AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 18 srp 2019, 13:26

Epizoda 12
18.8.2019


Pro info: u této epizody jsem do Download sekce nahrála verzi LiNKLE. Verze CRR je přibližně v čase 41:50 poškozená.
Případné další technické problémy u jiných epizod prosím hlašte ;)
Diskuzi o verzích pod tímto příspěvkem vzhledem ke ztrátě relevance smažu :)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Příspěvekod Masarka14 » 20 srp 2019, 00:36

K hodnocení epizody jsem se tentokrát dostal dřív jak ItalianManiac, která vždycky skvěle všechno shrne a já nikdy nemám co dodat, takže protentokrát přidám i svojí trošku :D

U soutěže o odměnu jsem moc nepochopil, proč šla jako poslední proti Johnovi Pia a ne někdo z dvojice Matt/Simon. Už několikrát se mi zdálo, že se Simon ne úplně účastní a místo něj jde někdo, kdo by měl být fyzicky slabší. Má někdo vysvětlení :?

U IC byla absolutně trapný pokus Andyho o úmyslnou prohru, asi úplně každý to viděl. To byl zas superfan, teda ultrafan move, jak sám říkal.

Režie si s námi zase moc hezky pohrávala a do poslední chvíle jsem netušil, jak to dopadne. Harry s Mattem podle mě udělali maximum, ale s Rossem a Simonem to stejně nehlo. Už dlouho doufám, že se Simon probudí a začne hrát hru a dojde mu, že v jeho alianci je až na posledním místě. Nebo já nevím, on to i asi ví, ale je mu to prostě jedno, což je ještě horší. Pro Rosse mám aspoň trošku větší pochopení, přece jenom má lepší pozici, ale i tak aliance s Mattem a Harrym by byla výhodnější. Přece jenom Harry neměl moc důvěry ani u původních Contenders, takže by mohl zůstat loajální téhle nové skupince. Touto epizodou tedy lámu hůl nad Simonem a oficiálně můžu říct, že u mě v oblíbenosti padl na úplně dno.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2019, 12:26

Hehe, díky Masařce za shrnutí, já byla tentokrát trochu ve skluzu :D 12. díl jsem sledovala včera večer a 13. dnes ráno, tak jdu doplnit dojmy :)

Harry v minulém díle zahrál imunitu, takže se ihned vydal na lov další. Člověk by až řekl, že ty imunity nachází podezřele snadno, ale je možné, že jsou Šampioni prostě natolik v bezpečí, že tomu nevěnují tolik času a úsilí, jako Harry s hlavou na špalku. A to byla přitom další imunita schovaná přímo v přístřešku, kde si ji mohl všimnout kdokoliv. Taky se mi líbilo, jak ji Harry nakonec získal - odvedení pozornosti pomocí kmenové vlajky před odchodem na soutěž byla skvělá taktika!

Soutěž o odměnu aneb další návrat Towers of Terror :hungry: No, poslepu bych tuhle soutěž vážně dělat nechtěla, nicméně to byl další oživující prvek jinak poměrně "obyčejné" soutěže. Akorát ty placáky musely být dost nepříjemné :heat:
Myslím, že proti Johnovi musela jít Pia, protože Matt nebo Simon šli proti někomu z větších chlapů od Champions. Podle toho, co píšou soutěžící na Reddit, tak se u těchto "soubojových" soutěží většinou natáčí víc duelů, než se nakonec dostane do pořadu. Sice v epizodě třeba JLP říká "Hrajeme do tří bodů", ale ve skutečnosti hrajou třeba do pěti nebo do sedmi a pak z toho vyberou nejzajímavější souboje.

Odměnu nakonec vyhráli Champions a John si tak konečně mohl vychutnat svojí chicken parma :D Champions také mohli vzít na odměnu někoho z druhého kmene a logicky vybrali Harryho, který je už dlouho na odstřel. Také jsme viděli v hovorech náznaky plánů na úmyslnou prohru imunity, aby Aspiranti zachránili Harryho a případně se zbavili někoho z Šampionů.

V soutěži o imunitu však Andyho pokus o prohru při skládačce byl neskutečně očividný a trapný. To by muselo dojít i slepýmu! Naštěstí pro Davida a Lukea se prý plán na úmyslnou prohru nedotáhl do konce - Baden o něm sice věděl, ale řekl mu to jenom Andy těsně před soutěží. No a protože se Andymu nedá věřit a protože Baden je nečekaný challenge beast, dopadlo to další výhrou Champions.
JLP opět perlil: "Andy is just another piece of the puzzle that Baden has to deal with" :lol:
Taky mě překvapilo, že v této soutěži nedošlo k žádnému zásahu doktorů, jak naznačovalo minulé Next time on Survivor. Režie nás opět pořádně zmátla :D

Stejně jako nás režie zmátla při klasickém taktizování před kmenovkou. Podle hovorů to opravdu vypadalo, že bývalí Šampioni dají všechny hlasy Harrymu, ten zahraje imunitu a poletí Pia, ale opět jsem si říkala, že by to asi bylo moc jednoduché. Čekala jsem, že Pia bude mít zase nějaké divné tušení a přemluví Janine, aby zahrála imunitu za ni, čímž by došlo k remíze bez hlasů. Ve skutečnosti se však Simon ani Ross nenechali přemluvit k flipnutí a Šampioni se na rozdělení hlasů mezi Harryho a Matta domluvili buď mimo kameru, nebo nám to editoři zatajili pro větší moment překvapení. Nakonec tedy Harry zahrál imunitu za sebe a zachránil se, Janine vyplácala svou Aspirantskou imunitu (která by ale stejně za pár kmenovek ztratila platnost) a po remíze mezi Piou a Mattem vyletěl Matt. Ale škoda, před hrou byl docela propagován a čekala jsem od něj nějaké větší projevení, ale nakonec to byl jenom týpek, co hrál "loajální hru" a v soutěžích neudržel ego na uzdě.

Dojmy po EP12:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Andy, Simon (taky mi vzhledem k neznalosti hry a taktiky klesl dolů i přes svou neviditelnost)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Příspěvekod sheldom » 22 srp 2019, 19:50

Velká škoda Matta, že se mu s Harrym nepodařilo nějakého šampiona vyloučit, zvlášť když už je sloučení na dohled :)
Pobavil JLP s jeho challenge beast :D
Snad si s námi režie zase nehraje a příště se dočkáme toho medivacu, tak snad to nebude něco vážného :-|
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Příspěvekod Radix » 04 led 2020, 01:01

Solidní díl a režie mě napálila stejně jako ostatní, ať už s medevac, tak pak na konci u hlasování.

RC byl zase s Towers of Terror. Holt když už je jednou postavili, tak je musí využít. :D John si konečně učil svoje chicken parma, to bylo vtipné. Logicky vzali s sebou Harryho, který vše vykecal, což vedlo k logické snaze zahodit IC. Docela se těším, až se jednou dočkáme situace, kdy oba kmeny budou chtít zahodit soutěž. :D Daisy to podle mě taky trvalo naschvál tak dlouho, ale Andyho výkon byl do očí. Naštěstí probuzená challenge beast Baden to zvládla a Luke s Davem jsou zachránění.

Před TC jsem se vážně bál, že by Janine byla natolik přesvědčená, že Harry tu HII nemůže mít, že by nedělili hlasy. Harry to vymyslel dobře, cílil logicky na chlapy. Nicméně oba podle mě správně drželi s Champions. Jasně, Simon je až č. 5 a Ross č. 4. Jenže veškeré argumenty, co předkládal Harry jsou dobré a platné jen v omezené situaci kmene Contenders. Naopak, kdyby teď flipli, tak je z nich č. 8 a 9 u Contenders. Takhle je sice Simon č. 7, ale může flipnout kdykoliv později, až budou lepší počty. Ross má alianci s Lukem a potažmo i Davidem, takže ten neměl nejmenší důvod flipnout. Vyloučení Matta bylo super, protože ten byl jenom o soutěžích a síle do soutěží. Konečně je venku. :idea:

Tak jsem zvědavý na medevac, kdo to nakonec bude.

Fandím: Luke, Pia, David, Ross, John, Daisy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP12

Příspěvekod Survivorfans » 14 dub 2020, 22:30

Je vidět že někteří hráči vážně nepřemýšlí do budoucna nebo viděli málo sérií. Simon píše Matta protože bude fyzická hrozba,ok to se dá chápat. Jak si myslí že on bude vypadat on pro Janine nebo Piu :? :down: Ross taky není marný v soutěžích a i přes svůj věk někde doslova válí, tak by mě zajímalo jak moc to opravdu zvažovali.
Chápu že Simon nechce být nutně přeběhlík nebo lhář, ale pokud budou Champions ve vední, tak on bude bez debat na dně + samozřejmě hrozba kvůli soutěžím.

Dál asi nic v týhle epizodě nestojí za řeč, jen sem si říkal jestli sou Champions opravdu tak blbý a nerozdělí hlasy. Naštěstí ne a asi jako většina sem nějaký to zranění očekával už v týhle epizodě.
PS. Matt s číslem 14 na tom jeho tílku skončil na 14. místě. :) :mrgreen:


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti