AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 05 srp 2019, 15:23

Epizoda 7
5.8.2019


Po předchozí méně záživné epizodě opět další skvělý díl! :hungry:

Po pár scénách z obou táborů došlo na scénu, kdy Shaun řekl Andymu o své imunitě. Škoda ale, že pořád nevíme, jak se o Davidově imunitě dozvěděla Casey (viz minulá soutěž o imunitu). Andy slíbil, že o ní nikomu neřekne, což mu nevydrželo ani do konce tohoto dílu :D

Poté nadešel očekávaný tribe swap. Na swapech v AU Survivoru se mi líbí, že na rozdíl od US nerespektují předchozí počty členů v kmenech, ale nové kmeny opět rozdělí rovnoměrně (opravte mě, pokud se mýlím). US Survivor by soutěžící proházel opět na 7 nových Champions a 11 nových Contenders, ale v AUS proběhlo rozdělení na 9+9. Naopak mě trochu mrzí, že pak nové kmeny nedostanou nějaká neutrální fidžijská jména, ale dál se jede Champions vs. Contenders.
(EDIT: Ajo, to s těma kmenovýma imunitama mi vůbec nedošlo) :oops:

Přehled nového rozdělení kmenů:
Champions 2.0: David, Luke, Andy, Baden, Daisy, Hannah, John, Sam, Sarah
Contenders 2.0: Abbey, Janine, Pia, Ross, Simon, Casey, Harry, Matt, Shaun
Na první pohled to vypadá, že u nových Contenders mají Šampioni převahu, ale Simon byl u nich další na řadě a je otázkou, jestli s nimi bude dál držet nebo přeběhne k Aspirantům. Zajímavostí také je, že je v menšině Shaun s falešnou imunitou - tudíž s ní možná bude chtít někoho (nebo sebe) zachránit, ale nepovede se (taky nechápu, že se od té výměny na tu imunitu ještě nepodíval). Navíc Janine vyšel její dlouhodobý plán a nyní je v kmeni Aspirantů s Aspirantskou imunitou, tudíž by pro ni už měla být platná. Při představování v táboře nových Contenders také pobavil Harry svou historkou o falešném synovi Oscarovi, díky níž získal sympatie u ženské aliance ze Šampionů.
U nových Champions je rozdělení horší a moji favoriti David a Luke jsou v absolutním obležení Aspirantů, ale oba mají platné skryté imunity (David měl sakra kliku, že s Šampionskou imunitou nebyl prohozen k Aspirantům, kde by asi ztratila platnost).

Soutěž o imunitu byla opět neokoukaná - líbí se mi, že AUS využívá soutěže na výdrž i v týmovém provedení, což v US také moc často nevidíme (soutěže na výdrž se prakticky objevují až v individuální fázi). Každopádně vydržet v podřepu skoro hodinu - Abbey s Janine i Sam s Daisy si vážně zaslouží respekt. Lukeova prosba, aby Abbey s Janine schválně prohráli soutěž, byla celkem logická - přece jenom mají Šampioni u Růžových převahu a zachránili by tak i Šampiony u Modrých, ale prohrou by mohli klesnout v očích svého kmene a na radě by se to pak mohlo obrátit proti nim. Abbey s Janine však vydržely a na kmenovku tak poslali nové Champions.

Podle počtů to vypadalo, že David s Lukem jsou určitě v ohrožení, pokud oba nezahrají své imunity. Navíc se oba hodně snažili povídat si s Aspiranty a vytvářet paranoiu, ale třeba Sam i Baden jim nic přislíbit nechtěli. Andy však už asi nedokázal skrývat svoje superfanouškovství, vymyslel komplikovaný plán s hodem mincí a navíc vykecal ostatním Aspirantům o Shaunově imunitě, čímž ztratil důvěru u Daisy. Pak už jenom stačilo dát dohromady Lukea, Davida, Daisy, Johna a Badena.

Ještě před kmenovkou jsem si říkala, že určitě poletí někdo ze dvojice Luke/David, protože Sam za celých 7 dílů neměla ještě ani jednu zpověď, ale nakonec opravdu vypadla Sam. Jako blindside na diváky sice dobrý, ale samotné Sam mi bylo docela líto, protože vypadnout bez jediné zpovědi, to se ještě nepodařilo nikomu z US Survivoru. Někdo sice může argumentovat, že třeba neměla na kameru co nabídnout, ale Harry se na Redditu vyjádřil, že Sam byla v kmeni Aspirantů jeho hlavní spojenkyně a dost spolu řešili taktiku - nebo třeba když v minulém díle hrál Andy s Johnem kriket, Sam s Harrym šli hledat imunitu. Škoda, že jsme takové věci vůbec neviděli. Za to mají australští editoři velký mínus, jelikož můžou využívat mnohem víc času než američtí, ale stejně nám Sam vůbec nepředstavili.

Ještě bych zmínila, že Luke s Davidem musí mít vážně nervy ze železa, když se nenechali zviklat a nezahráli své imunity. :heat:

Dojmy po EP07:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:? - Janine, Ross
:down: - Matt, Casey, Andy, Sam
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod hozu » 06 srp 2019, 13:28

Hodně dobrá epizoda. To promíchání bylo teda dost šílené. Luke + David a sedm Contenders bylo dost na pováženou. Taky jim fandím, respektive spíš Lukovi, David má spíš momenty, ale i tak to nevypadalo kdo ví jak dobře. Měli sice HII, jenže, k čemu oddálit jednu TC, když by pak asi letěli.
Nakonec se ale zbylí Contenders docela rozsypali, což mě dost překvapilo. Pro diváka ale určitě zajímavé. To ohledně Sam a počtu zpovědí mi přijde docela hrozné. Divím se, že ani v její poslední epizodě nedostala trochu prostoru. Na druhou stranu bych nebyl překvapen, kdyby jsme se teď celkově zbavili toho "balastu" bez zpovědí.
Ale teda ty nervy jako Luke a David a nezahrát HII bych chtěl taky mít. Dost se těším na výrazy ostatních v následující epizodě :D .

Jinak k tomu přejmenování kmenů. Oni to tak nechali i v minulé sérii, přičemž teď mi to přijde ještě podstatnější podle mého, jelikož tam kolují ty kmenové HII. Je jinak docela vtipné, jak Janine ten trik s ponecháním si té HII vyšel :D

Co mě ještě docela pobavilo, bylo to "falešné dítě." Některé přístupy hráčů mě nepřestávají překvapovat. Ještě, že v AusSurv jsou návštěvy blízkých až tak pozdě, takže to Harry asi řešit nebude muset. Myslím si :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod sextant » 06 srp 2019, 13:58

Mně se epizoda líbila. Jen to promíchání nemám rád. Ještě když je uděláno tak vtipně, že původní kmeny jsou namíchány půl na půl. Já osobně mám nejraději systém Palau. Kmen, který je slabý, ať nakonec zcela zmizí, ale to se už asi nenosí. ItalienManiac psala o chybějících představeních hráčů což se mi také nelíbí a navíc tato epizoda byla kratší o 10 až 15 minut, takže by byl čas to o loučení natáhnout.
Jsem zvědav jak si kmeny povedou dál. Nejlépe je, když jsou stavy vyrovnané (pokud to není systém Palau :) .

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod sheldom » 10 srp 2019, 12:53

Epic blindside, Luke s Davidem se ze začátku snažili někoho přetáhnout, potom to "vzdali" a přišla za nimi s plánem Daisy. Ono se není co divit, zbavit se za 15 dní jenom jednoho člověka a hned ze začátku, evidentně se Daisy k Sam objevila ponorková nemoc a Andy to prozrazením HII dovršil. :)
Zajímalo by mě, jestli to byl plán produkce na nové složení týmů nebo to tam náhodou vyšlo, spíš bych se ale přikláněl k produkci, protože jestli jsem si dobře všiml, měl JLP dva pytle pro oba kmeny. Ale taky se mi líbí, že vznikly dva kmene o stejném počtu, protože když někdo, kdo měl většinu skončí v menšině, je to docela smůla.
Ad sextant: Palau byla taková výjimka, jeden kmen byl postupně vyházen až skončil jediný hráč, naopak druhý zůstal v celé síle, tam nastalo takové "minisloučení" :)
Pokud se nepletu, konečně měl Simon první zpověď, ale zůstává tam plno nepředstaveným nebo bez zpovědi, tam se nechme překvapit, jak to bude pokračovat ;)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 10 srp 2019, 20:46

sheldom píše:Zajímalo by mě, jestli to byl plán produkce na nové složení týmů nebo to tam náhodou vyšlo, spíš bych se ale přikláněl k produkci, protože jestli jsem si dobře všiml, měl JLP dva pytle pro oba kmeny.


Oni většinou dávají jeden pytel pro muže a druhý pro ženy, aby byly kmeny rovnoměrně rozdělené i z hlediska pohlaví ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod jukab » 08 lis 2019, 22:34

Wau, Austrálie je čím dál lepší :) Jak ten cast vypadal na začátku špatně, tak teď už ro rozjel naplno. Daisy to vymyslela skvěle, jsem zvědav, jak si to bude řídit dál. Johna jsem tipoval na největší tmel kmene, ale příjemně překvapil. Baden si blindside nenechal ujít, super. Snad tohle probere Andyho, kterej z wanabe-masterminda sakra rychle vystřízlivěl :) Teď se může a musí předvést. Doufám, že časem poznáme i ostatní hráče, pže Hannah jsem poznal dneska, Caisy vidíme jen když se odhlašuje ze soutěží a tu zachránivší se paní snad radši ani poznat nechci, to je zatím nezajímavá slabá proplouvačka. Příště by mohl jít na kmenovku druhý kmen, ale jak znám Australany, bude to stejně zase všechno jinak :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod Radix » 01 led 2020, 23:01

Konečně tady máme swap! Jakkoliv mám Palau jako velmi oblíbenou sérii, tak jsem příznivcem swapu, protože nevybízí k následnému Pagongingu v merge. Nové vztahy, nové situace. To mám rád. Rozvržení bylo pro Champions vcelku šťastné, pokud by chtěli držet pospolu jako kmen. Mohli jednoduše zahazovat IC za IC a vyházet čtyři Contenders v kmeni a vyrovnat počty. Překvapivě byl pro i Simon při jeho ojedinělé zpovědi, ačkoliv byl v původních Champions na dně. :?

Harry to vymyslel s falešným synem výborně a ten střih byl tady geniální, když se tam parádně usmíval do kamery, jak mu to sežraly. :fuck: Janine měla kliku, takže má teď platný HII, a Shaun je v menšině, takže by se mohl chtít zachránit díky HII, který je ale falešný. Davidovi to nakonec skvěle vychází. :idea:

IC byla zajímavá a holky mají respekt. Luke to zkusil správně, bohužel holky nereagovaly. Mohly to "omylem" ztratit o pár minut později a nikdo by je nepodezříval. Nicméně to nakonec dopadlo pro Champions ještě lépe i přes další prohru.

Luke s Davidem byli úspěšní. Věděli, že ani jeden z nich domů nepůjde, protože mají oba HII. Přesto jen tak nečekali na powerplay na TC a vytahovali si jednotlivé původní Contenders na konverzace jeden na jednoho. Kvůli tomu se pak Andy začal bát, a proto chtěl zbytek Contenders vystrašit a řekl jim o HII, který našel Shaun, aby všichni drželi basu. Naštěstí to slyšela Daisy, kterou to namíchlo a šla domluvit Johnyho a i Badena, jakkoliv ho pro tohle hlasování nepotřebovali. To byl každopádně skvělý tah a jsem rád, že se to povedlo. Podle mě to tu Andy přehrál i s tím šeptáním Johnovi na TC. Snad se probere a začne zase hrát rozumně. Ani kdyby to vyšlo, jak plánoval, tak by to nebyl žádný velký tah, jak se chvástal.

Fandím: Luke, Andy, Pia, David, Ross, John, Daisy
Nefandím: Matt
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod MBej » 03 led 2020, 23:28

Andy a jeho overconfidence na kmenovce a kdekoliv v epizodě, to bylo fakt bolestivý, protože pro mě už začínal být sympatičtější, než šéfnarcis David. Klukům se z toho parádně povedlo vybruslit, je nehorázná sranda to sledovat. Dál držím palce dámské alianci, která se přesunula do Contenders.

Kolik měla Sam zpovědí? Tři?

Takže team Baden! Dále fandím Lukeovi i Davidovi, i když mě jeho nadřazený chování začíná pěkně štvát. Hru mají rozjetou fakt dobře, idoly v kapsách. Taky doufám, že se Andy poučí

Z nějakýho důvodu mi vůbec nesedí Daisy. Chci ale vidět její reakci, až společně se Shaunem narazí s falešnou imunitou.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod Dejvy » 04 led 2020, 13:34

Mám Andyho rád, ale škoda, že sa nezamerali nanho, ten by kukal jak puk keby mu JLP vypínal pochodeň :)
Naopak Sammy som mal rád lebo sa na nu dobre pozeralo, ale inak si myslím, že sme neprišli o dobrého hráča.

Tiež som sa zamýšlal nad tým, že Janine vlastne teraz platí HII a že David mal štastie lebo keby skončil u Contenders tak má vymalované čo sa týka HII.

Ideálny scenár by bol keby išli Contenders na TC a Shaun by zahral ten fejk za Matta, to by som praskol od smiechu :dance:

Každopádne už dlho som nebol tak "vzrušený" z TC lebo do poslednej chvíle som neveril, že tak silný kmeň ako sa Contenders javili hned pri prvej príležitosti flipnú, keď ešte aj vedia akí hráči (Dave, Luke) proti nim stoja. Navyše vedia, že jeden má HII. Super, že nemuseli ani jeden vytiahnúť a verím, že s nimi ešte urobia nejakú zábavičku na TC.

Fandím: David, Luke, Johnny, Andy, Pia, Ross
VEN: Matt
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 13 dub 2020, 15:10

Epizoda povedená, ale promíchání dopadlo hodně blbě. David s Lukem to měli hodně těžký a to že u Contenders mají věštšinu původní Champions se opravdu nepovedlo. :down:

Rozpadnutí Conternders takhle brzo sem taky nečekal, hlavně jak pár hráčů odpálkovalo Davida s Lukem, že nechtějí spolupracovat. :fuck:
Andy se moc snažil, ale bohužel až moc. Proč zrovna on házel mincí? To s tou HII měl říct - co když jí 1 z nich má a ne takhle hloupě vykecat to o tý Shaunově. A na kmenovce taky akorát slušně vyvoval napětí.

Plus za tuhle epizodu mají Luke s Davidem - hodně těžkou situaci zvládli i bez HII, ale samozřejmě to je hlavně zásluha Daisy a trochu nepovedeně Andyho.
Dál samozřejmě Harry. :idea: :mrgreen:

To že Sam neměla zpověď je hodně smutný a dost to připomíná američany, kde taky kolikrát hráče neznáme a poznáme je většinou epizodu před vyloučením a poslední díl. Navíc není sama kdo je „neviditelný", viz Simon, Hannah nebo Casey, která navíc nešla soutěžit ale prosedět soutěže a dost tím připomíná Abi z amerických Filipín. :down: I když ta prý aspoň údajně měla něco s nohou.
Dost mě taky překvapilo, že všechny epizody měli přes hodinu a když proběhne promíchání tak máme nejkratší díl. :shock: :?

ItalianManiac píše:[b]Poté nadešel očekávaný tribe swap. Na swapech v AU Survivoru se mi líbí, že na rozdíl od US nerespektují předchozí počty členů v kmenech, ale nové kmeny opět rozdělí rovnoměrně (opravte mě, pokud se mýlím). US Survivor by soutěžící proházel opět na 7 nových Champions a 11 nových Contenders, ale v AUS proběhlo rozdělení na 9+9.


To co popisuješ se podle mě stalo pouze v Markézách a už se to neopakovalo. Ta tvoje averze vůči americkému Survu je trochu až trapná, všiml sem si toho na více tvých komentech u AU Surva. :down:


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti