TAR S31 (US) - Epizoda 2

2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S31 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod ItalianManiac » 25 dub 2019, 06:48

Epizoda 2
25.4.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

TAR S31 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod sirek » 25 dub 2019, 23:37

Zatím o něco slabší než vynikající 30. série, ale furt kvalitativně o třídu výš než zbytek těch novějších řad.
Rupert a Laura jsou snad jeden z nejpomalejších týmů, které jsem kdy v TAR viděl. Jak jsem je měl v Survivoru rád, tak tady zcela zaslouženě vyletěli.
Jinak teda jasně dominují soutěžící z TAR v čele s Afghanimals, každopádně Tyler a Korey jsou velká hrozba (zbrždění U-Turnem), podobně i Colin s Christie jen Team Fun je o něco slabší. Z nováčků zatím nejsympatičtější Nicole a Victor, nejzajímavější Corinne a Eliza (v transportu selhávají, ale jinak mají fajn dynamiku a vytváří spoustu zábavného zbytečného dramatu).
Roadblock spíš zážitkový, ale celkově epizoda o něco lepší než úvod. Snad to půjde kvalitou vzhůru.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

TAR S31 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod f*ck » 26 dub 2019, 14:01

UTurn docela brzo, naštval tým fun, že podlehl naléhání afghanu a nedal Ruperta, nakonec to bylo stejně jedno :beer: opravdu jeden z nejhorších týmů za poslední dobu :lol: Ještě, že se vylučovalo, už jsem jen čekal nějaké "letadlo odpadlíků" a kleplo by mě :D

Přijde mi to nebo ti američani jsou strašně uječený? občas to trhá uši.
Vítěz stejný jako v první epizodě, asi zaslouženě, i když dle mě štěstí, že byl U-Turn.
Team Tuk Tuk je občas na přes držku, ale baví :D
Uvidíme, co bude dál. Bye Bye Rupert :beer:

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

TAR S31 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Pepi » 28 dub 2019, 00:14

Tak Rupert s Laurou si vedli lépe než jsem čekal. Nevyletěli jako první, ale jako druzí! :mrgreen: Neskutečně tragickej tým, který akorát zaplácnul místo nějaké lepší (= jakékoliv) dvojici ze Survivora. Snad jsem je viděl naposled, ať už v Survivoru nebo v TARu.

Nejvíc fandím samozřejmě Elize a Corinne. :mrgreen: U té abecedy měly pěkný mnemotechnický pomůcky. :lol:

Roadblock byl ale fakt pěknej. Teď jsem po dlouhý době začal zase koukat na TAR, takže jsem byl za tenhle roadblock fakt rád, protože odměny v Survivoru spojený s tamní přírodou už dneska člověk nevidí.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S31 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Survivorfans » 04 kvě 2019, 13:22

Další docela povedenej díl, jen ten 2. úkol byl docela bída a asi hodně záleželo na slonovi než na soutěžícím. Samozřejmě asi záleželo na tónu hlasu nebo jak to říkali, ale dostat tvdohlavýho tak by s ním asi obyčejný "amatér" nebo nováček nic nezmohl.
Na slonovi se projet, ale určitě musí být zážitek na celý život. :)

Jako fanoušek Survivor párů sem rád, že se konečně máme nadějný pár Corinne s Elizou ;), šestý místo není sice velká sláva ale nebýt toho pomalýho tuk-tuku, tak by v pohodě byli na 4. místě.
Chris s Brettem asi bohužel poletí jakmile vypadnou slabý páry, ale rád se budu rád mýlit.

Rupert s Laurou sou teda případi, neviděl sem moc sérií ale takhle tragickej tým se asi jentak nevidí. Kdyby byli klasicky poslední, tak bych to chápal. Ale když 2 jiný týmy dostali UTurn a i tak je skoro dají, tak je to vážně bída. Sem moc rád, že sem mu nikdy nefandil a nebylo mi ho ani trochu líto.
Vážně se Rupertovi divím, že mu ty jeho poslední účasti stojí za to, aby se takhle ztrapňoval. Je jen škoda, že nemůžu napsat že je zase poslední. :fuck:

Další páry sou mi volný, ale je vidět že válejí a asi stále budou Leo & Jamal a Colin & Christie nebo ty 2 blokovaný páry.
Páry z BB Victor & Nicole nebo Rachell s Elissou asi párkrát zazáří, ale nemyslím si že by měli velikou šanci vyhrát. Upřímně sem řadím i Corinne s Elizou, ale u těch samozřejmě doufám ve větší úspěch. :mrgreen:

b0bbycz
Garant
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2019, 15:53

TAR S31 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod b0bbycz » 26 kvě 2019, 11:14

I kdyz mam Ruperta rad, tak tady vypadli zcela zaslouzene, prakticky celou dobu posledni a tentokrat je uz nic nezachranilo. Sem rad ze Team Fun to zvladl. Afganimals zatim jedou temer perfektni zavod, uvidime jak dlouho jim to vydrzi...


Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti