TAR S31 (US) - Epizoda 1

2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod ItalianManiac » 19 dub 2019, 14:17

Epizoda 1
18.4.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod f*ck » 19 dub 2019, 16:34

:angry: Rupert :angry: byla velká naděje, že by hned v prvním díle vyletěl i se svoji Laurou, to by bylo něco :beer: jejich tří hodinové chození parkem :cry: snad příště poletí! prosím......štěstí pro ně byl JJ a Art ještě horší,asi taky žádná škoda, jsou za zenitem, už od pohledu :fuck:

Tokio bylo docela nudné, roadblock a detour skládající se z bláznivých japonských her..no..viděl jsem lepší japonské hry..Naposledy v Tokiu Afghan Animal vypadli, dnes vyhráli..

Těším se co se bude dít dál a hlavně jak bude nový formát pojat (uturn vote), snad to dopadne lépe než aktuální řada Survivora.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod kata_rina » 20 dub 2019, 17:29

Musím se přiznat, poslední řadu AR co jsem viděla, byla asi 26 a to si nejsem jistá, zda jsem je i předtím zhlédla všechny, ale nalákal mě nový formát složený z hráčů jiných realit show. I když nejsem fanouškem BB a z AR lidi z novějších sérií neznám, těšila jsem se na hráče Survivora a oni vyberou zrovna tyhle ... Rupert a Laura, no popravdě jsem doufala, že vypadnou, smutné, ale to je realita. Ta Laura se zdá být i inteligentní, ale prostě Rupertovo slovo je posvátné a ona dá vždy na něj, a pak to takto dopadá. Corinne mám ráda jako b*tch, ale Elizu nemůžu ani vystát a už v první díle byla na odstřel, ty její vykulené a vystresované oči ... Jediný pár co mi tam tedy zbyl je duo Chris a Brett a musím přiznat, že i v Survivoru se mi tato dvojce zamlouvala, ne že bych jim fandila, ale bavili mě a tady jim asi fandit budu.

Z ostatních znám jen bratrance, ale ti už si byli jednou vráceni, tak proč nevybrali někoho jiného. Dále pak z hluboké minulosti pár Colin a Christie, co si pamatuju, tak to byl dosti nervák a nyní zde zkouší uklidňování pomocí yogy :lol: no uvidíme ... Z BB neznám nikoho, ale co to tak po očku sleduji, ta Rachel už vymetla více reality show, asi to vidělává :-| Zatím fanditelní asi Nicole a Victor.

Budu to nadále sledovat, jak už tu bylo psáno, je to záživnější než nová řada Survivor :( což je smutné ... A budu se těšit, možná by se mi i tento koncept líbil, kdyby přizvali záživnější soutěžní páry.
Obrázek

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Pepi » 22 dub 2019, 19:25

Tak jsem si kvůli Corinne, Elize a Rachel zapnul po 3 letech TAR... a opět nechybělo Japonsko. :D Road blocky byly takový meh a epizoda jako taky moc nic, ale díky ní jsem se dokopal k TAR 30, který je super! :D Navíc vypadla dvojice, kterou jsem chtěl, aby vypadla. Takže zatím spokojenost. :)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Survivorfans » 27 dub 2019, 11:12

První díl zatím dobrej, jen ty soutěže mohli být zajímavější. Přiznávám že jako fanda Survivoru sem docela zklamanej a nevidím moc reálně, že by nějaký pár mohl vyhrát. :-|
Corinne a Eliza se sice hodně snaží, ale moc dobrý nejsou a jestli Eliza bude zmatkovat, tak jim to zabije.
Chris a Bret by se mohli zvednout, ale hlavně doufám že Bret začne víc přemýšlet. Bohužel už v Survu bylo vidět, že kecat umí, ale hrát ne. Tahoun tohodle páru bude bez debat Chris.
Rupert a Laura marný a ostuda, jediný pár kterýmu nefandím skoro vůbec. Rupert názorně dokázal proč v Survu nikdy neuspěl - v hlavě toho moc nemá a v soutěžích nikdy nějak moc neválel. A Laura mu bohužel asi jen asistuje a je spíš takový doprovod, kterej ho bude poslouchat.

Páry z Big Brotheru neznám, tedy si na ně zatím teprve dělám názor.
Nicole bude mít asi mozek a Victor bude možná jednodušší ale dobrej na soutěže, tak uvidíme jestli to bude dobrá nebo špatná kombinace.
Rachel a Elisa zatím průměr, tak uvidíme co bude dál. Věřím ale tomu že Rachel bude bez manžílka marná, podobně jako kdyby v minulé sérii neměla Jessica Codyho, který dělal většinu soutěží a celý jim to vyhrál. :fuck:
Třetí pár nevím, nehodnotím zatím.

Páry z TAR zatím až na vojáky válej a je vidět, že už závodili a trochu se v tom vyznaj. Nebude totiž podle mě náhoda že se jinak všichni drželi na čele v top 6 je 5 párů od nich.
Zatím nefandím nikomu, ale je vidět že dobrý budou ty Leo & Jamal s tím veterásnkým párem Colin & Christie.

b0bbycz
Garant
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2019, 15:53

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod b0bbycz » 26 kvě 2019, 10:24

Tak sem se konecne dopracoval ke tehle rade a zatim me zacatek bavi, sice z BB znam jen Nicole a Victora, ale to nevadi. Ukoly sice v Tokyu mohli byt zajimavejsi, ale na rozjezd to myslim stacilo.

Jsem rad, ze nevypadli Rupert s Laurou, Ruperta mam rad uz z dob Pearl Islands :smile:

Fandim Team FUN (fandil sem jim i ve 29), Nicole a Victor( Nicole byla moje favoritka uz v BB 16)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

TAR S31 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod jukab » 24 črc 2019, 21:23

Tak jsem taky začal a první díl pobavil, hlavně komenty Corinne a Elizy :) Corinnině jazyku se nedá nefadit, tak snad se zvednou a dotáhnou to daleko. TeamFun je zpátky, fandím! Soutěže docela na náhodu, to se mi nelíbí. Tokio nuda, těším se na jinou Asi nebo Jižní Ameriku :)


Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti