TAR S31 (US) - Epizoda 4

2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S31 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod ItalianManiac » 09 kvě 2019, 08:39

Epizoda 4
9.5.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

TAR S31 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Pepi » 10 kvě 2019, 11:51

Průměrná epizoda. Už jsou zase v tý Asii nějak dlouho. Ten detour byl teda dost nevyrovnaný, co se týče náročnosti. To, že první dva týmy, co přišly k detouru a jako jediný si vybrali stavbu kola, skončily šestý a osmý, o něčem vypovídá. Corrine & Eliza, kterým jsem fandil, zaslouženě vypadly. Ale bože! Ten jejich odchod byl tak neskutečně cringe, proč nemohly odejít s pokorou jako dospělí lidé. :cry: Elizu už nechci na CBS vidět.

Nikdo mi tam vyloženě nevadí. Nejvíc fandím Becce & Floydovi, Nicole & Victorovi a Rachel & Elisse.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S31 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Survivorfans » 20 kvě 2019, 21:08

Epizoda průměrná, sem ale hodně zklamanej že mi vypadl další tým ze Survivoru. Eliza s Corinne nebyli špatnej tým. Bohužel jim nevyšla soutěž, ve který se u Elizy projevoval její tipická přehnaná nervozita. Kdo viděl její série, tak ho to nepřekvapilo a je vidět, že je za ty roky pořád stejná (i přes tu její trochu hranou sebevědomost nad nováčky v Micronésii). To divadýlko na konci škoda komentovat, Corinne mele jak Rachel s Elissou nerespektuje, ale nedokáže jim to ani říct do očí. Pak se urazí jak kdyby oni byli ty napadený. :down:
Je jenom škoda, že mi teda zbývají jen Chris s Brettem. Zlepšili se, ale zase v týhle epizodě zázraky předvádět nemuseli a nemyslím si, že by měli nějak moc velkou šanci uspět. Chris je celkem schopnej a potvrzoval to i v Survu, jen by musel mít jinýho parťáka.

Soutěž na motorce se mi líbila a bylo vidět kdo je jak dobrej řidič, jen je škoda že nebylo dost taxíků a některý týmy to dost zdrželo. Nelíbí se mi moc když někdo ztratí tolik času aniž by za to mohl. Divím se, že tohle nebylo dopředu zařízený. :?
V další fázi byla jasná volba ta "otravnost", tam totiž nebylo co pokazit a bylo jasný, že za nějakou dobu to soutěžící snad dají. U tý stavby sem přesně očekával, že se někdo sekne u detailu a ztratí tam hodiny. Taky "úplně nečekaně" oba týmy klesli slušně dolu a Rachell s Elissou to málem odskákali.

PS. Jen si říkám jaký chudáci sou fanoušci TAR, protože už museli snášet 6 párů ze Survivora a nebýt Boston Roba s Amber, tak nikdo díru do světa neudělal :mrgreen: . Páry z BB naopak příjemně překvapujou. :idea:
U takovýho Survu to totiž je naopak a zatím mi nikoho účast z BB nebo TAR nevadila, protože všichni až na Nadyu něco předvedli. :idea:

b0bbycz
Garant
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2019, 15:53

TAR S31 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod b0bbycz » 26 kvě 2019, 13:04

Sem rad, ze vypadl tym ktery vypadl, protoze Eliza mi neskutecne vadila a zaslouzili si to uz jenom za ten konec, co tam predvedli. Ukazkoivy pripad lidi, ktery neumeji prohravat. Jinak epizoda takovy prumer, ale porad dobre koukatelne.


Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host