S38 - Edge of Extinction - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
May 31, 2018 – July 8, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 08 kvě 2019, 21:32

Epizoda 12
9.5.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod sextant » 09 kvě 2019, 14:52

Epizoda byla zajímavá. Tentokrát se soutěží o odměnu produkce praštila přes kapsu a mimo dobrého jídla v restauraci přidali také výlet vrtulníkem a pro nás i přírodní pohledy na oblast konání soutěže.
Líbilo se mi, jak Rick neponechal nic náhodě a okamžitě se pustil do hledání idolu v čemž byl úspěšný. Tím si zajistil nejméně ještě jeden den. Vtipné bylo jak po nalezení idolu nechal ostatní členy kmene hledat idol, utíkal jim nebo na ně jukal. Tentokrát jsme se dočkali i informace o dění na ostrově vymření, ale zatím pouze jsme se dozvěděli, že dostali dopisy z domova a tak si zaplakali nad nimi a vzpomněli na domov.
Soutěž o imunitu byla zajímavá a protože končila skládankou očekával jsem, že Rick soutěž o imunitu vyhraje a tím bude na kmenové radě v bezpečí. Co jsem ale nepochopil z jakého důvodu tam ukazoval, že má ještě idol skryté imunity. Pokud se pletu, tak mně opravte idol se dá použít jen do určitého počtu hráčů. Zůstalo jich 5, ale nejméně jeden se vrátí z ostrova, takže mu mělo být jasné, že má držet jazyk za zuby.
Někdo tady v minule diskuzi psal, že Rick je herní mimoň. Docházím ke stejnému názoru. Jen se mu povedlo vyhodit Auroru zřejmě pomsta za to jak se mu drze prohrabovala v brašně a ani se neomluvila.

Lamik.lamity
Děkuji za vysvětlení. Tím, že nerozumím anglicky mně dost nuancí hry do titulků uniká a ledacos mohu pochopit nesprávně. Teď jen záleží kdo se vrátí z ostrova vymření což se dozvíme v příštím dílu.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 kvě 2019, 19:34

sextant píše:Co jsem ale nepochopil z jakého důvodu tam ukazoval, že má ještě idol skryté imunity. Pokud se pletu, tak mně opravte idol se dá použít jen do určitého počtu hráčů. Zůstalo jich 5, ale nejméně jeden se vrátí z ostrova, takže mu mělo být jasné, že má držet jazyk za zuby.
Někdo tady v minule diskuzi psal, že Rick je herní mimoň. Docházím ke stejnému názoru. Jen se mu povedlo vyhodit Auroru zřejmě pomsta za to jak se mu drze prohrabovala v brašně a ani se neomluvila.

1) Snažil se přesvědčit spoluhráče, že idol zahraje za Julču, aby ostatní hlasovali pro Auroru. Čili teď má do příští epizody spojence i idol.
2)Tady nejde o žádnou pomstu: Aurora byla jediná schopná dlouhodobě odolávat Rickovi, a ze zbylých hráčů byla v podstatě jedinou hrozbou.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod Pepi » 09 kvě 2019, 19:41

Ach jo, tohle už je předvídatelná fraška. Kolik že to Rick měl prostoru na kameře za dnešní epizodu? 50% všech proslovů? Nevěřím ani za mák, že to vyhraje někdo z těch zbylých čtyř. Trochu doufám v to, že se navrátilec z Edge dostane do finále, porotci to potrollej a nechají ho vyhrát. Furt lepší výsledek než Rick jako vítěz. Tuhle kmenovku sice výjimečně nebyl mimo, ale tomu příšernému hráči s takovým hráčským sebevědomím, který mi byl nesympatický už z upoutávky na Reunionu S37, se zkrátka nedá fandit. Je to mizerná řada, která je u mě rozhodně ve spodní desítce, uvidíme ještě, co komu za cestičku do finále vymete produkce, během posledních dvou let člověk nikdy neví.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 kvě 2019, 22:15

Pepi píše:Ach jo, tohle už je předvídatelná fraška. Kolik že to Rick měl prostoru na kameře za dnešní epizodu? 50% všech proslovů?

Edge of Extinction Episode 13 confessional count

10 Rick
4 Aurora, Gavin, Lauren
2 Julie, Victoria
1 Aubry, Chris, David, Eric, Joe, Julia, Reem
0 Kelley, Ron, Wardog

#Survivor
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 09 kvě 2019, 23:45

Pepi, souhlas se vším co jsi psal :idea: Navíc ještě nechápu, proč mu nemalý počet diváků tak fandí, ale to už jsem v podstatě rozebíral v diskuzi k minulý epizodě. Rick celou hru akorát všechny na ostrově (krom Davida) pořádně sral, teď mu část EI fandí čistě kvůli nenávisti k zbylé Kamě (a sem tam by někdo možná dal hlas Lauren, kdyby se dostala do finále), nic víc v tom není. Herně s ním nikdy nikdo (opět krom Davida) nechtěl taky nic mít, prakticky celou hru byl v absolutní menšině, klidně si pusťte znovu dosavadní díly a soustřeďte se na jeho postavu..:) To i ten Mike ze s30, který se taky proimunitoval do finále, byl mnohem lepší hráč, Ricky má prostě jen ty svý hlášky, jinak úplný ***... :)

Tuhle řadu může spasit už jen vítězství Reem, po kterém bych se smál ještě několik týdnů po finálový epizodě :mrgreen: :fuck:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod Survivorfans » 10 kvě 2019, 23:48

Dobrá fraška se nám z týhle série dělá, nechápu proč produkce rovnou nepředá šek na milion dolarů Devensovi. :vomit:
Kdyby jen vyhrál soutěže tak to beru, ale nevím proč mu musejí cpát HII, u který nechápu proč jí není omezený množství a proč se vrací v takhle pozdní fázi hry.

Zbytek soutěžících mi taky přijde jako banda idi*tů, příště stačí aby se navrátilec dal na stranu Devense s Julii a můžou mít v pohodě hlasy na remízu :cry: . Bylo podle mě jasný že blafuje, protože jakmile by HII ztratil, tak by letěl nebo musel spolíhat na to že by Julie s navrátilcem šli do kamenů.
Vyloučení Aurory chápu a má smysl, ale né když příště hrozí že nebudou mít počty a ztratí většinu. Takhle fakt musejí doufat že navrátilec nebo Julie Devense sejmou v potenciální top5 po návratu, pokud nevyhraje nějakou soutěž o imunitu (kmenovku v 6 lidech má jistou s HII) a nebo případně poté nerozdělá oheň.

Upřímně je mi tahle série už opravdu ukradená a vítěz mi bude volnej. Jinak to pár dílů nazpět vypadalo na dobrej finiš a řada se mi celkem líbila.
Tip na vítěze - Devens díky produkci, jinak asi Gavin. Ale největší sranda by byla kdyby se vrátil někdo kdo vyletěl brzo a celý to vyhrál (Reem, Chris nebo třeba Joe). :fuck:

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod kachna » 11 kvě 2019, 13:12

Ještě víc nenápadný mohlo být to nalezení HII... Souhlasím se všema, už je jich moc a už je na to moc pozdě. Já bych to udělala tak, že v každém kempu by byl jeden HII do sloučení a jakmile se zahraje, tak se prostě nevrací. Pak by byl třeba jeden bonusový někde během soutěže nebo tak, ale to by byl strop. Tohle už je fakt moc. Takhle by tam mohl mít HII úplně každej.

Soutěže nebyly špatné, takové nic překvapivého.

Vypadnutí Aurory se dalo asi čekat. Očekávám, že se ale Aurora příště probojuje zpátky, protože bude mít nejvíc sil a taky je celkově docela dost nabušená. Byla jsem ale překvapená, že Rickovi to sežrali všichni a že šli po Auroře.

Tímhle tempem si Rick pomalu nakráčí do finále, kde je dost pravděpodobné, že vyhraje, protože porotci prostě půjdou proti zbylé Kamě. V průběhu byli rozhodně lepší adepti na vítězství, ale obávám se, že se s tím můžeme pomalu začít smiřovat :angry:
Nějak nevím, kdo jiný by měl šanci vyhrát, i když nevím, zda jsem s momentálním adeptem na výhru spokojená. Asi lepší než třeba Julia/e. Nevím, která je ta, co tam pořád je :mrgreen:

A vsuvka, nedávno jsem se dívala na sestřih všech vítězů a hrozně mě mrzí, že se vytratilo to, kdy jdou do finále společně ti, kteří spolu drželi celou hru a jdou tam teď spolu jen ti, o kterých si ostatní myslí, že je porazí. Nejlepší příklad toho bylo finále Cook Islands, kam došli opravdu ti, co spolu drželi :( Ale to už nás asi nikdy nepotká :cry:

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod vrabejka » 13 kvě 2019, 07:52

Tento luk me prostě baví :)
A to jak dokázal psychologicky přemluvit všechny aby dali Auroru amazing.
Každý díl hrsje líp a líp :)

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod PM. » 13 kvě 2019, 11:12

vrabejka píše:Tento luk me prostě baví :)
A to jak dokázal psychologicky přemluvit všechny aby dali Auroru amazing.
Každý díl hrsje líp a líp :)


Ale prosimtě. Plán vyřadit Auroru byl v motion už dávno předtím než Rick na TC vytáhl HII, což na Twitteru potvrdila Victoria i Lauren.
To jen produkce se nás snaží přesvědčit, jakej je Devins mastermind. Jak je vidět, na průměrné diváky to funguje. No offense. :fuck:
Celkově začínám mít z téhle série hodně fuj pocit, že to vyvrcholí obdobným způsobem jako S35. :vomit:
Pro zajímavost: Rick měl za tuhle epizodu stejný počet confessionals jako Chris a Julia celou sérii.

Fandím: Victoria, Lauren, Gavin. IOE: Reem, Kelley, Eric, Aurora, Wardog.
Ven: Rick, Julie
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod sextant » 13 kvě 2019, 16:15

Jen poznámku:
To, že se skryté imunity po použití vracejí do hry se praktikuje už delší dobu. Někdy je jich skutečně moc, ale je to věc produkce koho chce prosadit jako vítěze a my s tím nic nenaděláme. Můžeme leda zavzpomínat na dobu kdy nebyly žádné skryté imunity a hra byla vedena jiným způsobem.
Teď jsem jen zvědavý kdo se vrátí do hry a co udělají s porotou. Zde je pošlou do Ponderosy nebo je nechají dohnít na ostrově.

Když čtu o přání Survivoru podle staré školy, tak bych se přimlouval o typ hry ve stylu Palau. Žádně promíchání kmenů, slabší kmen vymře. :)

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod Merengues9 » 14 kvě 2019, 17:59

Série mě celkem baví, ale twist Edge of Extinction je směšný, zlatý Redemption Island. Tam člověk aspoň musel pořád bojovat, tady stačí vyhrát jednu soutěž. Ale víc než tohle mi vadí spousta výhod, imunit. Jsem pro HII, ale ať je v každém kmeni jedna a po sloučení se vrací jen tehdy pokud budou všechny zahraný a nikdo nebude nějakou mít. Hlasy navíc apod blbosti bych úplně zrušil. Nicméně rád bych ještě někdy viděl old school Survivor bez HII, výhod a max jedním promícháním kde člověk opravdu musel hrát především hlavou, být fakt fyzicky skvělý nebo umět bezostyšně lhát lidem přímo do očí ala Jonny Fairplay.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod cihi » 19 kvě 2019, 00:43

kachna píše:A vsuvka, nedávno jsem se dívala na sestřih všech vítězů a hrozně mě mrzí, že se vytratilo to, kdy jdou do finále společně ti, kteří spolu drželi celou hru a jdou tam teď spolu jen ti, o kterých si ostatní myslí, že je porazí. Nejlepší příklad toho bylo finále Cook Islands, kam došli opravdu ti, co spolu drželi :( Ale to už nás asi nikdy nepotká :cry:


a co byl pred rokem Wendell a Domenic? :D to byla dvojka k pohledani... co drzela spolu od zacatku do konce

navic snad nejlepsi dvojka v historii... taky to dopadlo po zasluze tak jak to dopadlo :)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S38 - Edge of Extinction - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2021, 01:46

Ach jo, produkce vrací hru do fraškovitých kolejí a tlačí jednoho vyvoleného za vítězstvím. Je to tak trapně očividné. 80% editu, zázračné nalézání HI, nedivil bych se kdyby měl i nějaké výhody při soutěžích, co mi můžeme vědět. Tajenku rozluštil až moc snadno. Just saying.
To nalézání HI mě strašně sere. Fakt strašně. Jaká je pravděpodobnost že to najde ze sedmi lidí 2x po sobě jeden a ten samý člověk? Ti druzí to jako nehledají? To jim dávají ke snídani anestetika, aby leželi v přístřešku a nechaly HI najít Ricka? Taktika mouchy snězte si mě, jde tu jen o milion dolarů, a je mi putna že tu měsíc a půl hladovým, spím ve špíně, nevidím rodinu a jsem v permanentním stresu. O nic nejde. :?
A to že celou dobu a nic a najednou se jako zázrakem nacházejí HI za každým pařezem ve 35 den kdy máme posledních 6 hráčů? :vomit: :vomit: :vomit:


Zpět na „S38 - Edge of Extinction“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host