AU Survivor 2019: CvC II - EP15

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP15

Příspěvekod ItalianManiac » 25 srp 2019, 18:32

Epizoda 15
25.8.2019


Spoiler alert na začátek: konečně jsme se dostali do fáze poroty, takže v Download sekci naleznete ke stažení i první díl Jury Villa :hungry:

Na úvod pobavila kritika Davidovy "ostrovní módy" :D Následoval popis blízkého vztahu Janine a Lukea, což mě trochu vyděsilo, že by mohlo značit Lukeův odchod. Naštěstí tomu tak nebylo a šlo možná spíš o předeslání toho, že Janine Lukea nezradí.

Soutěž o odměnu byla klasická survivorská, ovšem odměna v podobě auta letos přišla docela brzy - většinou se o auto soutěžilo až tak v F6. Překvapilo mě, jak dlouho v soutěži vydržela Janine - asi si to chtěla spíš osobně dokázat, ale docela by mě udivilo, kdyby taková boháčka jako ona chtěla vyhrát nové auto, když si určitě může dopřát možná i lepší. Nicméně auto nakonec vyhrála Abbey a pokud bude i nadále úřadovat car curse, tak ona určitě tuto sérii nevyhraje :-?

Následoval piknik, na který Abbey vzala Davida a Johna. S Johnem se Abbey zřejmě chtěla blíž seznámit, ale David do nich pořád valil taktiku. David to má sice dobře rozehrané, ale občas by to chtělo trochu víc sebereflexe... Teď už je víceméně jasné, že ho v budoucnu čeká hodně velký blindside (a určitě to bude zajímavá kmenovka) :hungry:

Soutěž o imunitu aneb dobrovolný waterboarding! Tuhle soutěž bych si někdy chtěla vyzkoušet v praxi, docela by mě zajímalo, jaký to asi musí bejt - neskutečnej psychologickej nápor :heat: Tentokrát byla ztížená tím, že se soutěžilo při západu slunce a ta studená voda rozhodně nijak nepomohla. Nakonec došlo k avizovanému souboji mezi Shaunem a Davidem, který nakonec vyhrál David.

Takovým menším twistem však bylo to, že se na kmenovku šlo ihned po soutěži. Hráči dostali pouze menší prostor na taktizování před radou - kde prý byli tři ohniště a veškeré hovory o taktice mohly probíhat pouze u nich. Bylo to zajímavé sledovat, jaký vypuknul chaos. Ačkoliv byl jasným terčem Shaun, chvíli to vypadalo, že se někteří Šampioni nechají zviklat a budou společně s Aspiranty hlasovat pro Lukea. Naštěstí na kmenové radě, kde ještě proběhlo další argumentování, se Janine postavila na Lukeovu stranu a naopak hlasovala pro vyloučení fyzické hrozby. Bohužel pro Lukea však Shaun vyslovil nahlas to, co si někteří možná jen mysleli - kdyby Luke došel do finále, určitě to celé vyhraje - a to by mohlo eventuálně přispět k nějakému příštímu blindsidu Lukea.

Nakonec tedy odešel Shaun - a mě překvapilo, že pro něj hlasovali i někteří Aspiranti, včetně samotné Daisy. Nicméně jim asi bylo jasné, že Shaun půjde, tak se raději přiklonili na stranu většiny.

V Jury Ville mě pak překvapilo, že hráči mají možnost zavolat domů a vyspoilerovat tak vlastně svým blízkým, jak se ve hře umístili (teď si nevybavuju, jestli domů nevolali už v minulé sérii, nebo jestli si to pletu s novozélandskou řadou). :?

Next time on Australian Survivor nám už zase avizuje BIGGEST BLINDSIDE EVER, tak jsem zvědavá, co nás čeká :D

Dojmy po EP15:
:idea: - David, Luke, Pia, Harry, Baden
:down: - Simon (už mi tam zbyl jen neviditelný Simon a ostatním více či méně fandím - to je důkaz toho, jak silný post-merge letos máme) :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP15

Příspěvekod sextant » 26 srp 2019, 11:27

Mně se epizoda líbila i když přeskakuji mluvené pasáže, kterým z neznalosti jazyka nerozumím. Dost mi překvapila soutěž o auto která z americké verze dávno zmizela. Jsem rád, že tuto soutěž Australané zachovali. Jinak soutěž byla klasická. Podobně vypadala odměna k autu tedy piknik na zajímavém místě.
Soutěž o imunitu zase klasika. Vyřazení Shauna mně nepřekvapilo. Začíná zase známá písnička slabí vyhází silné, aby je neohrožovali v soutěžích individuální imunity. Tuto taktiku chápu, ale nelíbí se mi když nakonec vyhraje nějaké vyslovené nemehlo co mělo jen taktickou hru. Tady jsou naštěstí všichni fyzicky zdatní, takže tato varianta snad nehrozí.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP15

Příspěvekod sheldom » 27 srp 2019, 10:05

Tak už máme porotu ;)
Ještě jsem neviděl soutěž o auto ve final 11 :D
Topící se výzva byla hodně drsná, nakonec ji však David zvládl :heat:
Chaos před kmenovkou byl prvotřídní, chvíli jsem se dál, aby se to vážně neobrátilo proti Lukovi, naštěstí se tak nestalo a konečně jsme se zbavili Shauna. ;) Od příští epizody očekávám, že se zapomene na CvC a uvidíme nějaké pěkné zvraty :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP15

Příspěvekod Radix » 04 led 2020, 18:04

Konečně máme porotu a konečně je Shaun venku. :idea: Jsem za to rád, protože teď se posouváme dál od Shaun vs David situace. Navíc jsme se zbavili pro mě nezajímavého hráče.

RC o auto byla hodně brzy a je trochu škoda, že to vyhrál Champion, kteří by z větší části měli být zajištění. Abbey podala dobrý výkon a vzala s sebou Davida a Johna. David je ale neustále v game módu, takže se ukazuje až moc jako hráč. Neškodilo by mu ubrat, ale stejně už je na radaru všech. Doufám, že alespoň správně zahraje HII, než půjde, aby neodešel bez pořádného boje.

IC byla tvrdá, spojená s chladnou vodou. Soutěž už prakticky začala skoro před zatopením mříží, takže to všechno mělo rychlý spád. Jsem rád, že vyhrál David, který přetlačil Shauna na vůli. Shaun se pak snažil zachránit vyloučením Lukea s argumenty, že to na konci vyhraje a aktuálně je nejlepší hráč ve hře. Když je ve hře ještě 11 lidí, tak vyhazovat hrozby ještě není ideální, každopádně jako argument Shauna to beru. Když to Janine promyslela, tak na TC uznala, že to je blbost. Na to pak přišla trochu nesmyslná argumentace od Shauna, že jeho přece budou mít možnost vyhodit kdykoliv, zatímco Luke bude v bezpečí. :shock: Naštěstí Harry to trochu vyvážil, že ne všechny soutěží, co budou, musí Shaunovi sednout, ale už bylo pozdě a naštěstí jsme viděli správné vyřazení Shauna. Nicméně mu tleskám, že bojoval, co to šlo.

Fandím: Luke, Pia, David, John, Daisy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2019: CvC II - EP15

Příspěvekod Dejvy » 16 led 2020, 09:57

Pri súťaži o odmenu som si tiež hovoril, že by mohol vyhrať nejaký contender. Napr. taký John možno také auto nikdy mať nebude alebo Daisy. Abbey však vyhrala zaslúžene a dosť sa tešila tak snáď to nebude len ďalšie do vozového parku :mrgreen:

Čo sa týka súťaže o imunitu tak to je brutálna klasika. To je fakt súťaž, ktorú by som vôbec nedal a dávam obrovský klobúk dole Shaunovi aj Davidovi za ich výkony, neskutočné. Som rád, že vyhral David lebo inak by dosť pravdepodobne bol na odstrel. Takto by bolo doslova šialené od champions nevylúčiť Shauna. Snažil sa obhajovať, že nevyhrá určite všetky ICH, ale to je dosť slabé. Nebol to tak dobrý hráč aby dokázal prehovoriť champs ísť proti sebe, ale podľa mňa sa to blíži a presne v týchto fázach sa často stane, že sa to zlomí a nakoniec vyhrá človek z kmeňa čo bol dlho na dne. V tomto prípade to môže byť Harry (Baden, Daisy ani John asi nie). Na mieste champs by som, ale ešte držal spolu a vylúčil Harryho minimálne. Stále sa nemôžem zbaviť pocitu, že Dave s Lukom si pôjdu po krku s Janine a Piou. A nejako sa mi zdá, že z toho celého vylezie Pia ako víťaz. Super by bol aj zvyšok. Určite nemá na to vyhrať Simon ani John, ideálni parťáci do finále. Aj keď tu asi bude final 2.
Super by bolo finále Luke vs. Dave ako by proti sebe išli.

Dave je inak totálny villain. On hrá každú jednu emóciu a všetkých tam má totálne u riti. To je až neskutočné a pritom hrá výbornú tvrdú hru (väčšinou v poslednej dobe vidíme skôr hry typu Pia) a zároveň je aj dobrý v súťažiach. Tak dobrého všestranného hráča ja naozaj nepamätám.
Spoiler!
Veľmi sa teším, že sa vracia hneď v ďalšej hviezdnej sérii.


Fandím: Dave, Luke, Pia, Janine
Pohoda: Abbey, Simon, Harry, John, Baden
Asi najmenej to prajem: Daisy
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti