AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 19 srp 2019, 12:35

Epizoda 13
19.8.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod Masarka14 » 20 srp 2019, 02:13

Takže nakonec to je Ross, je to velká škoda. Hru měl rozehranou velice dobře a na kameře byl zábavný. Je zajímavé, že přeje výhru Lukovi a že by s ním chtěl spolupracovat, kdyby se dostal dál ve hře. Že by za tohle zranění mohla produkce? Přece jenom něco se tam pokazilo a asi těžko za to mohl Ross.

Jinak ještě před oznámením odchodu Rosse se ukázalo přesně to, co se tak nějak dalo čekat a to, že by se ženská aliance (tedy spíš Pia a Janine) klidně zbavili Simona. V téhle fázi pro tenhle krok nemám moc pochopení. Proč si před sloučením zbavovat hráče, který je absolutně loajální a v podstatě hraje jen tak, že poslouchá, co se mu řekne? Ještě, když to bylo mezi Harrym a Simonem. Harry jim sice může být užitečný, ale taky vůbec nemusí. Důvod vyloučení Simona, že je fyzická hrozba úplně neberu. Řekněme, že je, ale určitě nevyhraje všechno, jestli vůbec něco. Vážně tomu nerozumím.

Teď je teda otázka, jestli tohle zase nebyl jen edit na diváka a reálně by šel Harry. Těžko říct.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod hozu » 20 srp 2019, 11:22

Tak podle mého neměli asi moc důvod zatajovat skutečnosti, si myslím. Právě ten Rossův odchod nám dal pole mého příležitost vidět, co si podle mého skutečně myslí, jelikož to hlasování neovlivnilo. Je to zvláštní důvod důvod raději odstřelit Simona než Harryho, ale jako na druhou stranu, nevím na jaké vztahy má Harry s ostatními Contenders, ale osobně nemám pocit, že by si takovým přeběhnutím tolik pohoršil :D

Ten vztah mezi Lukem a Rossem je dost fascinující, když mu přál vítězství. V podstatě to jejich přeběhnutí s Abbey dává ještě větší smysl.
Ale je to škoda. Ross mě celkově dost bavil, až mě to po prvních epizodách překvapilo.

Jinak mám pocit, že mu to nějak proklouzl ten provaz, ne? Proto se zranil.

Každopádně se mi dost líbí, jak je to celé před sloučením rozehrané. Tolik osobním půtek mezi hráči (ale čistě herního charakteru) a snah o to seu kázat. Osobně moc nevěřím, že celé to CvC vydrží déle než pár kmenovek.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2019, 13:10

Tak teď rychle ještě zhodnotit 13. epizodu, než za chvíli vyjde další :D

Nešťastná 13. epizoda se bohužel vyjevila jako nešťastná pro Rosse. Potvrdily se tak spekulace a spoilery na internetu, které Rosse uváděly jako oběť medevacu. Říkala jsem si, že na tom něco bude, hned jak se Ross objevil v první scéně tohoto dílu ve scéně se surfováním... :(

Ale nepředbíhejme. U Champions jsme viděli společné rybaření a samozřejmě další pseudotaktizování ULTRAFANOUŠKA Andyho, které se mu asi brzy vymstí. Zajímavá byla také interakce Badena s Lukem, ze které by se mohlo něco vyvinout. Mezitím si u Contenders Harry připravoval půdu u Janine, kdyby se mu nepodařilo najít další imunitu. Jejich interakce jsou také zajímavé a hlavně zábavné, takový love/hate relationship :D

Poté nadešla soutěž o imunitu, kde podle ukázek z minulého dílu dojde k zásahu doktorů. Čekala jsem, že k němu dojde už v první části soutěže, kde několikrát ošklivě spadla Pia i Ross. Nakonec se však nic nestalo a k neštěstí došlo až v druhé části při houpání na laně. Rossovi při zhoupnutí povolilo lano a on si při nárazu o plošinu ošklivě narazil kotník. Pochybuju, že by šlo o zásah produkce, aby ve hře udrželi Harryho - ohrozit zdraví jiného soutěžícího by si snad nedovolili. Nicméně k nějakému pochybení při stavbě soutěže asi došlo, protože by to lano takhle určitě povolit/prasknout nemělo.

Mimochodem, četla jsem o Rossovi článek a ačkoliv se mu zranění přihodilo v červnu, ještě teď nemá kotník úplně doléčený a zotavování mu bude trvat minimálně do prosince. Zajímavé, že při surfování se mu nikdy nic vážnějšího nestalo (třeba z tohoto "spláchnutí" v Nazaré si odnesl jenom otřes mozku), ale stačí selhání provazu v Survivoru a chudák si dojebe kotník. :(

Ross byl nakonec odvezen na rentgen a soutěž pokračovala. Díky náskoku ji očekávaně vyhráli Champions, i když to i pro ně byla kvůli Rossovi taková hořkosladká výhra. (BTW: Andy prý tuto soutěž seděl ne proto, aby ji případně nemohl znovu zkusit prohrát, ale že si prý při rybaření trochu podvrknul kotník a nechtěl ho zatěžovat.)

Ještě před kmenovkou jsme viděli taktizování v táboře Contenders bez Rosse - kdy bývalé Šampionky zvažovaly, že si nechají Harryho a raději vyloučí Simona. Zajímalo by mě, jestli by k tomu v případě kmenovky opravdu došlo, nebo jestli to bylo jenom chlácholení Harryho, nebo případně "uměle vykonstruovaná" příběhová linka pro vyplnění času mezi soutěží a Rossovým finálním medevacem. To už se ale asi nikdy nedozvíme, jelikož se do tábora přibelhal Ross. Ze začátku to vypadalo nadějně, ale pak se ukázalo, že se Ross před svým medevacem přišel pouze rozloučit. Od produkce také bylo hezké gesto, že na rozlučku do tábora Contenders dovezli i druhý kmen. Napůl jsem čekala, že tam Champions už zůstanou a rovnou proběhne sloučení, ale nestalo se tak - nicméně podle ukázek se tak stejně stane v příštím díle.

Taky mě překvapilo, že Ross přeje vítězství Lukeovi - nicméně to zřejmě vypovídá o jeho skvělé sociální hře. Pokud se Luke s kýmkoliv dostane do finále, je jasné, že porota vzhledem k jeho rodinné situaci výhru přisoudí jemu. No uvidíme, jak se to po sloučení vyvine. Každopádně Rosse je škoda - je to takové sympatické hovado, co si prostě dělá co chce, neřízená střela. Hlavně bylo super sledovat jeho neskutečnou fyzičku ve vodních soutěžích. Pokud se mu kotník dobře uzdraví, mohli by ho pozvat do nějaké další navrátilecké série.

Next time on Survivor: SLOUČENÍ! A vzhledem k Rossovu nečekanému odchodu to bude 6 Šampionů proti 6 Aspirantům. Jsem zvědavá, jak se to vše vyvrbí. Přeběhne Andy, protože je ULTRAFAN a musí udělat BIG MOVE? Nebo se Janine vyplatí uchlácholení Harryho a on se přidá k šampionské dámské trojce? Nebo se dokonce Simon probudí a začne hrát sám za sebe? Jsem napnutá jako struna! :lol:

Dojmy po EP13:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun, Ross ( :( )
:down: - Andy, Simon
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod sextant » 20 srp 2019, 14:46

Vysvětlila nějak produkce co se stalo, že lano povolilo? Já se u videa přímo lekl co se mu stalo. Naštěstí to odnesl jen kotník ale stejně je to smůla, zvlášť když si úraz nezpůsobil sám, ale je to cizí zavinění.
Také vysvětlila nějak produkce, že tento díl byl krátký? Proti ostatním dílům chyběla soutěž o odměnu a cca 25 minut.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod Masarka14 » 20 srp 2019, 16:49

ItalianManiac píše:Pochybuju, že by šlo o zásah produkce, aby ve hře udrželi Harryho - ohrozit zdraví jiného soutěžícího by si snad nedovolili. Nicméně k nějakému pochybení při stavbě soutěže asi došlo, protože by to lano takhle určitě povolit/prasknout nemělo.

Jen pro ujasnění, já určitě nemyslel, že by to produkce udělala naschvál, pokud to tak vyznělo. Spíš, že za to Ross nemohl a taková chyba při stavbě je podle mě obrovskej průser.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2019, 17:08

Masarka14 píše:Jen pro ujasnění, já určitě nemyslel, že by to produkce udělala naschvál, pokud to tak vyznělo. Spíš, že za to Ross nemohl a taková chyba při stavbě je podle mě obrovskej průser.


Jo sorry, já to blbě pochopila :D Je to možný, že udělali nějakou chybu, ale prý každou soutěž důkladně testují i z hlediska bezpečnosti, pak ji taky zkouší Dream Team... Možná to byla prostě jenom blbá náhoda. Baden na Redditu zmínil něco o tom, že se John dobře vyzná v uzlech a tvrdil, že chyba byla možná ve špatně uvázaném uzlu, ale kdo ví.
Jinak předpokládám, že Network Ten musela Rosse za zranění nějak odškodnit, jinak by se s nimi možná mohl i soudit.

sextant píše:Vysvětlila nějak produkce co se stalo, že lano povolilo? Já se u videa přímo lekl co se mu stalo. Naštěstí to odnesl jen kotník ale stejně je to smůla, zvlášť když si úraz nezpůsobil sám, ale je to cizí zavinění.
Také vysvětlila nějak produkce, že tento díl byl krátký? Proti ostatním dílům chyběla soutěž o odměnu a cca 25 minut.


Vysvětlené to v dílu nijak nebylo, ale zřejmě bylo špatně přivázané. Ross měl tu smůlu, že je z Contenders zřejmě nejtěžší, takže povolilo zrovna pod ním. U Champions muselo být upevněné lépe, protože udrželo i Shauna, který se svými dvěma metry a horou svalů bude možná ještě těžší než Ross.
Délku dílu zřejmě ovlivnil medevac a chybějící kmenová rada. Australani jsou v tomhle dost rozvolnění - některý díl má třeba hodinu a 15 minut a jiný třeba jen kolem 45 minut. Například neeliminační epizody bývají kratší.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod sheldom » 23 srp 2019, 18:23

Takovéhle odchody by se vůbec neměly stávat, Ross to měl dobře rozjeté a mohl se dostat daleko, ale aspoň bude sloučení 6-6 a budou se dít věci ;)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod Radix » 04 led 2020, 02:12

Tak nám skončil Ross. Velká škoda, protože jsem mu dost fandil a těšil jsem se, až zase budou spolu s Lukem. Ross to měl skutečně dobře rozjeté, o to víc je ho škoda, obzvlášť když za zranění ani omylem nemohl. Bylo pěkné, jak se s ním přišli pak na konci rozloučit i Champions. :( Taky jsem čekal, že to znamená merge, ale to teprve přijde příště v zajímavé situaci 6v6.

Janine to sehrála s Harrym dobře, ale taky doufám, že to na něj jen hrála a reálně Simona nechtěla s Piou vyhodit před Harrym. To by bylo nesmyslné, jak už tu bylo zmíněno.

Co mě ještě zaujalo v IC, bylo, že se pak pokračovalo, ačkoliv Contenders bylo pět proti šesti Champions, což mohlo hrát roli, ale nakonec to Champions dotáhli tak jako tak. Nicméně kdyby vyhráli Contenders, tak by to bylo zvláštní. Tak se těším na příště na sloučení!

Fandím: Luke, Pia, David, John, Daisy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod Survivorfans » 15 dub 2020, 09:39

Rosse je vážně škoda a vůbec to nebyla jeho chyba. Taky v tomhle vidím bez debat chybu produkce, která měla vyzkoušet jestli to lano udrží těžší lidi jako je Ross. :down: Aspoň že mu udělali takovouhle pěknou rozlučku.
Je docela škoda, že to zrovna odskákal on. Měl totiž hru zajímavě rozjetou, sice to nebyl mega stratég ale velkým tahům se nebránil a věřím, že by po sloučení překvapil.

Dál sem jen čuměl co se to zase dělo. Kdyby to vyloučení bylo jen divadlo na Harryho, tak se jen pousměju a říkám si dobrý tah. Vážně si ale Janine myslela, že by jim najednou Harry začal věřit :? :shock: Hlavně když ho tolik ignorovali a ve druhým kmeni má tolik spojenců.
Navíc by ještě obětovali Simona, který o hře vůbec nepřemýšlí a co víc si přát než takovýho loajálního člověka, který by navíc v případně potřeby určitě vyhrál nějaký soutěže?

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2019: CvC II - EP13

Příspěvekod Yedko » 07 bře 2023, 22:46

Tohle se přeci nemůže stát... Doufám, že z nich Ross dostal odškodnění jako vítěz... a doufám, že kvůli toho nemá trvalé následky jak jste tu psali...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti