TAR S31 (US) - Epizoda 11

2019
f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

TAR S31 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod f*ck » 01 črc 2019, 00:03

Epizoda 11
27.6.2019


HODNOCENÍ CELÉ SÉRIE:

Začnu dobrou zprávou, The Amazing Race US čekají ještě minimálně dvě série, série 32 natočena, série 33 objednána.

Tyler a Korey - nejvíce vyhraných etap - 9, Colin a Christie rekord na závěr vyrovnali, Leo a Jamal - nejvíce etap, kterých se účastnili.

Leo a Jamal - škoda, že se zasekli a v druhé polovině finále už vlastně nebyli. Aspoň, že zlomili prokletí čtvrtých míst.
Tyler a Korey - jejich třetí mise a opět finálová trojka, umístění 3.2.2.
Colin a Christie - návrat po patnácti letech, v sezóně 5, byli o malinký kousek druzí, možná stačil lepší taxikář. V tomto finále to chvilku vypadalo na deja vu, když hledali taxík, který na mě měl čekat. Nejhorší umístění v této série 4. místo. (horší byli naposledy v 5.sezóně v druhé etapě!) Neuvěřitelná transformace, i když ve finále Colin oddřel vše..a hodně díky němu se radují z vítězství. Dle mě zasloužené za celou sérii, i když nebyli mými favority.

Z ostatních týmů zaujal Chris a Brett, škoda, že to nedotáhli dále, měli záblesky. Rupert s tou svoji potěšil brzkým vypadnutím, Eliza potěšila pěkným meltdownem na závěr svého cestování.

Lokace pěkné, nově Laos, Uganda.

Ještě pro zajímavost, ani jeden tým Survivor nebo Big Brother nevyhrál etapu.

Tak na viděnou u série 32! Snad co nejdříve. :dance:
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 02 črc 2019, 09:53, celkem upraveno 2 x.
Důvod: přesunuto do vlákna pro finále :)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S31 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Survivorfans » 21 črc 2019, 23:57

Konečně máme finále za sebou a vyhrál dost sympatickej pár :) , jen bohužel opět dokázali že tahounem toho páru byl Colin a bez něj by vypadli.

Tahle série se mi líbila, ale oproti S30 tomu chyběl slušnej závěr. Poslední díly bylo celkem jasný kdo asi vyletí, hlavně kvůli těm dvojitým obratům.
Začátek se mi dost líbil, ale bohužel až na Arta s JJem končili hlavně týmy z BB a Survu, veteráni z TAR jim to slušně nandavali. Jediný kdo se držel celou dobu držel, tak byli Nicole a Victor + občas překvapili Chris a Brett.

Páry a casting na konci se mi ale líbili, top5 byla kvalitní a až na afghánce všichni sympatický. :idea: Né že by mi Leo a Jamal vadili, ale jak jim to nešlo tak nebyli sympaťáci jako na začátku a upřímně ani nechápu za co si zasloužili 3. šanci - neviděl sem jejich série, ale kromě luxusního začátku byli věčně mezi těma horšíma, většinou těma z jiných reality show.

Páry ze Survu mě zklamali, ale myslím si že Elize s Corinne a Chris s Brettem měli na víc - oboum když vypadli bohužel nesedli úkoly.
Jinak chápu pokud fanoušci TAR nesnáší páry odtud, když už jich bylo 6 a do historie se asi zapsali jen Boston Rob s Amber a zbytek podle umístění nic moc :fuck: . V téhle sérii ale neznámo proč dostali šanci samý starší páry, na rozdíl od takovýho BB.

Uvidím časem jestli se stanu větší fanoušek TAR a zkouknu i starší série, ale na nový určitě koukat budu :smile: . Závěr téhle série mi totiž potvrdil, že maniak do téhle show určitě nebudu ani zdaleka jako u Survu. :mrgreen:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

TAR S31 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod jukab » 29 črc 2019, 21:45

Mám dokoukáno, celkem slušná série. Začátek super, ale konec mě nebavil, osobně bych prostě do téhle realitky necpal velký země s úřední angličtinou. Fandil jsem TeamFun, s jejich vypadnutím skončila zábava, ale dalo se to. Corinne s Elizou zklamaly, Brett mi tu naopak přišel lepší než v Survu. Z etap se mi líbily nejvíc švýcarská, laosská a ugandská a nejmíň určitě americká. Vítězům jsem v trojce nevěřil, ale zvládli to, gratulace.

Britové nechali CBS natáčet v Cyberdog :) Nás tam pomalu vyvedli, když jsme nahrávali. No jo, marketing :) Těším se na S32


Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů