AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 11 srp 2019, 11:18

Epizoda 9
11.8.2019


Tak máme za sebou první neeliminační epizodu :D

Ale popořadě. Nejdříve jsme se opět dozvěděli něco víc o Harryho falešném synovi Oscarovi. Akorát jsem ze sestřihů tak nějak tušila, že se jeho lež asi brzo provalí, protože Harry očividně neví, co děti ve 3 letech dělají a nedělají :D
Taky mě docela pobavilo, že se Shaun na tu fake skrytou imunitu nakonec nepodíval sám, ale musela mu to říct Janine. :lol:

Soutěž o odměnu byla opět taková neotřelá. Sice jsme podobný souboj se shazováním sošky viděli několikrát už v US, ale líbí se mi, že Australani vždycky vezmou nějakou klasickou soutěž a změní v ní jeden nebo víc prvků, takže to není taková nuda.
(Navíc celá soutěž propršela a tak jsme se mohli kochat Jonathanem v mokrém tričku, mňam dopí*i! :eee: :love: )
Trochu děsivě vypadal souboj Daisy s Abbey, kdy si Abbey lehce poranila už dříve zraněné koleno z fotbalu, takže byli přivoláni i doktoři. Naštěstí to nic vážnějšího nebylo a nemuselo dojít na medevac.
(Spoiler k AUS 2018)
Spoiler!
(I když to lehce připomnělo zranění Jenny z minulé série)

Po soutěži také Shaun řekl Daisy o falešné imunitě od Davida. Daisy překvapila, že s tím ihned nesouhlasila, ale takticky to možná bude správné. Jak jsem psala minule, David by při případném blindsidu mohl zahrát imunitu a vše by se obrátilo proti Daisy.

Odměnu nakonec konečně vyhráli Champions a kromě toastů získali i talíře se vzkazy z domova. Taky zajímavější nápad než obyčejné dopisy, jenom škoda, že jsme neviděli talíř od Hannah nebo Andyho (chudák Hannah je v editu opomíjená podobně jako Sam). Taky je škoda, že si chudák John spálil svůj talíř toastovačem, ale vzápětí pobavilo, že tvůrci AUSvivora prostě museli otitulkovat Lukea v této chvíli :lol:

Soutěž o imunitu bylo klasické stavění věže z kostek, ale opět byly přidané nové prvky (přesekání lana, transport kostek a síť). Imunitu nakonec vyhráli Champions, i když jejich stavění věže bylo dost o nervy a několikrát to vypadalo, že celá spadne. Na kmenovku se tak konečně podívali i noví Contenders - když ale JLP oznámil, že Champions přijdou jako diváci, čuchala jsem z toho nějaký neeliminační twist.

Během hovorů v táboře to vypadalo, že jasný terč bude Harry, který má však skrytou imunitu. Pověřil Casey, aby rozšířila drby o jeho skryté imunitě mezi bývalé Šampiony a bývalí Aspiranti tak měli při dělení hlasů větší šanci vyhodit někoho ze Šampionů. Casey však nedošlo, že v případě dělení hlasů by druhým terčem mohla být jasně ona, protože Matta ani Shauna by Šampioni nevyhodili kvůli soutěžím. Nebýt toho twistu, myslím si, že by domů šla určitě ona.

Na kmenovce si sice Harry svýma kecama možná podkopal hru do budoucna, ale kdyby nedošlo na twist, třeba by se díky imunitě ve hře udržel o jedno kolo navíc (nebo by šla Casey). Taky Ross odhalil jeho lež o falešném synovi :D
Naštěstí se hráči o twistu dozvěděli před hlasováním (pochopitelně, když hlasovali Champions), takže Harry si nevyplácal skrytou imunitu. Místo toho šli hlasovat Champions a hlasovali pro toho, koho chtějí přetáhnout od Contenders k sobě. Shaun jakožto nejsilnější hráč byl jasná a také jednohlasná volba, byť David se při hlasování tvářil dost kysele (Baden na Redditu zmínil, že vzhledem k jejich účasti na kmenovce Contenders čekali nějaký podobný twist/swap, tak se všichni dohodli předem na Shaunovi). No a Contenders jsou do budoucna asi docela v loji, protože většina nejsilnějších hráčů jsou u Champions. Harry se ještě může zachránit imunitou, takže další na řadě bude nejspíš Casey.

Dojmy po EP09:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod sheldom » 13 srp 2019, 12:37

Docela špatný twist, u Champions to byla jasná volba.
Po této epizodě už ale nechápu chování určitých lidí:
-Simon, proč se pořád drží exChampions, když byl jasně další kandidát na vyřazení, takže by byl přinejlepším 5. :?
-Shaun, to mu vážně musela říct až Janine, aby se na tu falešnou HII konečně podíval :? :? :?
-Casey, nějak se to snaží hrát na obě strany, ale vůbec se jí to nedaří :?

Pobavil Luke při odměně :D a Matt při kmenovce :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod Radix » 02 led 2020, 15:22

A je tady očekávaná neeliminační epizoda. Nemám je rád, to se přiznám. Jinak díl byl vcelku dobrý. Harry byl vtipný, jak netušil, co vlastně dělá se svým tříletým synem. :D Jsem si říkal, koho jako první napadne, že kecá. Nečekal jsem, že si to uvědomí jako první Ross na TC. :)

Shaun je možná sympaťák, ale herně zaostává. Vyměněnou HII otevřel až na popud Janine, která pro mě nepochopitelně hodila Davida pod autobus už takhle brzy. :?

RC byla docela v pohodě, nicméně hlavní highlighty přišly po ní, kdy jsme viděli některé hráče s jejich talíři od rodiny. Docela nám to vyřazuje Andyho, Hannah a mám pocit, že i Lukea z potenciálních vítězů, ačkoliv Luke naději nejspíš trochu má. Překvapilo mě, že má David tři děti. Zatím jsem tuhle informaci nikde nezachytil. Stejně jako ItalianManiac mě pobavila stejná sekvence s titulkovaným Lukem. :lol: Daisy zjistila od Shauna, že mu David dal fake HII, ale neobrátila se hned proti Davidovi, což je rozumné, nicméně teď ví, že si na něj má dávat pozor.

IC jsem tak nějak čekal, že vyhrají Contenders, protože se u nich řešila strategie a z Champions jsme nic moc neviděli. Byl jsem rád, že konečně nejde o silovou soutěž, nicméně stejně se v silové části rozhodlo, kdy John přesekal dřevo a tudíž i lano rychleji než Ross.

Potom jsme sledovali Harryho misplay, kdy navedl Casey, ať řekne holkám, že má Harry HII v naději, že bývalí Champions budou chtít rozdělit hlasy. :shock: :? Ti původně chtěli hlasovat Harryho, teď však otočili hlasy proti Casey. Harry se pak těžce podkopal na TC, kdy chtěl navést hlasy na sebe. Podle mě by stejně šla Casey a Harry by akorát spálil HII. Škoda že jsme to neviděli. Místo toho si noví Champions vzali k sobě Shauna kvůli jeho síle v soutěžích. Na jednu stranu chápu, na druhou stranu už by se mělo přejít k nějaké pořádné strategii i od Contenders a ne jen téhle typu, ať vítězíme v soutěžích. Takhle si mohli přetáhnout kohokoliv z bývalých Champions a zajistit 4v4 v nových Contenders. Jsem zvědavý, jak se to teď projeví. Doufám, že se David zachrání a zbaví se Shauna. Třeba právě díky své HII. :D

Fandím: Luke, Pia, David, Ross, John, Daisy
Nefandím: Matt
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 13 dub 2020, 23:25

Epizoda znovu celkem dobrá, jen škoda že se nevylučovalo a přišel očekávaný, ale zbytečný twist.

Jen mě udivuje hloupost některých hráčů. Shaun se po tolika dnech podívá na HII? :cry: Kdyby nebyl idiot, tak Davidovi mohl zkazit hru dávno, při návštěvě s Badenem u Champions ještě před promícháním.

Harry a dítě - už při odměně sem si říkal jaká je škoda, že tam není a byl by odhalen :fuck: . Stejně to ale očekávaně přišlo. Přitom stačilo Oscarovi přidat věk třeba na 5 let a mohl kecat o tý pomoci s něčím, jak s ním hraje nějaký sport apod. blbosti.
To co vymýšlel před kmenovkou a při ní taky bylo zajímavý divadlo. Kdyby to nedělal tak okatě, tak by nejspíš původní Champions hlasovali pro něj, on by zahrál úspěšně HII a úspěch by byl možná na světě nebo by byla minimálně větší pravděpodobnost.

Casey - dělá si prdel? Vážně si myslela že by Champions skočili na to jak podrazí kluka, se kterým je tak blízko? :oops: :down: Takhle nebýt twistu, tak by určitě letěla ona a Harry by akorát vyplácal HII. Měla raději sedět v táboře a mlčet, tak jak to dělá neustále při soutěžích.

Matt - chápu že chce sílu a na ty jeho kecy si už asi všichni zvykli, ale ty kecy jak měla letět Hanah? Když už padla ta otázka proč byl šokovanej, tak měl říct že stále Dave s Lukem přežívají, jak se Conternders rozpadli nebo tak něco. On je ale tak vypatlanej, že mu je asi jedno kdo si co myslí nebo nechápu jinak proč si odrazuje takhle lidi. :down:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 09 kvě 2022, 06:32

Davidův edit je už vážně otravný a už mě to tuhle řadu dost znechucuje (i když bych jinak nic proti Davidovi neměl), a to ani nemusel jít na TC jako poražený kmen. Po Russelovi H. snad ten nejotravnější. Takže teď už budu jen fandit prohrám Contenders, aby chodili na TC oni a já se nemusel dívat na 90% air timeu Davidových zpovědí, kde žvaní furt to stejné dokolečka dokola, zatímco jiní jakoby tam vůbec nebyli. :vomit: Snad vynechám i Reunion, protože už teď je jasné, s kým si tam bude celou dobu Johnatan povídat a vyzdvihovat.

Harry a jeho fake son Oscar k popukání. Jeho pokus o záchranu naopak k zaplakání, k čemuž mu "zdárně" sekundovala Casey, protože už asi chtěla jít domů. A bohužel nešla... takové polena, co se se*ou do Survivora, aby potom doslova každou druhou challenge proseděla na lavičce, mě už taky pijí krev. Bohužel ji zachránil twist...

... na druhou stranu dobrý twist ohledně Shauna, fake idolu a následné (snad zábavné) interakci/konfronraci/války s Davidem. I když z toho asi nebude žádná epická cesta za pomstou plnou krveprolití, jelikož Shaun asi nebude největší hráčská kapacita, když se do teď nepodíval na tu svou imunitu. Ale třeba se zapojí Daisy, něco v ní bude a pomůže mu za pomstou. Kolega se sice tady pozastavoval nad tím, že kdyby se Shaun podíval už dřív, tak to mohlo mít už nějaký vývoj na odměně u Champů s Badenem, jenže silně pochybuju, že by ho vůbec napadlo, že je to fake idol. No ták, vždyť bez Janine by s tím snad odešel domů v tašce ještě zabalený, natož aby ho samotného napadlo, že je to fake. :) Nutno dodat, že to byl velmi uvěřitelný kus fake idolu.

Matt je nějaký psychicky jebnutý, ne? Učitel? Ach můj bože.

Abbey bude snad v poho a neprojeví se to zranění vážněji někdy příště... začíná se mi líbit.


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů