítání Wardoga od Reem jsem se fakt těšil. aspoň bylo krátce vidět přivítání Rona - Reem ho nesjela :( :D ale je i strašně divný, že produkce přestala vypouštět z EoE bonus scény, pokud se ukáže, že je k tomu relevatní důvod, tak OK, pokud ne, tak je to pěknej fail.

jako nutno říct, že tohle by mohl bejt historickej moment, kdy se "goats" úspěšně spojej a projdou v nějaký konstelaci do Final 3 - můj tip pořád je, že Victorie hraje těžce nudnou hru na koukání, ale vedle Julie a Gavina by vyhrála jako nejlepší hráč (opět, byla jako jediná na správný straně všech hlasování). Aurora je podle mě jakožto challenge beast a underdog malinko větší hrozbou, ale zas má hodně problematickou social game...

Lauren bych doporučoval se zbavit, jakožto jediná Lesu přeživší + challenge beast + slušný vztahy + stále s idolem v kapse (furt tipuju, že to Kellyino vyzrazení na EoE jí může stát celou hru) je jury hrozbou. Julie, Gavin a Aurora by měli jít do finále spolu, ale podle mě si neuvědoměj, že Victoria je může porazit a ta tam s nima proleze. ale ten její edit byl taky tak mizernej, že kdoví :D

jak už jsem někde zmínil, velmi mi tahle koncovka připomíná Australian Survivor
Spoiler!
Season 2, ve který se velký hrozby pitomě navzájem vyřadily a zbyly prakticky samý goats. nicméně ta EoE dynamika tady podle mě pomáhá a mohlo by tim bejt větší vzrůšo.


po hodně vzrušujících epizodách v úvodu post-merge, kdy se Kama sama odpálila, u mě tahle sezóna teď trochu klesla, Wardog to sobě i Kelley děsně podělal a máme tu holt goatfest. ale pořád mám EoE někde v půlce season rankingu, což neni zlý.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 03 kvě 2019, 08:38

Už jen 3 díly, to si teď pořád opakuju abych vůbec vydržel tu mizérii dokoukat:) Díl byl fakt velká nuda, loved ones totálně o ničem, soutěže totálně o ničem, zbytek soutěžících jakbysmet. Rick mi přijde, že je velkej favorit Probsta a tak jsem hodně zvědavej, jestli příště zase zakopne o nějakou výhodu do hry, případně mu jí pošle někdo z EI, myslím si, že ta pravděpodobnost je hodně velká. Osobně bych byl radši kdyby dneska letěl po použití toho fake idolu od Rona, zkrátka není to můj oblíbenec, ale to nikdo z těch lidí. Stále tak doufám, že vyhraje Chris, který strávil většinu z těch 39 dní na EI :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod sextant » 03 kvě 2019, 22:45

Zatím jen stručně po titulcích doplním. Mně se epizoda líbila. Co vždy nemám rád je to srdceryvné shledání účastníků se svými blízkými. To vždy vypadá, jako kdyby se neviděli snad 5 let ne jen měsíc.
Co se mně nejvíce líbilo by správné použití skrytého idolu Rickem a pak překvapení Rona, když se pakoval do zapomnění. Navíc jsem byl rád, že proti Ronovi hlasovalo víc lidí. Doufám, že v příští epizodě vyhraje Rick opět imunitu a na ostrov poputuje další.
Na kmenové radě se mi líbí reakce poroty, která při jásá škodolibou radostí jakmile je vyhozen hráč, který způsobil odchod jásajícího do poroty.
Teď mně jen zajímá, zda se ještě někdo vrátí z ostrova vymření a zda nechají porotu v plném počtu.
V každém případě ušetřili za Ponderosu. Tak mně napadlo, že když už ušetřili za Ponderosu, tak místo ní mohli natáčet zevrubnější postřehy z ostrova vymření a dávat je jako dávali Ponderosu.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 04 kvě 2019, 12:41

Pár lidí tu minule psalo, že je mrzí, že nebyly ukázaný žádný záběry Wardoga na EI - koukám, že CBS nedávno hodila na youtube toto:

https://www.youtube.com/watch?v=u4Qdqg2NZ0U

Jj, Reem je potřeba fakt zavřít do cvokhausu, tohle není normální :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod kachna » 04 kvě 2019, 16:46

Já toho vítěze nějak nezvládám tipovat... :mrgreen: Několik diskuzí zpátky jsem za největšího favorita označila Davida, David šel domů. Po odchodu Davida to pro mě byl Wardog, bum, Wardog šel domů. V minulé diskuzi jsem zase napsala, že teď už tam jako hlavního aspirant na výhru zbývá Ron, a co se nestalo? Ron šel domů! Ještě jsem mezi (pro mě) mírnými favority měla i Ricka, protože vypadá, že mezi porotou je oblíbený. Pokud příště vypadne i on, tak už nevím, zda vůbec má cenu někoho tipovat, když mi to fakt nevychází :mrgreen: :mrgreen:

Návštěva Loved Ones, opět tahání citů na druhou. Každou sérii jsou naše diskuze stejné. Tahání emocí a pak půlka z nás přizná, že trooošku dojatí byli taky :mrgreen:

IC oblíbená klasika. Na utrpení se člověk vždy rád z tepla domova podívá.. :beer: :hungry:

Čekala jsem více scén z EE, bohužel nic. Díky tedy aspoň za odkaz :)
Při koukání na kmenovku jsem si vlastně uvědomila, že vůbec nevím, jaké má kdo mezi sebou vztahy. V dřívějších sériích jsme vždy viděli alespoň nějaké povídání mezi ostatními, o rodině, o práci, o dětech a letos nějak nic. A asi to zas tak moc tím EE nebude, protože tenhle díl vlastně taky nic nebylo a to jsme neviděli žádné záběry z ostrova...

Podle ukázek na příště to vypadá, že se pravděpodobně schyluje k soutěži o návrat do hry. Tipuju to na přespříští epizodu, tak uvidíme, komu se to povede. A zda nás hlavně produkce neočůrá a vůbec něco bude :D

Jinak mi tenhle díl přišel tak zvláštně sestříhaný.. Třeba úvod IC byl takový zvláštní. Někdo s podobným pocitem?

Mezi favority už si opravdu netroufám nikoho dávat, všichni mnou označení vypadli, asi jsem prokletá :-? :mrgreen:
Ale pokud to tak opravdu je a mnou označený za vítěze vždy další díl vypadne, tak moc doufám, že to vyhraje Julie, protože to bych si mooooooc přála :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 04 kvě 2019, 17:59

kachna píše:Jinak mi tenhle díl přišel tak zvláštně sestříhaný.. Třeba úvod IC byl takový zvláštní. Někdo s podobným pocitem?


Já mám stejný pocit už pár posledních sérií a v této obzvlášť. Prostě je čím dál tím víc vidět, jak se snaží do pořád stejné stopáže (cca 42-43 minut) nacpat pořád víc a víc informací - taktizování, soutěže, hledání imunit, hledání výhod, taktizování s imunitami a výhodami... A to ani nemluvím o záběrech z EoE, které mi v této řadě docela dost chybí. Takže se pak stane, že přestanou vysílat "Previously on Survivor" nebo useknou klasický začátek soutěže o imunitu.

Rozdíl je pak o to markantnější, když se mezi jednotlivými díly S38 vrátím k titulkování AUS a vidím, jak Australani klidně vyplácají 30 vteřin na záběry moře a přírody, nebo nám poskytnou nějaké osobní rozhovory mezi soutěžícími (kde neřeší jenom taktiku) či záběry z dění v táboře (lekce Henryho jógy, Jerichovy sušenky a podobně).

Prostě mám pocit, že CBS docela dost brutálně zaspala dobu a místo toho, aby zvýšila stopáž každé epizody (myslím si, že dát 60 minut místo 42 by určitě nebylo na škodu) nebo aby plně využila potenciál bonusových scén a videí (musím souhlasit se Sextantem, že mohli nějaké záběry z EoE vydávat místo Ponderosy), tak se snaží nahustit co největší množství děje do co nejkratšího času a všechno pak působí moc povrchně a hekticky.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod strom-z » 04 kvě 2019, 18:36

ItalianManiac píše:Prostě mám pocit, že CBS docela dost brutálně zaspala dobu a místo toho, aby zvýšila stopáž každé epizody (myslím si, že dát 60 minut místo 42 by určitě nebylo na škodu) nebo aby plně využila potenciál bonusových scén a videí (musím souhlasit se Sextantem, že mohli nějaké záběry z EoE vydávat místo Ponderosy), tak se snaží nahustit co největší množství děje do co nejkratšího času a všechno pak působí moc povrchně a hekticky.

Taky absolutně nechápu, že z EoE nemáme místo Ponderosy (která mě poslední sezóny beztak přišla často trochu stereotypní a někdy až moc melodramatická i u nudnejch hráčů) mnohem víc záběrů z EoE, v tuhle chvíli mi fakt připadá, že ten relativně slušnej twist produkce sama sakra zabíjí.

No já bych za 60 minut tejdně byl neskutečně rád, dostalo by se pak i na ty Jerichovy sušenky! Celou dobu si myslim, že Survivor prostě víc než 42 minut od CBS nemá šanci dostat a jeho pozice poslední roky přece jen neni nějak neotřesitelná - ale klidně mě opravte, zajímalo by mě, jak přesně to je.

Tak či onak by to chtělo 2 věci - aspoň o 10 minut víc na epizodu + pracovat mnohem inovativnějc s bonus scénama.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod kachna » 04 kvě 2019, 20:36

Nevím, zda si mám vybrat citaci od ItalianManiac a nebo Strom-z. Souhlasím souhlasím!
Co bych dala za víc minut nebo víc scén z EE. Dnes to pro mě bylo úplně do očí bijící, když jsem na to koukala a normálně jsem přemýšlela, zda nemám posunutý zvuk, když Jeff už mluví a ještě ani nebyl pořádný záběr na to, v čem se bude vůbec soutěžit.

Člověk si při sledování pak uvědomí, že mu fakt chybí ty záběry na moře, na ryby, na zvířata. Kolikrát jsem při dřívějších sériích byla dojatá z toho, jak krásný záběry přírody tam dávají a teď jsme rádi, že vidíme moře... Tak nějak mi to k tomu patřilo a teď prd..
Ale asi můžeme jen naivně doufat, že smutné stěžování tří Čechů nějak ovlivní délku epizod :mrgreen: Můžeme tajně doufat :mrgreen:

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod Pepi » 04 kvě 2019, 23:10

Po dnešním dílu se začínám bát, že to vyhraje Devens, podle toho, co říká edit. Navíc nechápu, jak mohl Ron připsat veškerej kredit za kmenovku Rickovi, který ho akorát poslechl na slovo. Celý výsledek z kmenovky zařídila Victoria, příp. Lauren. Victoria je teď celkem underrated a v rámci těch trash hráčů, co tam zbyli, jediná přijatelná vítězka. A co se týče Edge of Extiction, návrat jen tak z prdele přeju Reem, už mi tam jsou všichni hráči ukradení. Čas od času sice nastane zajímavá kmenovka, ale to je to jediný, co tahle řada umí nabídnout.

Nevadí mi: Victoria
:down: : Julie, Rick
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod sextant » 05 kvě 2019, 18:48

Na mně to vše dělá dojem, že na Survivor je čím dál tím méně peněz. Tím pak by vyšlo, že celý Ostrov vymření je jen "z nouze ctnost" protože nejsou peníze na Ponderosu. Ostatně je to vidět i na cenách soutěží o odměnu, kde cena představuje jídlo z bufetu u cesty a nikoliv solidní restauraci.
Napadlo mně, že několikrát v Survivoru soutěžili boháči, pro které odměna nic neznamenala a šlo jim hlavně o titul posledního přeživšího. Tak by CBS mohla udělat Survivor pro boháče, kteří by si účast zaplatili a vítěz by dostal titul, medaili a diplom. Tím by zase ušetřili. Na závěr by si soutěžící mohli stravu přinést sami z domova a na místo soutěže dojet na kánoi a vše sami natočit na mobilní telefony. Pak udělat jen závěr někde v USA v amfiteátru. :)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod kachna » 05 kvě 2019, 22:34

sextant píše:Na mně to vše dělá dojem, že na Survivor je čím dál tím méně peněz. Tím pak by vyšlo, že celý Ostrov vymření je jen "z nouze ctnost" protože nejsou peníze na Ponderosu. Ostatně je to vidět i na cenách soutěží o odměnu, kde cena představuje jídlo z bufetu u cesty a nikoliv solidní restauraci.
Napadlo mně, že několikrát v Survivoru soutěžili boháči, pro které odměna nic neznamenala a šlo jim hlavně o titul posledního přeživšího. Tak by CBS mohla udělat Survivor pro boháče, kteří by si účast zaplatili a vítěz by dostal titul, medaili a diplom. Tím by zase ušetřili. Na závěr by si soutěžící mohli stravu přinést sami z domova a na místo soutěže dojet na kánoi a vše sami natočit na mobilní telefony. Pak udělat jen závěr někde v USA v amfiteátru. :)


Hele, to není zas tak špatný nápad :D aspoň bychom se nemuseli dívat na ubrečené holky, co kňučí, že je jim zima a hráli by fakt ti, co chtějí a ne ti, co asi prahnou po popularitě :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod Pete » 06 kvě 2019, 05:27

Celá sezóna se kvůli své krátké stopáži zdá strašně uspěchaná, jde vidět, že se do Survivor už prachy nesypou, proto si pravděpodobně ten kus dílu uzmou reklamy. Škoda, aby Edge of Extinction nesymbolizoval brzký konec téhle show (40. série poslední), ale nevím sledovanost a jsem línej googlit, pokud někdo ví a chce se mu, ať to sem hodí :)
Pro mě nejvýraznější plusy EoE překvapivě představovaly návratilec David, jde vidět jak vyrostl, v jeho sérii jsem ho nesnesl, v téhle jsem ho chtěl vidět vyhrát a tribal kde letěla Aubry, i z toho důvodu vítězství, z těch co tam zbyli, nejvíc přeju Victorii, hraje fakt dobře, ale díky editu je v post merge neviditelná, ale co se dá dělat se 42min, hlavně když si produkce myslí, že je Rick nejzábavnější postava z castu (i když musím uznat, že scéna s Wardogem lehce post-merge byla skvělá).
Kelley, Aubry a Joe už prosím naposledy.
Tip na vítěze: Gavin
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod vrabejka » 06 kvě 2019, 15:30

Rick je bůh zahrál to dokonale :)
Jeden z nejlepších blindsidu z poslednich řad :)
Už jenom on by byl prijatelnej vítěz zbytek jsou ovce.

jiri.twist
Příspěvky: 1
Registrován: 10 bře 2019, 18:08
Nejoblíbenější série: US Survivor
Nejoblibenější hráči: Ti největší sviňáci
Nejméně oblíbené série: ---

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod jiri.twist » 06 kvě 2019, 18:21

Díky za všechno celému týmu a jmenovitě ItalianManiac !!!

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 06 kvě 2019, 19:30

vrabejka píše:Rick je bůh zahrál to dokonale :)
Jeden z nejlepších blindsidu z poslednich řad :)
Už jenom on by byl prijatelnej vítěz zbytek jsou ovce.


Už to tu někdo výše psal, Rick byl zase úplně mimo, jako jedinej hlasoval pro Auroru protože opět chybně věřil Ronovi ;) Až když zahrál ten jeho fake idol a Jeff se mu vysmál do ksichtu tak pochopil, že ho Ron opět a zase vyfakoval a logicky pak zahrál ten svůj pravej idol, kterej byl jedinou věcí co ho zachránila od totálního debaklu ;)

Rick má prostě jen velmi pozitivní underdog edit, který mi trochu nahání hrůzu tím, aby to nedotáhl nějakým zázrakem (milion výhod od produkce + hráčů z EI) do finále a neshrábnul... herně je totiž fakt od začátku mimo ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod strom-z » 06 kvě 2019, 21:27

já taky doufám, že to Rick nevyhraje, jak píše cypher, herně je vlastně úplně mimo. a z televize má skvěle zvládnutou komunikaci s porotou/divákem, ale už mě to v týhe epizodě fakt štvalo.

jenže fanditelnej tam teď fakt už nezbejvá skoro nikdo, když Wardog odstranil dva terče a PAK se rozhodl, že je dobrej nápad spojit se se všema terčema... Lauren the Underdog je v post-merge neviditelná a Victoria asi hraje potichu nejlíp, ale měla strašnou pohodu v pre-merge a osobnostně mě taky nijak zvlášť nebaví :( tak nějak doufám, že poslední epizody budou aspoň ve znamení slušnýho gameplaye a hráči se vytáhnou (nebo budou zničeni porotou :D ) na finální kmenovce. a že hráči ve hře teď nebudou tupí a uvědomí si, že musí najít idol před Rickem!!!

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod Survivorfans » 06 kvě 2019, 22:40

Mě se série stále líbí, jen se upřímně děsim vítěze. Dobrej totiž bohužel nebude, Rick má sice dobrej edit, ale hraje blbě, byl vyloučenej a bez pomoci produkce se tam sám nedostane. Pak nám zbývají "neviditelný hráči", kteří sami tah neudělají a nebo lidi z EE :down: . Jen sem si vzpomněl Christiana z minulé série jak tvrdil o Mikeovo hře jak je revoluční a jak sem si říkal jaká to je kravina :oops: :mrgreen: . Přitom tady máme plnou sestavu hráčů s vlivem a hrajou skrytě.

Dál se nám znovu opakuje situace po sloučení z minulé série - většinový kmen sám sebe odstřelí natolik, aby neměli většinu. Lidé z menšiny (Davidové/Lesu) toho ale nevyužijí a začnou se vyřazovat sami, s tím jim lidé z většinovýho kmene logicky pomůžou, převezmou kontrolu (Goliášové/Kama) a hlídají si závěr hry. :fuck: Je jen otázka jestli lidé z Kami budou chytrý a nepustí do finále Ricka nebo Lauren - oba by bez debat měli některý hlasy od původních soukmenovců jistý, viz v minulé sérii Nick který se tam ale dostal svojí zásluhou.
Je taky zajímavý, že od sloučka vždy ten kdo chtěl někoho vyloučit a hlasoval pro daného člověka, tak poté sám letěl. :fuck:

Závěr série je mi tedy celkem volnej a jen se děsím toho kdo se vrátí z EE nebo jaký bude vítěz.
Osobně bych nejraději viděl Auroru, která je sice naivní a málem se zapsala hodně blbě do historie. Nebojí se ale dělat hnusný věci kvůli hře, je dobrá v soutěžích a i přes né zrovna ideální sociální hru jí nemá tak nesnesitelnou, aby musela letět jako Wendy nebo jiný hráči v minulosti, tedy věřím tomu že by si jí do finále někdo vzal. Zároveň má ale docela respekt porotců a upřímně věřím, že by šanci na výhru měla.
Nebo ještě Julie, ale tam jen proto aby byla nejstarší vítězka, když se o ní produkce připravil svojí blbostí v HHH.

Poznámky ke komentům zde
Sestřih - Taky se mi nelíbí jak je série uspěchaná, ale asi s tím nic nenaděláme, ale Survivor už logicky nemá po tolika letech takovou pozici jako dřív. Je teda jasný, že víc času nedostane a proto se do těch cca 42 minut musí vejít vše. Je to ale samozřejmě tím, že tam cpou hromadu výhod a tedy by bylo divný kdyby chyběli scény, jak to daný soutěžící najde, k tomu EE v některých dílech a další blbosti.
Scény z EE - sem rád, že je skoro ignorovanej. Na co tam jako budem koukat? Na to jak si tam odpočívají a vyloučený je špatnej z toho, že je pryč? Stejně hráč který se vrátí nejspíš hned vypadne jako lidi z RI. První díly se mi odtud líbili, ale i idiot*vi musí být jasný že v tolika lidech už dávno nemají tu malinkou hrstku rýže - kdyby ano, tak tam tolik hráčů dávno není. Můžou si sice nachytat ryby, ale museli by tam mít Ozzyho aby je všechny uživil - tou harpunou která se tam záhadně objevila. :down:
Šetření - To že nejsou odměny skvělý jako dřív není žádná novinka, bylo to ale často tím že byla daná lokalita a bylo to ojedinělý protože se v dané zemi natáčela 1 série. Bylo by divný vidět v každé sérii to samý nebo podobný z Fidži. A to jestli mají odměnu na pláži nebo v restauraci je třeba mě totálně ukradený. Třeba při návštěvě blízkých mi přijde lepší když sou v táboře, aby blízcí mohli vidět kde žijou, v jakých podmínkách a tak.
Myšlenka EE že by vznikla kvůli ušetření za ponderosu je totální blbost :shock: - ano nějaký peníze to ušetří, ale když tam sou minimálně desítky lidí od štábu, tak by je určitě peníze za těch pár soutěžích nezabilo. Navíc to vypadá, že by to měl být twist pouze pro tuto sérii.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod sextant » 07 kvě 2019, 08:07

Já doufám, že Rick vyhraje minimálně proto, aby všem rozumbradům zavřel pusu. Použití neplatného idolu mohla být z jeho strany chytristika, která ukázala jaký je Ron lhář a skutečný idol Rona vyřadil.
Ronovi jsem to vyřazení moc přál, protože se vychloubal jak lže úplně všem a nakonec jeho vyřazení zajistili lidé jeho kmene. Nedokázal vytvořit životaschopnou koalici, která by šla za svým cílem. Bylo to samé hop sem, hop tam.
Lhát se bohužel v této soutěži musí, ale nesmí se to přehánět a lhát úplně všem.
Na co by si soutěžící měli dát pozor je co řeknou ve svém medailonku. Často v něm jsou až hrubí vůči spoluhráčům a pak se diví po odvysílání dílu, že se od nich všichni odtáhnout.
Podle mně je důležitý výsledek a ne jestli k vítězství ve hře Rickovi pomohl kde kdo včetně jeho nevědomosti. Vítězi se otázky nekladou!

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 07 kvě 2019, 08:22

Prosím tě sextante zas ty a ty tvoje teorie :mrgreen: Pusť si znova tu kmenovku, Rick neměl absolutně šajna, že je ta výhoda od Rona fake, sám pak navíc hlasoval pro Auroru, takže opět neměl vůbec šajn, že Victoria s Lauren zpunktovaly blindside na Rona - byla to jejich zásluha, nikoliv Rickova, ten byl prostě úplně mimo jako ostatně prakticky celou tuhle řadu ;)

Jako chápu, že je některým divákům i kvůli jeho silně pozitivnímu editu sympatickej a fanděj mu, ale určitě není v pořádku mu připisovat zásluhy, který prostě nemá :smile: Se štěstím se dostal zpátky do hry, od té doby je neustále v menšině, sloužil jenom jako hlas té či oné alianci, Ron si s ním celou dobu jen vytíral pr..., viz opět v této epizodě kdy i sám Rick říkal, že ho Ron podrazil už xkrát a on mu stejně zase věřil, prostě hňup :D
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
supertom
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2015, 21:13

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod supertom » 07 kvě 2019, 11:26

Rick je borec! Bavil jsem se díky němu celou epizodu. Podle mě věděl, že ta výhoda je fake. Kdyby byla delší epizoda, tak bychom se to možná dozvěděli......Rick zahrál imunitu, takže DÍKY NĚMU šel Ron ven. Když by nezahrál, tak by vyletěl Rick. Takže jednoznačně Rickova zásluha......A jak by se asi mohl dozvědět, že budou Lauren a Vic hlasovat pro Rona? Když hraje sám. Jedině možná, kdyby jim řekl,že má imunitu a i tak si nejsem jistý. No aspoň jsem se na konci kmenovky dost bavil :). Doufám tedy v Rickovu výhru.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S38 - Edge of Extinction - EP11

Příspěvekod strom-z » 07 kvě 2019, 21:22

cypher.eu píše:Rick neměl absolutně šajna, že je ta výhoda od Rona fake, sám pak navíc hlasoval pro Auroru, takže opět neměl vůbec šajn, že Victoria s Lauren zpunktovaly blindside na Rona - byla to jejich zásluha, nikoliv Rickova, ten byl prostě úplně mimo jako ostatně prakticky celou tuhle řadu ;)

Takhle, já myslim, že Ricka možná přinejmenšim napadlo, že ta výhoda může bejt fejk a proto jí taky zahrál jako první. Ale celkem překvapeně přesto koukal a jinak zcela souhlas, že je to dost herní mimoň... taky doufám, že to nevyhraje a ano, zcela souhlas se survivorfans, že tahle řada dobrýho vítěze už téměř jistě mít nebude.


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti