AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 12 srp 2019, 13:06

Epizoda 10
12.8.2019


Tož co to bylo? Tomu říkám další blindside (nejen na hráče, ale i na diváky) :D

Nejdříve jsme viděli, jak rychle zapadl Shaun do svého nového kmene. Je vidět, že měl se všemi původními Aspiranty (možná kromě sociopata Andyho) hodně silné pouto. Akorát to dle očekávání dost ohrozilo Davea a Lukea.
U Contenders jsme se taky konečně dozvěděli původ Harryho "párátka" - chce tak vzdát hold Nickovi z David vs. Goliath. To jsem nečekala, podle jeho dalšího chování a výrazu bych tipla spíš Boston Roba nebo tak někoho :D

Soutěž o imunitu byla opět zajímavá a produkce už po několikáté využila "Towers of Terror". Při příchodu na soutěž pobavili noví Champions, kteří po vzoru Harryho Jak níže píše Hozu, svou chvilku slávy si konečně užil Simon a ukázal něco ze svého sportovního umu. Přesnost jeho střílení byla neskutečná! Obdiv si také zaslouží Ross, který ukázal trénovanost svých plic ze surfingu a pod vodou vydržel neskutečně dlouho. Ačkoliv tedy Contenders byli v začátku soutěže dost pozadu, Simon s Rossem rychle dohnali ztrátu a nakonec vyhráli celou soutěž i imunitu.

No a následný scrambling v táboře Champions byla neskutečná mela. Dělení hlasů mezi Davea a Lukea, žaludeční slabost u Hannah, flip od Andyho... Nejdřív to vypadalo, že duo Dave & Luke imunity nakonec nezahrajou, ale díky špatným hereckým výkonům Hannah a Daisy na kmenovce Dave správně vycítil ohrožení. Imunitu pak díky němu zahrál i Luke, i když nakonec nemusel - bývalí Aspiranti se totiž obávali, že by imunitu mohl mít i Luke, a tak se prý v poslední chvíli rozhodli dělit hlasy mezi Hannah a Davea. No a díky Andymu nepovedenému flipu (od ultrafanouška bych nečekala takovou strategickou chybu) nakonec došlo k remíze mezi Hannah a Shaunem, takže logicky šla slabší Hannah. Tím se možná vysvětluje její neexistující edit (2 zpovědi za celou sérii, z toho obě ve své poslední epizodě!) - lidé, kteří jsou vyloučeni pomocí skryté imunity nebo remízy (nebo obojím) jsou většinou neviditelní schválně, aby si k nim fanoušci nevytvořili pouto a pak nebyli naštvaní.

Ještě bych řekla, že David sice někdy působí namyšleně, ale musím uznat, že Survivor vážně hrát umí! Až nám trochu zastiňuje navrátilce a krále džungle Lukea :D

Dojmy po EP10:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod hozu » 13 srp 2019, 00:11

To byl teda nervák. Bohužel s takovým spíše neveselým výsledkem. Je fajn, že se Luke s Davidem zachránili, ale na úkor (editově) nevýrazné Hannah. Na druhou stranu si asi pro první TC konfrontaci, nemohla celá tahle "fake idol saga," asi přát napínavější výsledek. Ve mě osobně se přelévalo průběžné nadšení a naštvání, jelikož to "obětování" Hannah mi pak i docela došlo. A já osobně chtěl raději vidět triumf Luka s Davidem. Je však vidět, že vůdčí osobnosti téhle série, mají v rukávu nejedno zajímavé eso. Z hlediska favoritů jsem za výsledek rád (Daisy mě taky baví), ale z dlouhodobého hlediska to už tak růžové není.

Škoda toho Andyho, který bohužel doplatil na svoji předchozí hru, kdy se ukázal být krajně nedůvěryhodný mezi zbytkem kmene. To vyloučení Daisy bylo opravdu strašně blízko. Ačkoliv tedy Shauna bych viděl pryč raději. Hodně velká pecka, doufám, že to bude teprve začátek a nikoliv vyvrcholení následované očividnými hlasy.

Na druhou stranu si myslím, že Contenders tentokrát opravdu vyšla soutěž (Simon měl konečně svých pár vteřin "Survivorvské slávy"), ale do budoucna očekávám, že pokud se Šampioni sami nevzdají, Shaunova vítězná aura je už podrží klidně až do slučení.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod sheldom » 14 srp 2019, 09:42

Takhle napínavou epizodu, kdy jsem se musel dívat na televizi ze dvou metrů, jsem už dlouho nezažil :D Australani to vážně umí :dance:
Jak to Lukovi s Davem doteď vycházelo, tak s příchodem nafoukaného Shauna se již hra zbořila jako domeček z karet.
Velká škoda, že jim blindside na Daisy nevyšel, ale byli jsme tomu neskutečně blízko. Shaun byl sice větší hrozba, ale Andy to nepochopil. :(
Několikanásobné domlouvání během kmenovky bylo dost o nervy :heat:
Po této epizodě je to místo 2 HII proti šesti žádná HII proti pěti :-?
A protože jsem se nemohl dočkat, co bude dál po této ultraepizodě, dal jsem si hned další... :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod jukab » 11 lis 2019, 21:54

Dlouho jsem se netěšil na kmenovku jako dneska! Paráda. Hannah se asi jako herečka neprosadí :) Celkově to lidi kolem Shauna udělali po imunitní soutěži moc lehký! Andy mě svým vykecáním plánu potěšil, sobě si nepomůže, ale divácky to byl vděčný tah. Celkově těch hráčů je tam letos požehnaně a to je největší plus série.

Davovi úplně nefandím, moc mu to přerůstá přes hlavu, ale bez něj by byla série doteď o dost nudnější. Zatím čte parádně hru. Pro Lukea je ideální parťák, pže kdyby náhodou spolu došli do finále, Luke musí vyhrát. Jsem zvědavý, jestli kluci najdou nějakou iminutu, předpokládám, že to zkusí a tak to zkusí všichni a najde ji někdo jiný :) Hannah pryč mi nevadí, chvilku jsem se bál o Daisy, tu by byla škoda ztratit. Na výhru teď věřím nejvíc Rossovi, Lukeovi a Abby. Těším se na blížící se zúčtování :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod Radix » 03 led 2020, 21:51

Tak po zajímavé IC, kdy se blýskl Simon společně s Rossem, jsme měli parádní momenty, kdy jsem skoro až křičel na obrazovku, ať Dave otevře oči a ať se probudí Andy a řekne Daveovi, o co jde. To se nakonec stalo, a i když to chvíli vypadalo, že tomu hlavně Luke nevěří, tak špatné výkony Hannah a Daisy na TC je zachránili. Nakonec je škoda, že to Luke zahrál. Mohl mít HII, o níž by do příště nikdo kromě Davea nevěděl. Vyřazení Shauna díky jím darovanému HII by bylo famózní a moc jsem tomu fandil.

Snad příště prohrají Contenders, ať tahle rivalita ještě chvíli vydrží.

Fandím: Luke, Pia, David, Ross, John, Daisy
Nefandím: Matt
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod MBej » 05 led 2020, 12:46

Když Andy došel za klukama se svým plánem, skákal jsem do stropu. Po minulé epizodě spravedlivě v soutěži sestřihl Simon šampionům hřebínek. Celou dobu jsem doufal, že Dave s Lukem úspěšně použijí imunity a pošlou domů někoho od Shauna.

Celé je spálilo to, že chtěli Shauna dostat ven hned. Samotný plán hodit zbytek hlasů na Hannah (která měla zpovědi tak čtyři?) byl výtečnej. Obávám se, že si Dave s Lukem vynesli nad sebou ortel.

Fandím: David, Luke, Andy, Janine a spol.
Nefandím: Matt
Co nejdřív pryč: Shaun a Daisy
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Příspěvekod Survivorfans » 14 dub 2020, 12:44

Docela čumím jak se o u obou kmenů změnilo a to kvůli 1 člověku. :)

U Championů to vypadá sice méně napinavěji, ale díky Harryho HII se ho jentak nezbaví. Champions tam ale působí pevně a nevypadá to na změnu. Jediná otázka tam je, jestli Matt pomůže s dělením hlasů nebo ne. Dál mě docela překvapilo, že Simon měl zpověď + samozřejmě jeho a Rossův výkon v soutěži. :idea:

U Contenders byl skvělý plán a neměl chybu, je vážně škoda že nevyšel :( , jediná škoda by byla že by letěl výrazný David nebo Luke. Jen mě překvapili hlasy pro Hannah, asi jí vážně obětovali kdyby i Luke měl HII. Jinak nevím proč nakonec přišli hlasy pro ní. :?
Andy to pěkně posral, chápu že byl podraženej a nemusí Shauna s Daisy, ale měl s takovýmhle tahem počkat. Byla docela blbost to říkat 2 silným hráčům a podrazákům, který ho minule málem vyřadili. :down:


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti