AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2019, 13:14

Epizoda 14
20.8.2019


A máme tu sloučení! :dance:

Musím říct, že se mi docela líbí barva šátků sloučeného kmene. Jo, sice je opět černá (pro připomenutí - sloučené kmeny ve všech novějších sériích měly černou barvu), ale ty červenorůžové proužky tu barvu docela ozvláštňují.

Následovala soutěž o individuální odměnu, která byla doplněna o Jonathanovo lákání pomocí různých jídel - což lehce připomnělo aukci, která v sérii 2016 a 2018 následovala ihned po sloučení. Doufám ale, že aukci ještě uvidíme o pár dílů později, jako to bylo v sérii 2017. Je to totiž vždycky zábava a je velká škoda, že US Survivor už aukce nedělá. :evil:
Individuální odměnu nakonec vyhrála Daisy, i když jsme se o obsahu tajemné bedny dozvěděli až o pár scén později.

Další byl na programu společný příchod do tábora (sloučený kmen bude dále pobývat na pláži původních Šampionů) a poté vymýšlení názvu kmene. Zde se projevil ULTRAMEGASUPERFANOUŠEK Andy a navrhl název kmene - Soli Bula, což údajně znamená "společné přivítání". Od ultrafanouška jsem však čekala nějakou "zradu" a taky že jo - v Andyho zpovědi jsme se dozvěděli, že Soli Bula totiž ve skutečnosti znamená "obětování". Navíc Andy nechtěl před ostatními vypadat jako ULTRAFANOUŠEK, ale jak správně poznamenal David - kdo si před příchodem do Survivora připravuje název pro sloučený kmen? :D

Pak jsme se konečně dozvěděli, co měla Daisy za odměnu v tajemné bedně - všechny pokrmy ze soutěže, koupel, zavolání domů, výhodu do soutěže o imunitu a navíc ještě i skrytou imunitu. Docela mě překvapilo, že se o odměnu nemohla s nikým podělit, jako to bývá u individuálních odměn zvykem. Bohužel pro ni však asi všichni odhadli, že odměna zahrnovala i skrytou imunitu, takže je její imunita takovým veřejným tajemstvím.

Následovala soutěž o imunitu - další soutěž na výdrž. Daisy díky výhodě mohla začít o 10 minut později než ostatní. Nakonec to však po 55 minutách bylo mezi Abbey a Shaunem a imunitu vyhrál Shaun - ukázalo se, že tak bude opravdu hrozbou v soutěžích. Pokud tedy někdy nevyhraje individuální imunitu, je možné, že ihned poletí. Nejvíc mě ale pobavilo, když se vysokému Shaunovi snažil JLP nasadit náhrdelník :lol:

Při taktizování v táboře se ukázalo, že Šampioni zřejmě stále pevně drží spolu, i když Pia s Janine měly nějaké náznaky, že by chtěly vyhodit Davida. Jo, David je velká hrozba, ale pořád je proti nim šest Aspirantů, takže vyhodit ho takhle brzy by byla velká taktická chyba. Šampioni tedy musejí logicky zacílit na někoho z Aspirantů - Shaun má náhrdelník a u Daisy se očekává skrytá imunita, terč tedy padl na Andyho, který není oblíbený ani mezi Aspiranty. Šampioni také správně uhádli, že by Daisy za proradného Andyho imunitu nezahrála. Dave s Lukem taky Daisy dobře nahlodali a vyvolali v ní paranoiu. Hlavně mě pobavil rozhovor Daisy a Davida u přístřešku - byl to hodně nenápadný způsob, jak Daisy naznačit, že David o imunitě ví:
Daisy: "Nechci, abych dostala hlasy jenom kvůli imunitě, kterou ani nemám!"
David: "To jsou jenom takový kecy, musíš to hlavně přečkat. Když jsem měl skrytou imunitu, tak jsem se cítil úplně stejně."

Na kmenovce se ukázalo, že David s Lukem opravdu umí hrát. Luke veřejně vyhlásil Andyho za hlas pro Daisy na kmenovce, kdy byla vyloučena Hannah (údajně se z toho Andy vykecal tak, že podle něj Daisy ve skutečnosti napsala Hannah - škoda, že jsme jeho argumenty neviděli v následujícím díle!), i když to Andy neustále popíral. Poté ale bylo jasné, že za Andyho Daisy imunitu určitě nezahraje. No a pak do Daisy několikrát rýpnul David a tak raději zahrála imunitu za sebe, i když ji absolutně vyplácala. Překvapil mě však výsledek kmenovky - kdy pro Andyho nehlasovali nejen všichni Šampioni, ale dokonce i všichni ostatní Aspiranti. Čekala jsem, že výsledek bude těsnější nebo dokonce dojde k remíze - ale zřejmě to svědčí o tom, že Andy opravdu nebyl v oblibě. Aspiranti tedy asi nechtěli riskovat případnou Andyho zradu a buď budou všichni postupně na odstřel, nebo se spolehnou na skryté imunity, nebo se pokusí nějak infiltrovat alianci Šampionů.

No a třešničkou na závěr tohoto dílu bylo Andyho odhalení Davidovy skryté imunity, i když se při jeho rozlučkové zpovědi ukázalo, že o ní vůbec nevěděl a udělal to prostě jen tak :fuck:

Dojmy po EP14:
:idea: - David, Luke, Pia, Harry, Baden
:down: - Andy, Simon
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod Masarka14 » 21 srp 2019, 01:12

Tak to by bylo. Nejlepší strategická hra v historii Survivoru je u konce :D
Chápu, že Andy opravdu není někdo, komu by se dalo moc věřit, ale řekl bych, že tohle je chyba starých Contenders. Aspoň na první kmenové radě po sloučení měli zůstat spolu. Jedinej, kdo to viděl byl Shaun, za což ho oceňuji. Každopádně jsem měl celkem i strach o Dava, který nakonec nedostal ani hlas. Ale ono to asi brzo přijde, i když on většinou vidí, když se něco děje v jeho neprospěch. Pokud by se ale dostal až do finále, tak by to pro mě dost možná byla jedna z nejlepšch předvedených her ever, ale to sakra předbíhám a asi k tomu opravdu nedojde :D Musím ještě ocenit výkon Luka a Dava, kteří po "masáži" v táboře, dokončili dílo a přinutili Daisy použít skrytou imunitu.

Zajímavé je, že jsme po minulých epizodách neviděli skoro nic z Harryho, který je najednou neviditelný. Good for him.

Jo a to odhalení Davidovy skryté imunity bylo geniální, hlavně, když Andy neměl ponětí, že jí David opravdu má :lol:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod hozu » 21 srp 2019, 12:51

Já jsem za vyřazení "superfanouška" Andyho rád, měl plnou hubu keců, ale vlastně se jen potvrdilo, že těžko člověk udělá velké tahy, když k tomu nemá lidi. Ta jeho sociální hra byla skutečná mizérie a osobně jsem si i chvíli myslel, jestli někoho nenapadne si ho protáhnout jako oběť do finále. I když, do něj je ještě sakramentsky daleko. Pobavilo mě, jak si ho Luke s Davidem docela podali na TC. Naopak to "prozrazení" imunity se mi moc nelíbí. Osobně docela souhlasím s názory, že vyřazený hráč by prostě neměl ovlivňovat hru. Ne, že by tedy po Davidovi už tak půlka lidí nešla :D

Výsledek hlasování mě jinak taky překvapil, jak jednohlasně se všichni toho Andyho zbavili. Sice Shaun byl proti, ale očividně většina je většina. Na druhou stranu, Andy i tak hlasoval pro Daisy, takže i by to nejspíš bylo 6-5-1, takže by se tolik na výsledku nezměnilo. Šel by asi conteder.

K soutěžím: Já jsme se u nich docela bavil. První zastoupila celkem zábavně slučovací hostinu. V tomhle to bylo skutečně originální, i když zisk té bedny byl asi nakonec pro Daisy spíš příkořím. Jsem zvědavý, jak moc bude Shaun dominovat v soutěžích. Mám pocit, že to je to hlavní, co ho bude chránit před vyřazením. Moc mě nenapadá, kdo by s ním totiž šel až do konce (krom Daisy).

oblíbení hráči po čtrnácté epizodě: Luke, Daisy, Pia, Janine, Harry, Baden (David - jeho hra mě dost překvapuje, ale občas je dost otravný)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod strom-z » 23 srp 2019, 03:46

tak jsem dohnal manko a spokojeně vrním, ti Aussies prostě uměj :D

trošku pomalejc se to rozjíždělo, ale přesto pre-merge o pěknej kus lepší než minulou sezóna, kde byli ti tupí atleti dlouho k nesnesení a zachraňovaly to jen hlody lidí jako Shonee (post-merge to naštěstí zachránila)

tady nudní jedinci (byť samozřejmě některý třeba trochu poškodil edit, kdoví) postupně povypadali a do merge dorazila skoro nejlepší možná sestava - absolutní zbytečnost je tam jenom neviditelnej Simon, ale jinak super, fakt jsem nečekal, že se v zásadě všichni klíčoví hráči jako Dave, Luke, Janine, Pia, Harry.. dostanou přes merge!

Dave je opravdu TV poklad (ti australani maj vůbec nějak podezřele schopný modely :D ) , Luke dokázal neskutečně skvěle zaplout do skupiny, trojice Janine - Pia - Abbey hraje zatím výtečně a hodně mi připomíná Sezónu 2016, Daisy rozhodně neni nějak super hráčka, ale baví mě hodně, Shauna jsem si nejdřív pletl se Simonem, ale narozdíl od něj vůbec neni tupej, naopak!, u Badena jsem zvědavej, jestli předvede něco zajímavýho, zkrátka fakt dobrá grupa.

soutěže opět v zásadě moc dobrý a opět kreativnější než amíci (achjo), z poslední epizody bych vypíchl tu bednu pro Daisy - mně se to strašně líbilo, protože jsem spíš tipoval, že to bude podobný "wah wah wah" jako když jeden soutěžící vyhrál pinzetu :D :D :D , ale ono ne, tuny žrádla, idol a výhoda k tomu - za mě super, protože ostatní hráči si asi řekli "tohle nemám zapotřebí, jdu na pizzu", Daisy vydržela a vyplatilo se (byť pouze krátkodobě, idol trošku hloupě vyplýtvala)

a zbožňuju ty dlooouhý epizody, zvlášť když se toho děje hodně - o co lepší by mohl bejval bejt takovej Edge of Extinction (nebo i Game Changers) s hodinovejma epizodma...

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod sheldom » 25 srp 2019, 18:21

Docela mě udivuje, že ex-Contenders tak rychle odepsali Andyho a vystavili se tak dobrovolně menšině. Ale snad se do sebe Champions taky pustí :hungry:
Souhlasím, buffy jsou nádherné, sice mohli konečně změnit barvu, než pořád tu černou, ale buffy se povedly ;)
Daisy nehrála "dočasnou" imunitu a díky práci Luka s Davidem o ni hned přišla :D Snad se povede a Shaun někdy nevyhraje imunitu, abysme se ho mohli zbavit :dance:
To je vždycky taková nálož 3 dílů za sebou a potom to nekonečné čekání na další :angry:
Hodně mě baví David, ale pořád cítím, že skončí po nějakém blindsidu :heat:
Příště by mohl JLP vyhlásit porotu, 11 jich zbývá, takže 9 porotců by bylo akorát ;)
Taky jsem se divil, jak ví Andy o Daveově HII, ale on si to vymyslel, aby ho potrápil :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod strom-z » 25 srp 2019, 20:19

sheldom píše:To je vždycky taková nálož 3 dílů za sebou a potom to nekonečné čekání na další

Jo, no! Já se nudííím :D

sheldom píše:Hodně mě baví David, ale pořád cítím, že skončí po nějakém blindsidu

Taky mi připadá, že šance, že by neskončil po blindsidu je cca 0,0001%.
Nicméně narozdíl od dřívějších podobnejch veleterčů on už jednou (narozdíl od Lukea!) dokázal výborně číst dění na kmenovce, tak mu to 0,0001% dávám. Ale mám pocit, že Pia mu tu hlavu usekne :D

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod jukab » 15 lis 2019, 23:17

Andy, Andy...narazil jsi na sobě rovnější a tvé hře je konec :) Zklamání....Základní chybou Andyho podle mě bylo, že za celou hru neměl žádného spojence, tím by získal rozhled a hlavně seberflexi. Chápu, že z pohledu hráče je hra daleko těžší než z pohledu diváka, ale některé Andyho tahy byly průhledné a hloupé. Abby příjemně překvapila v odměnové soutěži, ale Shaun si to nakonec pohlídal. Andy tady poprvé zklamal, vyměnit šanci na tajnou odměnu za kus žvance...Daisy sice dělá chyby, ale přesto jí docela fandím. Dave má ego až na Mars, ale baví mě a hře rozumí. Pia překvapuje, snad něco vymyslí. Naopak Baden, Shaun, Abby a Simon jsou herně zatím marní a jejich odchod uvítám.

Ta podpásovka od Andyho na konci byla super :) Tohle by asi dobrý hráč úplně neudělal, ale Andy není dobrý hráč, tak co už.

Contenders to teď asi nebudou mít lehké, ale zůstává hodně dvojiček i trojička, které mohou lehce zvrátit hru...tak snad to nejlepší teprve přijde :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod Radix » 04 led 2020, 14:49

Tak máme tady sloučení a vítězství Daisy v soutěži o odměnu, kdy vyhrála úplně všechny nabízené předměty, plus navíc HII. Naštěstí David přečetl, že dost pravděpodobně ho má a pak skvěle v průběhu dílu tlačil s Lukem na Daisy, aby ho zahrála. To se povedlo, takže ideální.

Na úvod to vypadalo na jasné rozdělení Champions vs Contenders, jenže v obou skupinách je jeden hráč, kterého se ostatní chtěli zbavit - Andy a David. Andy v teorii o hře mluví dobře, ale reálně toho moc neudělá. David hraje velmi dobře, ale má zase ego až na Měsíc, což ho těžce ohrožuje.

IC byla na výdrž a Shaunovi se podařilo jí vyhrát. Doufám, že brzy vypadne, protože mi nepřijde herně nijak zvlášť chytrý, ale takových u Contenders moc nenajdeme. :D Všechny hlasy tak obdržel Andy, vyjma jeho hlasu pro Daisy. Docela jsem si přál, aby zahrála HII za Andyho a sama vypadla jeho jediným hlasem. :D

Osobně si myslím, že se to velmi brzy trochu promíchá mezi sebou a bude to zajímavý post-merge.

Fandím: Luke, Pia, David, John, Daisy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod Dejvy » 14 led 2020, 13:44

Ja len kukám. David je naozaj top hráč. Podľa mňa je to jeden z tých týpkov čo nemá moc šancu vyhrať lebo hrá tak na hrane, že proste ho do finále nepustia. Za starých čias US Survivor by vyhral ľavou zadnou. Pozdravujem víťaza Thajska :) Ale tu skôr či neskôr zostane so skupinkou ľudí čo si povedia, že proti nemu nemajú šancu a takto končia tí najlepší. Možno pár imunít ho môže zachrániť, ale neverím, že finále dá. Navyše jeho ego je veľmi vysoké a tak padne po blindside. Jediná jeho šanca by bola dostať sa do TOP 5-6 s nejakými fyzicky slabšími hráčmi a ovládnuť to z hľadiska imunít nákrčného charakteru. Každopádne klobúk dole. Takých hráčov ako je on a Luke môže len závidieť Jeff sledujúci túto show s penisom v dlani.

Čo sa týka zlúčenia, opäť to dopadlo ako pri TC Contenders kedy namiesto toho aby držali spolu a zbavili sa šampióna, urobili opak a vylúčili Casey. Teraz si to odniesol ultra fan v šiltíku Andy. Mňa on celkom bavil, ale už kopil také chyby, že sa nemôže čudovať. Týmto si však Shaun a spol pekne posrali cestu k finále. Ale tak či tak si myslím, že egá champions sú také veľké, že celkom schopní hráči ako Harry či Daisy budú vedieť v nich nahlodať strach a pôjdu proti sebe. Zrazu budú všetci hrozby, ktorých sa treba zbaviť. Najlepšiu pozíciu má Pia, si myslím. Hrá fantastickú social game, je zlatá, milá a robí rovnaké ťahy ako Janine akurát pod radarom. Takže určite budú skôr na muške Dave, Luke, Janine, možno Abbey čo sa týka súťaží. Ďaleko sa môže dostať nevýrazný Simon. Každopádne dúfam, že vyhrá šampión lebo tí sú naozaj dobrí túto sezónu. Z contenders by mi nevadila výhra iba u Harryho aj keď nie je mi až tak sympatický.

Fandím: Dave, Luke, Pia, Abbey
V pohode: Harry, Janine, Simon, Daisy, John, Baden
Ven: Shaun
Hall of fame: Rossco
Hall of kokoti: Matt
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP14

Příspěvekod Survivorfans » 15 dub 2020, 20:31

Teda vážně čumím, David mi přijde jak veterán co hraje už po několikátý. Sice mi vadí jeho osobnost, ale vážně je tam fakt jak v jinej lize mezi amatéry. :idea: Dokonce i Luke je trochu v jeho stínu, i když samozřejmě ryl do Andyho a tedy nehrozilo Daisyno zahrání HII za něj. :mrgreen:

Contenders mě naopak udivují svojí blbostí, chápu že Andymu nevěřili a právem. Měli ho ale podržet a případně sejmout jindy. Takhle hodně lehce nechali Championům většinu a ty můžou vládnout. :down:
Jediná výhoda je, že Champions snad nebudou spolu tak pevně držet a nejspíš po sobě brzo půjdou. :hungry:
Překvapila mě taktika Pii, ale je dobrá a uvidíme jestli se povede. :arrow: :mrgreen: Budu jedině rád, když by i hráči jako ona nebo Simon by konečně začali hrát a něco předvedli.


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti