AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 28 črc 2019, 14:34

Epizoda 3
28.7.2019


Další super epizoda z dílny Australanů! :hungry:

Hned na začátku pobavila scéna s nahým Johnem a Shaunovy komentáře k tomu - nebo když Daisy se Sam komentovaly Shauna. To jsou přesně takové scény, které mi v posledních řadách US Survivora chybí. Neřešit pořád jenom taktiku a aliance, ale ukázat i nějaké vývoje postav nebo prostě jenom vtipné scénky ze života v táboře.
Následně mě ale hned znechutily záběry na mořskou okurku. A já blbka si včera ke sledování vzala oběd :vomit:

U Šampionů mě zase pobavila scénka s banány, Rossem a Lukem. Banana bandits! :lol: A Nova se svým diktátorským přístupem k jídlu a vaření nejspíš dlouho nevydrží.

Soutěž o odměnu se mi líbila - mám ráda soutěže typu fyzické souboje, hlavně v sériích tohoto typu (versus). Vypadá to, že mezi Mattem a Lukem bude podobná rivalita, jako mezi Matem a Robbiem v minulé řadě. Matt se chová namachrovaně, takže jsem ráda, že zatím vždycky vyhrál Luke :D Jinak v soutěži nejvíc překvapil Baden - běžel tou vodou jak nějaká ještěrka! Aspoň mohl ukázat, že není úplně tak slabý, jak si ostatní myslí, a třeba ho to při příštím hlasování zachrání.

BTW: kdyby někoho zajímaly zákulisní informace, tak sám Baden dává na Reddit komentáře ke každé epizodě. Nejzajímavější věci napíšu sem i pro české fanoušky. Například Luke při svém prvním pokusu rozbil zvon a chvíli trvalo, než ho opravili. Co se týče odměny, tak kompletní seznam předmětů byl tento: Baden - čokoládový croissant, Hannah - tabulka čokolády, Daisy - kartáč na vlasy, Casey - kartáček a pasta, Harry - mýdlo, Sarah - polštář, Sam - přikrývka, Shaun - pinzeta, Andy - hydratační krém, Matt - konzerva vařených fazolí, John - kokos. John málem přidělil čokoládu Casey, ale pak si vzpomněl, že je na čokoládu alergická. Jinak všechno kromě polštáře, deky a mýdla jim produkce po 24 hodinách zase vzala.

Před soutěží o imunitu jsem bohužel správně odhadla, že na kmenovku půjdou Champions - bylo jim opět věnováno víc airtimu a většinou se týkal taktiky, aliancí, hledání skryté imunity a podobně. U Contenders jsme se sice od Andyho taky dozvěděli, jak přibližně vypadá žebříček hráčů, ale jinak jsme viděli spíš záběry života v táboře nebo rozvoje postav.

Soutěž o imunitu byla opět hodně fyzická - přijdou mi mnohem náročnější než v US Survivoru. Taky nechápu, proč všechen hate za prohru schytala Janine, která jen navrhla taktiku na hrabání, když tam bylo spoustu záběrů na Susie, jak nic nedělala. Asi jenom aliance sportovců potřebovala nějakou záminku, proč ji navrhnout na hlasování.

Jsem ráda, že se nakonec menšinové alianci povedlo logickými argumenty přetáhnout Abbey a Rosse na svou stranu, vyloučit Susie a rozbít tak alianci sportovců. Snad to teď u Šampionů bude zajímavější než jenom "sportovní duch a loajalita", jak jsme viděli už v minulé sérii. V ukázkách z dalších dílů to navíc vypadá na pořádný rozkol mezi Stevenem a Abbey (což od Stevena nejspíš bude taktická chyba - místo aby se snažil přetáhnout Rosse a Abbey zpátky a mít tak pořád většinu, tak je od sebe akorát víc odradí).

Příště se taky těším na tu soutěž se skákáním do vody - loni jsme měli drama s Monikou, co si dala několik placáků, letos to vypadá na Sarah a její trauma z tsunami.

Dojmy po EP03:
:idea: - Daisy, Luke, Pia, David, Harry, Baden
:? - Andy
:down: - ET, Matt, Nova, Casey, Steven, Susie

(Jsem se zase nějak moc rozepsala, tvl)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod sextant » 29 črc 2019, 10:46

Mně se epizoda líbila. Skutečně soutěže jsou náročné, V porovnání se současným americkým Survivorem pochybuji, že by Američani zdolali jednu soutěž o imunitu.
Ta mořská okurka byla nechutná, ale já naštěstí nejedl a po tréningu ze závodních jídelen by mně to nevadilo ani při jídle.
To, že se zde víc rozepíšeš je hlavně pro nás neznalé angličtiny výborné, protože se dozvíme to co by nám zůstalo skryto. Proto Ti moc děkuji za ozřejmění celé řady situací co by mně jinak zůstaly skryty.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod hozu » 29 črc 2019, 13:14

Nejdřív začnu pár slovy k nové sérii jako celku. Po poslední americké sérii je tohle jak balzám.Zábavný cast, podíl strategie a osobních momentů je poměrně rozložený a přesto to celé strašně příjemně utíká. Samozřejmě, svoje dělá i ta délka epizod a celkově kinematografie. Prostě to celé vypadá a působí strašně dobře. K tomu ta přepáleně epická hudba. Myslím, že tohle je stále nejlepší současný Survivor, co běží.
Zatím mi asi jen vadí to přílišné tlačení do rivality, ale na druhou stranu, z toho jsem měl obavy i minulý rok a nakonec sloučení bylo takové jaké bylo. Plus ty duely jsou opět velice zábavné sledovat. Některé nápady na soutěže jsou fakt parádní. Zvonění na zvon v téhle epizodě nebo přetlačování. Obvykle moje pozornost během soutěží ochabuje, ale tady se nelze odtrhnout.

Osobně jsem jinak doufal, že na kmenovku půjdou Champions, ostatně ten již zmíněný airtime něco málo napovídal. Ale hlavně jejich kmenovka působila tak nějak i zajímavěji. Chtěl jsem vědět, jestli ta sociální hra, k přetažení Abbey a Rosse bude účinná nebo ne. Byl jsem rád že byla a dost možná to způsobí i rozpad celé té sportovní aliance. Což zní ještě líp, jelikož oblíbenější hráče mám spíše v té druhé alianci. Každopádně jsem rád, jak Luke docela ustál tu "nevýhodu" jediného navrátilce. Je vidět, že on je prostě přirozený sympaťák a hlavně je co platný, aby si ho nechali. A s tou HII by ještě mohl udělat divy :D

Zatím skvělá série. Strašně se bavím. Snad tomu nedojde jen tak dech :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod sheldom » 01 srp 2019, 15:30

Třetí epizoda, třetí výborný zážitek ;)
Pobavili hlavně Luke s Rossem při kradení banánu :dance:
Jak jsem již psal, kmeny působí vyrovnaně, což je dobře. Jsem rád, že se podařila rozbít "sport alliance of 7" a vyřadili Susie :)
Luke našel HII a snad ji dokáže vhodně využít ;)
Neskutečně mě irituje Steven, ani nedokážu popsat čím, ale mohl by jít jako další :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod Radix » 01 led 2020, 01:59

Třetí epizoda se mi opět velmi líbila. Scéna s Johnem, kdy běhal nahý, ale z dálky stejně vypadal, jak kdyby měl spoďáry (slovy Shauna), byla skvělá. :D A souhlasím, že tohle je něco, co US Survivoru dost chybí v poslední době, protože mají kratší stopáž a radši ukážou víc strategie, aby divák věděl, proč se co děje.

Jakkoliv chápu Novu, že se snaží hlídat spotřebu banánů, tak tohle nikdy není dobré. Pokud by to znamenalo její konec, tak bych byl jen rád. Zatím prakticky nic v soutěžích neudělala. Pobavila noční scénka Lukea s Jerichem, totiž s Rossem a loupeží banánu. :D

RC mě bavila. Byla jednoduchá a došlo na souboj Matt vs. Luke, ze kterého konečně vyšel vítězně Luke. :idea: Baden překvapil, ale proti Rossovi jsem čekal, že mrštnost uplatní. Díky ItalianManiac za soupis od Badena.

IC byla zase hodně fyzická, chtělo by to větší variabilitu. Tohle pak inklinuje k tomu, že někteří potenciálně zajímaví hráči vypadnou, aby zůstali atleti. Dle očekávání prohráli Champions, což bylo zřejmé z editu, ale navíc mají i starší tým, což se musí projevit v tomhle typu soutěží.

Jsem rád, že se snaha Lukea přetáhnout Rosse a Davida přetáhnout Abbey vyplatila. Nemyslím, že je přetáhli čistě na logické argumenty, ale šlo o skvělou sociální hru. Susie mi chybět nebude. Příště prosím ven Novu. :hungry:

Fandím: Luke, Andy, Pia, David, Ross
Nefandím: Nova, Matt
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 10 dub 2020, 12:33

Docela se divím, že sem snad jedinej koho zatím nějak extra tahle série nenadchla. Sem rád, že se to u Champions konečně trochu rozjíždí ale vzhledem k editu Lukea se dal nějaký menší obrat čekat. Né že bych si ho nepřál, ale podle mě si měli do budoucna nechat Susie jvůli soutěžím ve vodě. Janine by určitě škoda nebyla.
Příště to tam snad bude konečně zajímavý.

Contenders se mi líbí výrazně víc a je tam lepší parta, jen tam je moc vůdců co by rádi veleli - Harry, Matt, v pozadí Andrew a holky sou tam bohužel jako v předchozí sérii spíš do počtu nebo na okrasu. :down:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2019: CvC II - EP03

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 03 kvě 2022, 07:07

Když John donesl tu mořskou okurku, tak jsem si uvědomil, jak mi v AUS chybí challenge s papáním místních "pochoutek". Za to jsem vždycky všechny začal znechucený mega obdivovat.

V RCH Luke dobře naložil Mattovi, to mě úplně potěšilo. Badenova nefalšovaná dětská radost, když dal kmeni bod, taky dobrý.

Ze začátku jsem nazýval Rosse sešlým Silvestrem Stallonem, ale on je to spíš Ian McShane.

Co nechápu je, když je u šampionů pořád na stole "silný kmen do soutěží", proč si nikdo nevšímá Novy? To si tam bez ní neumí uvařit rýži a vzít banán? Ale nevadí, protože mezi ní a Rossem to může být ještě dobrá komedie, až přijde ponorková nemoc. Jinak Luke a Ross by mohli být dohromady dobří komedianti. Janine sice vymyslela ohledně kopání úplnou blbost, protože to znamenalo mnohonásobně víc kopání, tak jsem vůbec nepobíral, že ji to napadlo. Ale ještě víc jsem nepobíral, že to kmen odsouhlasil. Potom budou jak jelita ukazovat na ni, že může za prohru. Samozřejmě otravná Nova, která ještě nic nepředvedla a troufám si tvrdit, že ani nepředvede, ta aby hned neukazovala prstíčkem, kdo pos*al soutěž (ale chápu, radši ukázat na jiného, než aby si všimli, že jsem tu taky).

Nakonec to dopadlo ale dobře a jsem rád, že se Stevenova představa o nudném bezstresovém proplouvání v alianci sedmi bortí jak domeček z karet. :fuck:


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti