TAR S31 (US) - Epizoda 8

2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S31 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod ItalianManiac » 06 čer 2019, 09:05

Epizoda 8
6.6.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

TAR S31 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod kata_rina » 06 čer 2019, 18:51

Po dlouhé době jsem se vrátila k AR a opravdu mě to baví. Samozřejmě fandím survivor teamu (poslednímu v soutěži), škoda, že to tentokrát nevyšlo a nebyli první. Jinak dvě episody ve Švýcarsku opravdu nádhera, obzvláště ta minulá. Ta příroda je tam okouzlující. Jsem ráda, že v Evropě ještě chvíli zůstaneme! :dance:
Obrázek

b0bbycz
Garant
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2019, 15:53

TAR S31 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod b0bbycz » 07 čer 2019, 17:09

epizoda me bavila, zajimave ukoly, krasna krajina a vypadl pro me nej nesympatyctejsi tym, takze celkova spokojenost :dance:

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S31 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Survivorfans » 19 čer 2019, 21:35

Epizoda a série celkově sou dobrý, jenom škoda že tentokrát bylo hodně pravděpodobný který 3 páry byli v ohrožení. Nečekaně se k nim přimotali i afghánici, kteří poslední epizody nějak neválejí a je asi otázky kdy zaváhají osudově. Sem ale rád, že vypadli sestry Reillovi, poslední neschopný pár, který navíc dělal dusno a teď už tam sou jen samý fanditelný páry. :)

Hodně mile mě znovu překvapili Chris a Brett, jen škoda toho finiše - ten budou muset vylepšit pokud by měli uspět i v závěru. Jinak hodně slušně válí Tyler a Korey, třikrát za sebou první místo asi mluví za vše :idea: . Dál samozřejmě mají můj respekt Colin a Christie, který dokázali snad nemožný a i přes obrat skončit v top3. :o

Jako fanda Survu samozřejmě dál nejvíce fandím poslednímu týmu ze Survu, ale sou tam samý sympatický páry tak kromě nich nemám vysloveně další oblíbený nebo neoblíbený pár. ;)


Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů